פוליש וניקיון סופר של זהב

תחומי פעילות
 • חברות ניקיון
 • צביעה וסיוד
 • ניקוי ספות וריפודים
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.4

7 חוות דעת

9.4 7 חוות דעת
9.4

7 חוות דעת

052-6456018

כרטיס עסק זה של פוליש וניקיון סופר של זהב אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

אברהם

26

אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

יא 5 תל אביב

תאור העסק

חברה ותיקה (1984) מומחים בפוליש וניקיון חד פעמי בדירות ומשרדים, בכל הארץ, אחזקת משרדים באזור המרכז, מומחים בניקוי שטיחים וריפודים, צביעה סיוד ושיפוצים, עובדים ותיקים ומקצוענים. " אצלנו כל לקוח = זהב"

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.4
מתוך 7 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על פוליש וניקיון סופר של זהב נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

ינואר 2011

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

בבעלותי עסק "פלאפל בריבוע" הנמצא בכפר סבא.
העסק היה בתהליך של שיפוץ - תקופה, וכשסיים לעבור אותו, קראתי לחברת "סופר של זהב" - אותה מצאתי דרך האתר שלכם - על מנת שתבצע בו ניקיון יסודי של לאחר שיפוץ - על כל המשתמע מכך.
החבר'ה של סופר של זהב, היו מאד אדיבים! אני יכול לאמר, שמבחינת היחס והשירות - בלטה ההשתדלות שלהם והרצון שאצא הכי מרוצה שאפשר. לא הייתה להם אפילו בעיה, להגיע ולבצע ניקיון נוסף, לאחר שמזה הראשון - לא הייתי מרוצה עד הסוף. עליו, כמובן, הם לא גבו ממנו כל תשלום נוסף.
העסק הוא בגודל של 20 מ"ר, ועבודת הניקיון שלהם כללה, ניקוי של מטבח, ניקיון של חרסינות, ניקוי פאנלים, ניקוי של הויטרינה, וניקיון של חדרון שירותים קטן שיש במקום.
ניכרת המקצועיות שלהם - גם ברמת עבודה, גם בחומרים שבהם הם משתמשים וגם במכונות ניקוי. מסקר שעשיתי, לפני שהזמנתי אותם, גם המחירים שלהם הסתברו כיחסית מוזלים בהשוואתיות לשאר השוק - כך שבאמת אין לי תלונות לגביהם, ובשורה התחתונה, באמת שיצאתי מרוצה.

שירות: ניקיון עסק לאחר שיפוץ

אוקטובר 2010

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

ביצעו עבורנו הובלה של מקרר אמקור בנפח של 400 ליטר בעלות של 200 שקלים בלבד. נתנו שירות מקצועי וטוב, במחיר, שלדעתי - אחד המוזלים בשוק (מבירורים שעשיתי - גם דרך האתר וגם דרך חברות הובלה אחרות, ניתנו לי על כזה סוג של שירות הצעות מחיר של 300 שקלים ואפילו של יותר...)
ההובלה נעשתה בתוך ראשון לציון - מדירה שנמצאת בקומת קרקע במרכז העיר, לדירה שלנו שנמצאת בקומה שישית (בבניין עם מעלית). כשהמובילים הגיעו עם המקרר אלינו לדירה, הסתבר פתאום שיש קושי להעביר את המקרר בדלת של המטבח. כיוון שלא רצינו לשבור את המשקוף ולעשות נזק - המובילים גילו יצירתיות, יש לציין, ומצאו דרך חלופית להעביר אותו - כך שהכל הסתדר על מקומו בשלום, והמקרר הצליח להיכנס למטבח כמו גדול!
נתנו להם בגמר העבודה עוד 50 ש"ח טיפ (מעבר ל - 200 שקלים של ההובלה) - גם על הרצון הטוב, וגם על העבודה הטובה שעשו... באמת שאני ממליץ עליהם - מכל הלב :-)

שירות: הובלת מקרר

אוקטובר 2010

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

מקצועיים ביותר!! ניקו לנו את כל הבית בצורה סופר יסודית - אם זה חדרי שינה, תריסים, חלונות, כלים סניטריים וארונות.
בנוסף גם ביצעו עבודת צבע קלה בחדר אמבטיה ובשירותים, וגם עשו פוליש על המרצפות.
פעם ראשונה שאנו עובדים איתם, אבל היו פשוט יוצאים מן הכלל!! עצם זה שהם באו חבר''''ה של שלושה אנשים + מנהל עבודה (ולא פועל אחד או שניים) - כדי לבצע את העבודה - כבר עשה עליי רושם ממש טוב, וידעתי שמדובר כאן במקצוענים. השתלטו פשוט על כל פינה בבית, הבריקו וניקו כל חריץ. הייתי עד כדי כך מרוצה מהתוצאה שגם נתתי לכל אחד מהפועלים 70 שקל טיפ (בנוסף לעלות העבודה).

