כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

בצלאל מערכות אנרגיה סולארית

9.4
בצלאל ביטון
דודי שמש וחשמל
אזור חדרה והסביבה, אזור הגליל והעמקים, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: אלונים 48, יקנעם

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

8 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2015

היינו מאוד מרוצים מהשירות של בצלאל, זמן זה זמן, שעה זאת שעה ומילה זאת מילה - בעל מקצוע מומלץ מכל הבחינות! לפני כמה שבועות הבחנו פתאום שהדוד אינו עושה את עבודתו נאמנה בחימום של המים - הייתה נדרשת המתנה של הרבה זמן למים חמים, מאחר שמדובר בדוד שמש מאוד ישן שעשה כבר בעיות בעבר, החלטנו הפעם להתקין מערכת חדשה.
חיפשנו באינטרנט חברה שמתעסקת בדודי שמש, בדקנו מספר הצעות מחיר והחלטנו לבחור ב"בצלאל מערכות אנרגיה סולארית" גם בגלל המחירים הסבירים שהוא ביקש, אבל בעיקר על סמך ההמלצות - מהם קיבלנו את הרושם שמדובר בחברה ישרה ואמינה. בצלאל סיפק לנו שירות מקצועי, בשיחת הטלפון שניהלנו איתו סוכמו כל הפרטים וגם המחיר היה ממש ממש טוב - החלפת דוד שמש לנפח של 120 ליטר כולל התקנת קולט חדש.
בצלאל הגיע אלינו, עלה לגג ופינה את הדוד הלא תקין הישן ואת הקולט הישן, לאחר מכן ביצע את ההתקנה של הדוד החדש והקולט כולל התקנת צנרת מהדוד לבית, בצלאל עשה עבודה סופר מקצועית, ווידא שאין נזילות. קיבלנו תעודת אחריות על הכול, חשבונית וקבלה. הדוד החדש עובד בצורה פשוט מעולה, יש לנו מים חמים בשפע ולאורך כל היום - אנחנו מאד מאד מרוצים!!
סרגיי.

, נובמבר 2015

אנחנו מאוד מרוצים מבצלאל, הוא הגיע בזמן, ביצע תיקון מקצועי, היה נעים הליכות עבד בסבלנות וגבה מחיר סביר - מומלץ בחום!
הייתה לי בעיה של לחץ מים בדוד שמש וחיפשתי בעל-מקצוע מתחום הדוודים שיגיע לראות במה מדובר. לבצלאל מערכות אנרגיה סולארית הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן והתקשרתי לקבל הערכת מחיר כללית. הצעת המחיר של בצלאל הייתה הוגנת והוא היה זמין להגיע אלי עוד באותו היום. בצלאל הגיע בשעה שקבענו, ערך בדיקה שלאחריה הגיע למסקנה שצריך להחליף את הראש של ווסת המים הראשי במערכת. המחיר היה הוגן לפי מה שראיתי וקבענו שיבצע את ההתקנה.
בצלאל הביא את החלק המתאים, ביצע החלפה והתקנה של החדש ואכן לחץ המים בדוד חזר להיות תקין. לסיכום: קיבלתי שירות טוב אמין ובמחיר מצוין - ממליץ מכל הלב!
אברהם פרידמן.

, נובמבר 2015

לפני מספר ימים גיליתי שיש לנו נזילה מאחד הקולטים על הגג. חיפשתי חברת דוודים מקצועית שתגיע לראות במה מדובר, חיפשתי באינטרנט ובמקרה הגעתי לאחד מהאתרים של בעלי המקצוע, חיפשתי מישהו מאזור מגורי והגעתי למספר דפי עסק. התחלתי לקרוא חוות דעת שונות ועשיתי טלפונים לראות מה המחירים במקרה שמדובר בהחלפת קולט.
התקשרתי לחברת "בצלאל מערכות אנרגיה סולארית", ביררתי מול בצלאל מחירים והוא הציע להגיע לביקור. הסברתי לו שיגיע עם קולט חדש למקרה הצורך וכך היה, הם הגיעו כמו שסיכמנו - בדיוק על הדקה. הצוות היה מקצועי ומיומן, הם עלו על הגג בדקו את הבעיה ואמרו לי שצדקתי, הקולט מאוד ישן, הצנרת סדוקה ובמצב שלו לא משתלם לתקן.
נתתי להם אישור לבצע התקנת קולט חדש, תוך פחות משעה הם התקינו את הקולט במקצועיות ופינו את הקולט הישן מהגג. לגבי המחיר - שילמתי לבצלאל בדיוק את המחיר שסוכם טלפונית. לגבי ההתנהלות בצלאל הפגין מקצועיות ואדיבות. אני ממליצה בחום!
מריה.

