כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

סולאר החום

9.2
עידן בן אבא
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: פילדלפיה 4, חולון

  97%

הגעה בזמן

  95%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

55 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2017

את עידן מחברת "סולאר החום" הזמנתי לפני מס' חודשים להחלפת דוד שמש ללא קולטים, ההתקנה בוצעה במקצועיות רבה ואני ממליץ בחום! עידן הגיע בשעה שקבענו, היה נחמד וסבלני מהרגע הראשון, הסביר לי בדיוק מה הולך לבצע וניגש לעבודה ללא דיחוי. תוך זמן קצר הדוד החדש היה במקום ועבד כמו שצריך, המחיר היה סביר והשירות טוב. ממליץ.
אבי, חולון.

, ספטמבר 2017

עידן מחברת "סולאר החום" ביצע עבורי התקנת דוד שמש כולל קולטים, אני מרוצה מהשירות וממליצה בחום. הוא הגיע אלינו מהר, היה זמין לאותו יום, מהרגע הראשון היה ענייני, מקצועי וחביב וביצע את ההתקנה במהירות אך ביעילות רבה. לא עזב לפני שווידא שהכל עובד כשורה ורק לבסוף גבה תשלום. מומלץ!
דפנה, רמת השרון.

, נובמבר 2016

עידו מחברת "סולאר החום" הגיע לפני מספר שבועות להחליף לי בדירה דוד שמש שהתקלקל. צוות החברה היה מאד אדיב, הם הקפידו על עמידה בזמנים וגם נתנו שירות מקצועי - ממליץ עליהם בחום!
קבעתי עם עידן את סוג הדוד וסגרנו שהם יבואו להתקין לי את הדוד החדש ביום שלמחרת. עידן הגיע עם איש צוות נוסף, בדיוק בשעה שקבענו. הם עלו לגג, פירקו את הדוד הישן והרכיבו במקומו את הדוד החדש. את העבודה הם הקפידו לעשות בצורה נקייה, ומבלי יותר מדי לבלגן או ללכלך והקפידו שהמחיר יהיה בדיוק כמו שסיכמתי איתו טלפונית. הדוד עובד מצוין ואני מאוד מרוצה מכל ההתנהלות!
משה.

, נובמבר 2016

אנחנו מאוד מרוצים מהשירות של חברת "סולאר החום", עידן היה מקצועי וסיפק מענה מהיר בפתרון הבעיה. חיפשתי חברת דוודים מקצועית שתבצע אצלנו התקנה של דוד שמש חדש כולל קולטים. עשיתי סקר שוק משלי, נכנסתי לבדוק מחירים ואפילו לקחתי כמה הצעות מחיר מחברות שונות. בסופו של דבר החלטתי לסגור איתו את העבודה עם עידן, משום שהצעת המחיר שהוא נתן לי הייתה האטרקטיבית ביותר.
עידן ביצע התקנה מקצועית, המחיר שהוא לקח היה מאוד סביר ויצאתי מרוצה. מה שהכי חשוב שהדוד והקולטים עושים את העבודה עד היום ואנחנו נהנים ממים חמים - ממליץ בחום.
תומר.

, אוקטובר 2016

פניתי לעידן לשם התקנת דוד שמש חדש, שוחחתי עם עידן בטלפון, הוא הסביר לי על דודי השמש שהוא עובד איתם ונתן לי הצעת מחיר משתלמת. סיכמנו על ביצוע ההתקנה והוא הגיע מוכן עם כל הציוד של ההתקנה, התקין את הדוד בצורה מקצועית ובטיחותית ובסיום העבודה השאיר אחריו גג מסודר ונקי. השירות והיחס גם היו מעולים והדוד עצמו כבר התחיל לפעול אצלם והכל תקין ועובד כמו שצריך.
עינב.

, אוגוסט 2016

עידן הגיע אלינו מהר, היה ממש ענייני, חביב ועשה את העבודה באופן מהיר ומקצועי!
עידן הגיע בזמן, בחן את הדוד ביסודיות והתברר שהבעיה קשורה לאיזושהי נזילה פנימית, עידן הסביר לי במה מדובר, המחיר נשאר כמו שהבטיח והוא החל בתיקון. על התיקון הוא לקח לי סכום שעמד בטווח המחירים שהציג לי מראש, הדוד עכשיו עובד מצוין.
מושיק.

, אוגוסט 2016

עשיתי סקר שוק קטן, ביררתי מחירים להתקנת דוד שמש חדש. עידן מחברת "סולאר החום" נתן לי הצעת מחיר טובה וסגרתי איתו את העבודה. עידן הגיע בשעה שקבענו, הוא היה מאוד זריז ויעיל, תיקתק עבודה, פירק את הדוד והקולטים, פינה אותם מהגג ולאחר מכן ביצע את ההתקנה של הדוד החדש. בסיום ההתקנה הוא בדק שאין נזילות ונשאר לוודא שהמים מתחממים כמו שצריך. מבחינת המחיר - הוא לקח לי בדיוק את המחיר שסוכם.
שמוליק.

, אוגוסט 2016

פניתי לעידן מחברת "סולאר החום" לשם התקנת דוד שמש חדש בגג אצלנו. הדוד הקודם כבר היה מקולקל ולא ניתן לתקן אותו. סיכמנו על ביצוע ההתקנה והוא הגיע מוכן עם כל הציוד של ההתקנה, עלה לגג, פירק ופינה את הדוד הישן, העלה את הדוד החדש לגג והתקין את הדוד בצורה מקצועית ובטיחותית ובסיום העבודה השאיר אחריו גג מסודר ונקי. השירות והיחס גם היו מעולים והדוד עצמו כבר התחיל לפעול אצלנו והכל תקין ועובד כמו שצריך.
יואב.

, מאי 2016

היינו מאוד מרוצים מחברת "סולאר החום", עידן הגיע אלינו מהר, היה ממש ענייני, חביב ועשה את העבודה באופן מהיר ומקצועי!
לעידן "סולאר החום" הגעתי דרך ההמלצות באתר, הרמתי אליו טלפון לקבל הצעת מחיר כללית לגבי תיקון דוד שמש - הצעת המחיר הייתה הוגנת והחלטתי לקחת אותו בלי היסוס. עידן הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם ציוד מקצועי, בחן את הדוד ביסודיות והתברר שהבעיה קשורה לאיזושהי נזילה פנימית, עידן הסביר לי במה מדובר, המחיר נשאר כמו שהבטיח והוא החל בתיקון.
תוך כדי עבודה עידן הסביר לי מה הוא עושה, היה מאוד נחמד ומקצועי וכשסיים ניקה אחריו וסגר את המקום. על התיקון הוא לקח לי סכום שעמד בטווח המחירים שהציג לי מראש, הייתי מרוצה מאוד מהעבודה שלו, כמו שאמרתי הוא הצליח לטפל בבעיה שאף אחד לפניו לא הצליח, הדוד עכשיו עובד מצוין וכמובן שאם בעתיד תהיה לנו איזושהי בעיה עם הדוד, נשמח לקרוא לו בשנית.
ירדן.

, מאי 2016

הייתי מאוד מרוצה מהשירות המהיר והמקצועי של חברת "סולאר החום" - בהחלט ממליץ! לפני מספר ימים גיליתי שיש לנו נזילה מכיוון הקולטים שעל הגג. חיפשתי חברת דוודים מקצועית שתגיע לראות במה מדובר, חיפשתי באינטרנט מישהו מאזור מגוריי. התחלתי לקרוא חוות דעת שונות ועשיתי טלפונים לראות מה המחירים במקרה שמדובר בהחלפת קולטים. התקשרתי לחברת "סולאר החום" (דרך האתר שלכם), ביררתי מול עידן מחירים והוא הציע להגיע לביקור תוך שעתיים. הסברתי לו שיגיע עם קולטים למקרה הצורך וכך היה, הצוות של עידן הגיעו כמו שסיכמנו - בדיוק על הדקה. הצוות היה מקצועי ומיומן, הם עלו על הגג בדקו את הבעיה ואמרו לי שצדקתי, באחד מהקולטים הצנרת סדוקה ובמצב שלו לא משתלם לתקן.
נתתי להם אישור לבצע את העבודה, תוך פחות משעה הם התקינו את הקולט החדש במקצועיות - התקנת הקולטים בוצעה באופן מקצועי לקליטה טובה של השמש, נעשו חיבורים לנקודת יציאת המים החמים ולנקודת כניסת המים הקרים לקולט. בסיום העבודה הם פינו את הקולט הישן מהגג. לגבי המחיר שילמתי להם בדיוק את המחיר שסוכם טלפונית וקיבלתי חשבונית מסודרת ואחריות - ממליץ בחום.
משה.

