כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

Aquarius.jerusalim

9.4
קריסטינה קונסטנטינוב
חברות ניקיון
אזור ירושלים
כתובת העסק: ירושלים, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, מאי 2012

כאשר הסתיים השיפוץ בחברה שלי (שני משרדים, שירותים וכניסה), חיפשתי חברת ניקיון שתבצע ניקיון יסודי של תריסים, חלונות, כלים סניטריים, שטיפה של הרצפה + הסרת כתמי צבע וניקיון של ארונות ושולחנות.
חברה המליצה לי על חברת "Aquarius.jerusalim" ושוחחתי עם קריסטינה. קריסטינה הייתה מאוד נחמדה וסימפטית בטלפון ונציג של החברה הגיע לראות מה גודל המתחם ומה הניקיון דורש מהצוות ובהתאם לכך הגישה לי הצעת מחי. קבענו מועד לביצוע העבודה והצוות הגיע בדיוק בזמן שקבענו.
לא הייתי נוכחת בזמן הניקיון, נתתי לקריסטינה מפתח ולאחר יומיים של עבודה הגעתי לראות את התוצאה. את חומרי הניקיון והציוד הנלווה סיפק הצוות שהגיע. הכל היה מצוחצח ומבריק, כשסיימו את העבודה הם עברו איתי על הכל. שילמתי בדיוק את הסכום שסיכמנו, ללא שינויים או הפתעות שכביכול צצו במהלך העבודה וקיבלתי חשבונית עבור התשלום.
אני מאוד מרוצה מהתוצאה וכמו כן, גם מהשירות, קריסטינה הייתה סימפטית, סבלנית וקשובה לכל בקשותיי. לא נותר לי אלא להמליץ עליהם בחום!

מרים מירושלים

, מאי 2012

לאחר שיפוץ הדירה שלי, דירת ארבעה חדרים ומרפסת ריקה, נזקקתי לניקיון יסודי ובעקבות המלצה של מכרים פניתי לכריסטינה מ "Aquarius.jerusalim".
לאחר שהגיעה נציגה לראות את הדירה ולתת הצעת מחיר קבענו מועד לביצוע הניקיון. העבודה כללה ניקיון יסודי והורדת כתמי צבע ממשקופים, תריסים, חלונות, ארונות קיר, כלים סניטריים במבטח, שירותים ומקלחת, ניקיון ושטיפת הרצפה וקירות. הגיעו שני אנשים בזמן שקבענו עם ציוד וחומרים משלהם וניגשו ישר לעבודה. הם קירצפו וניקו כל פינה וכל סנטימטר באופן מאוד יסודי במשך יום שלם. לאחר שסיימו את העבודה עברו איתי על כל פינה בדירה ובדקו אם יש לי איזו הערה לתיקון. הייתי מאוד מרוצה, הם עשו עבודה מאוד יפה. הצוות היה שירותי וסימפטי. שילמתי את הסכום שנקבע מראש מבלי שינויים וקיבלתי קבלה על התשלום.

תודה רבה,
פיטר מירושלים.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

ניקיון יסודי לפני כניסה לבית. ניקיון יסודי לאחר שיפוץ/בניה. ניקוי יסודי לחלונות. ניקוי יסודי לכיסאות ושולחנות בבתי ספר ומוסדות. ניקיון יסודי של מטבח ובתי שימוש. ניקיון יסודי לחדרי מדרגות (חד פעמי)

Aquarius.jerusalim

Aquarius.jerusalim

קריסטינה קונסטנטינוב


9.4

054-7525220
 

Aquarius.jerusalim

קריסטינה קונסטנטינוב

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-7525220 חייג