כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג צביעה וסיוד או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שיפוצי בן עמי

9.4
דודו בן עמי
צביעה וסיוד
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: לבונטין 38/2, נתניה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

23 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2014

אל דודו מ"שיפוצי בן עמי", פניתי בעקבות המלצה מפה לאוזן ויחד עם הצעת המחיר שהוא נתן לי, החלטתי לסגור איתו את העבודה.
מהרגע הראשון, דוד נתן לי תחושה של בן אדם שאני יכולה לסמוך עליו במאה אחוז, הוא איש נחמד ונעים וניתן לסמוך על המילה שלו שהוא יגיע לעשות את העבודה ויסיים אותה בזמן. ואכן דוד עמד בכל מילה שלו בצורה יוצאת מהכלל. מדובר בצביעה של כל הבית (חמישה חדרים) כולל תיקוני טיח שביקשתי ממנו לעשות.
לימי העבודה דודו הגיע בזמן וישר נכנס לעניינים. הוא עשה עבודה מקצועית ומסורה, הוא ביצע את תיקוני הטיח בצורה מאוד יסודית ודאג לעשות פינישים אחרונים שעשו את כל ההבדל - הקירות נראו מצוין לאחר הטיפול המסור של שלום. אחרי ארבעה ימי עבודה קיבלתי את הבית בחזרה חדש, יפה, וגם נקי למרות שמדובר בעבודה מלכלכת, דודו טרח לעשות ניקיון רציני כמו שצריך.
אני מאוד מרוצה, עשה עבודה יפה במחיר סביר לחלוטין!
יפה.

, אוקטובר 2014

דודו בן-עמי עשה אצלנו עבודה יוצאת מן הכלל, הגעתי אליו דרך המלצה ממישהו שעשה אצלו עבודה והיה מאוד מרוצה. הרמתי לדודו טלפון וקבענו להיפגש. בעצם חיפשתי מישהו שיעשה לי תיקוני טיח וצביעה של כל הבית מחדש קירות כולל תקרה, דודו הגיע ונתן הצעת מחיר מצוינת, דיבר לעניין וסגרנו תאריך לתחילת העבודה.
דודו הגיע אלי ביום שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, בהתחלה הוא קילף את שכבות הצבע הישנות ומעל עשה תיקוני טיח החלקה וצביעה. במהלך כל העבודה הוא עבר מחדר לחדר, סידר קודם כל ניילונים וכיסוי מיוחד לרצפה ורק לאחר שהכול היה מכוסה כולל ריהוט חלקי שהיה בבית, הוא החל בצביעה, הוא עבד נקי ומסודר והתוצאות מרשימות ביותר! דודו עמד בלוח הזמנים וסיים תוך מספר ימים, הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ואפילו עשה שטיפה! הקירות נראים נפלא, הפאנלים נקיים מצבע - עבודה מושלמת!
אני חושבת שדודו בעל מקצוע מצוין, שירות מעולה ועבודה מקצועית, אדם ישר וטוב - רק מילים טובות!
מאי.

, אוקטובר 2014

לדודו הגעתי דרך האתר, חיפשתי צבעי טוב במחירים שפויים. הרמתי טלפונים להרבה בעלי מקצוע שרצו מחיר בומבסטי, ולעומתם דודו נתן לנו הצעת מחיר שפויה ולא היה גרידי בנוגע לכסף. מדובר בצביעת דירת ארבעה חדרים כולל תיקוני טיח במקומות הנדרשים, דודו הגיע לראות את הדירה ולתת הצעת מחיר, ההצעה כמו שאמרתי הייתה הוגנת, הוא עשה עלי רושם מקצועי וסגרנו את העבודה.
ביום העבודה דוד הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם גלוני הצבע וכל הציוד הנדרש לביצוע העבודה, הוא עבד ביעילות ובזריזות, לא נמרח עם הזמן ותקתק את העבודה. בהתחלה הוא ביצע את כל תיקוני הטיח ולאחר מכן צבע את הדירה קירות כולל תקרות. הוא פרש ניילונים וכיסויים מיוחדים על הרצפה בכדי שלא יהיו השפרצות של צבע, שקשה להיפטר מהם אח"כ. הצביעה יצאה מעולה, קיבלנו בחזרה דירה צבועה עם קירות מוארים. בסיום העבודה דודו הקפיד לנקות אחריו!
הוא לקח מאיתנו את הסכום שנקבע מראש ועשה את העבודה בזמן קצר במחיר סביר ובאופן משביע רצון. בקיצור נותן שירות מקצועי ואמין - ממליצה בחום!
חיה.