שירות: ניקיון דירה + צביעת חדרי אמבטיה ושירותים

יולי 2010

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

עשו פשוט עבודה חבל על הזמן, ובאמת שאני שמחה להמליץ עליהם מכל הלב!!
גם אני בעיקרון הגעתי אליהם על סמך המלצה טובה שקיבלתי מחברה עליהם, ולכן החלטתי לנסות אותם.
אני חייבת לאמר, שמעבר לסופר מקצועיות, והיעילות שגילו בניקיון, הם גם ללא ספק היו הכי אטרקטיביים מבחינת המחירים. בעוד שכמעו כל החברות ניקיון שדיברתי איתם רצו לא פחות מ - 1800 שקל עבור הניקיון שביקשתי (ניקיון של דירת ארבעה חדרים אחרי שיפוץ), וחלק אפילו גם ביקשו 2000 ו - 2500. "סופר של זהב" הסכימו לבצע את העבודה עבור 1300 שקלים בלבד. באמת שהם עשו עבודה מצויינת - פשוט הבריקו את הדירה - אם זה החלונות, התריסים, המסילות של החלונות, הארונות מטבח, הכלים הסניטריים, המרצפות, השטיחים, ובקיצור פשוט את כל הבית!!
בנוסף גם נתנו הדברה במתנה!!
אני מאד מאד מרוצה, וכמו שאמרתי אני מאד ממליצה עליהם!!

שירות: ניקיון דירת ארבעה חדרים

יולי 2010

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אני חייב לציין שלאורך השנים, יצא לי להיתקל בהמון חברות ניקיון, ובהמון בעלי מקצוע ונותני שירותים - חלקם יותר טובים וחלקם פחות - אבל בכזאת רמה של מקצועיות ובכזאת רמה של יעילות, ועוד בהתחשב בכך שמדובר בעבודה שהא סיזיפית ולא קלה - עדיין לא יצא לי להיתקל.
ביצעו ניקיון של משרד עו"ד אשר נמצא בבעלותי ובבעלות שותף נוסף. העבודה כללה ניקיון של כל השטיחים במשרד, הפרקטים, הכלים הסניטריים, המטבחון, והארונות, ובנוסף גם עשו לנו הדברה נגד מזיקים על חשבונם מתנה.
אמנם הגענו אליהם בצורה מקרית דרך המודעת פרסום שלהם באתר טוב תודה, אבל בהחלט שהם עשו עלינו רושם מצוין, ואנו שוקלים גם להזמין אותם באופן פרטי לניקיון הדירה האישית שלנו שכרגע עוברת שיפוץ (ובלי שום קשר גם כמובן שנזמין אותם גם בעתיד לניקיונות חוזרים של המשרד!!)
בהחלט - סופר מקצועיים!! שווים כל אגורה, ואני ממליץ עליהם מכל הלב!!

עו"ד אלון חרזי מתל-אביב

שירות: ניקיון משרד

יולי 2010

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

למרות שהגעתי אליו בצורה מקרית, ולא היה לי מושג לגבי אופי העבודה שלו או האיכות שלה - לא היה לי ספק כבר מהשיחת טלפון הראשונה שניהלנו, שמדובר באדם רציני, ושאני אקח אותו!! כבר בטלפון כשתיארתי לו את העבודה ומה צריך לעשות, נתן לי תיאור מדויק של אופי העבודה, מה הוא מנקה, באיזה חומרים הוא משתמש וכו'' וכו''. רצה גם לקבוע איתי פגישה מקדימה כדי לראות את הדירה, ולתת לי הצעת מחיר, אבל אמרתי לו שאין צורך - אז הוא פשוט נתן לי הצעת מחיר בטלפון, וסגרנו את הכל באותה שיחה.
ביום העבודה הגיעו הוא ועוד פועל לבצע את הניקיון - מבחינת עמידות בזמנים היו פרפקט (אפילו מעט הקדימו) - הגיעו עם כל הציוד וכל החומרים, עבדו בזריזות, בצורה יעילה ונקיה. לאורך כל העבודה דאגו לשמור על סדר, וכל מה שהזיזו הקפידו להחזיר אח"כ למקום. בנוסף לניקיון הסטנדרטי של כלים סניטריים, תריסים, חלונות, ארונות ורצפה, גם עשו לי פוליש על המרצפות.מבחינת מחירים לא עשיתי יותר מדי סקר שוק, אבל נראה לי שהוא בהחלט לקח מחיר סביר, כי סה"כ הם עבדו באמת קשה ויסודי.
יצאתי מאד מרוצה, ואני ממליצה בחום!!

שירות: ניקיון דירת ארבעה חדרים

יולי 2010

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

חבל על הזמן - פשוט מעולים!! ניקו לי וילה בת שתי קומות בכפר סבא ופשוט עשו עבודה מצוינת ויסודית!! יצאתי ממש מרוצה!!
הגעתי אליהם בעיקרון על סמך המלצה של חבר שגם אצלו "סופר של זהב" ביצעו עבודה. היחידים מבין כל החברות ניקיון שדיברתי איתם, שממש פינו את הזמן ובאו לראות את העבודה, ולא סתם ככה זרק לי הצעת מחיר בטלפון.
ביום העבודה הגיעו צוות של שלושה פועלים ופשוט ניקו כל פינה בבית - תריסים, חלונות, אמבטיות, שירותים, ארונות מטבח וכו'. עבור הניקיון שילמתי להם כ - 2200 שקלים (מדובר בבית של 150 מ"ר) + טיפ של 100 שקל שנתתי כתוספת לכל אחד מהפועלים.

שירות: ניקיון בית פרטי + פוליש קריסטל