כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

רפאל קארסיינטה

9.4
רפאל קארסיינטה
טכנאי מזגנים
אזור השרון
כתובת העסק: קדומים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2013

לפני כמה שנים הייתה בעיה אצלי בבית באחד המזגנים. זה היה מזגן עילי בחדר השינה והוא לא קירר טוב את החדר. חיפשתי בזמנו טכנאי מזגנים איכותי ומהימן במחיר סבירים ושמעתי מפה לאוזן על רפאל. מאז העבודה ההיא יצא לי לעבוד אתו עוד פעמיים.
רפאל איש מקצוע מצוין ברמה גבוהה, מכיר היטב את התחום ויודע מה הוא עושה. רפאל איתר את הבעיות בקלות ובמהירות, נתן לי הסברים בכל פעם מה הוא הולך לעשות ואמר לי מה יהיו העלויות.
רפאל עשה עליי רושם של אדם מאוד אמין, הוא איש ישר וטוב. לא סתם אני קורא לרפאל שוב ושוב, עבודות התחזוקה שלו מעולות ומהירות ובכל פעם רפאל זמין לעבודה ומגיע בזמן כמו שצריך, הוא גם מאוד אכפתי ונחמד. אני ממליץ לכולם לעבוד אתו.
יריב מהוד השרון

, יולי 2011

רפאל קארסיינטה - לא סתם מומלץ, אלא הרבה מעבר לזה - לפחות זה מה שגם אני וגם בעלי חושבים עליו, מהניסיון החד פעמי שהיה לנו איתו לפני בערך כשנה (כשהגיע לטפל עבורנו בבעית מזגן).
הבעיה הייתה כזאת: במהלך הקיץ שעבר, אני ובעלי הרגשנו שהמזגן שלנו אינו עובד בשיאו... הוא היה עובד אבל לא מקרר כמו שצריך. הזמנו טכנאי ראשון, שאמר לנו שמדובר בבעיה פשוטה של חוסר גז. אותו טכנאי טיפל בבעיה ע"י מילוי של גז, שילמנו לו - אבל הבעיה חזרה עוד פעם, אחרי חודש...
שוב התקשרנו לטכנאי מזגנים, הפעם לטכנאי אחר. כשהטכנאי השני הגיע, הוא גם כן ציין שיש בעיה של גז, אבל היא נובעת מדליפה, שצריך לאתר במערכת. אותו טכנאי ניסה אתר את הדליפה ולא הצליח (ולכן כל שהוא עשה - זה שוב למלא גז)... אחרי חודש וחצי - הבעיה עוד פעם חזרה, והבנו ששוב חסר גז!
הפעם קראנו לטכנאי שלישי - רפאל קארסיינטה - בהמלצה של מכר שלנו. רפאל הגיע. אמרנו לו מראש שיש למזגן בעית קירור - שיש לו דליפה, ושאנחנו לא מצליחים לאתר אותה... שאלנו אותו מה הוא יכול לעשות, וכיתד הוא יכול לפתור בשבילנו את הבעיה.
רפאל, הפך את המקרה הפרטי שלנו לפרויקט, עד שבאמת הצליח לפתור אותו! קודם - הוא מילא גז במערכת, אחרי זה, עם מערכת לגילוי דליפות גז מיוחדת (מן מיכשור כזה שהיה לו)- הוא בדק את כל הצינורות - אחד אחרי השני, עד שמצא את הצינור שיש בו חור. הוא הלחים אותו, בדק שוב לחץ גז (לוודא שלא ברח יותר מדי בזמן העבודה...). האמת שלא יכולנו לאמת את טיב עבודתו ביום שהגיע אלינו, אבל היום - שנה אחרי המקרה, הבעיה לא חזרה ולא כלום - אז מה שזה בעצם אומר זה שרפאל באמת עשה עבודה טובה!
מעבר לכך - הוא גם הגיע אלינו תיק-תק, עבד במרץ וקשה, וגם היה נחמד ביותר - בכך שהסביר לנו כל מיני דברים שהוא עשה בזמן העבודה ואפילו הראה לנו את טבלת המחירונים של החלפים והעבודות- כדי להראות שהמחירים שהוא מבקש הם באמת המחירים, והוא לא בא לבלף אותנו או משהו כזה!
מאד אהבנו את הגישה של רפאל קארסיינטה. אחרי זה המלצנו עליו גם לבן שלנו וגם לחברים שחיפשו טכנאי מזגנים. גם לגולשי האתר, שלא מכירים את רפאל - אנחנו רוצים להמליץ על האיש הזה בחום!

