כרטיס עסק זה של דוקטור למזגנים - שרות תיקונים בלבד מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

דוקטור למזגנים - שרות תיקונים בלבד

9.3
טכנאי מזגנים
אזור המרכז

הגעה בזמן

95%

מקצועיות

97%

מחיר הוגן

87%

 13 חוות דעת

בשירותיו של יגאל אני משתמשת כבר המון זמן, בעל מקצוע הכי טוב שקיים. הוא ביצע עבורי תיקונים שונים במזגנים בביתי כמו מילוי גז והחלפה של צינורות ניקוז ביחידות המזגן. בכל בעיה שיש לי אני פונה ישר אליו, מגיע בהתראה כה קצרה, המחיר שגובה תמיד הגון והשירות שלו הכי טוב שיש. לאחרונה הוא ביצע עבורי מילוי גז למזגנים בחדרי השינה שלא היו מקררים כמו שצריך, כמו תמיד התוצאה הסופית תמיד לשביעות רצוני. ניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות, מומלץ בחום.
רחל, חולון.

ספטמבר 2019

המזגן שלי הפסיק לקרר ונכנסתי לאינטרנט לחיפוש טכנאי מזגנים. ראיתי המלצות טובות על יגאל באתר שלכם ומיד פניתי לשירותיו, שוחחתי איתו טלפונית וקבענו שיגיע עוד באותו היום. יגאל הגיע בשעה שקבענו ותוך דקות ספורות עלה על הבעיה וראה כי חסר גז במזגן, הוא מילא את הכמות הנדרשת והמזגן חזר לעבוד כמו שצריך. השירות של אילן מצוין, המחיר שגבה היה הוגן במיוחד שהגיע בהתראה כה קצרה , אני ממליץ בחום.
אור, ראשון לציון.

ספטמבר 2019

המזגן בדירתי לא עבד כראוי וחיפשתי טכנאי לטיפול בבעיה, ראיתי המון המלצות על יגאל והחלטתי להתקשר אליו. בשיחת הטלפון הסברתי ליגאל בקצרה שהמזגן לא מקרר כמו שצריך, למזלי יגאל היה קרוב למקום מגוריי והגיע תוך זמן קצר. הוא בדק את המזגן וגילה שחסר אויר, מילא את הכמות הנדרשת, וידא שהכל עובד תקין, גבה מחיר הוגן במיוחד ואני ממליץ עליו בחום, בעל מקצוע רציני שעומד במילתו ונותן שירות מהלב.
אלכס, בת ים.

מאי 2019

פניתי ליגאל לצורך תיקון יחידה של המזגן שהייתה מרעישה מאוד ולא עבדה כראוי, כבר באותו היום הוא הגיע לביתי עם כל הציוד הנדרש, ניגש ליחידת המזגן ופירק אותה ועלה על מקור הבעיה. יגאל עבד מכל הלב עד שפתר את הבעיה והחליף מה שהיה צריך, הסביר כל דבר שביצע, היה יסודי ומקצועי בעבודתו ולא עזב עד שראה שהכל עובד כשורה, המחיר שגבה היה הוגן לעומת כל המחירים שביררתי לפני, אני מרוצה וממליץ בחום.
מאיר, חולון.

מאי 2019

אני מאוד מרוצה מהשירות של יגאל איש המיזוג, הוא ביצע עבורי עבודה מצוינת ואני שמח להמליץ עליו. פניתי אליו לצורך תיקון מזגן באחד החדרים בבית וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא היה נשמע מקצועי ומבין עניין ולמזלי היה זמין להגיע תוך זמן קצר. יגאל הגיע בול בזמן שקבענו וישר ניגש לבדוק את המזגן, בלי להתמהמה או למרוח את הזמן. הוא ביצע בדיקה מקיפה, עלה על מקור התקלה במהרה, תיקן את המזגן וכשסיים הראה לי שהכל הסתדר והמזגן עובד כשורה.
אייזיק.

דצמבר 2018

עם יגאל הטכנאי מזגנים עבדתי כבר מס' פעמים ובכל פעם אני מרוצה מחדש! השירות שלו אדיב ומקצועי, הוא זמין וגמיש להגיע בזמנים שנוחים לי ואני סומכת עליו בעיניים עצומות. העבודות שביצע עבורי כללו תיקוני מזגנים באופן שוטף בבית שלי, במסעדה ובמשרד והשירות שלו תמיד נהדר! יגאל בעל-מקצוע מצוין, הוא עומד בזמנים, מגיע עם כל הציוד שלו ויודע לאבחן את התקלות במהירות וביעילות ועד היום לא קרה שהייתי צריכה להזמין אותו לתיקון אותה תקלה מס' פעמים. שירות טוב ועבודה מקצועית! מומלץ!
מאשה.