, אוקטובר 2014

דודו עשה אצלנו עבודת צבע ממש טובה. הגעתי אליו דרך האתר שלכם, התעניינתי לגביו וקיבלתי המלצות מאוד טובות, מעבר לכך הצעת המחיר שהוא נתן לי על העבודה הייתה אחת הטובות שקיבלתי והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
מדובר בעבודת צבע בבית מרוהט ומצויד שגרים בו, כך שהיה לי חשוב שבעל המקצוע שאני לוקח יהיה עם מודעות לעניין השמירה על ניקיון וסדר. בעבר עבדתי עם צבעי שעשה לי שמות בבית והשאיר כ"כ הרבה בלאגן וכתמי צבע, שלקח לנו שבועות להיפטר מהלכלוך, הדגשתי בפני דודו את העניין והוא הבטיח לי שאין לי מה לדאוג וכך היה!
דודו הגיע אלי עם ניילונים גדולים ולפני שניגש לעבודת הצבע הוא פרש אותם על הריהוט ועל הרצפה והקפיד במהלך הצביעה שלא ישפריץ הצבע. דודו היה פשוט עשר!!! הצביעה נעשתה ברמה מאוד גבוהה, הוא שמר על הציוד היקר שלי והכל היה פרפקט!
בסיום העבודה דודו בדק איתי שאנחנו שבעי רצון ושאל אם יש לי הערות, אמרתי לו שאני מרוצה מעל ומעבר, המחיר שלו היה אטרקטיבי ואנחנו ממליצים עליו בחום!
משפחת בן-ציון.

, ספטמבר 2014

הגעתי לדודו "שיפוצי בן עמי" דרך האתר שלכם. חיפשתי בעל מקצוע שיצבע את הדירה לפני שאני נכנסת אליה וקראתי חוות דעת על בעלי מקצוע שונים. בעקבות ההמלצות הרבות והחיוביות על יאיר החלטתי לפנות אליו לשם הצעת מחיר.
מדובר בצביעת דירה בת שלושה חדרים, דוד היה מאוד מקצועי ואדיב, נתן לי הצעת מחיר ראויה והחלטתי דיי מהר לסגור איתו את העבודה.
אני רוצה לציין את העמידה בלוחות הזמנים, דודו הגיע אלינו ללא עיכובים ותירוצים ומיד החל במלאכה, הצביעה נעשתה במספר שכבות, צבע לבן ותיקוני שפכטל. דודו הגיע עם כל החומרים והכלים באותו יום ולאחר יום סיים את העבודה. הוא שמר על הניקיון והסדר ולא היו לי כתמים או שאריות שהייתי צריכה לדאוג להם לאחר הצביעה.
את הצעת המחיר הוא נתן לי בשיחת הטלפון ועמד בה ואף נתן לי חשבונית בסוף. הוא בדק איתי שאני מרוצה ושאין לי הערות או תיקונים שאני מעוניינת בהם. דודו היה מאוד נחמד, כל מה שביקשתי לדעת הוא הסביר לי בחביבות וסבלנות ובסך הכל עשה עבודה טובה ובנאמנות, הוא מקצועי נחמד ואמין ואין לי מילה אחת לא טובה להגיד. ממליצה.
יעל.

, ספטמבר 2014

לפני מספר שבועות תכננו מעבר לדירה חדשה ורצינו קודם לפני הכניסה לצבוע אותה מחדש. וכמו בכל הפעמים בהם אני זקוקה לבעלי-מקצוע, חיפשתי בעל מקצוע מתאים דרך האתר שלכם והגעתי לדודו בן עמי בעקבות ההמלצות החיוביות שקראתי עליו.
שוחחתי עם דודו, הסברתי לו שמדובר בצביעת דירה שמצבה די טוב (מדובר רק בחידוש צבע) וביקשתי ממנו שייתן הצעת מחיר בהתאם.
הצעת המחיר של דודו הייתה נוחה לכיסנו, הוא היה נחמד ומקצועי בטלפון וסגרנו את העבודה.
ביום העבודה, דודו הגיע בעצמו עם צוות צבע וציוד מתאים, הוא פרש ניילונים על הרצפה, הצביעה נעשתה בצבע לבן ובמקומות הנדרשים, דודו עשה עבודה מאוד מקצועית, הקפיד על צביעה אחידה ועל הנקיון - לא טיפטף צבע והכל היה עשר.
את הצעת המחיר הוא נתן לי בשיחת הטלפון ועמד בה ואף נתן לי חשבונית בסוף. הוא בדק איתי שאני מרוצה ושאין לי הערות או תיקונים שאני מעוניינת בהם. דודו היה מאוד נחמד, כל מה שביקשתי לדעת הוא הסביר לי בחביבות וסבלנות ועשה עבודה מעולה. ממליצה בחום.
רחל, רמת גן.

