כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הובלות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אלופי ההובלות

9.0
לירן סיטבון
הובלות
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: תל חי 82, כפר סבא

  100%

הגעה בזמן

  94%

מקצועיות

  76%

מחיר הוגן

8 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2015

הזמנו את אלופי ההובלות ליום שישי (ערב חג פסח). חשוב לציין כי הם דייקו בזמנים (הגיעו עשר דקות מוקדם יותר) ותקתקו את ההובלה (כמדומני תוך שעתיים הארגזים כבר עמדו בבית החדש). מה שהשאיר מבחינתי טעם רע במיוחד היה ההתנהלות במהלך ההובלה. חשוב לי לציין כי שניים משלושת המובילים היו נחמדים מאוד ועשו את עבודתם נאמנה, גם המוביל השלישי (ברוך) אשר נראה היה כי הוא מנהל את העניינים סחב והעביר דברים במהירות אולם ההתנהלות שלו מולנו הייתה לא נעימה. כאשר 95% מהארגזים עמדו בתוך המשאית החל ברוך להתלונן על הכמות הרבה של החפצים שלנו ועל כך שלא ציינו כי אנחנו מעבירים מיקרו (??), שקיות בגדים ובכלל שיש לנו כל מיני "קשקושים" שלא ציינו במעמד ההזמנה. בעלי הבהיר כי במעמד ההזמנה נשאל רק לגבי החפצים הגדולים והמחיר ניתן על פיהם. ברוך התעקש ויצר קשר עם בעל העסק והשניים העלו לנו את המחיר ב200 ש"ח. כאשר התווכחנו החלו "האלופים" להוריד את החפצים שלנו מהמשאית תוך איום כי יילכו ושנסתדר בעצמנו. בנקודה זו, אחרי כל השבוע המטורף הזה, נגמרו לנו הכוחות. הסכמנו לשלם להם כסף נוסף, על אף העלבון הגדול. התחושה הייתה ממש של מלכוד ואכזבה.

, נובמבר 2014

הגעתי ל"אלופי ההובלות" דרך האתר שלכם, מכל המובילים שדיברתי איתם לגבי הובלת דירה, לירן היה הכי רציני. יש איזשהו עניין אצל מובילים שהם קובעים איתך מחיר ואז כשהם מגיעים להובלה פתאום הם מקפיצים את המחיר ומתרצים כל מיני תרוצים מטומטמים. אצל לירן ההתנהלות הייתה שונה - לירן אמר לי מראש שהוא לא רוצה לתת לי מחיר בטלפון אלא לבוא לראות את התכולה ואז לתת את המחיר וכך לא נוצרו בעיות בהמשך ובאמת, בסיום ההובלה, המחיר נשאר זהה למה שסגרנו איתו.
ביום ההובלה לירן הגיע עם הצוות שלו. הם הגיעו באיחור של שעתיים אבל עשו עבודה מקצועית ומשתלמת! ישר התחילו בהעמסת התכולה מהדירה למשאית. הצוות נזהר ושמר על הדברים, הם העמיסו ופרקו את הדברים בזהירות ועבדו בצורה יעילה מבלי לחסום את כל הבניין, עבדו בצורה נקייה ומסודרת והיו נחמדים וסימפטים. אפילו נתתי טיפ לצוות בגלל שהייתי מאוד מרוצה. מדובר בחבר'ה מקצועיים, רציניים, ישרים ונחמדים.
עינת.

