כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שי אוחיון איטום

9.4
שי אוחיון
איטום גגות
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: מבצע דקל 2, פתח תקווה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, יולי 2012

היה לנו מקלט ישן שממנו 2 נזילות רציניות. חיפשנו באתר בעלי מקצוע מומלצים בתחום האיטום והגענו לשי. שי הגיע לראות במה מדובר, נתן הצעת מחיר סבירה מאוד יחסית להצעות אחרות תוך כדי שהוא מפרט לי את כל התהליך, את כמות אנשים הדרושים ואת המחיר הכללי. קבענו את שעת העבודה ואת תחילתה שלושה שבועות לאחר הפגישה, כשהסברתי לשי שחשוב לי שיתחילו את העבודה מוקדם ב6.5 בבוקר מאחר ואני יוצא לעבודה,הוא דייק בזמנים למרות שלא תזכרתי אותו. הוא הגיע עם עוד שני עובדים וציוד מלא לביצוע העבודה. הצוות חפר לעומק של 3 מטרים לאורך קיר חיצוני על מנת להגיע לסדקים שמהם חדרו מים והשתמשו בקונגו בגלל שהאדמה הייתה קשה, כשהקונגו הפסיק לעבוד, שי ניגש לרכב שלו והוציא קונגו חדש. הם עשו ניקיון של התשתית בטון ואז אטמו עם סיקה טופ סיל 107 במריחה של 2 שכבות. כשסיימו את כל העבודה הם ניקו וסידרו אחריהם כאילו לא היו שם מלכתחילה. שי עבר איתי והראה לי גם תוך כדי העבודה מה הוא עשה. קיבלתי 100 % שירות הם אנשים אמינים ומקצועיים. שילמתי להם בדיוק מה שקבענו וקיבלתי חשבונית ואחריות ל - 5 שנים. כן ירבו בעלי מקצוע כאלה.

עופר ממושב אמץ.

, יולי 2012

חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום האיטום וראיתי את שי אוחיון, דיברתי איתו בטלפון וקבענו שהוא יגיע לראות את הגג ולתת הצעת מחיר. התרשמתי ממנו שהוא בחור רציני ובעל ניסיון והחלטתי שאני סוגר איתו את העבודה.
שי הגיע ביום שקבענו, הוא דייק בזמנים והגיע עם עוד שני אנשים שעזרו לו, מצויידים בכל מה שצריך. מדובר בגג שטוח מבטון והאיטום בוצע ע"י יריעות ביטומניות. הצוות פירק תחילה איטום אקרילי לא טוב, ניקה את הגג ואז הניח את היריעות (5 מ"מ). מסביב לבית הם פירקו שורה של ריצוף ומרחו חומר סיקה כדי לאטום חלק מהקירות ומהרצפה עצמה. הם עשו עבודה איכותית, מקצועית ויסודי ב - 3 ימים. הם ניקו וסידרו אחריהם והשירות היה מעולה גם הוא.
המחיר נשאר קבוע גם בסוף העבודה וקיבלתי חשבונית ואחריות ל - 9 שנים. זו חברה עם ניסיון בתחום שהוכיחו את עצמם בכל פרמטר ואני באמת ממליץ.

יניב ממושב בני עטרות

, יוני 2012

במהלך החורף החלו להופיע סימני רטיבות של חדירת מים, בתקרת ביתנו והבנו שצריך לאטום את הגג השטוח שלנו על גבי היריעות הביטומניות שקיימות. בעלי ביצע חיפוש באינטרנט ושוחח עם שי שהגיע לראות במה מדובר, הוא הסביר לנו בדיוק באיזה חומר הוא מתכוון להשתמש ומה הפעולות שהוא יבצע ורק אז נתן הצעת מחיר.
שי והצוות שלו שכלל 2-3 אנשים, הגיעו בזמן עם סולם וכל הציוד והחומר הנדרש. בערך חצי יום הם עבדו קשה ולפי העין הם עשו עבודה יסודית, לא יצא לנו לבדוק זאת אך אין לי או לבעלי ספק שאם תתעורר בעיה שי יתייצב במיידי לפתור אותה ללא ויכוחים. לאחר שהצוות סיים את העבודה הם ארגנו יחסית את אזור העבודה שלהם, שי ביקש בדיוק את הסכום שנאמר לנו בפגישה הראשונה עמו וקיבלנו חשבונית ואחריות ל- 4 שנים. הצוות היה מנומס ומקסים. שי בהחלט בעל מקצוע מומלץ בתחום האיטום.

איילה מתל מונד

, אפריל 2012

בנינו חלק בבית עם כניסה חדשה שלשם כך היינו צריכים לחפור 3 מ' מתחת לאדמה ולהקים שם קיר.
לשי הגענו דרך חיפוש באינטרנט ולאחר כמה טלפונים ו"התמרחויות" מצד בעלי מקצוע שונים, הגעתי לשי שהיה מאוד ענייני. באותו היום הגיע לראות את המקום ואת סביבת העבודה ולתת לי הצעת מחיר הוא ממש ניסה לזרז עניינים ולא למרוח אותם.
בזמן הזה בעלי היה בחו"ל והאמת מעט חששתי מאחר ויש נטייה לזלזל מעט בנוכחות של אישה ובידע שלה לגבי העבודה אבל שי כיבד וענה לכל שאלה בסבלנות אפילו שהייתי לידו במשך כל העבודה ודי "עמדתי לו על הורידים".
שי הגיע עם כל מיני כלים וחומרים מיוחדים וכפי שציינתי הוא הסביר לי כל פעולה- תחילה הוא מרח איזה חומר בצבע שחור על הקיר לאחר מכן הוא פרס מין שטיח כזה שמחממים אותו בצד אחד ואז מדביקים אותו לקיר. לאחר יום שלם שהם עבדו קיבלתי חשבונית ואני יכולה כעת להעיד על שי שהוא מקצועי, ישר ואיכותי בכל מה שקשור אליו- אם זה בעבודה ואם זה בשירות האישי והאדיב.
מומלץ בחום,
ורד מפתח תקווה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

איטום מבנים,גגות,איטום,קירות, מרטפים,ביריעות ביטומניות בחומרים גמשים וכד׳, טיפול בבעיות רטיבות,איטום גגות מרוצפים בחומרים קרים גמשים ,(חומר שקוף) ,אקריילים ,פוליורטניים, שירות, ומקצועי עם אחריות ,

שי אוחיון איטום

שי אוחיון איטום

שי אוחיון


9.4

050-2888361
 

שי אוחיון איטום

שי אוחיון

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-2888361 חייג