, מאי 2014

לפני מספר שבועות, חיפשתי איש מקצוע לצביעת הדירה שלי (מדובר בדירת חמישה חדרים) + פירוק ויטרינה גדולה בסלון. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום והגעתי לאתר שלכם "טוב תודה". הלכתי לפי המלצות מהאתר והזמנתי את דודו מ"שיפוצי בן עמי", שהיו עליו חוות דעת טובות - לתת הצעת מחיר. מעבר להצעת המחיר של דודו, לקחנו עוד הצעות ממספר בעלי מקצוע ומכל הצעות המחיר שקיבלנו הוא היה הזול מבין כולם ואחרי שסיכמנו על מחיר הוא בא אלינו ביום שקבענו לבצע את העבודה עם עוזר נוסף (מדובר בצביעה בכמה גוונים בדירה וסיכמנו שאני אקנה את הצבעים מראש והוא יגיע לבצע את מלאכת הצביעה).
דודו הגיע עם כל הציוד הנדרש, ועבד יחד עם העוזר שלו באופן מקצועי ומסודר, הם פירקו את הויטרינה בסלון ולאחר מכן צבעו את הדירה בגוונים שקניתי. הראל והעוזר שלו עשו עבודה מאוד יפה ונקייה, בסוף עברנו על כל הדירה והכל היה לשביעות רצוני.
דודו עמד במחיר שסוכם ונתן חשבונית בסוף העבודה ועל כל שאלה שעלתה לי יכולתי להתקשר לדודו ולקבל תשובה עניינית.
תודה רבה לדודו! בהחלט אמליץ עליו לחברים!
סוניה שיפמן.

, פברואר 2013

מקצועי, אמין, עומד במילה שלו, עומד בזמנים, בחור על הכיפאק.
זו פעם ראשונה שאני משתמש בשירותי האתר טוב תודה ואני מופתע לטובה. שלחתי לבן עמי SMS דרך האתר בקשר לצביעת דירה, בתוך כמה דקות כבר קיבלתי טלפון בחזרה, קבענו פגישה לאותו יום, הגיע בדיוק בזמן, ראיתי שמדובר באדם אמין ונוח וסגרנו את הפרטים וקבענו על תאריך.
היו לי ציפיות גבוהות והוא עמד בהם במאת האחוזים. בן עמי נתן עבודה בפול כוח, עשה צביעה מאוד מקצועית ויסודית ועבד מאוד ביעילות, איפה שהיה צורך הוא עשה גם תיקוני טיח ושפכטל עם גימורים מקצועיים חלקים ואחידים. אני מרוצה ממש.

עמית, תל אביב

, נובמבר 2012

את דודו בן עמי מצאתי כאן באתר ולאחר קריאת ההמלצות עליו שלחתי לו ס.מ.ס דרך האתר, דוד הגיב במהירות, התקשר, סיפרתי לו שאני מעוניינת לבצע סיוד של דירה מרוהטת בת ארבעה חדרים, הוא התעניין בכל הפרטים, נתן הצעת מחיר הוגנת, ועשה עליי רושם מאוד חיובי.
דודו הגיע בדיוק בזמן שנקבע לביצוע העבודה, ובכלל הוא הצטיין בכל הקשור ללוחות זמנים. מראש סוכם שהעבודה תבוצע בתוך פרק זמן של חמישה ימים ודודו סים את עבודתו בתוך שלושה ימים וחצי. אני לא מבינה גדולה בסיוד אבל העבודה שדודו ביצע נראית יפה מאוד אחידה ואסתטית. עוד יותר מהכל אהבתי את הצורה המתוכנת שבה הוא עבד. רהיטים שונים, כולל רהיטים כבדים מאוד, זזו סביבי בכל רחבי הבית ואני כמעט לא הרגשתי בכך בזכות התכנון והעבודה הנכונה והמסודרת שדוד ביצע.
מעבר לכך גיליתי שדודו בן עמי הינו אדם מקסים, שקט, דייקן, מאד יסודי בעבודתו, בעל מקצוע מעולה. הוא נענה בשמחה לכל בקשה שלי ועזר ברצון אפילו בדברים שאינם קשורים כלל לעבודתו כמו תליית הווילונות או תיקון קטן בשירותים. הוא השאיר אחריו דירה מצוחצחת ונקייה והרבה אווירה נעימה. אני ממליצה עליו בכל לב.

ארנונה, תל אביב

, אוגוסט 2012

חיפשתי מישהו שיצבע את הדלתות פנים בביתי. בחיפוש הגעתי לאתר טוב תודה, שם נתקלתי בבן עמי ובהמלצות עליו.
בן עמי הגיע אליי לראות במה מדובר כדי לתת לי הצעת מחיר וקבענו מתי הוא יגיע לצבוע. הוא הגיע בזמן וביצע צביעה לדלתות ומשקופים שהיו צבועים בצבע טבעי הצביעה נעשתה לצבע לק בשלוש שכבות. בן עמי פרש קרטונים, ניילונים ונייר דבק על מנת שלא תתלכלך הרצפה בזמן הצביעה.
לבסוף, אחרי שלושה ימים של עבודה בשלבים, הדלתות והמשקופים נראו כחדשים והייתי מאוד מרוצה מהעבודה שבוצעה. הוא השאיר אחריו נקי ומסודר והיה אדיב ושקט לאורך כל הזמן. בן עמי עמד במחיר ונתן לי חשבונית ואיתה אחריות לשנה.
המלצתי עליו כבר לאחרים והם היו מאוד מרוצים, כעת אני ממליצה גם כאן כדי שאחרים שאין באפשרותי לספר להם, ידעו שבן עמי הוא בעל מקצוע אמין, שירותי ומקצועי.

