כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חשמלאים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

יוסי חשמל

9.4
יוסי פרץ
חשמלאים
אזור המרכז, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: החליל 7, ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, יוני 2013

אני מכיר יוסי המון שנים. אנחנו סוג של קולגות וכמי שמכיר את התחום מקרוב אני יודע שמדובר באיש מקצוע מעולה, שלא מתפשר על קוצו של יוד, אדם יסודי ונמרץ, שאוהב את עבודתו ומבין אותה על בוריה. יש לו ניסיון מצטבר של שנים רבות והוא מכיר את כל המטריה לפניי ולפנים.
בהכירי את רמת המחירים בשוק מקרוב, אני יכול לומר שהמחירים שלו בהחלט טובים ונוחים ולא מדובר אדם שזורק סתם מספרים, יוסי אמין מאוד ולא מנסה כל הזמן כמו רבים מעמיתיו להרוויח עוד כמה גרושים. לאחרונה הוא עשה עבורי עבודה גדולה של תשתית חשמל באיזה פרויקט מסוים והוא היה פשוט מעולה, אין מה להוסיף יותר מזה. הוא ישב על התכניות ועמל על הפרטים הקטנים ביותר, הוא בנה תשתיות חשמל איכותיות ברמה גבוהה ביותר ופשוט עשה עבודה יוצאת מגדר הרגיל. לאור כל זאת ברור שמומלץ מאוד לעבוד עם יוסי.
צביקה, מודיעין

, יוני 2013

את יוסי לא הכרתי לפני שהוא עבד אצלי והאמת שמחתי להכיר, הוא בן אדם ממש לעניין. קיבלתי עליו המלצה חמה מחברים ואני ממש מבינה למה. מדובר בפרפקטציוניסט שלא מרפה עד שהכל מושלם. אם הוא מתחיל משהו מסויים הוא פשוט לא עוזב אותו עד שזה מסודר. לא ראיתי דבר כזה בחיים.
הוא עשה אצלי כמה עבודות חשמל קטנות, החליף תשתית בכמה מקומות, סידר שעון שבת וכו''. אפילו נתקעתי עם החשמל פעם לפני כניסת השבת והוא הגיע וסידר לי את זה ממש בדקה התשעים. בן אדם ישר והגון שעובד קשה בשביל הכסף שלו. בן אדם פדנטי ומאורגן עד לפרט הקטן ביותר. איש מסור שרואים שאכפת לו מהלקוחות והוא לא סתם עושה הצגה בכאילו. מאז שהכרנו בפעם הראשונה, אני מזמינה אותו כל פעם שיש תקלה בחשמל, אני סומכת עליו בעיניים עצומות. גם המחירים שלו די זולים וממש לא בשמיים. מומלץ מאוד.
סימה, בית שמש

, יוני 2013

את יוסי אני מכיר כבר הרבה מאוד שנים. מאז שהכרתי אותו אני עובד רק איתו. מדובר בבחור ישר ואמין, צנוע ומסור מאוד, מאוד דייקן, עומד בזמנים וכשיש עבודה מוקדם בבוקר הוא אפילו מגיע יותר מוקדם, מדובר במקצוען מלידה.
יוסי עשה לי עבודות חשמל בכמה דירות, תשתית חשמל מקיפה, חוטי חשמל, יציאות ושקעים, לוחות חשמל, כל מה שצריך. הוא אמין מאוד והמחירים שלו נוחים, אבל האמינות הכי חשובה לי, מדובר בהרבה עלויות כספיות והאמינות חשובה לי מאוד.
אם אני צריך תחזוקה, אני מתקשר אליו והוא בא בהקדם האפשרי אפילו שיש לו מחויבות אחרת, בגלל שאנחנו מכירים שנים רבות ושהוא עשה את כל העבודות חשמל אצלי בדירות, הוא יודע לכבד ולשמור על קשר טוב לאורך השנים.
אני מאוד אוהב שהוא קצת איש עבודה של פעם, זה זן הולך ונעלם וזה הזן הכי טוב. אני ממליץ על יוסי בעיניים עצומות, לדעתי הוא איש מקצוע מהטופ של הטופ.
יעקב מתל אביב

, פברואר 2013

יש הרבה דברים מיוחדים בלבנות את הבית שלך בעצמך ובסופו של דבר זו חוויה מספקת שהייתה שווה את הכל אבל כשאני נזכר בכאבי ראש שחלק מבעלי המקצוע עשו לנו בתהליך הבנייה אני מעדיף שלא לחזור לשם שוב. על הרקע הזה יש בעל מקצוע אחד שהתבלט לטובה מתחילה ועד סוף, איש מסור באמת, ישר, מקצוען שעשה את כל מה שסוכם איתו אחת לאחת, איתו לא היו היתקלויות ולא רדיפות ולא היעלמויות, העבודה שלו תקתקה מסביב לשעון וזה יוסי פרץ מ"יוסי חשמל".
עם יוסי אף פעם לא היו איחורים או הברזות, לפעמים הוא נאלץ להמתין עד שאחד הקבלנים יסיים את העבודה שלו, אבל יוסי תמיד מגיע ותמיד הגיע כמה דקות לפני הזמן, תמיד בא מוכן, והוא זה שבעצם בנה את החשמל לבית מא'' עד ת''. משלב התוכניות ועד לביצוע של השקע הכי קטן הכל יוסי עשה, בנאמנות, במסירות ובמקצועיות. הארץ שלנו צריכה אנשים כמוהו!