, ינואר 2016

הייתי מאוד מרוצה מעידן, השירות שלן מקצועי, הגיע בזמן, עמד במחיר שסוכם וביצע התקנה לפי תו תקן - ממליצה בחום! פניתי לעידן מחברת "סולאר החום" קולטים חדשים ודוד שמש. הדוד הקודם כבר היה מקולקל ולא היה שווה לתקן אותו. הגעתי לעידן לאחר שקראתי עליו המלצות טובות ובנוסף המחיר שלו על החלפת דוד 150 ליטר וקולטים היה אטרקטיבי מאוד. שוחחתי עם עידן בטלפון, הוא הסביר לי על דודי השמש שהוא עובד איתם ונתן לי הצעת מחיר משתלמת, סיכמנו על ביצוע ההתקנה יום ושעה. עידן הגיע מוכן עם כל הציוד של ההתקנה (בשעה שסיכמנו), עלה לגג, פירק את הדוד הישן והקולטים ופינה אותם מהגג, העלה את הדוד החדש והקולטים לגג והתקין את הדוד בצורה מקצועית ובטיחותית - תחתית האוגר הוצבה גבוה מהקצה העליון של הקולט כדי להבטיח פעולה סדירה של הדוד ולמנוע התקררות המים בלילה. הצינורות מהקולט אל האוגר הוצבו במצב של "עלייה", כדי למנוע כיסוי אוויר ובוצע בידוד. עידן בדק כי אין נזילה משום חיבור או ברז ובסיום העבודה השאיר אחריו גג מסודר ונקי. השירות והיחס גם היו בסדר והדוד עצמו כבר התחיל לפעול אצלנו והכל תקין ועובד כמו שצריך, יש מים חמים בשפע.
עידן הגיע בזמן, התקין את הדוד והקולטים באופן מקצועי, השאיר אחריו סביבת עבודה נקייה, נתן לנו תעודת אחריות כתובה וחשבונית ועמד במחיר שסוכם! ממליצה בחום.
מיכל.

, ינואר 2016

הייתי מאוד מרוצה מעידן "סולאר החום", הוא ביצע התקנה מקצועית, המים מתחממים מהר והדוד עובד מצוין - ממליץ בחום! רציתי לבצע התקנה של דוד שמש חדש וקולטים, התחלתי לחפש באינטרנט בעלי מקצוע בתחום ודרך האתר שלכם הגעתי לעידן מחברת "סולאר החום", המחיר שהציע היה הוגן מחיר סביר ולא מופרז מידי - עבור החלפת דוד שמש 150 ליטר ושני קולטים. התרשמתי מעידן מכיוון שנמסר לי מידע מלא לגבי מה כוללת ההתקנה, הכל היה ברור, עידן הסביר לי שהתקנת דוד כולל בתוכו: עלות הובלה, העלאת הדוד לגג, פירוק ופינוי הדוד הישן במידה וקיים. בנוסף לאלו, העלות כוללת בתוכה את אביזרי ההתקנה הבסיסיים + צנרת וחיבורים שמאפשרים את הסירקולציה של המים שעוברים בין דוד השמש לקולטים.
מחירם של אביזרי החובה לדוד מגולמים בעלות ההתקנה: שסתום אל חזור - מונע חדירת מים חמים מהדוד למערכת הצינורות המזרימים מים קרים לבית, בשעה שיש הפסקת מים אזורית. בכך הוא מגן מפני נזקים שעלולים להיווצר במוצרי חשמל והדחה שמחוברים לצנרת ואינם עמידים למים חמים. שסתום ביטחון פורק לחץ - מגן על הדוד מפני התפוצצות במקרים שבהם לחץ המים החמים עובר את גבולות המותר עקב בעיית חימום יתר במערכת החשמל ובנוסף מעמד בסיסי לדוד. עידן היה מובן, נתן הסבר מלא לכל השאלות שהיו לי ויחד עם הצעת המחיר החלטתי לסגור איתו את העבודה.
קבענו יום ושעה, עידן היה זמין ומהיר, הגיע עם דוד חדש של בנפח 150 ליטר כמו שסיכמנו, ביצע את התקנת הדוד, קיבוע המעמד וחיבור הצנרת בין הקולטים לדוד ובין הדוד לבית. ארבעים דקות לאחר מכן הדוד החדש היה מותקן. עידן עצמו היה מאוד סבלני, שירותי ומקצועי, נתן לי חשבונית ואחריות כתובה. אני מאוד מרוצה מהשירות שניתן לי, המחיר ההוגן, האמינות, המקצועיות והיעילות.
גל.

, ספטמבר 2015

הגעתי ל"סולאר החום" דרך האתר שלכם, קראתי בהמלצות שהם עושים עבודה מקצועית ושהמחירים שלהם נורמליים ושפויים וגיליתי שאנשים היו מרוצים מהשירות ומהמחיר.
חיפשתי בעל מקצוע להתקנת דוד שמש חדש, שוחחתי עם הנציג שלהם בטלפון, הם נתנו לי הצעת מחיר על דוד שמש בנפח שרציתי, המחיר היה הוגן לפי מה שהספקתי לבדוק וסיכמתי איתם תאריך לביצוע ההתקנה. ביום של ההתקנה הגיעו אלי שני אנשי צוות, יחד הם העלו את הדוד אלי לדירה וביצעו את ההתקנה במהירות ובמקצועיות ובאופן בטיחותי שזה לא פחות חשוב.
אנשי הצוות היו מנומסים ואדיבים, דאגו לאסוף את הציוד בסיום העבודה ולהשאיר לנו את הבית נקי ומסודר. הייתי מרוצה מאוד מהשירות, מבחינתי הכל היה פיקס, הדוד עצמו באיכות טובה ועושה עבודה מצוינת! המחיר היה אחלה, הם עמדו במה שסוכם ונתנו לי כמובן אחריות. אני ממליץ על החברה שלהם בחום, נהניתי לקבל מהם שירות.
מיכאל.

, ספטמבר 2015

עידן מחברת "סולאר החום" העניק לנו שירות מקצועי, היו קצת בעיות סביב נושא אופן וקבלת התשלום, בסופו של דבר הסתדרנו אבל ההתקנה הייתה באמת מקצועית. פניתי לעידן מחברת "סולאר החום" לשם התקנת דוד שמש חדש בגג אצלנו. הדוד הקודם כבר היה מקולקל ולא ניתן לתקן אותו. הגעתי לעידן לאחר שקראתי עליו המלצות כאן בטוב תודה ובנוסף המחיר שלו היה אטרקטיבי מאוד.
שוחחתי עם עידן בטלפון, הוא הסביר לי על דודי השמש שהוא עובד איתם ונתן לי הצעת מחיר משתלמת, שאלתי אותו אם הוא מקבל תשלום באשראי מספר פעמים ועידן ענה שכן וסמכתי על עניין התשלום באשראי. סיכמנו על ביצוע ההתקנה והוא הגיע מוכן עם כל הציוד של ההתקנה, עלה לגג, פירק ופינה את הדוד הישן, העלה את הדוד החדש לגג והתקין את הדוד בצורה מקצועית ובטיחותית ובסיום העבודה השאיר אחריו גג מסודר ונקי. השירות והיחס גם היו בסדר והדוד עצמו כבר התחיל לפעול אצלנו והכל תקין ועובד כמו שצריך.
מלבד עניין התשלום, שעידן לא רצה לקבל ממני אשראי על-אף שזה סוכם מראש, הוא הגיע בזמן, התקין את הדוד באופן מקצועי, פינה את הדוד הישן, השאיר אחריו סביבת עבודה נקייה, נתן לנו תעודת אחריות כתובה וחשבונית ועמד במחיר שסוכם!
ישראל.

, ספטמבר 2015

עידן מחברת "סולאר החום" עשה אצלנו התקנת דוד שמש של 150 ליטר. ההתקנה הייתה מצוינת ואנחנו מאוד מרוצים מהשירות.
לפני מספר ימים חיפשנו טכנאי שיגיע במהירות להתקין לנו דוד שמש חדש. חיפשנו חברת התקנת דוודים דרך האתר שלכם, קראנו המלצות טובות על עידן מחברת "סולאר החום", פנינו אליו ולכמה חברות במקביל, דיברנו בטלפון והוא עשה עליי רושם ממש טוב, הצעת המחיר שלו הייתה מעולה ובין האטרקטיביות שקיבלתי וסגרנו את מולו את העבודה.
קבענו שעה ועידן הגיע בדיוק בשעה שקבענו, בדיוק בזמן עם הדוד שבחרנו וכל הציוד המקצועי לביצוע העבודה. עידן עמד בכל מה שסוכם, עלה עם הדוד לגג, התקין את הדוד במקצועיות ובאמת הדוד עובד יוצא מן הכלל. בסיום העבודה הוא טרח לסדר אחריו והשאיר את הגג נקי מפסולת. מבחינת המחיר שילמנו לו בדיוק את המחיר שסוכם, היינו מרוצים מאוד ואני בהחלט ממליץ עליו בחום.
עובד.

, יוני 2015

עידן מחברת "סולאר החום" עשה עבודה מצוינת, עשה עבודה באמת בזריזות כמו שצריך מקצועיות והכל - ממליץ בחום!
לעידן הגעתי דרך האתר שלכם, האתר באמת באמת עוזר למצוא בעלי מקצוע בתחומים שונים ואני מודה לכם על כך!
מבחינת עידן, הוא היה רציני ומקצועי, קראתי עליו המלצות טובות והוא באמת נתן שירות טוב.
מדובר בהתקנת דוד שמש וקולטים חדשים, שוחחתי עם מספר חברות בתחום הדוודים, לקחתי הצעות מחיר ומבין כולם בחרתי לעבוד עם עידן שנתן הצעת מחיר הוגנת.
סגרנו יום ושעה, עידן הגיע עם איש צוות נוסף, ביחד הם פירקו את הדוד והקולטים הישנים, ביצעו התקנה של הדוד והקולטים החדשים, ההתקנה מקצועית, יש מים חמים בשפע ונראה שנעשתה עבודה טובה.
עידן עמד במחיר שסוכם ורק לגבי חשבונית הבטיח לשלוח וכנראה שכח מזה, צריך ליצור איתו קשר, בכדי להזכיר לו.
בכל אופן בעל מקצוע מומלץ!
זאב.