כל הכבוד,
חנה מפתח תקווה

, אוגוסט 2012

עברתי מדירה שכורה אחת לאחרת ולכן נזקקתי למיני תיקונים בשתי הדירות. חיפשתי באתר זה בעלי מקצוע. במהלך החיפוש ראית את בן עמי וקראתי הרבה המלצות עליו, אך המחיר נראה לי מעט גבוה ולכן פניתי לבעל מקצוע אחר. בהמשך התהליך הזדעזעתי ממה שקרה עם אותו בעל מקצוע והחלטתי לפנות לבן עמי, לשלם כמה שקלים יותר ולקבל איכות.
דוד בן עמי הגיע לראות את שתי הדירות שגודלן הוא בין 60-65 מ"ר ורק אז נתן הצעת מחיר. הוא הגיע ביום שקבענו לכל דירה על מנת להתחיל בעבודה, בדירה אחת הרצפה היא פרקט והוא פרש קרטונים וניילונים על מנת שלא יהיו כתמים והפרקט לא יהרס.
בדירה שממנה יצאתי, הוא צבע בלבן קלאסי את כל הקירות (בשתיהן הצביעה היא פנימית בלבד) כולל תיקונים וסתימת חורים ובדירה החדשה הוא ביצע סתימת חורים, תיקונים וצביעת קיר אחד במוקה והשאר בלבן קלאסי. קבענו על 2 שכבות אך במהלך העבודה דודו ראה שישנם מקומות בהן צריך עוד שכבה ועשה זאת על דעת עצמו כמו גם תיקונים וצביעת מקומות נקודתיים בתקרה.
דודו עבד במשך יומיים על כל אחת מהדירות וכאשר סיים הוא ניקה וסידר אחריו. כשסיים דירה עבר איתי לוודא שמבחינתי הכל בסדר וכלום לא התפספס. דודו אדם נחמד, הוא התייחס אליי בכבוד ושינה את כל החוויה שלי מהאתר. אני שמחה שפניתי אליו, הוא מקצועי ואמין, עשה עבודה ממש יסודית ועמד במחיר, בנוסף קיבלתי חשבונית.
ממליצה בחום,
עדי מתל אביב.

, יולי 2011

הגעתי לדודו בן עמי דרך אתר "טוב תודה". אני גר בת"א - עד לאחרונה גרתי בדירה אחת, ועשיתי מעבר לפני חודש לדירה אחרת. לפני המעבר לדירה החדשה, הייתי מחויב בחוזה, להשאיר אותה נקיה ומסוידת, ולכן חיפשתי בעל מקצוע שיצבע לי את הדירה, בתקציב סביר - שאוכל לעמוד בו.
נכנסתי לאתר טוב תודה והוא מאד עזר לי. לאחר צפייה בהשוואת המחירים שיש באתר, התקשרתי לשני בעלי מקצוע - דודו ועוד בעל מקצוע נוסף (כי הם ביקשו את המחירים הכי נמוכים). דודו ענה לי והשני לא... ראיתי שדודו מתחייב למחירים אותם הוא רושם באתר, ולכן החלטתי לבחור באמת בו.
דודו נתן לי הערכת מחיר טלפונית, ואחרי זה עוד הגיע פעמיים. פעם אחת אליי - כדי לראות את הדירה ולתת הצעת מחיר במקום, ועוד פעם נוספת לפגישה עם בעלת הדירה, כדי לתת גם לה את ההצעת מחיר - שתאשר את העבודה. סה"כ עלות העבודה הסתכמה ב - 3000 ש"ח, עבור צביעה וסיוד של דירת ארבעה חדרים.
דודו הגיע בזמן, וביום שקבענו, גם מבחינת עמידה בזמנים - הוא התחייב לסיים את הכל תוך יום, וזה מה שבאמת קרה.
הדירה כבר הייתה מפונה מרהיטים ביום שנצבעה. באתי רק להציץ בה אחרי שכבר עשיתי את המעבר, והתלהבתי לראות שדודו עשה עבודה ממש טובה. גם בעלת הדירה שהגיעה לראות ולתת לו את הכסף - הייתה ממש מרוצה!
הקירות היו בסה"כ במצב טוב, ולמעט תיקונים בודדים לא הצריכו יותר מדי עבודה (כלומר הקירות לא סבלו מקילופים, בעיות של רטיבות בקירות ועוד כהנה וכהנה בעיות).
בעיקר (וזאת גם הסיבה שאני רושם כעת את ההמלצה על דודו) - נהניתי לפגוש בכל מקצוע שלוקח מחירים ממש ממש זולים ועושה עבודת איכות! מגיע לדודו להיות באתר שלכם, מגיע לו לקבל המלצות טובות, ומגיע לו גם לסגור עבודה עם "ים" של לקוחות!