, נובמבר 2014

נעזרתי בשירותי ההובלה של לירן כבר מספר פעמים ותמיד יצאתי מרוצה!
בפעם הראשונה פנינו אליו דרך האינטרנט. כבר בשלב תיאום ההזמנה ניכרת הרצינות והאחריות של החברה בבירור הצרכים והתאמת המענה המתבקש. מובילים אמינים, מקצועיים, זריזים ויעילים.
מדובר בהעברת תכולת דירה מלאה מאלף עד תף - ריהוט כבד, מוצרי חשמל, ארגזי בגדים, ספרים וכו'. לירן ביקש ממני רשימת תכולה מפורטת על מנת לתת לי הצעת מחיר, שאגב הייתה אטרקטיבית מאוד. ביום ההובלה הם הגיעו בזמן וניגשו לעבודה בלי למרוח את הזמן. במהלך עבודתם ניכרת מחשבה רבה בתכנון ההעמסה והפריקה תוך שמירה מרבית על הציוד. הם תמיד עוטפים את התכולה וכל פריט מרימים ומניחים בזהירות במקום לפי ההנחיות שלי. הצוות של לירן, בכל המעברים היה מאוד קשוב לדבריי ובקשותיי.
הם שמרו על הסדר והניקיון ודאגו לוודא שמבחינתי לא נשכח כלום והכל בסדר. יש לציין שבפעם האחרונה למרות שמס' הארגזים גלש קצת מעל המס' שהגשתי ברשימת התכולה, לא קיבלתי תלונות מהם או דרישה לתוספת תשלום, כל הזמן שאלו איפה לשים כל דבר ודאגו לוודא שהכל בסדר מבחינתי.
מעבר לכל השירות והמקצועיות שהיו מעל לכל ציפייה, לירן והצוות שלו מאוד אמינים ותמיד עומדים במחיר שסוכם. אני ממליץ על לירן מכל הלב, וכמובן שאני ממשיך להמליץ עליו בכל הזדמנות אפשרית.
עומר.

, אוקטובר 2014

לירן מחברת "אלופי ההובלות" סיפק לי שירותי הובלה של דירה ועשה עבודה מאוד מקצועית! ההובלה עברה בקלות ובנעימות!
כשתכננו את המעבר, התחלתי לחפש חברות הובלה באזור רחובות, חיפשתי בעל מקצוע דרך האינטרנט ופרסום נוסף, לקחתי כמה הצעות מחיר אבל לירן יצר עלי את הרושם הטוב מבין כולם. שוחחנו בטלפון והוא היה מאוד מקצועי וביקש להגיע לראות את הדירה ואת הריהוט בכדי שיוכל לתת לי הצעת מחיר מדויקת ומוצדקת. הוא הגיע אלי כפי שסוכם, עבר על הכל ונתן לי הצעת מחיר מאוד סבירה ועל המקום סגרתי איתו את ההובלה.
ביום ההובלה לירן והצוות שלו הגיעו בשעה שקבענו והחלו באריזה ובהעמסה והכל נעשה ברוח טובה! הם תקתקו את ההובלה, דאגו לעטוף בניילון את מה שצריך, העבודה נעשתה בשיתוף פעולה וסדר ארגוני של הצוות, הם היו מאוד מקצועיים ועבדו בסדר וניקיון וכך גם השאירו את המקום כשסיימו. לירן היה נוכח בזמן ההובלה, פיקח על המתרחש ודאג לוודא שאנחנו מרוצים וכל מה שצריך להיעשות אכן יעשה בצורה הטובה ביותר וכך באמת היה. היינו מאוד מרוצים מהחלק המקצועי וגם בחלק השרותי הם לא אכזבו והיו מאוד אדיבים, סבלניים וקשובים לנו. את ההובלה הם סיימו דיי מהר, הכל עבר באופן שלם ללא תקלות ושברים והיינו מרוצים מהם עד הגג! בסיום ההובלה לירן לקח בדיוק את המחיר שסוכם, הודיתי לו על ההובלה ואני ממליצה עליו בחום!
דניאלה.