, יוני 2015

אנחנו מרוצים מ"סולאר החום", הם הגיעו אלינו מהר, היו ממש ענייניים ועשו את העבודה באופן מקצועי!
ל"סולאר החום" הגעתי דרך האתר שלכם, הרמתי אליהם טלפון לקבל הצעת מחיר כללית לגבי תיקון דוד שמש - הצעת המחיר הייתה הוגנת והחלטתי לקחת אותם לעבודה.
הצוות הגיע בשעה שקבענו, הם בחנו את הדוד ביסודיות, הם הסבירו לי במה מדובר, המחיר נשאר כמו שהבטיח והם החלו בתיקון.
על התיקון הם לקחו לי סכום שעמד בטווח המחירים שהציג לי מראש, הייתי מרוצה מאוד מהעבודה שלהם, כמו שאמרתי הם הצליחו לטפל בבעיה באופן מקצועי ועכשיו הדוד עובד מצוין.
יצחק.

, יוני 2015

לאחרונה התפוצץ לנו אחד הקולטים והבנו שהוא סיים את תפקידו ושהגיע הזמן לרכוש קולט חדש.
הגענו לחברת ״סולאר החום" דרך ההמלצות אצלכם באתר, התקשרנו אליהם בעקבות ההמלצות החיוביות ולשמחתנו הם היו זמינים לבצע את העבודה.
שוחחתי עם עידן הוא פירט בפני נתונים של קולטים חדשים כולל מחירים ובחרתי את הקולט המתאים ביותר. קבענו יום ושעה ובאמת עידן ואיש צוות נוסף הגיעו אלינו בדיוק בשעה שקבענו, הם פירקו את הקולט הישן והתקינו את הקולט החדש, את הכל הם התקינו כמו שצריך על גג הבית, עבדו בזריזות והיו סבלנים, נחמדים, וזמינים לכל שאלה ששאלתי.
בסוף העבודה העניקו לי חשבונית + אחריות והשאירו אחריהם גג נקי ומסודר.
יעקב.

, דצמבר 2014

התקשרתי לעידן מחברת "סולאר החום" דרך האתר שלכם בלי שממש הכרתי אותם או ידעתי עליהם משהו, סיפרתי להם על בעיה שיש לי בדוד שמש שמקורה כנראה בנזילה, עידן היה באזור שלי וקפץ ממש מהר.
עידן סיפק זמן תגובה מהיר מאוד, הוא הגיע עם איש צוות נוסף ועלו לגג, בדקו את הדוד, כעבור מספר דקות עידן עלה על הבעיה והסביר לי שיש נזילה בין שתי היחידות של קולטי השמש.
הצעת המחיר של עידן על תיקון הנזילה הייתה ממש הוגנת ואישרתי להם לבצע את התיקון. הם טיפלו בנזילה צ'יק צ'ק, לא עשו עניין, לא נסחפו בסיפורים ולא המציא המצאות. היו ישר ולעניין!!!
בסיום העבודה הם השאירו אחריהם נקי ומסודר, נתנו קבלה על העבודה והכל התנהל בצורה שירותית מאוד. כעת הדוד עובד מצוין, הנזילה פסקה והכל פיקס. אני ממליצה עליהם בחום.
רויטל.

, דצמבר 2014

עידו מחברת "סולאר החום" הגיע לפני מספר שבועות להחליף לי בדירה דוד שמש שהתקלקל. צוות החברה היה מאד אדיב, הם הקפידו על עמידה בזמנים וגם נתנו שירות מקצועי - ממליץ עליהם בחום!
הכל התחיל כאשר לפני כמה שבועות הבחנתי שהדוד שמש שלנו בבית מתחיל לעשות בעיות. בעיקר ברמת החימום - לא עשה עבודה יעילה, כמו שהייתי רגיל. הדוד הוא מאד ישן (מעל לעשר שנים), ולכן לא היה לי כל ספק שאצטרך כנראה להחליפו.
עשיתי בגוגל חיפוש של טכנאי דודים, ועלה לי האתר שלכם - טוב תודה. באתר בחרתי לפנות לחברת "סולאר החום", גם בגלל שהיו עליהם הרבה המלצות, וגם בגלל שהמחירים שלהם נראו לי הכי סבירים.
קבעתי עם עידן את סוג הדוד וסגרנו שהם יבואו להתקין לי את הדוד החדש ביום שלמחרת. עידן הגיע עם איש צוות נוסף, בדיוק בשעה שקבענו. הם עלו לגג פירקו את הדוד הישן והרכיבו במקומו את הדוד החדש. את העבודה הם הקפידו לעשות בצורה נקייה, ומבלי יותר מדי לבלגן או ללכלך והקפידו שהמחיר יהיה בדיוק כמו שסיכמתי איתו טלפונית. הדוד עובד מצוין ואני מאוד מרוצה מכל ההתנהלות!
מושיקו.

, דצמבר 2014

אני מאוד מרוצה מחברת "סולאר החום" הם נתנו לי שירות מהיר אדיב ומקצועי - ממליצה בחום!
לפני כמה שבועות הזמנתי את חברת "סולאר החום" לבצע אצלנו התקנת דוד שמש חדש. הגעתי אליהם דרך האתר שלכם והשירות שקיבלתי מהם היה אדיב ומקצועי מראשית ועד סיום.
כבר בטלפון - ענה לי עידן, שכשהסברתי לו את הבעיה - ענה לי בצורה עניינית ולא מתחכמת - בדיוק מה אני צריכה וכמה זה יעלה לי. בזכות הגישה המקצועית - גם החלטתי להזמין אותם (סגרנו על דוד שמש בנפח 120 ליטר).
יום למחרת, כבר התייצבו אצלי בבוקר צוות של שני מתקינים עם דוד שמש חדש. עשה את ההרכבה, וגם דאג להוריד את הישן ולפנות.
והרגשתי גם שהם באמת עושים הכל כדי לבוא לקראתי גם מבחינת המחיר. קיבלתי מטעמם גם אחריות של חמש שנים על הדוד, והבטחה מצידם להגיע ולתקן אם משהו אינו לשביעות רצוני.
כוכבה.

, ספטמבר 2014

אנחנו מאוד מרוצים מהשירות של חברת "סולאר החום", עידן היה מקצועי וסיפק מענה מהיר בפתרון הבעיה.
חיפשתי חברת דוודים מקצועית שתבצע אצלנו התקנה של דוד שמש חדש כולל קולטים. עשיתי סקר שוק משלי, נכנסתי לבדוק מחירים ואפילו לקחתי כמה הצעות מחיר מחברות שונות. לעידן הגעתי דרך המלצות אצלכם באתר, הרמתי אליו טלפון, בדקתי מחירים - עידן היה מאוד אדיב ומקצועי, הציע לי מספר הצעות שונות ובסופו של דבר החלטתי לסגור איתו את העבודה משום שהצעת המחיר שהוא נתן לי הייתה האטרקטיבית ביותר. קבענו יום ושעה ויצאנו לדרך.
עידן הגיע אלי לבצע את ההתקנה עם איש צוות נוסף, הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, הדוד והקולטים, עלה לגג ותוך זמן לא ארוך, הוא סיים את ההתקנה. עשינו בדיקה שהכול עובד כמו שצריך והמים מתחממים ורק לאחר מכן עידן לקחת ממני בדיוק את המחיר שסגרנו עליו מראש, המחיר שהוא לקח היה מאוד סביר ויצאתי מרוצה. מה שהכי חשוב שהדוד והקולטים עושים את העבודה עד היום ואנחנו נהנים ממים חמים - ממליץ בחום.
תמיר.

, ספטמבר 2014

חברת "סולאר החום" נותנת שירות מהיר וטוב אני בהחלט ממליץ עליהם בחום.
לפני מספר ימים החלטתי להחליף את הדוד שהיה לנו בחדש, מדובר בדוד מאוד ישן שכבר עשה את שלו וחיפשתי חברה מקצועית שתמכור לי דוד שמש חדש כולל קולטים. כך במהלך החיפוש הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת על מספר חברות ובסופו של דבר אחרי שביררתי מחירים, הזמנתי את עידן מחברת "סולאר החום" לבצע את העבודה. עידן נתן לי הצעת מחיר ממש משתלמת ביחס לשאר, הוא היה מאוד מקצועי, שאל אותי שאלות לעניין בכדי להתאים לנו את נפח הדוד, ונתן לי הצעת מחיר מעולה וקבענו את מועד תחילת העבודה לכמה ימים לאחר השיחה.
עידן הגיע אלינו עם דוד שמש ועלה לגג, ניתק את הדוד הישן, התקין את הדוד החדש, חיבר את הכל, אסף את הלכלוך, פינה את דוד השמש הישן, לאחר מכן ערך בדיקה לראות שהמים מתחממים כמו שצריך, ווידא שאני שבע רצון.
שילמתי לעידן בדיוק את המחיר שסגרנו עליו בטלפון, לא היו בעיות סביב הכסף, הכל הלך חלק (אני רק מחכה שתשלח אלי תעודת האחריות) וכמו שאמרתי אני ממליץ.
יובל.