אנטון,
מתל-אביב

, יוני 2011

דודו בן עמי פשוט בחור מקסים! עשה יופי של עבודה אצלנו בדירה - עבודה מכל הלב ועם הרבה מאד השקעה.
דודו צבע לנו חדר שינה וסלון - כל העבודה לקחה לו בסה"כ יום אחד. דודו עבד בצורה נקייה ומסודרת - מבלי לעשות יותר מדי בלגאן (יש לציין שהדירה הייתה מרוהטת ומאוכלסת בתכולה במהלך ביצוע העבודה).
עבודת הצבע, בוצעה באופן מושלם. קירות החדרים - גם בסלון, וגם בחדר שינה סבלו מכל מיני כתמים, פיצוצים וסדקים (גם לא נצבעו הרבה זמן - משהו כמו שבע שנים...).
בהתחלה דודו עשה שיוף של כל החלקים הפרובלמטיים על גבי הקירות בתוספת עבודת הכנה (שכללה מריחה של שכבת בסיס מיוחדת). אחרי שנתן לשכבה להתייבש, צבע את הכל בשתי שכבות של הצבע המבוקש.
מעבר לזה, דודו גם עשה לבקשתנו, ועל הדרך כל מיני תיקונים נוספים בדירה כמו: תיקון של שלוש מרצפות בחדר שינה, וגם תיקון של חלק מקיר בעוד חדר נוסף, שבכלל ולא היה במסגרת העבודה!
למרות ה"אקסטרה תיקונים" שדודו עשה, הוא לא לקח לנו עליהם תוספת במחיר. המחיר היה ונשאר - בדיוק כמו שסוכם איתו בהתחלה!
על זה נאמר בעל מקצוע אמין וישר! אני יודעת שיש הרבה בעלי מקצוע, שבלי שום בושה, מעלים פתאום באמצע העבודה את המחיר מסיבות כאלו ואחרות... דודו ממש לא כזה. גם כשהתעקשתי לתת לו קצת יותר עבור כל מה שהוא עשה - הוא סירב בנימוס, ואמר שזה חלק מהשירות, ושהוא לא מתכוון לקחת תשלום נוסף. ממליצה עליו בחום!

בתודה,
פנינה אביגדור

, מרץ 2011

שלום לכולם,
הגעתי לחברת השיפוצים של דודו בן-עמי דרך אתר טוב תודה. דודו הגיע לבצע אצלי עבודה של צביעת דירה (שלושה חדרים - 70 מ"ר) שאותה אני משכיר בת"א. דודו עשה עבודה יעילה איכותית וטובה. מעבר לזה גם התגלה כאיש שהוא מאד שירותי ונחמד - לפיכך אני שמח לפרסם את המלצתי החמה עליו באתר.
דודו - לא רק שצבע, אלא גם ביצע עבודות תיקונים נלוות - היכן שהיה נדרש על גבי הקירות. בהרבה אזורים (עקב פיצוצי צנרת ישנים ובעיות של נזילות) - הקירות היו מלאים בסימני עובש. במקומות אחרים - הקירות גם היו במצב של התפוררות והתקלפות. דודו ממש עבר חלק חלק, קילף כל מה שהיה צריך, שייף, עשה שפכטל ולבסוף גם צבע (בצבע שסיכמנו עליו מראש).
אני מרוצה מאד מהעבודה שדודו עשה. קשה להשוות בין איך שהדירה נראתה קודם במצבה המוזנח, לבין איך שהיא נראית היום - לאחר שדודו "התלבש" עליה ועשה את מה שעשה.
הוא איש ממש ממש בסדר. הגון וישר - זה אולי ההגדרה הכי טובה כדי לתאר אותו, וזה מכמה סיבות: הוא גם לקח את המחיר שהחלטנו עליו מבלי ניסיונות להעלות לי את המחיר בשלב מאוחר יותר, הוא גם עשה את כל מה שביקשתי ממנו (ואפילו קצת מעבר), וגם הרגשתי שאני יכול לסמוך עליו ולהשאיר לו מפתח לדירה (בשביל שיהיה לו איך לצאת ולהיכנס ממנה) - מבלי להתלבט על כך פעמיים... כמו כן דודו גם עזר לי מאד בכך שהמליץ לי על בעלי מקצוע נוספים שהצטרכתי, שבאמת התגלו כחבר'ה מצויינים.