בברכה,
אילן ורותי זמורה

, יולי 2011

שלום לכולכם,
לכל גולשי האתר, המחפשים במקרה טכנאי מזגנים - אני רוצה להמליץ לכם במיוחד על איש המזגנים רפאל קארסיינטה. יצא לי להשתמש בשירותים שלו בקיץ שעבר - שעה שהמזגן שבביתי לא קירר היטב, ולא ידעתי אל מי לפנות... אדון קארסיינטה נתן שירות מעולה, והכי חשוב פתר לי את הבעיה! עובדה שאני זוכר אותו עד היום לטובה - אחרת לא הייתי מתעקש לרשום עליו את ההמלצה הזאת.
על כל פנים הסיפור הוא כזה: בחודש אוגוסט שעבר, שיא החום, הרגשתי שהמזגן שמותקן לי בבית פשוט אינו מקרר טוב. לא רק אני הרגשתי זאת, אלא גם הילדים, אשתי, ואפילו אנשים שהיו באים אצלנו להתארח. חשבתי על שתי סיבות אפשריות לבעיה: או שחסר גז במזגן וצריך למלא או שיש איזו בעיה אחרת שאני לא מבין בה (בכל מקרה המזגן אינו בן הרבה שנים - אז הנחתי שהמזגן לא "הלך" באופן טוטאלי").
היה לי במקרה בבית כרטיס ביקור מגנטי עם הטלפון של קארסיינטה, והחלטתי לתת לו ניסיון. לא ידעתי בכלל מי הוא ואם הוא בכלל טוב... אמרתי לעצמי "מה שיהיה - יהיה".
אני זוכר שהזמן היה חודש אוגוסט, שיא החום... קארסיינטה בקושי הצליח למצוא שעה שיוכל להגיע אליי לבדוק את המזגן כי היה ממש ממש עמוס. בכל מקרה - הוא עשה מאמץ, הזיז כמה לקוחות ופגישות, ואמר שיעשה את המקסימום כדי לבקר אותי באותו יום - אבל זה יהיה לקראת שעות הערב, בסיום יום העבודה שלו.
ישבתי וחיכיתי, ובערב - קארסיינטה הגיע אליי (בערך לקראת 19:00). קארסיינטה הבטיח ועמד במילה שלו - מאד שמחתי!
הוא בדק את המזגן. למרות שהיה כבר סוף יום העבודה - הוא לא עשה זאת בצורה חפיפניקית. אחרי שהסתכל - הוא קבע שאין בעיה מכאנית או בעיה של גז, והבעיה היא כנראה ביחידת המדחס החיצונית, שאינה ממוקמת בצורה נכונה... לטענתו זה משפיע על אפקט הקירור. קארסיינטה פירק את היחידה והרכיב אותה מחדש. אחרי שעשה זאת - גם נתן לי עוד כל מיני טיפים איך להשתמש במזגן ומה לעשות כדי שיקרר קצת יותר טוב (אני זוכר שהמליץ לנו על ניקוי קבוע של הפילטרים ודברים בסגנון הזה...).
היום זה כבר קיץ שני מאז שקארסיינטה היה אצלנו - והמזגן לא עושה שום בעיה. הוא מקרר היטב, עובד מצוין! יש שיפור היסטרי בין איך שהמזגן עבד שנה שעברה לפני שקארסיינטה הגיע אלינו, לבין איך שהוא עובד כעת.
התיקון של קארסיינטה - היה בעלות של ביקור: בין 200 - 250 שקלים (למיטב זכרוני). מה שעוד יפה לגבי הטכנאי הזה, זה שהוא לא סתם המציא לנו בעיות ותיקונים יקרים, אלא אמר לנו את הבעיה האמיתית וברצינות. הגינות אצלי זה אל"ף כל, וקארסיינטה עושה רושם של אדם ישר ומאד הגון! מגיע לו כל הקרדיט על כך, ובהחלט אשתמש בשירותיו שוב!