, אוקטובר 2014

עברנו דירה בתוך תל אביב ואת ההובלה עשה בהצלחה רבה לירן והצוות "אלופי ההובלות"!
מדובר בהובלה של תכולת דירה קומפלט, בבניין שעברנו ממנו הייתה מעלית ובבניין שעברנו אליו לא הייתה מעלית אבל זו קומה ראשונה.
ללירן הגענו דרך ההמלצות אצלכם באתר, התרשמנו שמדובר בחברה מקצועית, והיום לאחר ההובלה אני יכול להגיד שההמלצות היו לגמרי נכונות. לירן עמד בכל הסיכומים מולנו ועשה הכל בכדי שההובלה תהיה קלה ונעימה עבורנו.
הייתה הרבה עבודה והצוות של לירן שכלל שלושה פועלים עשו עבודה מצוינת. הם היו נמרצים ומקצועיים והשתדלו באדיבות למלא אחר כל הבקשות שהיו לנו. כל החפצים שלנו כולל ריהוט עדין ומכשירי חשמל רגישים הועברו בשלום ללא פגע. הלו"ז של הצוות היה מדויק, הם הגיעו בזמן שקבענו וסיימו פחות או יותר בזמן המשוער, הם לא מרחו את העבודה ונתנו שירות מהיר וחזק. המחיר שסיכמנו עם לירן היה אטרקטיבי מבחינתנו ובסך הכול אני מאוד מרוצה מכל ההתנהלות מולם וממליץ עליהם בחום.
סער.

, יוני 2014

קיבלתי מלירן והצוות שלו שירות הובלה טוב, מדובר באנשים נעימים מאוד, מנומסים, מקצוענים ואדיבים ובאופן כללי אני שמח שבחרתי לעבור דירה דווקא איתו - מומלץ בחום!
הגעתי ללירן דרך פרסום, שוחחתי איתו בטלפון והוא אמר שיגיע לראות את תכולת הבית ולתת לפי זה הצעת מחיר.
ההתנהלות של לירן הייתה מעל ומעבר לציפיות שלי בכל מה שקשור לסדר, ענייני אדמיניסטרציה - ההסכם והחוזה היו מפורטים, הוגנים והצעת המחיר הייתה סבירה ביחס לשאר חברות ההובלה שנתנו לי הצעות מחיר. לירן הרשים אותי לטובה והחלטתי לסגור איתו את ההובלה - מדובר בהובלת תכולת דירה מחוץ לעיר. מבחינת לו"ז - לא היו אצלם איחורים ולא שום תקלות, הכל דפק ותיקתק כמו שצריך.
הצוות של לירן (מדובר בשני אנשי צוות כולל מנהל העבודה) הגיעו בזמן שקבענו, עטפו את הציוד והריהוט הרגיש בניילונים במהירות אך בעדינות ויש לציין ששום דבר לא נפגע או נסדק וסה"כ המעבר היה חלק. בפריקה של הציוד - הם הניחו כל דבר לפי ההנחיות שנתתי להם ולאחר סקירה של כל הציוד שברשותי, אני יכולה לספר שהכול הועבר בשלום. מבחינת המחיר, שילמתי לראש הצוות בדיוק את המחיר שסגרנו עליו ונתתי טיפ לעובדים כי הגיע להם!
יאיר.

, יוני 2014

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מחברת ההובלה של לירן "אלופי ההובלות" הם היו עשר ועמדו בלו"ז, מדובר בחבר'ה צעירים ואדיבים שנותנים את כל כולם למען הלקוח, הכל היה פיקס!
מדובר בהובלה מקומה ראשונה לאחסון, וכמו כן העברת מספר רהיטים וחפצים לדירה זמנית. מכיוון שהיה מדובר בהובלה שמצריכה אחסון, חיפשתי חברת הובלות שמספקת בעצמה את שירותי האחסנה ודרך המלצה הגעתי לחברת ההובלה של לירן. שוחחתי איתו בטלפון, הוא הגיע לראות את התכולה ונתן לי הצעת מחיר ממש הוגנת על הובלה + אחסון וסגרנו עניין.
ביום המעבר לירן שלח אלינו צוות של ארבעה חברה צעירים ונמרצים ובפיקוח של מנהל העבודה, הם עשו הובלה יוצאת מן הכלל. ממש התרשמתי מהם לטובה, הם הקפידו לניילן את הריהוט ומוצרי החשמל כי ידעו שמדובר באחסון לכמה חודשים ושנצטרך להעביר את הציוד שוב. הם העמיסו את הציוד למשאית בעדינות, שמתי לב שהם לא זורקים חפצים והכל מתוקתק בסדר מופתי. לאחר מכן הם פרקו מספר רהיטים בדירה של ההורים שלנו (שם אנחנו גרים באופן זמני) ונסעו לבד לשים את רוב החפצים במכולת האחסון. הם חסכו לנו את הטרחה שבנסיעה לשם, התארגנו למופת ולא העמיסו עלינו קשיים, עשו הכל על מנת שתהיה לנו הובלה קלה ונעימה והתקשרו אפילו למחרת לוודא שהכול כשורה ושאנחנו מרוצים.
דנה פורה, הרצליה.