ממליץ עליו ביותר,
עוזי מתל-אביב

, פברואר 2011

דודו בן עמי מ"בן עמי שיפוצים" - בעל מקצוע מומלץ - מאד אמין וגם מאד מאד מקצועי. אני ממליצה עליו בחום.
ההתקשרות שלי עם דודו הייתה דרך ההורים שלי - לדודו יצא לבצע אצלהם כבר מספר עבודות לא פעם ולא פעמיים, כך שידעתי ממקור ראשון שיש לי כא עסק עם מישהו שאני יכולה לסמוך עליו.
אני קראתי לו כי לאחרונה עברתי לבית חדש, ולפני הכניסה נזקקתי לאיש מקצוע, שיעשה עבודת צבע יסודית בכל הדירה. דודו צבע את כל הבית מ-א' ועד ת': קירות, תקרות, סייד איפה שצריך, עשה תיקוני שפכטל והחלקה של הקירות. בנוסף גם צבע וחידש לנו את המשקופים
ואת הדלתות שבתוך הבית, וגם במרפסת צבע את מעקה הביטחון.
היתרון של דודו על פני בעלי מקצוע אחרים זה דבר ראשון ברמת המחיר - למרות שהיה לי ברור מההתחלה שאני אקח אותו, עדיין עשיתי לפני סגירת העבודה איתו קצת בירורים לגבי מחירים עם בעלי מקצוע נוספים (כי רציתי לדעת איפה אני עומדת ושהמחירים שדרש הם הגיוניים) - גיליתי שדודו הוא ללא צל של ספק אחד הזולים.
מעבר לזה הוא איש מאד אחראי - דאג לתקתק עבודה ולסיים הכל בזמן (אבל מבלי שזה יבוא על חשבון הרמה) - כדי שנעמוד בדד ליין של המעבר ונוכל להתארגן לפני שאנחנו מכניסים את יתר הדברים לדירה.
לסיכומו של עניין - דודו בן עמי הוא בעל מקצוע שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, ואני בהחלט ממליצה.

, ינואר 2011

דודו בן עמי ביצע אצלנו צביעה של דירה לפני כשנה. הוא היה כל-כך חביב וסימפטי (וכמובן גם מקצועי) - שמשראיתי אותו באתר שלכם - החלטתי שאני חייבת לרשום עליו המלצה חמה - עבור אלו שעדיין לא מכירים אותו. דודו צבע לנו את כל הבית בשילוב של כמה גוונים - עליהם החלטנו יחד בהתאם לחזון אישי משלנו, וראייה מקצועית שלו. את החדר המרכזי והסלון של הדירה - צבע לנו בשלושה גוונים שונים של ירוק (אחד כהה, אחד קצת יותר בהיר, ואחד ירוק ממש עדין על גבול הלבן). חדר ילדים שיש לנו בדירה - צבע לנו בורוד. עוד שני חדרי שינה צבע לנו בגוון פנינה, ואת חדר המקלחון והשירותים - צבע בלבן. בין היתר - עשה גם תיקונים על הקירות - היכן שהיה נדרש, וסתימה של כל מיני חורים.
עבודה ממש מקצועית, וגם מתוקתקת. למרות שעבד רק הוא ולבד - תוך פחות מיום וחצי של עבודה - סיים פשוט את הכל וגם בצורה פשוט מושלמת.
גם המחיר שדרש היה מחיר סביר לכל הדעות. המלצתי עליו בפני חברה שגם לקחה אותו אחרי והייתה מאד מרוצה. ממליצה בחום - למי שעדיין לא מכיר את דודו - לקחת אותו ולנסות בעצמו!

יפעת רוזנבלום,
נתניה

, דצמבר 2010

מניסיון מועט שיש לי עם בעלי מקצוע, אני יכול בשקט לאמר שדודו מ"שיפוצי בן עמי" הוא לא כמו כולם! דודו הוא איש טוב, איש אמין, הוא נעים הליכות, עובד בשקט ובשלווה, לא מלכלך אחריו, הוא לא מישהו שצריך לבדוק אותו בשבע עיניים - מה שמבקשים ממנו לעשות הוא עושה. הוא עושה זאת גם בצורה המקצועית ביותר, אי לכך ובהתאם לזאת הוא איש מקצוע, שאני ממליץ עליו.
יצא ל להשתמש בשירותים שלו כבר כמה וכמה פעמים. בעבר היה מבצע אצלנו כל מיני תיקונים קטנים וצביעות בבית הקודם שהיה לנו. עכשיו מששכרנו בית חדש, דודו בא לבצע גם בו עבודת צביעה שכללה צביעה יסודית של כל החלל, החלקה של הקירות, תיקונים בקירות, מילוי של חורים, מילוי של סדקים ותיקוני רטיבות של קירות שהיו מתקלפים.
הבית שהשאיר לנו בגמר העבודה, לעומת הבית שקיבל מידינו לפני - היה ניכר בו שעבר שיפור משמעותי! עבודה יוצאת מן הכלל! לא הייתה פינה בבית שלא עבר עליה וחידש! בנוסף גם עבד בצורה מסודרת ונקייה שבד"כ לא אופיינית כ"כ לבעלי מקצוע, מניסיון... לטעמי אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, אני באופן אישי אמשיך להשתמש בשירותיו, וגם ממליץ עליו לאחרים.

