כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תריסים וחלונות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אלום שי

9.6
שי יפת
תריסים וחלונות
אזור המרכז, אזור השפלה, אזור הדרום
כתובת העסק: אשדוד

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2012

יש לנו תריס גלילה חשמלי מפלסטיק שנקרע והחלטנו להחליפו בתריס אלומניום מוקצף חדש. הגעתי לשי דרך האתר אחרי שדיברתי והשוויתי בין אנשי מקצוע רבים. כבר בשיחה הראשונה שי דיבר לעניין, התמקד בבעיה עצמה ובפתרונות האפשריים באמת [אנשי מקצוע אחרים ניסו למכור לי כל מיני תריסים יקרים יותר והסבירו לי שיש צורך להחליף מנוע וכד'']. הציע להגיע כבר למחרת היום לקחת מידות ואמר שהתריס יהיה מוכן ביום שני. המחיר שהציע היה זול משמעותית מההצעות המופרכות האחרות שקיבלתי. אדגיש כי לאחר בירורים והשוואות רבות המחיר שהציע בהחלט הולם את סוג העבודה והמוצר, ולא היה זול מידי או במידה מחשידה. פשוט בעלי המקצוע האחרים כנראה רצו לעשות עלינו קופה... שי הגיע כפי שקבענו ביום שני, בשעה שסוכם, "תקתק" את העבודה, היה נחמד מאוד, עבד נקי ומסודר מתוך הבנה שדירה זה לא אתר בניה ואפילו סידר אחריו. לאחר מכן שילמתי לו בדיוק את הסכום שקבענו. אהבתי את האמינות שהוא משדר, המקצועיות, וזה שהוא בא לעניין בלי לנסות למרוח או למכור. בקיצור - מומלץ!

, ספטמבר 2012

פניתי לאתר בחיפוש אחר טכנאי שמתעסק עם תריסים ויוכל לפתור את אי תפקוד התריס גלילה חשמלי שלי. באתר ראיתי המלצות כתובות על שי, הוא היה זמין ובשיחה התעניין בבעיה, שאל שאלות ועל פי המידע סיפק לי טווח מחירים אפשריים.
שי הגיע בזמן עם עוד עובד, הוא ניגש לתריס ואחרי בדיקה הסביר לי שהצטבר המון אבק ולכלוך במנוע (זה היה בסביבה שבונים בה). שי בודד את התריס, פתח את התיבה של המנוע, ניקה שם ואז ראה שיש פתיחה בקיר שככל הנראה ממנו נכנס הלכלוך למנוע, הוא אטם את המקום ואז עבר על כל שאר התריסים בבית לבדוק שהכל בסדר איתם. בסוף המלאכה, אחרי בערך שעה הוא הראה לי מה הוא עשה ונתן לי טיפים לעתיד. מעבר לעבודה המקצועית, שי הפגין אכפתיות והגדלת ראש, הוא סידר וניקה אחריו ובסוף ביקש את הסכום המדוייק שקבענו. קיבלתי חשבונית והביקורת שלי עליו היא מאוד חיובית, הוא אוהב את העבודה שלו ועושה אותה כמו שצריך.

רועי מרחובות

, יוני 2012

חיפשתי באינטרנט איש מקצוע שיחדש לי 2 תריסים בחדרי שינה ותריס אחד גדול. פניתי באופן אקראי ל"אלום שי" ושוחחתי עם שי. קבענו ששי יגיע לראות את התריסים ואז יגיד לנו מה עלות הדבר.
שי הגיע בזמן והחליף את התריסים הישנים בחדשים, הוא עבד במשך 5 שעות בערך וכשסיים עבר עם בעלי ואז ניקה וסידר אחריו.
הוא היה נעים ואדיב, מקצועי ואמין - עמד במחיר וקיבלנו חשבונית. אני ממליצה עליו בחום.

אהובה מקרית אונו

, יוני 2012

חיפשתי באתר בעל מקצוע שמתקן תריסים מאחר והרצועה בתריס גלילה הידני שלנו נקרעה. מצאתי שלושה בעלי מקצוע כששלושתם הציעו פחות או יותר סכום דומה עבור התיקון, שי נשמע הכי מקצועי ואמין בעיקר בגלל פירוט הפעולות והאפשריות והמחיר התואם כל פעולה.
שי הקדים להגיע בידיעה שאני קצת ממהר, הוא הגיע עם ציוד ולאחר שפתח את התריס, הראה לי את מצב הרצועה והסביר לי שעדיף לא להשתמש בה לשום צורך. כשחיבר את הרצועה החדשה הוא הראה לי אותה בניילונים לפני כן כדי שאראה שאכן היא חדשה ולא משומשת, חיבר אותה ובדק שהתריס עובד בצורה תקינה וייעץ לי איך לשמור על אורך חיים ארוכים יותר של הרצועה עצמה.
שי היה אדיב וסבלני, פירט כל פעולה כפי שכבר ציינתי. הוא עבד בצורה מסודרת וזריזה יחסית, סך הכל 20 דק''. המחיר היה כפי שציין בטלפון ואני ממליץ עליו בחום.

ניר מתל אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה, אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

תאור העסק

תיקוני תריסים חשמלים וביצוע כל תיקוני האלומיניום ברמה הטובה ביותר התקנת חלונות .תריסים.שירות תיקונים 24 שעות

אלום שי

אלום שי

שי יפת


9.6

052-5643203
 

אלום שי

שי יפת

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-5643203 חייג