כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג בניית דק או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

"עץ אלון - עבודות בעץ"

9.4
ארי לפידות
בניית דק, בניית פרגולות, גדרות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: שלום שבזי 17, פרדסיה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2011

יש לנו בגינה דק מעץ אורן בן שבע שנים. מדי שנה אנחנו נוהגים לעשות לו טיפול משמר (לא אצל מישהו קבוע), והשנה - פנינו לארי מחברת "עץ אלון".
הגעתי אליו דרך המלצה של שכנה. גם לה יש דק דומה לשלי, שאלתי אותה מי מתחזק לה אותו, והיא הפנתה אותי לארי. זהו ניסיון ראשון שלי עם האיש, אבל לנוכח התוצאות והמקצועיות שהאיש הזה הפגין - אני מתכוונת להשתמש בו בשנית.
ראיתי כבר עבודות של בעלי מקצוע שמטפלים בדקים, ואני יכולה להגיד שעם ארי זה היה משהו יוצא דופן. קודם כל יאמר לזכותו שהאיש ממש לא חיפף. עבודה שאצל בעל מקצוע רגיל, לוקחת בערך יום - לארי לקחה יומיים. בהתחלה הוא שייף את השכבה הקיימת, צבע, שימן באמצעות שמן דקים מיוחד, ואז הגיע ביום שלמחרת כדי למרוח שכבת שמן נוספת להגנה, ולפינישים נוספים שראה לנכון.
אני בהחלט ממליצה עליו. ארי - בנוסף לעבודה הטובה, גם נתן לנו כל מיני טיפים, דאג להסביר, וגם לא הפריז מי יודע מה במחיר! בהחלט שווה שידעו עליו עוד אנשים :)

בברכה,
רינה

, אפריל 2011

את הקשר המקצועי שלי עם ארי ואלון מחברת "עץ אלון" - אפשר להגדיר כרומן בהמשכים... הגעתי אליהם בהמלצת חברים, הם עשו אצלי עבודה אחת, הייתי ממנה כל-כך מרוצה, שביקשתי מהם שגם יעשו עוד עבודה נוספת... אם זה תלוי בי - היד עוד נטויה. העבודה התחילה בגדר תוחמת שעשינו בשיתוף עם השכנים שלנו, והמשיכה לדק מעץ אורן שעשינו בכניסה לבית.
גם ארי וגם אלון - שניהם אנשים מאד חביבים. לא עושים פרצופים, הכל הולך איתם חלק, לא עושים עניין כשמבקשים מהם כל מיני דברים - להיפך אפילו, הם אלו שמגדילים ראש, הם אלו שהציעו לנו כל מיני הצעות מעניינות לעיצוב הדק. במילה אחת - החוויה איתם פשוט היתה תענוג.
הם עבדו בשיתוף פעולה מלא עם הגנן שלנו (כי באותו זמן גם סידרנו מחדש את הגינה). התאימו את עצמם ללוחות זמנים שלנו ושלו. בקיצור - עשו הכל כדי יהיה מושלם, וגם כדי שאנחנו נצא הכי מרוצים שאפשר.
בסיום העבודה, הם נתנו לנו טיפים איך לתחזק את הדק ואיך לשמור (נתנו לנו המלצות על כל מיני חומרים שכדאי לנו לקנות וכיצד להשתמש בהם). הייתה פעם נוספת, כמה שבועות, אחרי שכבר הם סימו את העבודה, שהבחנו בהתרופפות של אחד הברגים שבדק, ובהתרוממות של אחד הלוחות. קראנו להם, הם מיד הגיעו, סידרו זאת בלי שום בעיות, וגם לא הסכימו לקחת תשלום!
שירות עשר! יופי של יחס אישי! עבודה מקצועית בהחלט! אפשר לפזר עליהם אין ספור של מחמאות, אבל בזה נראה לי שאסתפק...

מאד מ-מ-ל-י-צ-ה!
סמדר

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

גדרות

הקמת גדר חיה
בניית גדרות

התמחויות

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

גדרות

הקמת גדר חיה
בניית גדרות

תאור העסק

בתחום העץ משנת 2001, עיצוב תיכנון והקמת דקים , פרגולות , גדרות שערים גשרים מבניי עץ בתיי עץ , מחסנים,אדניות עץ דקורטיביות ועוד...

"עץ אלון - עבודות בעץ"

"עץ אלון - עבודות בעץ"

ארי לפידות


9.4

050-8722005
 

"עץ אלון - עבודות בעץ"

ארי לפידות

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-8722005 חייג