, ינואר 2015

בצלאל עשה אצלנו התקנת דוד שמש חדש. ההתקנה הייתה מצוינת ואנחנו מאוד מרוצים מהשירות.
לפני מספר ימים, דוד השמש שלנו הפסיק לחמם את המים וחיפשנו טכנאי שיגיע לראות במה מדובר, לבצלאל מערכות אנרגיה סולארית הגענו דרך האתר שלכם, דיברנו בטלפון ובצלאל עשה עליי רושם ממש טוב.
קבענו שעה ובצלאל הגיע בדיוק בשעה שקבענו, בדיוק בזמן. הוא עלה לגג לראות במה מדובר ולאחר בדיקה שערך הודיע לנו שמאחר ומדובר בדוד שמש ישן נוצר שבר בתוך הדוד ויש צורך להחליף את הדוד בחדש. הוא הציע לנו מס' דוודים ובחרנו כראות עינינו ולפי הצורך שלנו בדוד שנפחו 150 ליטר. הצעת המחיר על הדוד הייתה סבירה ביחס לשוק וסגרנו עניין.
בצלאל הלך להביא את דוד השמש המתאים וחזר לבצע את ההתקנה. הוא עמד בכל מה שסוכם, עלה עם הדוד לגג פירק את הישן והתקין את החדש והדוד עובד יוצא מן הכלל. מבחינת המחיר שילמנו לו בדיוק את המחיר שסוכם, היינו מרוצים מאוד והמים מתחממים במהירות!
ליאור.

, דצמבר 2014

אני מאוד מרוצה מחברת "בצלאל מערכות אנרגיה סולארית", בצלאל היה אדיב ביותר ועשה עבודה נהדרת - ממליץ בחום!
רציתי להחליף דוד שמש ישן וחיפשתי חברה מקצועית עם המלצות, לבצלאל הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ובשיחת טלפון בהתאם לצרכים ולמחיר שהתכוונתי להשקיע, הוא הסביר לי בצורה מפורטת על הדוד, נפח ומחיר. בחרתי בדוד שמש, ההצעה הייתה אטרקטיבית וסגרתי איתו את העבודה.
מבחינת הזמנים - בצלאל הקפיד להגיע בשעה שסיכמנו, מבלי לאחר לשמחתי הרבה. הוא פינה את הדוד הישן, התקין את החדש במקצועיות ובזריזות, אומנם לא עשיתי יותר מדי בירורים של מחירים, אבל לדעתי המחיר היה מעולה וההתרשמות הכללית שלי מבצלאל הייתה חיובית.
העבודה נעשתה במקצועיות ובצורה נקייה - בצלאל הקפיד לפנות את הדוד הישן, והשאיר לי גג נקי ומסודר - כמו שהיה לפני ההתקנה, ובדק שהכול עובד חלק וללא נזילות. שילמתי בדיוק את המחיר שסוכם, קיבלתי חשבונית ואחריות, הכל הסתדר באופן חלק, ממליץ בחום.
גדי.

, דצמבר 2014

יש לנו דוד שמש שפתאום הקפיץ את כל החשמל בכל פעם שהדלקנו אותו. לאחר שראיתי המלצות באתר וקראתי עליו המלצות טובות באתר, שוחחתי עם אלון וקבענו ליום למחרת.
בצלאל כבר בטלפון נתן לי טווח מחירים לפי מה ששיער שהבעיה, המחירים היו הוגנים וסגרתי איתו שעה, כשהגיע עובד של בצלאל, הוא עלה למעלה לגג ובדק מה הייתה הבעיה, לאחר מכן ירד למטה לברז הראשי (אנחנו גרים בבניין) סגר/פתח את המים הקרים, אחרי זה סגר/פתח את המים החמים ולבסוף הסביר לי שגוף החימום כבר ישן וצריך להחליף אותו, בהחלפה עצמה הוא הראה לי את החלק הישן ובאמת הגוף חימום הישן היה מגעיל.
בצלאל היה מאוד נחמד, הוא הסביר לי בדיוק מה גרם לבעיה (חדרו מים לדוד החימום וכך נוצר קצר בכל הפעלה של הדוד), מה הפיתרון ותיזכור לפני ההחלפה שוב מה המחיר. לאחר חצי שעה הוא סיים והמתין עוד חצי שעה לוודא שהדוד לא מקפיץ את הפקק ומחמם את המים. את מעט הבלאגן שנוצר בזמן העבודה הוא דאג "להעלים" והוא נתן לי חשבונית. השירות היה הרבה מעל המצופה, המחיר סביר וראו את המקצועיות של האיש. מאז ועד היום (חודשיים) הדוד תקין ולא היו בעיות נוספות.
יגאל.