, יולי 2014

אני מאוד מרוצה מחברת "סולאר החום", עידן היה אדיב ביותר ועשה עבודה נהדרת - ממליץ בחום!
רציתי להחליף דוד שמש ישן וחיפשתי חברה מקצועית, לעידן הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ובשיחת טלפון בהתאם לצרכים ולמחיר שהתכוונתי להשקיע, הוא הסביר לי בצורה מפורטת על הדוד, נפח ומחיר. בחרתי בדוד שמש בנפח של 120 ליטר, ההצעה הייתה אטרקטיבית וסגרתי איתו את העבודה.
מבחינת הזמנים - הוא הקפיד להגיע בשעה שסיכמנו, מבלי לאחר לשמחתי הרבה. הוא פינה את הדוד הישן, התקין את החדש בנפח של 120 ליטר, לא עשיתי יותר מדי בירורים של מחירים, אבל לדעתי המחיר היה מעולה וההתרשמות הכללית שלי מעידן הייתה חיובית.
העבודה נעשתה במקצועיות ובצורה נקייה - עידן הקפיד לפנות את הדוד הישן, והשאיר לי גג נקי ומסודר - כמו שהיה לפני ההתקנה, ובדק שהכול עובד חלק וללא נזילות. שילמתי בדיוק את המחיר שסוכם, קיבלתי חשבונית ואחריות, הכל היה פיקס, ממליץ בחום.
בני, ראשון לציון.

, יולי 2014

עידן מחברת "סולאר החום" עשה אצלנו התקנת דוד שמש ואצל השכנים החליף קולטים, ההתקנה הייתה מצוינת ואנחנו מאוד מרוצים מהשירות.
לפני מספר שבועות חיפשנו חברת דוודים לשם רכישת דוד שמש חדש ורכישת קולטים לשכנים שלנו (שחיפשו גם הם בעל מקצוע בתחום).
לעידן הגענו דרך פרסום מפה לאוזן, פנינו אליו ולכמה חברות במקביל, דיברנו בטלפון ועידן עשה עליי רושם ממש טוב, הוא נתן לנו הצעת מחיר על דוד חדש ובנוסף לכך גם ביקשנו ממנו שייתן הצעת מחיר על מספר קולטים שהשכנים שלנו רצו להחליף. המחירים שהוא רצה על הדוד והקולטים היו מחירים הוגנים לשוק והחלטנו לסגור איתו את העבודה.
קבענו עם עידן יום ושעה, הוא עמד בכל מה שסוכם, הגיע עם איש צוות נוסף וכל הציוד הנדרש, העלה לגג את הדוד והקולטים החדשים ובתוך מספר שעות הכל כבר היה מותקן על הגג.
אומנם לא הספקתי עדיין לעלות לגג אבל אני משער שהכול בסדר, הדוד עובד מצוין וגם השכנים שלנו מרוצים מהקולטים החדשים.
מבחינת המחיר שילמנו לעידן בדיוק את המחיר שסוכם, קיבלנו תעודות אחריות כמו שצריך והיינו מרוצים מאוד מהשירות והמקצועיות ולכן אני ממליץ בחום.
רונן, בת-ים.

, יולי 2014

השירות שעידן בן-אבא מסולאר החום נתן לי, היה שירות מקצועי מהיר ובמחיר הוגן.
לפני מספר שבועות החלטתי לרכוש שני דודי שמש חדשים כולל קולטים לבית שלנו (בעל גג שטוח), חיפשתי בעלי מקצוע בתחום והגעתי לעידן דרך האתר שלכם, ראיתי שמדובר בבעל מקצוע מומלץ עם המלצות חיוביות והתקשרתי אליו ובמקביל לעוד מספר בעלי מקצוע שנתנו הצעות מחיר. מבין כולם בחרתי לעבוד עם עידן שרצה מחיר הוגן, קבענו יום ושעה ויצאנו לדרך.
עידן היה ממש בסדר, הגיע בזמן עם הקולטים שבחרנו (80 ליטר כל אחד) וביצע את ההתקנות באופן מקצועי, הוא דאג לעשות הכל כמו שצריך וההתקנה הייתה זריזה. יש לי רק בעיה איתו לגבי שסתומי לחץ, שעידן טען שלא צריך להתקין בדוד עם נפח כזה למרות שאני הבנתי אחרת, דבר נוסף, ביקשתי ממנו חשבונית והוא אמר שיישלח לי אותה, שוחחתי איתו לפני מספר ימים והוא התחייב לשים אותה בתיבת הדואר שלי. מקווה שזה יקרה. מעבר לכך הכל היה בסדר, עידן עמד במחיר שסוכם ובזמנים.
אהרון.

, יולי 2014

דוד השמש אצלנו התקלקל והפסיק לחמם כשהיינו מדליקים את הבוילר - עשיתי חיפוש קצר באינטרנט לטכנאי דודי שמש, הגעתי לאתר טוב תודה קראתי המלצות על כמה בעלי מקצוע והחלטתי לפנות לעידן מחברת "סולאר החום", הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי הצעת מחיר על דוד שמש כולל קולטים, ההצעה נראתה לי מאוד וסגרנו את העבודה.
עידן הגיע בזמן כפי שקבענו, הוא הביא איתו את הדוד והקולטים הספציפיים שבחרנו ועלה לגג לבצע את ההתקנה, הוא התקין את הדוד באופן מקצועי, פינה את הדוד הישן מהגג ועשה עבודה מקצועית וזריזה, לאחר ההתקנה הוא בדק שהדוד אכן מחמם. מאז הדוד עובד כמו שצריך ללא תקלות. על הדוד הוא נתן לי אחריות וחשבונית.
עידן עמד בזמנים, וסיפק עבודה מקצועית, רק דבר אחד הפריע לי וזה שהמחיר קפץ ב400 ש"ח מכיוון שהיו כמה דברים (לפי דבריו של עידן), שהוא לא ידע עליהם מראש ולכן הם לא היו כלולים במחיר).
רקפת יעקובי, נס-הרים.

, פברואר 2014

החלטנו לרכוש דוד שמש חדש ולהתקין אותו על הגג במקום דוד החשמל שיש לנו באמבטיה. עשיתי בירורים דרך האתר שלכם, קראתי כמה חוות דעת על חברות שונות אבל יותר מכול, התרשמתי מחוות הדעת על "סולאר החום" והרמתי לעידן טלפון לקבלת הצעת מחיר - קיבלתי מהם הצעת מחיר לדוד שמש פלוס התקנה כולל אחריות לעשר שנים. לאחר מכן עשיתי עוד כמה טלפונים לחברות נוספות וגיליתי שהמחיר שעידן רצה היה מאוד הגיוני ומכיוון שהוא עשה עלי את הרושם הטוב מבין כולם, התקשרתי אליו וסגרתי איתו את העבודה.
עידן מסולאר החום הגיע יחד עם פועל נוסף ויחד הם עשו עבודה זריזה ונקייה, הם פירקו את דוד החשמל הישן אחר כך פינו אותו מהבית והתקינו לי על הגג את הדוד החדש כולל קולטים. בסיום העבודה עליתי לראות מה קורה, התרשמתי שעידן עבד מאוד נקי ומסודר, לא היו נזילות והמים חוממו כמו שצריך. שילמתי לעידן בדיוק את הסכום שסגרנו עליו, לא היו בעיות בנושא, הוא התנהל ביושר ואני ממליץ עליו בחום!
רני, תל-אביב.

, פברואר 2014

לפני כמה שבועות הבחנו פתאום שהדוד אינו עושה את עבודתה נאמנה בחימום של המים - הייתה נדרשת המתנה של הרבה זמן למים חמים, מאחר שמדובר בדוד שמש מאוד ישן שעשה כבר בעיות בעבר, החלטנו הפעם להתקין מערכת חדשה. חיפשנו באינטרנט חברה שמתעסקת בדודי שמש והגענו דרך אתר טוב תודה לחברת "סולאר החום". החלטנו לבחור בעידן גם בגלל המחירים הסבירים שהוא ביקש (עשינו לפני כן סקר שוק קצר) - אבל בעיקר על סמך ההמלצות - מהם קיבלנו את הרושם שמדובר בחברה ישרה ואמינה.
עידן סיפק לנו שירות מקצועי, בשיחת הטלפון שניהלנו איתו סוכמו כל הפרטים וגם המחיר היה ממש ממש טוב - החלפת דוד שמש וקולטים.
עידן הגיע אלינו, עלה לגג ופינה את הדוד הלא תקין הישן, ואת שני הקולטים הישנים, לאחר מכן ביצע את ההתקנה של הדוד החדש. קיבלנו תעודת אחריות על הכול, חשבונית וקבלה. הדוד החדש עובד בצורה פשוט מעולה, יש לנו מים חמים ובשפע לאורך כל היום - בקיצור אנחנו מאד מאד מרוצים!!
גילה, רמת-גן.