דצמבר 2018

אל יגאל "דוקטור למזגנים" פניתי פעמיים, פעם ראשונה לצורך תיקון מזגן בביתה של אימי ובפעם השניה לצורך תיקון מזגן בביתה של ביתי, בשתי הפעמים השירות היה נהדר ואין לי ספק שעוד אפנה אליו שוב בעתיד במידת הצורך. במזגן של אימי היה צורך להחליף חלק במזגן תדיראן, הוא הביא את החלק המקורי ארוז באריזה, הראה לי שהחלק חדש וביצע את החלפתו במהירות וביעילות. בסיום הוא הראה לי שהכל עובד כשורה והמזגן חזר לפעול בצורה תקינה. מאחר וזכרתי אותו לטובה, המלצתי עליו לאחר מס' שבועות לביתי, וגם היא היתה מאוד מרוצה מהשירות. מבחינת המחירים אני מודה שלא ביצעתי סקר שוק ואני לא יודעת אם המחיר יקר או לא אך אין לי ספק שאפנה אליו שוב מאחר ואני סומכת על הידע המקצועי של יגאל שיפתור לי כל תקלה על הצד הטוב ביותר. ממליצה.
נחמה, חולון.

יולי 2018

יגאל "דוקטור למזגנים" ביצע עבורי תיקון מזגן, השירות היה מעולה ואני מרוצה! פניתי אליו טלפונית, הסברתי לו שהמזגן שלי עושה בעיות בעת ההפעלה ולמזלי הוא היה זמין להגיע בהקדם. הוא הגיע כפי שקבענו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש וישר ניגש לבדוק את המזגן. אני אומנם לא זוכר במה בדיוק היה מדובר, אך לאחר שיגאל ביצע את התיקון הוא הראה לי שהכל עובד כשורה. התקלה לא חזרה והמזגן עובד נהדר. שירות מהיר, יעיל ואדיב - מומלץ!
אבי, בני-ברק.

יולי 2018

אני מאוד מרוצה מהשירות של יגאל "דוקטור למזגנים", הוא ביצע עבודה נהדרת ומקצועית ואני ממליצה עליו בחום! פניתי אליו בעקבות מזגן בחדר-שינה שלי שהפסיק לקרר כמו שצריך, הוא היה אדיב מהרגע הראשון, התרשמתי ממנו לטובה ותאמנו מועד להגעתו. יגאל עמד בזמנים, בדק את המזגן ביסודיות והסביר לי שיש חלק שצריך להחליף, הוא ביצע את החלפת החלק, בדק שוב את המזגן והראה לי שהכל חזר לעבוד כמו שצריך. בשבועיים שעברו מאז שיגאל היה אצלי המזגן עובד בצורה תקינה, הוא מקרר את החדר מצויין ואני מאוד מרוצה. אני ממליצה על יגאל מכל הלב ובוודאות אפנה אליו שוב בעתיד.
מזל, חולון.

יולי 2018

המזגן שלי הפסיק לקרר. התקשרתי למספר בעלי מקצוע ובסוף הזמנתי את יגאל מדוקטור למזגנים - שרות תיקונים בלבד. יגאל גילה במהירות שהבעיה היא חוסר גז במזגן. אני ממליץ מאוד על יגאל. בעל מקצוע מאוד נחמד, מקצועי וגם המחיר היה סביר מאוד.
איתי.

אוגוסט 2016

היינו מאוד מרוצים, יגאל אדם מקסים, עשה עבודה מצוינת עד עכשיו המזגן מתפקד כמו שצריך. בסיום העבודה אפילו נתתי לו יותר מהסכום שביקש כי הוא עבד מאוד קשה ולדעתי הגיע לו - ממליץ עליו בחום! מדובר בתיקון מזגן, חיפשתי טכנאי שיגיע לראות במה מדובר. נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי טכנאי מומלץ, קראתי המלצות טובות על מספר טכנאים ומבין כולם בחרתי להזמין את יגאל "דוקטור למזגנים" שהיה זמין להגיע ביום ובשעה שרצינו.
יגאל הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את המזגן ועלה על הבעיה, הוא הסביר והראה לי שמדובר בפרופלור שבור, המידע שלו היה אמין מאוד, הוא אמר לי שבמקום להחליף את הפרופלור בעלות גבוהה הוא ינסה לתקן אותו ולחבר חזרה את השבר. הוא אמר לי מראש שזה ייקח זמן, המחיר על התיקון היה מאוד הוגן לטעמי והרבה פחות מהחלפת פרופלור ונתתי לו להמשיך בעבודה. יגאל עבד במשך שלוש שעות על התיקון, עשה הכל על-מנת להרכיב את הפרופלור בחזרה ולמנוע ממני הוצאת סכום מיותר, לא מוצאים בעלי-מקצוע כאלה בכל יום.
בסיום העבודה, יגאל ביצע בדיקה שהמזגן חוזר לפעולה, אפילו חיכה כרבע שעה לראות שהכול תקין, לא מיהר ללכת ונראה שאכפת לו שהלקוח יקבל שירות איכותי. הייתי מרוצה מאוד מההתנהלות מהמחיר והמקצועיות - ממליץ באמת מכל הלב, מגיעות לו רק מילים טובות וכמובן שאמשיך להיעזר בו גם בעתיד.
אורן.