, אוקטובר 2014

לאחרונה התפוצץ לנו הדוד שמש (מדובר בדוד שמש בן שנה) והבנו שהוא סיים את תפקידו ושהגיע הזמן לרכוש דוד חדש.
הגענו לחברת ״בצלאל מערכות אנרגיה סולארית״ דרך המלצה של חבר, התקשרנו אליהם בעקבות ההמלצה החמה שהוא נתן לנו, ולשמחתנו הם היו זמינים לבצע את העבודה.
שוחחתי עם בצלאל, הוא פירט בפני נתונים של דוודים חדשים כולל מחירים ובחרתי את הדוד המתאים ביותר. קבענו יום ושעה ובאמת בצלאל ואיש צוות נוסף הגיעו אלינו בדיוק בשעה שקבענו, פירקו את הדוד הישן והתקינו את הדוד החדש + שני קולטים, את הכל הם התקינו כמו שצריך על גג הבית, עבדו בזריזות והיו סבלנים, נחמדים, וזמינים לכל שאלה ששאלתי.
בסוף העבודה העניקו לי חשבונית + אחריות והשאירו אחריהם גג נקי ומסודר. אני שמח שבחרתי לעבוד איתם וכמובן שממליץ עליהם בחום!!
יואב אזולאי.

, אוקטובר 2014

הגעתי ל״בצלאל״ דרך פרסום בעיתון - היה לנו דוד שמש ישן שלא חימם טוב ומבדיקה שעשינו לו, הבנו שלא כדאי לתקן אותו והחלטנו להיפטר ממנו ולהתקין דוד שמש חדש על הגג.
התקשרנו לבצלאל, הוא ענה לנו מאוד בנחמדות והיה זמין לביצוע העבודה עוד באותו יום. הוא נתן לנו הצעת מחיר על סוגי דוודים ובחרנו בדוד של חברת "כרומגם" בנפח של 150 ליטר וסגרנו על שעה. בצלאל הגיע בדיוק בשעה שקבענו, עם כל הציוד להתקנה וכמובן הדוד החדש, יחד עם עובד נוסף. הם עשו עבודה זריזה נקייה ויפה. פירקו את הדוד הישן ופינו אותו מהגג, חיברו צנרת וחשמל לגג, התקינו את הדוד החדש במקום, עשו ניקיון בבית ובגג, פינו את כל השאריות מהעבודה. בצלאל גבה מחיר בדיוק כפי שסוכם ונתן לי חשבונית ואחריות לחמש שנים. מבירורים שערכתי אחר כך, המחיר היה גם הוא אטרקטיבי מאוד (קיבלתי הצעות על אותו הדוד בהפרש של שש מאות ש"ח יותר). שירות טוב ואמין, אני ממליץ בחום והמלצתי עליהם גם לכל החברים שלי.
יצחק סיון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חדרה והסביבה, אזור הגליל והעמקים, אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

אנו עוסקים בתחום מעל ל24 שנים. החברה מתמחה בהתקנה,תחזוקה ופתרון תקלות מורכבות. מתקין מורשה של כרומגן אנו מקפידים על שיווק מוצרים חדשניים ואיכותים בלבד העומדים בכל התקנים הנדרשים. אנו מתחייבים לשירות אמין, אדיב, הודן ומקצועי של הכרתם עד היום.

בצלאל מערכות אנרגיה סולארית

בצלאל מערכות אנרגיה סולארית

בצלאל ביטון


9.4

073-2721332
 

בצלאל מערכות אנרגיה סולארית

בצלאל ביטון

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721332 חייג