יגאל, ראשון לציון.

, פברואר 2013

יוסי - חשמלאי סוג א.א.! אני כקבלן שיפוצים לא זז בלעדיו, הוא אמין מאוד, לו"ז אצלו זה לו"ז, אפילו רגע זה רגע, דייקו מאוד, אדם שאפשר לעבוד איתו, יכול לעשות תשתיות חשמל לבתים שלמים ולבניינים שלמים ומצד שני גם כשאני צריך אותו לעבודה הכי קטנה גם אם זה להתקין איזה גוף תאורה הוא תמיד יבוא ללא בעיות, יעשה את העבודה ישר ולעניין, בקיצור אחד שאפשר לסמוך עליו בכל מצב.
עבדתי בעבר עם חשמלאים שונים, חלקם היו בסדר יותר או פחות אבל אצל יוסי יש משהו מעבר. בחור עם ראש גדול על הכתפיים, יודע לזהות דברים שבעין לא מקצועית אתה לא רואה, פתרונות שהוא סיפק לי חסכו עבורי לא פעם עלויות כבדות הרבה יותר, אדם היודע את מלאכתו בצורה מעוררת כבוד.

רועי, תל אביב

, ינואר 2013

במקצועי אני קבלן רימנוט ושיפוצים, אני איני חשמלאי ועבור עבודות החשמל אני שוכר תמיד בעל מקצוע מוסמך בתחום. לאחר שבעבר עבדתי עם חשמלאים שונים שהתחלפו מזמן לזמן ומסיבות שונות, חברים בתחום המליצו לי על יוסי פרץ כחשמלאי מומחה ואמין ואני חברתי אליו לביצוע פרויקט ראשון ומאז אני עובד בצמוד אליו ומשתדל שבכל עבודה שאני לוקח על עצמי הוא יהיה החשמלאי של הפרויקט.
יוסי בעצם בונה את תשתיות החשמל בבתים המשופצים מהיסודות ועד הגימור הסופי הכי קטן, מארונות החשמל ועד לשקע הכי קטן. עם יוסי הכל פשוט זורם חלק, וזה מבחינתי אומר את הכל. כשאני סוגר איתו על עבודה אני יודע שלא צפויה לי או ללקוחות שום הפתעה לא צפויה, הכל יתקתק כמו שעון שוויצרי. הוא בחור מבין עניין, רציני, אמין, בחור משכמו ומעלה!

בועז, תל אביב

, ינואר 2013

את "יוסי חשמל" אני מכיר כבר 18 שנים ובכל השנים הללו הוא בעל המקצוע היחיד שאני פונה אליו לביצוע כל עבודות החשמל בפרויקטים שבהם הייתי מעורב. הסיבה לכך שאני עובד אך ורק איתו היא בראש ובראשונה האמינות והעמידה בלוחות הזמנים ובזמנים בכלל, הוא תמיד מגיע בזמנים שנקבעים איתו, עוד לא קרה שהוא איחר או לא הגיע בזמן לביצוע עבודה איתו, כן קרה וקורה שהוא מגיע אבל בעלי מקצוע נוספים שצריכים להגיע לעבוד יחד איתו מאחרים והוא יושב ומחכה להם, זמן אצלו זה זמן, לוחות זמנים שנקבעו הוא עומד בהם בדייקנות, ומילה זו מילה.
יוסי הוא בחור רציני, המקצועיות שלו היא שם דבר בתחום, הוא מומחה באיתור תקלות כשיש בכך צורך והוא עבד איתי במגוון רחב של פרויקטים בהם הוא הקים את החשמל מההתחלה ועד הסוף. בקצרה אפשר לומר שהוא הקים את תשתיות החשמל בכמעט חצי מבתי העיר מודיעין כשהיא נבנתה בזמנו, וככה גם בפרויקטים נוספים באשקלון ובראשון לציון. אני מאוד מרוצה מעבודתו, היא מוכיחה את עצמה לאורך שנים ארוכות ואני סמוך ובטוח שכל מי שיפנה אליו ייצא נשכר ומרוצה מעבודתו.

אבנר, ראשון לציון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

תכנון וביצוע עבודות חשמל מומחה באיתור תקלות הכנה לביקורת חברת חשמל התקנת לוחות חשמל .

יוסי חשמל

יוסי חשמל

יוסי פרץ


9.4

052-6761979
 

יוסי חשמל

יוסי פרץ

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-6761979 חייג