, דצמבר 2010

בהמלצת חבר - הגעתי לדודו בן עמי, שיבצע לי שיפוץ קומפלט בחדר המקלחת שאצלי בדירה. השיפוץ של דודו כלל הריסה של כל הקיים ובנייה מחדש על כל מה שמשתמע מכך - הוא החליף את מערכת האינסטלציה הקיימת, עשה ריצוף קרמיקה חדש, עשה אלמנטים עיצוביים מגבס, התקין מקלחון ואמבטיה, כלים סניטריים וארונות, וגם צבע מחדש את כל החלל (כולל תיקונים וכל מיני עבודות שפכטל שהיו נדרשות).
מעבר לעבודה העיקרית של שיפוץ חדר המקלחת, גם ביצע לי על הדרך עוד כמה תיקונים נוספים שהיה לי צורך בהם בתוך הדירה כמו החלפה של תריסים בחלק מהחלונות, תיקוני ריצוף, תיקוני חשמל נקודתיים, ותיקוני צבע נקודתיים.
דודו ביחד עם הצוות שלו הראו מסירות ואחריות לכל אורך תקופת העבודה. בתחילת העבודה, הם הגדירו לי זמן משוער לסיום של חודש ימים, אבל הספיקו לסיים הרבה לפני. הם נתנו לי הרגשה שהם אמינים ושאני יכול לסמוך עליהם במאת האחוזים - רוב הזמן אני ומשפחתי לא היינו בדירה, ובפעמים הבודדות כשקפצתי לראות ולבדוק מה קורה, הם תמיד היו בעיצומה של העבודה, ונתנו לי הרגשה שהם עובדים בשיא המרץ.
מחיר סביר (לא זול ולא יקר), תוצאות שבהחלט הותירו אותי וגם את משפחתי שבעי רצון, ומעל לכל יחס מקצועי שדודו ביחד עם כל הצוות שלהם הפגינו... על כל זה אני חושב שמגיע להם ציון לשבח!

, נובמבר 2010

הייתי מאד מרוצה גם מהשירות וגם מהתוצאה הסופית. נשמח לעבוד עם דודו שוב, מומלץ בחום!!!
הגעתי לדודו דרך האתר, מבלי להכיר את העבודה שלו או אותו קודם. כבר בטלפון הוא נשמע לי בן-אדם מאד הגון. הסברתי לו מה העבודה, ומה צריך לעשות, והוא נתן לי סדר גודל של מחיר, אבל עדיין התעקש להגיע אליי ולראות במה מדובר, כדי שבאמת נוכל לסגור סופית. כשהגיע אליי לדירה הסתבר, שמדובר באמת במחיר קצת יותר גבוה ממה שאמר לי בטלפון, כיוון שרציתי שגם יצבע לי את התקרות בדירה (מה ששכחתי לציין בטלפון) - בסופו של דבר סגרנו על מחיר של 3000 ש"ח לצביעה מלאה של הדירה כולה.
כאמור יצאתי מאד מרוצה מהתוצאה. מעבר לעבודת צבע, דודו, גם ביצע תיקונים שונים, ועשה עבודות שפכטל קלות לכיסוי של כל מיני קילופים וחורים שהיו בקירות. יצא פשוט מושלם!! לא היתה לי גם בעיה להשאיר אותו לבד בבית שיעבוד בלי שום השגחה - כי באמת עשה רושם של בן-אדם הגון ואמין.

ממליץ בחום,
יובל

, נובמבר 2010

דודו הוא איש של עבודה - חרוץ, יסודי, עושה את המוטל עליו, ובעיקר מקצועי.
אני מכירה אותו כבר שנים, דרך מקום העבודה שלי בנתניה - בית אבות "תפארת בנים", שבו דודו מבצע אחת לכמה חודשים עבודות צביעה ועבודות שיפוצים קלות.
לאחרונה, הזמנתי אותו גם אליי הבייתה, לבצע אצלי, באופן פרטי, צביעה של הבית. אני יכולה לאמר שדודו עשה עבודה מעולה. מעבר לצביעה הבסיסית, גם דאג לעשות את כל התיקונים הנדרשים - כולל מילוי חריצים וסדקים, עבודות טיח והחלקה של הקירות.
עשה את העבודה במינימום זמן, וגם במחיר שהוא לדעתי, שווה לכל נפש. לדעתי הוא מאה אחוז, ואני בכיף ובשמחה ממליצה עליו!