, פברואר 2014

עידן מ"סולאר החום" ביצע אצלי התקנה של דוד שמש חדש (בנפח של 150 ליטר) והחליף לי אותו בדוד הישן שהתפוצץ ונזל.
עידן היה בסדר גמור גם מבחינת המחיר וגם מבחינת השירות והיחס.
הגעתי אליו דרך האתר שלכם - סגרנו מחיר בטלפון ועידן הגיע אלי כעבור כמה שעות לבצע את ההתקנה.
הוא הגיע אלי בשעה שקבענו ועל פניו נראה שנעשתה עבודה טובה. הוא פינה מהגג את הדוד הישן, ולאחר ההתקנה של החדש עשה בדיקה יסודית לראות שאין שום נזילות, לאחר מכן נשאר לבדוק שהמים מתחממים תוך X זמן.
עידן לקח ממני בדיוק מה שסיכמנו בטלפון, לא היו בעיות סביב הנושא וקיבלתי ממנו אחריות וחשבונית. הייתי מרוצה מהשירות המהיר ואני ממליצה עליו.
חני, תל-אביב.

, פברואר 2014

עידן היה ממש הוגן ומקצועי ואני ממליצה עליו בחום!
לפני כמה שבועות הרגשנו שהמים לא מתחממים כמו שצריך, חשבנו שיש בעיה בדוד עצמו ולכן חיפשנו בעל מקצוע בתחום הדוודים שיגיע לראות במה מדובר. נכנסתי לאינטרנט והגעתי לאתר שלכם - קראתי חוות דעת על כמה בעלי מקצוע ובסוף החלטתי להתקשר לעידן וקבענו שעה עוד לאותו היום.
עידן הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הוא עלה לגג, בדק את הדוד וירד לתת את מסקנותיו. עידן הסביר לנו שאין לנו שום בעיה עם הדוד - לדעתו הכל שם תקין וכדאי שנקרא לאינסטלטור. הוא היה ממש הוגן ודיבר בשקיפות, לא ניסה לנסות לתקן משהו שלא קשור אליו וזה אומר הרבה!! הודיתי לעידן על האבחנה ושילמתי לו את עלות הביקור. לאחר מכן הזמנתי אינסטלטור שבאמת עלה על איזושהי סתימה ולאחר ששחרר אותה המים החמים זרמו בשפע - עידן נתן אבחנה טובה ומדויקת, הוא היה מאוד מאוד מקצועי ואמין ואני בהחלט ממליצה עליו בחום!
דליה, חולון.

, פברואר 2014

דוד השמש שלי היה מאוד ישן והפסיק לחמם כמו שצריך, החלטתי לרכוש דוד שמש חדש ובנוסף גם קולטים. נכנסתי לאינטרנט לראות מה המחירים והגעתי לאתר שלכם. קראתי חוות דעת טובות על עידן מ"סולאר החום" ובדקתי איתו כמה הוא לוקח. עידן אמר לי את סוגי הדוודים והקולטים הקיימים, נתן לי מחירים והחלטתי לסגור איתו את העבודה - עשיתי סקר מחירים וזה ברמת הסביר.
הכי חשוב שתוך זמן קצר העניין הסתיים בטוב, עידן סיפק את הדוד ואת הקולטים והתקין בעצמו מהר מהר בלי שום עזרה, בלי תקלות ובלי בעיות, הכל עבר חלק, עידן פינה את הדוד והקולטים הישנים מהגג והשאיר הכל נקי ומסודר.
הוא היה הגון, מאוד נחמד והעיקר שהוא בעל מקצוע מעולה שעובד במהירות וביעילות. מומלץ לכל מי שיש לו בעיה בדוד.
ישי, בת-ים.

, נובמבר 2013

היה לנו דוד שמש מאוד ישן, שלא חימם טוב, וכבר לא היה מוציא מים חמים. פנינו דרך אתר טוב תודה לעידן מ"סולאר החום" בבקשה שיבוא להתקין לנו דוד חדש, ענה לנו בחור נחמד בשם עידן והוא תיאם איתנו פגישה בשעה נוחה עוד באותו יום.
לאחר שעידן בדק את מצב הדוד הוא הסביר שניתן אולי לתקן את הדוד בצורה זמנית אך מאחר והדוד כבר רקוב לגמרי מבפנים רצוי להחליפו בדוד חדש. בחרנו דוד מסויים בנפח 150 ליטר, הצעת המחיר של עידן הייתה סבירה ונשמעה לנו הוגנת.
עידן הלך להביא את הדוד החדש, הגיע אלינו בחזרה ממש מהר, עלה לגג פירק את הדוד הישן ועשה עבודה זריזה ושקטה ומאז יש לנו מים פשוט רותחים. את הדוד הישן הוא פינה והשאיר אחריו נקי ומסודר. עידן עמד במחיר שסוכם ונתן לנו קבלה ואחריות על הדוד.
מקסים פיוטר.

, נובמבר 2013

אל עידן מ"סולאר החום" הגעתי דרך האתר שלכם ויצרתי איתו קשר. הסיבה שבגינה חיפשתי בעל מקצוע בתחום הדוודים היא מאחר ודוד השמש שבביתי הפסיק לעבוד.
בדקתי כמה בעלי-מקצוע ובחרתי לעבוד עם עידן כי הוא עשה עלי את הרושם האמין ביותר. עידן הגיע אלי יום למחרת בשעה שתאמנו מראש, עלה לגג ובדק את הדוד - הסתבר כי היה פיצוץ בדוד, הוא גם היה מעט ישן, והיה צורך להחליפו. מעבר לכך הוא בדק וראה גם את הקולטים ואמר לי כי אין צורך להחליפם ושנחליף רק את הדוד. עוד באותו היום, הוא ועובד נוסף ביצעו את התקנת הדוד החדש, הם החליפו את הדוד הישן לדוד חדש של 150 ליטרים, העבודה נעשתה בצורה יעילה ומקצועית וכמובן שהיום יש לי מים חמים ונעימים.
בתום העבודה עידן ועובדו ניקו וסידרו אחריהם, אספו את האשפה שהצטברה ופינו את הדוד הישן וכמובן שהם עמדו במחיר שסוכם. אין ספק כי מדובר בבעל מקצוע אמין ואיכותי!
יעל, כפר-סבא.

, נובמבר 2013

עידן התקין אצלנו דוד שמש וקולט - אני ממליץ עליו בחום!
קודם כל העבודה שלו מאוד מקצועית, נקייה ומסודרת. הגעתי אליו ממש במקרה דרך גלישה במספר אתרים וקריאת המלצות עליו אצלכם באתר, התקשרתי אליו לתת לי ייעוץ לגבי דוד השמש וקולט חדש שהיה בו שבר, ונתן לי הצעת מחיר לכל אופציה.
לשמחתי לא טעיתי כשהזמנתי אותו להתקין אצלי את הדוד שמש וקולט - הוא עשה עבודה מצוינת. הגיע אלי ממש מהר תוך שעה מרגע השיחה שלנו לעשות את העבודה והחליף לי את המערכת הישנה במערכת החדשה לאחר שהוא פינה את המערכת הישנה ועשה עבודה מאוד נקייה וטובה. לאחר ההתקנה הוא בדק את תקינות המערכת ולא עזב לפני שלא הסביר וענה על כל שאלה שעלתה לי.
עידן הוא מאוד שירותי ומסביר כל דבר ומאפשר לבחור מערכת שמש בהתאם לצרכים ולתקציב. בקיצור אני ממליץ עליו בחום הלוואי שכל שאר בעלי-המקצוע יהיו הוגנים, מקצועיים ואדיבים כמו עידן.
יואל סולומון.

, ספטמבר 2013

כיאה "לחוקי מרפי" הדוד שלנו "נשפך" בראש השנה האחרון, כיון שבעבר מצאתי טכנאי מכונות כביסה מצוין דרך האתר - פניתי גם הפעם לאתר: הרמתי לכמה בעלי מקצוע טלפון וביקשתי טווח מחירים. לעידן התקשרתי במוצאי שבת והוא נתן לי הצעת מחיר זולה ביחס לשאר, סגרנו את העבודה וביום ראשון בבוקר כבר התרחצתי...
עידן הגיע אלינו כפי המסוכם ביום ראשון, עלה לגג, סידר את הדוד שהייתה בו בעיה, השאיר אחריו נקי ומסודר ולקח ממני בדיוק את המחיר שסיכמנו עליו דרך הטלפון. לאחר מכן נשאר לראות שהדוד באמת עובד כמו שצריך ורק אחרי שראה שהמים חמים מספיק הוא הלך לדרכו.
הייתי מאוד מאוד מרוצה ממנו, בעל-מקצוע איכותי טוב ואמין. לא יצא לי להכיר הרבה כאלה. השרות היה מצוין, מצטרף לכל ההמלצות הקודמות..
איציק אלישע.