מאי 2016

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מהשירות של יגאל, הוא תמיד מגיע מהר, עובד נקי ומסודר, עשר מכל בחינה אפשרית, טכנאי מזגנים אמין ומומלץ!
מדובר בשירות תחזוקת מזגנים עבור ביתנו, את שירותי המיזוג של יגאל הזמנו מספר פעמים ומהפעם הראשונה שעבד אצלנו התרשמנו לטובה, אנחנו פונים רק אליו בכל הקשור לתיקון מזגנים - מדובר בבעל מקצוע ישר, אמין, מומחה ואחראי. מבחינת איכות העבודה אין מה לדבר, יגאל יודע לאתר בעיות ויודע לאבחן טוב את המקרה, הוא תמיד מציע פתרונות ראויים ורק כשיש צורך מבצע החלפה של חלקים.
יגאל ביצע עבורנו עבודות תיקונים ואף פעם לא יצאנו מאוכזבים, יש לנו רק דברים טובים להגיד עליו!!! מבחינת התנהלות העבודה, הוא אמין ומקצועי, אפשר להשאיר אותו לבד ולסמוך עליו במאה אחוז! מבחינת זמינות, יגאל עשר - הוא מגיע בזמן מתקתק את העניינים ולא גורר אותי. אני מרוצה מהעבודה שלו, מהזמינות והמחירים ונמשיך לעבוד איתו - בהחלט ממליצה.
סילביה.

מאי 2016

הייתי מרוצה מאוד, יגאל עמד בזמנים, ההתנהלות הייתה תקינה, הכל פיקס, מחיר אטרקטיבי שירות ואיכות. מדובר בתיקון מזגן, המזגן פסק מלעבוד וחששתי שהתיקון יהיה יקר ומופרז, לכן חיפשתי באינטרנט בעלי-מקצוע מתחום המיזוג שיש עליהם המלצות טובות והמחירים שהם לוקחים סבירים. ליגאל "דוקטור למזגנים - שרות תיקונים בלבד" הגעתי דרך האינטרנט, היו עליו באמת חוות דעת מעולות והתקשרתי לשמוע מה עלות ביקור, הסברתי ליגאל במה מדובר, איזה דגם מזגן, עלות הביקור הייתה כמו שמצוין באתר והוא היה זמין להגיע ביום ובשעה שהיו נוחים לנו.
יגאל הגיע בזמן כפי שסוכם, כשהוא נכנס הוא דיבר לעניין, היה נחמד ואדיב, ניגש לראות במה מדובר, אני יכול לציין שיגאל לא הסתפק ברפרוף אלא ממש ירד לעומק של הבעיה, הוא עדכן אותי במה מדובר (החלפת חלק ומילוי גז), המחיר על התיקון היה ממש ממש הוגן, ציפיתי למחיר הרבה יותר גבוה, אני רוצה לציין לטובה את האמינות והמקצועיות של יגאל, הוא לא מרח אותי בדברים. התיקון הוכיח את עצמו, המזגן באמת חזר לעבוד ונראה שהבעיה מאחורינו.
הודיתי ליגאל על הטיפול המקצועי בבעיה, שמרתי כמובן את המספר שלו, לא כל יום נתקלים באיש מיזוג כזה מקצועי שאפשר לסמוך עליו.
אפרת.

מאי 2016

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 09:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

תאור העסק

כל שירותי המיזוג תחת קורת גג אחת: שירות תיקונים ואחזקה שוטפת לכל סוגי המזגנים אלקטרה, אלקו, תדיראן, טורנדו, LG. עסק מורשה, המעניק שירות ע"י טכנאים מוסמכים. 18 שנות מוניטין. אנו מתחייבים לתת לכם שירות מקצועי, אמין ובאחריות לכל התיקונים. לקוח מרוצה ועבודה מקצועית זאת ההצלחה שלנו!

דוקטור למזגנים - שרות תיקונים בלבד


9.3

073-2721339
 

דוקטור למזגנים - שרות תיקונים בלבד

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721339 חייג