, יוני 2014

לפני מספר שבועות תכננו מעבר של בית פרטי מהישוב "גן חיים" למושב "צופית", חיפשנו חברת הובלה מקצועית וראויה שתבצע את המעבר, מבחינתי היה לי הכי הכי חשוב היחס והשירות.
פניתי למספר חברות הובלה שעובדות באזור שלנו, לקחתי מחירים ובאופן כללי בדקתי התנהלות. מבין כולם, לירן מחברת "אלופי ההובלות", היה המקצועי ביותר. מהרגע ששוחחנו בטלפון ועד לסיום ההובלה הוא שלט בעניינים ביד רמה.
נתחיל מזה, שלירן הגיע בעצמו לראות את תכולת הבית ולתת לי הצעת מחיר מדויקת וזה לא מובן מאליו, מכיוון ששאר חברות ההובלה סתם זרקו מחירים בטלפון וכמובן בסופו של גבר הם מוצאים את הדרך להעלות במחיר.
דבר שני מבחינת המחיר - לירן לא היה הכי זול אבל גם לא הכי יקר והחלטתי בכל זאת לסגור איתו את העבודה, כי הרגשתי שנפלתי על בעל מקצוע הוגן שיעשה לנו את המעבר בקלילות ויעמוד במה שסוכם. מבחינת לוחות הזמנים, הכל היה פיקס!
קבענו יום ושעה ולירן והצוות שלו הגיעו בדיוק בשעה שקבענו (אגב את הארגזים לירן סיפק לנו כחלק מהשירות), הם ניילנו את כל הציוד, דאגו להעמיס הכל למשאית באופן מסודר מבלי לפגום בשום רהיט או מוצר. לאחר מכן נסענו מיד למושב צופית, כשהגענו הם פרקו במרץ את הציוד, שאלו אותי איפה להניח כל דבר ועבדו בשיתוף פעולה מלא, מעבר לכך, לירן והצוות היו מאוד אדיבים ומנומסים, היה פשוט תענוג לעבוד איתם וכמובן שנתתי להם טיפ ביד רחבה! לירן היה עשר מכל הבחינות ואפילו דאג להגיע יום למחרת ולפנות את הארגזים - שירות נפלא! אני ממליצה בחום!
רוית, מושב צופית.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

לכל מי שעובר דירה: "אלופי ההובלות והאחסנה"- רהיטים, משרדים, פריטים בודדים, דירות,אריזה,העברת פסנתרים, שירות אדיב ומקצועי. *אפשרות למנוף* ,*שירותי אחסנה לכל טווח(מיבנים מבטון)*, פירוק והרכבת רהיטים עם נגר מקצועי.צוות כחול לבן מנוסה וסבלני,(אפשרות להובלות בצפון ובדרום)הובלות במשאיות ובטנדרים,עבודה ברמה הגבוהה ביותר,המלצות יינתנו על פי דרישה, הנחה לסטודנטים ולזוגות צעירים !!!!!!!!

אלופי ההובלות

אלופי ההובלות

לירן סיטבון


9.0

050-3043095
 

אלופי ההובלות

לירן סיטבון

9.0

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-3043095 חייג