, יולי 2013

את עידן מצאתי באתר הזה. חיפשתי בעל מקצוע שמבין בתחום של דודי שמש ובדקתי באינטרנט, בין היתר גם באתר הזה. דיברתי עם כמה אנשים ולקחתי מהם הצעות מחיר. הצעת המחיר של עידן הייתה מאוד משתלמת עבורי וכמובן שראיתי חוות דעת חיוביות של לקוחות עליו, אז החלטתי לסגור איתו על העבודה הזאת. בפועל עידן הוכיח את עצמו מעל ומעבר ונתן אחלה של שירות. הוא היה אדיב ומקצועי ועשה את העבודה בקלות ובמהירות. עידן התקין על הגג דוד שמש חדש לחלוטין במקום הישן שכנראה כבר מיצה את תפקידו והחליט להתפוצץ. עידן הסיר את הישן והתקין את החדש. עידן עבד לבד, היה זמין לעבודה בהתראה קצרה במיוחד וסך הכל עשה הכל בצורה טובה וללא תקלות ומריחות. מומלץ ביותר.
ויקטור מתל אביב

, יולי 2013

חברת "סולאר החום" באו השבוע להחליף לי בדירה דוד שמש שהתקלקל. צוות החברה היה מאד אדיב, הקפיד על עמידה בזמנים וגם נתן שירות מקצועי. אני מאד שמח שהגעתי אליהם וגם שהם היו אלו שבחרתי מבין רשימת בעלי המקצוע באתר.
הכל התחיל, כאשר לפני כמה שבועות הבחנתי שהדוד שמש שלנו בבית מתחיל לעשות בעיות. בעיקר ברמת החימום - לא עשה עבודה יעילה, כמו שהייתי רגיל. הדוד הוא מאד ישן (מעל לעשר שנים), ולכן לא היה לי כל ספק שאצטרך כנראה להחליפו.
עשיתי בגוגל חיפוש של טכנאי דודים, ועלה לי האתר שלכם - טוב תודה. באתר בחרתי לפנות לחברת "סולאר החום", גם בגלל שהיו עליהם הרבה המלצות, וגם בגלל שהמחירים שלהם נראו לי הכי סבירים.
קבעתי עם עידן, לבוא ולהתקין לי את הדוד החדש ביום שלמחרת. צוות של החברה, הגיע כמתואם כמו שקבענו. פירקו את הדוד הישן והרכיבו במקומו את הדוד החדש. אהבתי את זה שהם הקפידו לעשות את העבודה בצורה נקייה, ומבלי יותר מדי לבלגן או ללכלך והקפידו המחיר היה בדיוק כמו שסיכמתי איתו טלפונית החברה היו בסדר גמור, ואני ממליץ עליהם לטובה!
מקס, תל אביב

, יולי 2013

לפני כמה שבועות, כשהדוד שלי על הגג התפוצץ - נכנסתי לאתר טוב תודה, כדי לחפש חברת דודים שאוכל לרכוש אצלה, וגם תבוא להתקין לי דוד חדש במקום זה ש"הלך".
איתרתי ברשימת חברות דודי השמש שיש באתר - את חברת "סולאר החום" שבלטה מבין כולם - גם בהמלצות וגם במחירים, והרמתי אליהם טלפון לשמוע איזה פתרון הם יכולים להציע לי לבעיה. סיכמתי עם עידן שענה לי בצד השני - באיזה סוג דוד אני מעוניינת ובאיזה מחיר. יום למחרת עידן הגיע עם איש צוות נוסף - הדוד החדש, כדי לבצע את ההתקנה.
הם טיפסו על הגג, העלו את הדוד החדש עד למעלה, התקינו אותו, חיברו לצנרת, עשו את החיזוקים הדרושים ובדקו שהדוד החדש עובד כמו שצריך. את הדוד הישן שפורק - הם הורידו למטה כדי לקחת אתם לפינוי ונתנו לי קבלה ואחריות לחמש שנים.
מרוצה מאוד! אולגה מבת-ים.

, נובמבר 2012

במשך שנים רבות החזקנו דוד חשמל בתוך האמבטיה שסיפק לנו את המים החמים, עם השנים החימום שלו הלך ונעשה יותר איטי ואנו גם רצינו לחסוך במקום באמבטיה ולפנות אותו, עקב כך החלטנו לרכוש דוד שמש חדש ולהתקין אותו על הגג במקום דוד החשמל שיתפנה מהאמבטיה.
התחלתי לעשות בירורים, קראתי המלצות באתר טוב תודה, מאוד התרשמתי מחוות הדעת על סולאר החום לאחר שבנוסף על האתר שמעתי עליהם המלצות מכמה חברים והחלטתי לפנות אליהם. קיבלתי מהם הצעת מחיר לדוד שמש בנפח 80 ליטר פלוס התקנה כולל אחריות לעשר שנים וביקשתי לחזור אליהם בעוד כמה דקות בכדי להשוות קצת מחירים עם חברות אחרות. בסקר טלפוני שערכתי גיליתי שהמחיר הוא מאוד אטרקטיבי אך יותר מהכל האחריות שהם הבטיחו לעשר שנים שכנעה אותי במיוחד שכן אף חברה אחרת לא הציעה אחריות ארוכה כזו. חזרתי אליהם לסגור עסקה ולאחר מכן בתוך כארבעים דקות הם כבר היו אצלי.
עידן מסולאר החום הגיע יחד עם פועל נוסף ויחד הם עשו עבודה זריזה ונקייה. ראשית הם פינו לרכב את הדוד הישן מהמקלחת, בנו צנרת וחיבורי חשמל מוליכים אל הגג והתקינו מעליו את דוד השמש. בתוך פחות משעה הם קראו לי לעלות לגג ולראות את העבודה. הכל היה חדש, נקי, וגלוי לעין. אני מאוד מרוצה מהשירות המהיר והיעיל וכמובן מהאחריות.

יעקב, בת ים.

, אוקטובר 2012

מומלץ בחום. הגעתי אליו דרך האתר והוא בהחלט עמד בכל הפרמטרים, גם מבחינת מחיר, גם מבחינת מקצועיות ואמינות וגם מבחינת שירות יוצא מהכלל.
הדוד הישן אצלנו התפוצץ וביקשנו לקנות דוד חדש בנפח 150 ליטר, הוא הציע לנו מחיר מצוין והיה אדיב מאוד כבר מהשיחה הראשונה. תוך שעה מהרגע שקבענו הוא כבר הגיע מצויד בדוד החדש וניגש לעבודה ישר ולעניין, ותוך שלושת רבעי שעה כבר סיים הכל. פירק ופינה את הדוד הישן, התקין חדש, והשאיר את הגג נקי.
אך מעבר למקצועיות ולעבודה החלקה והמהירה מה שהכי חשוב הוא השירות, ועידן מסולאר החום הוכיח בהמשך הדרך שירות יוצא מהכלל. לאחר החלפת הדוד הייתה אצלנו בעיה בזרימת המים במקלחת שהפכה להיות מאוד חלשה, עידן הסביר לי שזו בעיית אינסטלציה בעקבות סתימה שיש להזמין אינסטלטור כדי לפותרה, אך הוא לא ניער אותי מעליו ולא התחמק, להיפך, הוא התקשר יחד איתי לחברה המייצרת את הדודים כדי שאקבל מהם הסבר, טרח להתקשר כמה וכמה פעמים לוודא שהסתדרתי, בקיצור ליווה אותי לאורך כל הדרך עד שהתקלה נפתרה לשביעות רצוני.
כל הכבוד על השירות הנפלא המקצועיות והמחיר מצוין. מומלץ בחום ממליץ לכל חבריי.

אמנון, גדרה

, אוקטובר 2012

שירות מהיר, מקצועי וללא רבב.
פניתי לאתר בחיפוש אחר בעל מקצוע בתחום הדודים על מנת להחליף את הדוד הישן שקיצר ונזל, עידן שהיחיד שענה ונתן מחיר בטלפון לאור העובדה שכבר ידעתי בדיוק מה אני צריך.
שעה אחרי השיחה הגיעו זוג בחורים צעירים, מאירי פנים ושירותיים. עלו לגג השטוח, פירקו את הדוד, הרכיבו את החדש והמתינו עד שראינו, הם ואני, שהדוד מחמם כמו שצריך, הכל מחובר היטב וניתן לשימוש תקין. כשסיימו את העבודה והבדיקה, הם ניקו אחריהם ופינו את הדוד הישן.
עידן והעובד הנוסף היו מאוד אדיבים, הסבירו לי את כל מה שנעשה ולבסוף, עמדו במילתם וסיפקו שירות מצוין במחיר הוגן.
המחיר, כפי שכבר ציינתי לא השתנה ועבורו קיבלתי חשבונית ואחריות ל - 5 שנים. אני מאוד מרוצה, הם עמדו בכל קריטריון שניתן לבחון באמצעותו בעל מקצוע ואם הייתי חיים הכט הייתי אומר - עידן, יצאת צדיק.

אבשלום מרמת גן.

, אוקטובר 2012

אחרי שהיה לנו פיצוץ שגרם לנזילה בחלק העליון של הדוד שמש, הבנו שהוא סיים את תפקידו בעולם הזה ויש צורך בדוד חדש. לעידן מסולאר החום הגענו דרך האתר, התקשרנו אליו בעקבות ההמלצות שקראנו עליו, ולשמחתנו ההמלצות הוכיחו את עצמם לגמרי!
עידן הגיע אלינו כדי לבדוק את המצב וסוג העבודה הנדרשת, הכין תוכנית עבודה, עשה שיעורי בית כמו שצריך, בדק והכין כל מה שנדרש ונתן הצעת מחיר. זו הייתה ההצעה באמת הכי משתלמת שקיבלנו וסגרנו איתו על תאריך ליום אחר כך.
למחרת הוא הגיע על הבוקר בדיוק בשעה שקבענו יחד עם עובד נוסף, הם חתכו את הדוד הישן, אותו הם פינו ברכבם בסוף העבודה יחד עם כל הפסולת, והתקינו דוד שמש 200 ליטר + שני קולטים, את הכל הוא דיגם כמו שצריך על גג הבית, הם עבדו בזריזות והיו סבלנים, נחמדים, וזמינים לכל שאלה ששאלתי.
בסוף העבודה עידן העניק לי חשבונית + אחריות ל-8 שנים והשאיר אחריו גג נקי ומסודר. כל מה שאני יכול להגיד זה שאני שמח שלקחתי את עידן וממליץ בחום על סולאר החום!