רינה,
מנתניה

, אוקטובר 2010

ביצעו אצלנו עבודת צביעה של דירת שלושה חדרים בתל-אביב, שהשכרנו תקופה, ועמדנו להתפנות ממנה. כיוון שלפני העזיבה, היינו אמורים להשאיר דירה נקייה ומתוחזקת - חיפשנו שיפוצניק לא יקרן, שיוכל לעשות עבורנו את העבודה, ובמחיר סביר.
נכנסנו לאתר טוב תודה, פנינו למספר בעלי מקצוע - בינהם גם לדודו מ"שיפוצי בן-עמי". בסופו של דבר ההחלטה נפלה עליו גם בגלל המחיר האטרקטיבי שהציע לנו, וגם בגלל הזמינות שלו לבצע את העבודה תוך זמן יחסית קצר (היינו די לחוצים, כיוון שהיינו אמורים לפנות את הדירה תוך ממש כמה ימים).
דודו עמד בכבוד במשימה ובלוחות זמנים שהוגדרו לו. העבודה שלו כללה - מעבר לצביעה הבסיסית של הקירות והתקרות, גם תיקוני צבע קלים ותיקונים של הקירות - במקומות שהיו בהם חורים וקילופים. במשך יום וחצי עבד "מסביב לשעון" בחריצות ובמסירות. יותר מזה - גם עשה הכל בצורה נקייה, ומבלי לכלכך או לעשות בלאגן (פרש ניילונים איפה שצריך, כיסה משקופים, שקעים ותקעים, הזיז רהיטים וכו').
השאיר לנו באמת, דירה שנראית כמו חדשה... נראית אפילו היום במצב שהוא הרבה יותר טוב מהיום שבו עברנו לגור בה :) ממליצים עליו בחום - עשה לנו יופי של עבודה :)

בברכה,
מלי ושחר

, ספטמבר 2010

הגעתי לדודו משיפוצי בן עמי, לאחר שקיבלתי עליו המלצה מהשירות לקוחות שבאתר טוב תודה. העבודה המדוברת הייתה צביעה של דירה בת שלושה חדרים (בגודל של 84 מ"ר), שעמדתי להיכנס אליה בשכירות, והייתי זקוק לפני הכניסה, לשירותיו של שיפוצניק, שיבצע לי שמה צביעה כללית של כל הדירה כולל תיקונים ועבודות שפכטל קלות.
דודו היה מאד חביב ישר מההתחלה, הסברתי לו מה אני צריך, הוא היה קונקרטי ונתן לי הצעת מחיר בטלפון.
ביום העבודה, הוא עשה מאמצים כבירים כדי להגיע בזמן, כפי שסיכמנו. למרות שנתקע באמצע הדרך עם האוטו שלו, היה מספיק אחראי להתקשר אלי לפני להודיע שהוא טיפה מתעכב בגלל מה שקרה, ולבסוף לקח מונית ספיישל עם כל הציוד שלו, כדי להגיע אליי כמה שיותר מהר.
את עבודת הצביעה הוא ועוד פועל סיימו בערך תוך יום וחצי. עשו באמת יופי של עבודה. גם את הפגמים הקלים והקטנים ביותר בקירות, הם הקפידו לאטום בצורה יפה, כך שהקירות יראו כמו חדשים, ויהיה לי נעים להיכנס לדירה.
עבור העבודה, שילמתי לו כפי שסוכם עימו מראש בטלפוון, ובתואם לתעריף שהוא מפרסם באתר: 2500 שקלים.

, אוגוסט 2010

ברצוני להודות לדודו המקסים, על היחס השירות והעבודה הנפלאה שעשה.
הגעתי אליו דרך האתר, כשחיפשתי בדחיפות צבעי שיצבע לי דירה שברשותי, שעמדתי לתת בשכירות. הייתי מאד לחוצה בזמן, כיוון שהדיירים החדשים היו אמורים אוטוטו להיכנס, והייתי צריכה שמישהו יעשה לי את העבודה הכי מהר שרק אפשר...
דודו הבטיח לצבוע לי את הדירה תוך יומיים, ואכן עמד במילה שלו כמו גדול, והצליח לסיים הכל בזמן. נשאר אפילו עד השעות המאוחרות כדי להספיק...
יצא באמת עשר מכל הבחינות, ואני בהחלט מעריכה את זה!! עשה גם עבודה איכותית ונקיה, ובאמת שמגיעה לו תודה ענקית!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

תאור העסק

צביעה וסיוד-- -שילוב של צבע ודוגמא--- שרות אמין ומיקצועי--- מכבדים כרטיסי אשראי --אזור פעילות--השרון --- תל אביב -- כפר סבא - רעננה -- הרצליה -- רמת השרון -- נתניה -- ישובי השרון -- -- עד 18 תשלומים מכבדים כרטסי אשראי === עבודות הברקת מרצפות וקס וקריסטל

שיפוצי בן עמי

שיפוצי בן עמי

דודו בן עמי


9.4

057-2715555
 

שיפוצי בן עמי

דודו בן עמי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

057-2715555 חייג