בתודה מראש,
יניב אפריים

, יוני 2011

רפי קארסיינטה פשוט טכנאי זהב!! הצליח "להשיב לחיים" מזגן ישן שהיה לי בבית, וחשבתי כבר לזרוק. בזכות רפי המזגן הסתדר ועובד היום נהדר. רפי חסך לי אלפי שקלים שהייתי משלם לו הייתי קונה מזגן חדש...
אל רפי הגעתי מבלי להכיר. מצאתי את הטלפון שלו במקרה. היה כאמור מדובר במזגן מאד ישן שכבר תקופה ממושכת גם לא קירר, גם הצטבר עליו קרח, גם היה נוזל לעיתים, וגם היה משמיע רעשים מוזרים. בקיצור המזגן היה כבר "חצי מת" אבל החלטתי בכל זאת לתת לו צ'אנס אחרון - לראות אם אפשר בכל זאת לתקן, לפני שאני שם כסף על מזגן חדש.
הזמנתי את רפי והוא עשה אבחון למזגן. רפי עשה לי רשימה ארוכה של ליקויים שמצא והצעת מחיר - בכדי שאעשה חושבים אם אני מעוניין לתקן. נתתי לרפי את האוקיי לעשות את התיקונים הנדרשים, ותוך יומיים הודות לעבודה מאומצת והרבה מאד השקעה - המזגן חזר לחיים.
אני חייב להגיד שרפי נתן את כל ליבו בכדי שהמזגן יסודר - מה שלדעתי עלה לו ביותר זמן עבודה ממה שהעריך בתחילה. הוא התרוצץ כדי למצוא לי חלקים שהיו חסרים (חלקים במזגן שהיה צורך להחליף), תיקן דליפת גז שהייתה, טיפל בכל מיני סתימות, מילא גז - בקיצור עשה "אוברול כללי".
המחיר אמנם התקרב לקצת יותר מאלף שקל, אבל עדיין יצאתי בזול לעומת קניית מזגן חדש. כמו שאמרתי - היה לי תענוג לראות את הבן-אדם הזה בפעולה, ויותר מאשמח לעבוד איתו שוב בעתיד, אם תקרה אצלי בעית מזגנים נוספת.

ממליץ בחום,
יואב אבינאום

, יוני 2011

נותן שירות ממדרגה ראשונה! לי אישית כבר המון זמן, לא יצא להיתקל בכזה בעל מקצוע שמראה כזאת רמת מסירות גבוהה ללקוחותיו. מאד מאד ממליץ!!
הכל החל בערך לפני שמונה חודשים... יש לנו בדירה מזגן רצפתי מאד ישן, שהתחיל לעשות בעיות (הבעיות התאפיינו בהשמעת רעשים מחשידים חזקים שבקעו מהמנוע, והעידו ללא ספק כי קיימת בעיה). את הטלפון של רפאל קארסיינטה, מצאתי במקרה דרך מדריך הטלפונים. מבלי לשמוע עליו המלצות ומבלי להכיר אותו, החלטתי להזמינו כדי שיאבחן את המקרה וינסה למצוא לי פתרון.
למזלי הגדול נפלתי טוב! כשרפאל הגיע לביתי ובדק את המזגן, הוא איבחן בעיה במפוח (היחידה שמקושרת למנוע ומזרימה את האוויר). אחד הצירים של המפוח, לטענתו של רפאל נשבר, ומכאן הרעשים המוזרים... לדבריו של רפאל צריך להחליף את כל המפוח, אבל זאת תהיה משימה קשה, כיוון שמדובר במזגן ישן מאד, ולא בטוח שעוד קיימים חלקי חילוף לסוג הדגם הזה עוד בשוק.
רפאל התרוצץ במשך כמה ימים טובים כדי למצוא לי את החלק... בת-ים, תל-אביב, דרום תל-אביב, חולון - עד שמצא את מה שביקש. תוך כמה ימים קיבלתי ממנו שיחת טלפון שהחלק האבוד נמצא ושהוא בא להתקין. רפאל הגיע אליי פעם נוספת כדי לבצע את ההתקנה. באותה הזדמנות גם עשה בדיקה כללית למזגן (כולל "סידורים" נוספים כמו סידור של לחץ הגז שהיה גבוה מדי לטענתו, ולכן הוציא קצת גז כדי שהמזגן פחות יתאמץ ויבזבז פחות חשמל לדבריו).
רשמתי בהתחלה ואדגיש זאת שוב!! רפאל הראה מסירות ניכרת כדי לפתור לי את הבעיה. ההתרוצצות שלו אחר החלק וההתעקשות, שעלו לו בזמן ובמאמץ יותר ממה ששיער - כל אלו לא גרמו לו להתייאש, ומעבר לזה - גם לא לבקש מחיר גבוה יותר ממה שסיכם איתי בתחילת ההתקשרות עימו, כשבא לראשונה לבדוק...
כזאת גישה - אומרת מבחינתי הכל, ואני אשמח לעבוד עם הבן-אדם הזה גם בעתיד (וכמובן להמליץ!!).

בברכה,
אורי דיין מהרצליה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

בעל ניסיון רב, ורשום בפנקס הטכנאים והנדסאים בארץ שרות תיקון למזגנים, וטיפול בהסקה מרכזית / גז וסולר. שרות אדיב, אמין ומקצועי באחראיות מלאה מחירים הוגנים, דובר עברית, צרפתית ואנגלית.

רפאל קארסיינטה

רפאל קארסיינטה

רפאל קארסיינטה


9.4

054-3078438
 

רפאל קארסיינטה

רפאל קארסיינטה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-3078438 חייג