אבי, ראשון לציון.

, אוקטובר 2012

במקצועי אני קבלן שעובד בעיקר במרכז. בזמנו, לפני כ 3 שנים, הגעתי לעידן דרך פרסומת בעיתון ומאז ועד היום הוא האיש שלי בתחום הדודים.
עידן ביצע עבורי מגוון של עבודות שונות בערים שונות בארץ (ראשל"צ/ בת ים/ חולון וכו''), בין אם אלו תיקוני דודים, התקנת דוד חשמל בדירות שונות והתקנת שני קומפלטים שמרכיבים 2 דודים ו4 קולטים בבית חדש, על גג שטוח.
עידן מדייק בזמנים, הוא מגיע עם בחור נוסף וכל מה שהוא צריך בשביל העבודה או עלול להזדקק לו במהלך העבודה. הוא מקצועי ועובד בבטיחות הדרושה, סוגר את הברז הראשי ובסוף הטיפול לא רק פותח אותו אלא גם ממתין ומוודא יחד עם הלקוח שבאמת הכל תקין, הדוד מחמם ואין נזילות. בחור על הכיפאק, תענוג לעבוד עם אדם שיש לו מרץ לעבודה ונכונות לשירות מקסימלי ומעבר להכל - אמינות במקום הראשון. המחיר מעולם לא השתנה, חשבונית בסוף כל מתן שירות ואחריות בין 5-10 שנים בהתאם לשירות. מיותר להוסיף עוד, אני ממליץ בפה מלא.

אדם מחולון.

, אוגוסט 2012

הדוד שלי התפוצץ והיה מאוד ישן אז החלטנו להחליף אותו. חיפשנו באינטרנט טכנאים בתחום והגענו לאתר של סולאר החום.
בשיחה עם עידן קיבלתי מחיר הכי זול מבין כל הצעות המחיר וקבענו מתי הוא יגיע אליי לבצע זאת.
עידן הגיע בזמן עם עוד בחור והם החלו במלאכה. ניתקו את זרם המים, פירקו את הדוד הישן (על גג שטוח) והתקינו את החדש. בשיחת חולין עלתה בעיה של לחץ מים ועידן, שזו בכלל בעיה שלא קשורה בדוד הציע להסתכל, הוא הסביר לי שבגלל שהצינור צר מדי לחץ המים הוא נמוך והלך במיוחד לקנות צינור רחב יותר וחיבר אותו. כשסיים את הכל הוא בדק שהדוד והקולטים תקינים וגם שזרימת מים בברז בבית שלי באמת חזקה יותר.
הם פינו את הדוד והקולטים הישנים והשאירו נקי ומסודר. עידן בחור מקסים בעל תודעת שירות גבוהה, החיוך של הלקוח בסוף העבודה חשוב לו מאוד. הם עמדו במחיר, נשלחה לי בדואר חשבונית ואחריות ל - 5 שנים קיבלתי באותו רגע. אני מאוד מרוצה וממליצה עליהם בחום.

לימור ממזכרת בתיה

, אוגוסט 2012

הדוד הישן "התפוצץ" ואז התחלתי חיפוש באינטרנט אחרי טכנאי. במהלך החיפוש פניתי לעידן שנשמע לי מאוד מקצועי ונתן מחיר נוח, הוא הגיע לראות על מה אני מדבר וכשהבנו שעדיף להחליף את הדוד קבענו מחיר.
עידן הגיע בשעה שקבענו עם פועל והם עלו לגג בטון (שם נמצא הדוד), הם ניתקו את המים, פירקו את הדוד, ניקו את הסביבה ואז התקינו את הדוד החדש יחד עם קולט מיוחד מנחושת. אחרי בערך שעה הם סיימו ואז פינו את הדוד הישן ואת הפסולת. עידן חיבר את המים ובדק שהדוד תקין ועובד ללא תקלות.
צוות סולאר החום הם אנשים מקצועיים, טובים וישרים. עמדו במחיר, נתנו חשבונית ואחריות ל- 5 שנים. התרשמתי מהסטנדרטים הגבוהים שהם עובדים לפיהם ואני ממליץ עליהם בחום.

נאור מבת ים.

, אוגוסט 2012

בדוד הסולרי הישן שלי, 150 ליטר נוצר חור שגרם לנזילה מאחר והדוד כבר היה מאוד ישן החלטנו להחליף אותו לגמרי. חיפשנו באינטרנט בעלי מקצוע שונים בתחום וראינו את עידן מסולאר החום עם פרסום מחיר אטרקטיבי. עידן אישר את סכום העבודה וסגרנו מתי הוא יגיע לבצע את ההתקנה.
עידן הגיע בזמן שקבענו עם עוד עובד והם ניגשו למלאכה. הדוד ממוקם מחוץ לחלון במטבח. עידן והעובד תחילה ניתקו את זרם המים ואז יצאו מהחלון על מנת לפרק את הדוד ולהרכיב את החדש. הם עבדו בערך שעה וחצי וכשסיימו פינו את הדוד הישן וניקו אחריהם.
קרה מקרה שהדוד לא היה תקין, התקשרתי לעידן והוא מיד נתן לי מענה והציע עוד באותו יום להגיע ולהחליף אותו מאחר ולי לא התאפשר הוא הגיע ביום למחרת והחליף ביניהם. ברוך השם עד עכשיו הכל 100%.
עידן מקצועי ושירותי למופת. הוא אחראי והגיע עם כל כלי עבודה שהוא היה צריך, גם בזמן של בעיה הוא נתן מענה ולא נעלם או התנער מאחריות ופעל בהגינות. עמד במחיר וקיבלתי חשבונית עם אחריות ל- 3 שנים.

מרוצה וממליץ.
אלי מרמלה.

, מאי 2012

הזמנתי את עידן בעקבות המלצות שקראתי עליו באתר והזמינות שלו. עידן שוחח איתי בנועם, הסברתי לו שיש לי נזילה והוא הציג בפניי מחירים עבור החלפת הדוד בשני חברות שונות, האחת נותנת אחריות ל-5 שנים והשניה 7 שנים. הצעתי לו להגיע ביום שישי לבצע את העבודה והוא הציע להגיע בערב אותו יום וכך היה.
עידן הגיע ללא איחור יחד עם עובד נוסף, עלה לגג השטוח בדק את הדוד הישן, הסביר לי שצריך להחליפו והחל לפרק את הישן ולהתקין את החדש. את הסולם ושאר הכלים עידן הביא איתו ולאחר שעה הם סיימו ובדקו את תקינות הדוד ושאין נזילות.
לאחר שווידאו שהכל בסדר ותקין, ניקו, סידרו ופינו את הדוד הישן אחריהם. עידן בחור נחמד, ישר ומקצועי. שילמתי את הסכום שנאמר לי בטלפון ללא תירוצים או ניסיונות לתוספות במחיר, קיבלתי חשבונית ואת תעודת האחריות ל- 7 שנים.
אני מרוצה וציינתי גם בפני עידן שבכל הזדמנות אמליץ עליו.

מאיר מפתח תקווה

, מאי 2012

ברשותי מתחם של מס'' יחידות דיור חדשות, התעניינתי לגבי שני קומפלטים של כרומגן. יצרתי קשר עם עידן דרך אתר זה, קראתי עליו המלצות והתרשמתי שהוא בחור ישר.
עידן הגיע אליי לראות את המקום והסביר לי כי יש צורך בשלושה דודים של כרומגן מאחר ושניים לא יספיקו. האמת היא שתחילה הרמתי גבה ועכשיו אני מבין שהוא צדק.
עידן הגיע בזמן שקבענו יחד עם עובד נוסף, עלה לגג השטוח והרכיב את הדודים והקולטים, את הסולם ושאר הכלים הוא הביא איתו. כשסיים את ההרכבה בדק את החשמל, שאין נזילות ושהדודים עובדים בצורה תקינה והשאיר את המקום נקי ומסודר ללא "שאריות" עבודה.
עידן מגיע לעבוד! הצוות של סולאר החום עובדים לעניין, עושים עבודה איכותית, מהירה ומקצועית, השירות היה מקסים- אדיבות, סבלנות ויושר. המחיר ששולם הוא בדיוק מה שסוכם, קיבלתי חשבונית ותעודת אחריות ל- 8 שנים.
אני ממש שבע רצון וממליץ בחום לבאים אחריי.

