כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

איכות הסביבה

9.4
יונתן דני
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: בת שבע כצנלסון, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2011

לאחר שסוף סוף עברנו לדירתנו החדשה בתל אביב, וכמובן לפני העברת כל הרהיטים והחפצים, חיפשנו חברה שתנקה את הבית באופן יסודי.
לא משנה כמה שיחות טלפון עשינו ועם כמה בעלי מקצוע דיברנו בסופו של דבר החלטנו להקשיב להמלצת חברינו הטוב ולקבל את שירותיו של יונתן מ"איכות הסביבה".
יונתן עשה עבודה יוצאת מן הכלל. תחילה הוא הגיע לביתנו על מנת לראות את גודל הדירה ולהעריך את גודל העבודה. שהוא הגיע הוא נקב במחיר מסוים ומיד הבטיח כי הוא לא יגבה מאיתנו שקל במידה ולא נהיה מרוצים מעבודתו. כשהבנתי שמדובר בבעל מקצוע רציני והגון אפשרתי לו להתחיל את עבודתו במהרה.
לאחר כמה ימים יונתן הגיע עם עובד נוסף והשנים ביצעו ניקיון ופוליש בכל הדירה. אני לא נכחתי בבית בזמן עבודתם והגעתי מיד עם סיום עבודתם, אך חשוב לי להגיע כי הבית ממנו יצאתי בבוקר לעבודה לא היה הבית אליו חזרתי בתום העבודה.
יונתן עשה עבודה מצוינת, לא השאיר גרגר אבק, הבית נראה מצוחצח ונקי. יונתן לא היה מוכן לקבל את שכרו לפני שנגיד לו כי אנו אוהבים ומרוצים מעבודתו, לא פעם הוא חזר ואמר כי אם אנו רוצים משהו נוסף הוא ישמח לעשות זאת. השירות שקיבלתי מיונתן היה מעבר למצופה.
אני יודע כי בימנו בעלי מקצוע דואגים לגבות את שכרם מהר מאוד, ואילו יונתן שם דגש רב ראשית על שביעות רצונו של הלקוח.

תודה רבה על הכל.
בברכה,
אלון פוגל מתל אביב

, יולי 2011

עשה לנו הברקה קריסטלית על כל המרצפות של הבית (בחדרי שינה ובסלון). עבודה יפייפיה ומקצועית. אני ואשתי מאד אוהבים את התוצאה ! אפילו שכנים (וגם אורחים) שמגיעים אלינו הבייתה - מיד מחמיאים לנו על המראה יפה של הבית והרצפה.
בסלון - יש לנו מרצפות שיש, ובחדרי שינה - מרצפות קרמיקה. לא מדובר ברצפה ישנה, כי הדירה היא דירה די חדשה, וכך גם האריחים שלה. העניין הוא שרצינו לתת לדירה - מראה שהוא קצת יותר נקי ויותר בוהק מבחינת הרצפה. נאמר לנו גם שעבודת פוליש-וקס "עושה טוב" לרצפה, משמרת אותה, וגם חוסכת בטווח הרחוק בעבודות הניקיון (פשוט כי יותר קל לנקותה).
יונתן מ"איכות הסביבה" הגיע אלינו כפי שסוכם. עם מכונות מיוחדות, ציוד וחומרי הברקה מיוחדים עשה על הרצפה את העבודה. המחיר היה גם כן כמו שהתחייב לנו מלכתחילה.
ואכן - כמו שהובטח, יש באמת שינוי ניכר לרצפה. הבית נעים יותר ונקי. השכנים (כמו שציינתי) מחלקים לנו הרבה מחמאות. אפילו לאשתי הרבה יותר קל לנקות... אם פעם היה צורך בחומרים מיוחדים, לגרוף מים והרבה פעמים היו נותרים סימני שטיפה... היום - רק ע"י סחבה לחה שאשתי מעבירה, האריחים מקבלים מחדש את הבוהק של ההברקה, וגם לא נותרים סימני שטיפה.

ממליץ ביותר,
יורם

, יולי 2011

עברנו לדירה חדשה, ורצינו לפני הכניסה - לעשות ניקיון כללי שלה על כל הדברים המשתמעים מכך. רצינו בעיקר לשים דגש על ניקיון איכותי של הרצפה. הרצפה הייתה בעלת מראה עכור ולא יפה (מדובר במרצפות "של פעם". הזמן עשה את שלו, המרצפות נראו ישנות וחסרות ברק).
חבר שלי המליץ לי על בחור בשם יונתן, בעלים של חברה הנקראת "איכות הסביבה". לא ידעתי במי מדובר, וכשעשיתי עליהם חיפוש בגוגל, ראיתי שהם מופיעים באתר שלכם - "טוב תודה". הסתכלתי בכרטיס שלהם, וראיתי שיש עליהם המלצה טובה של לקוח שהזמין אותם בעבר. ההמלצה באתר וההמלצה של אותו חבר שהפנה אותי אליהם - הספיקו לי כדי באמת לבחור בהם!
יונתן תיאם איתי בטלפון את כל פרטי העבודה. הסברתי לו מה אני בדיוק צריך, והסברתי לו שאני רוצה לשים בעיקר דגש על הרצפה - שמהבחינה של הרצפה ימליץ לי מה כדאי לי לעשות כדי שבמחיר סביר - תיראה קצת יותר טוב מהמראה הנוכחי שלה.
בהמשך השבוע, יונתן גם "קפץ" כדי לראות את הדירה. העבודה לא הייתה סופר דחופה, ולכן תיאמנו ביננו שהיא תתבצע כיומיים לפני שאנחנו עושים אליה את המעבר (וגם לפני שנכנסים כל הרהיטים ויתר התכולה).
ביום העבודה, הגיע יונתן עם עוד פועל שלו. משעה 08:00 בבוקר ועד סביבות השעה 15:00 בצהריים, עשו את כל שהתחייבו - כולל פוליש על הרצפה. ניקו גם כמובן את הדברים המובנים מאליהם כמו תריסים, חלונות, קרמיקות בחדר שירותים ובאמבטיה, ארונות שהיו "בילד אין" בדירה (כמו ארון חדר שינה, וארונות מטבח).
יונתן והפועל שאיתו התגלו כחבר'ה ממש אדיבים. שניהם עבדו בחריצות ובשקט. את התוצאה של העבודה מאד אהבתי, ולטעמי - היא הייתה ממש טובה. אהבתי את זה שלא הייתי צריך "לשבת להם על הראש" (כי מהלך אותו יום - לא הייתה לי יכולת להיות ביחד איתם בדירה. ביקרתי אותם פעם אחת בהתחלה כשהגיעו, פעם אחת באמצע, ועוד פעם בסוף). אף עפ"י שלא הייתי בצמידות אליהם - הם ניקו טוב, עשו כל מה שביקשתי מהם. אפילו הראו לי בסוף (עברו איתי חדר חדר) - מה בדיוק ניקו ואיך ניקו.
לא הייתה לי שום הערה כשסיימתי איתם. גם המצב של הרצפה - שזה מה שהיה לי הכי חשוב ברגע שקראתי להם - השתפר פלאים, ובאמת רואים שהחבר'ה האלה "עשו עבודה". מאד מ-מ-ל-י-ץ !!

בברכה,
מאיר

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

ניקיון כללי ע"י קיטור ועל בסיס חומרים טבעיים.

איכות הסביבה

איכות הסביבה

יונתן דני


9.4

054-3198166
 

איכות הסביבה

יונתן דני

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-3198166 חייג