יוסי מהרצליה

, אפריל 2012

הבחור עשה לי עבודה של החלפת צינור בדוד - בעקבות העבודה הייתה נזילה. התקשרתי אליו במשך 10 ימים עלמנת לבקש ממנו שיבוא לסדר את הנזילה והבחור מתעלם מפניותיי תוך הבטחות שהוא יבוא והוא לא מגיע ולא מעדכן - נואשתי מהבטחותיו והזמנתי בעל מקצוע אחר שייטפל בבעייה. לסיכומו של דבר הבחור גרם לי נזק כספי ועוגמת נפש.

תגובת בעל המקצוע
עופר שטג הזמין את חברת סולאר-החום לבית הגענו לסדר את הצנרת, הוסבר לעפר שהצנרת ישנה ואין לנו את הכלים הללו במקום, החלטנו ביחד לנסות פתרון זמני עד אחרי החג ויצא שהפתרון לא הצליח והנזילה המשיכה, עופר חייג אילי ישירות לעידן, היה חול המועד-פסח ולא עבדנו ועפר הזמין בעל מקצוע נוסף שיסדר את הבעיה !!! המסקנה לעתיד טוב יותר הקשיבו לכל בעל מוקצע שמגיע אליכם הבית הוא לא מחפש את הרע הוא רוצה את הטוב ! עידן הבעלים סולאר-החום

, אפריל 2012

הגעתי לעידן דרך האתר שלכם בעקבות נזילה שהייתה לי בדוד השמש. עידן היה מאוד סימפטי בשיחה וזמין אז החלטתי להזמין אותו וב7 בבוקר שלמחרת הוא הגיע יחד עם פועל נוסף.
עידן והפועל עלו לגג וראו שהנזילה היא מהגוף של הדוד. עידן הסביר לי שהדוד התפוצץ וצריך להחליף אותו ובנוסף הוא ראה שהקולטים גם נפגעו והראה לי את הסימנים לכך בחיבור של הקולט. אחרי שהוא אבחן את הבעיה הוא נתן לי את המחיר להחלפת קולטים בנוסף לדוד ובהסכמתי ניגש לעבודה.
צוות "סולאר החום" עבדו במרץ והחליפו הכל במקצועיות ובמהירות, לאחר מכן בדקו שהדוד עובד ושהוא תקין ופינו את הדוד הישן והפסולת. מעבר למקצועיות, חוויתי תודעת שירות גבוהה מצידם, עידן טרח להסביר לי כל דבר בסבלנות רבה ולבסוף נתן לי חשבונית ושלח לי תעודת אחריות ל- 5 שנים.

נוח ממודיעין

, מרץ 2012

הדוד שמש שממוקם בתוך הבית נזל, פנינו דרך האתר לעידן שהיה ממש זמין ונשמע אמין וקבענו איתו פגישה ליום ראשון. עידן הגיע בזמן יחד עם עובד נוסף מוכן ומאורגן להתחלת העבודה עם כל הכלים והחלקים הדרושים.
לאחר שבדק את הדוד הסביר לי כי לא ניתן לתקן וצריך להחליף אותו, הוא נתן לי הצעת מחיר סבירה באותו רגע ובהסכמתי החליף את הדוד.
כשסיימו לעבוד אחרי בערך שעה- שעה וחצי (עיקר הזמן היה להמתין שהדוד הישן יתרוקן), הם ניקו אחריהם, פינו את הדוד הישן, אספו את הפסולת ואפילו שטפו את המקום.
צוות "עידן החום" הם מאוד מקצועיים ושירותיים, הם היו סבלניים מאוד והסבירו לי הכל, באמת כל הכבוד להם! בהמשך הוא שלח לי חשבונית ותעודת אחריות ל- 5 שנים.
אמינים, מקצועיים ושירותיים.
מומלץ!!!
רפאל מרמלה.

, פברואר 2012

כשהדוד שמש שלך בן 20 שנה, זה זמן מעולה להחליף אותו.
מאחר ומדובר בעסק, אני לא לוקח סיכונים ולכן מעבר לסקר שוק באינטרנט ביצעתי גם בירור עם חברים ומכרים. היה לי מאוד חשוב לדעת שבעל המקצוע באמת ידאג שהכל יהיה בסדר ולא יגיע לעבוד, לקבל את הכסף ויברח.
לאחר שצפיתי בדף של "סולאר החום" גם באתר שלכם וגם בפייסבוק, קיבלתי פידבקים טובים לגביו על השירות והמסירות והחלטתי לסגור איתו.
מס'' שעות לאחר השיחה איתו ולאחר שקיבלתי הצעת מחיר מאוד אטרקטיבית, עידן הגיע עליי ועלה לגג, החליף את הדוד הישן בחדש ואת הקולטים.
עידן ביצע את העבודה בשעה ורבע בערך וכל הזמן הזה לא הרגישו אותו בכלל. בסיום העבודה הוא ירד מהגג עם כל הפסולת, נתן לי חשבונית ותעודת אחריות ל- 5 שנים.
משפט שסיכם את הביקור של עידן והשירות שלו בכללי היה : "כל בעיה אני בא לרשותך בכל שעה ויום".
אני מודה שכשמחפשים בעל מקצוע המחיר משחק תפקיד חשוב בבחירה אבל עידן הוכיח שלשירות הוגן, אדיב ומקצועי כשלו פשוט אין מחיר.
כל הכבוד ויישר כח!
שלומי מחולון.

, פברואר 2012

לפני שבועיים, כשהדוד שמש שלי הפסיק לחמם, התחלתי לחפש באינטרנט בעלי מקצוע בתחום.
כך הגעתי לכרטיס העסק של "סולאר החום", באתר שלכם.
בשיחה עם עידן הוא נשמע לי אמין והמחיר שהציע היה זול ביחס להצעות אחרות שקיבלתי- 1400 ש"ח עבור החלפת דוד שמש 150 ליטר.
כעבור 40 דקות עידן הגיע עליי, עלה לגג, והסביר לי שהדוד התפוצץ ויש להחליפו במחיר שנקב מראש. עידן הגיע עם הדוד החדש וארגז כלים מוכן לבצע את העבודה. 30 דקות לאחר מכן הדוד החדש היה מותקן, את הדוד הישן והלכלוך הוא אסף והעמיס לרכב שלו.
עידן היה מאוד סבלני, שירותי ומקצועי.
נתן לי חשבונית ואחריות לחמש שנים. הוא השאיר לי כרטיס ביקור ואמר לי שעם כל בעיה נוספת שאתקשר אליו. בנוסף הוא התקשר אליי ביום שלמחרת לוודא שהכל תקין ויש מים חמים. אני מאוד מרוצה מהשירות שניתן לי מכל הלב, המחיר ההוגן, האמינות, המקצועיות והיעילות שקיבלתי מ"סולאר החום"
לאור כל הנ"ל לפני מספר ימים, עידן ביצע גם אצל אימי תיקון בתחום.
מומלץ מומלץ מומלץ!
מוטי מחולון

, פברואר 2012

היה לי דוד שמש שלא חימם. בשיחה עם חבר, שמו של עידן עלה לאחר שביצע אצלו עבודה בתחום והוא ממש הילל ושיבח אותו על העבודה והשירות. במהלך סקר השוק הכללי שביצעתי קיבלתי מעידן הצעת מחיר שהייתה פחות או יותר כמו שאר ההצעות שקיבלתי. המחיר, ההמלצה שקיבלתי והעובדה ש 3-4 שעות לאחר השיחה הוא יכל להגיע גרמו לי לבחור בו כבעל המקצוע לעבודה.
יש לי גג שטוח ונזקקתי לרכישה והתקנה של דוד שמש וקולטים. עידן הגיע בשעה שקבענו ועלה לגג, לאחר שראה את הדוד הישן וכל החיבורים שם, הסביר לי בדיוק מה הפעולות שהוא יבצע והראה לי את הדוד והקולטים החדשים.
את התשלום הוא קיבל בסוף העבודה בדיוק בסכום שקבענו ובנוסף קיבלתי חשבונית ותעודת אחריות.
לאחר שעידן היה אצלי הבנתי על מה אותו חבר הילל ושיבח אותו.
עידן היה אמין, נחמד, מנומס, יעיל ומקצועי. הוא דאג לוודא שאני מרוצה ושהכל ברור לי. לכן כשהתקשרו אליי משירות הלקוחות של האתר לוודא אם אני שבע רצון מ "סולאר החום" עניתי שהוא פשוט הכי טוב בעולם!

תודה ובהצלחה בהמשך הדרך!
טל מבת ים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

אנו נעשה כל מאמץ כדי להפוך אותך ללקוח מרוצה של סולאר החום . חברת סולאר החום עוסקת בפתרון בעיות מים חמים, וכן בשיווק, במכירה ובהתקנה של מערכות שמש במערכות אנרגיה סולארית , דודי שמש ודודי חשמל. חברת סולאר החום הינה מהגדולות בארץ בתחום ופעילה בענף מאז1980. לחברה מספר סניפים, ובין לקוחותיה נמנים חברות בנייה, קבלנים, מוסדות ולקוחות פרטיים מכל הארץ. חשוב לנו ליצור מעגל לקוחות מרוצים, וזו למעשה השיטה המצעידה אותנו קדימה במהלך השנים. חברת סולאר משווקת מורשת של חברות גדולות ! שאל את, השכנים על מים חמים !

סולאר החום

סולאר החום

עידן בן אבא


9.2

050-5122221
 

סולאר החום

עידן בן אבא

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5122221 חייג