כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

דוודי פאר

9.5
טל טייב
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: הרב לווין 40, רמת גן

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

12 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2014

דוד השמש אצלנו התקלקל והפסיק לחמם כשהיו מדליקים את הבוילר, עשיתי חיפוש קצר באינטרנט לטכנאי דודי שמש, הגעתי לאתר טוב תודה, על הדרך גם קראתי על טל המלצות והחלטתי לפנות אליו. טל ענה לי, הסברתי לו מה הבעיה והוא נתן הצעת מחיר סבירה לביקור והסביר שאם יהיה צורך בהחלפת חלק זה יהיה בהתאם לעלות אותו החלק.
טל הגיע אלי עוד באותו היום וניגש לבדוק את מצב הדוד - הוא הסביר לי שהפלאנג' מלא באבנית והוא יצטרך להעביר אותו ניקוי ושיש צורך להחליף את גוף החימום בחדש. המחיר שהוא רצה היה ריאלי והוגן ובתוך זמן קצר הכל היה מאחוריי. מאז הדוד עובד כמו שצריך ללא תקלות.
גם השירות והיחס של טל היו מצוינים, הוא העניק לי שירות מאוד מהיר ויעיל עם יחס נהדר ועבודה שמדברת בעד עצמה. אני מרוצה וממליץ!
יעקב מדר.

, ינואר 2014

דבר ראשון אני רוצה להודות לכם על האתר הנפלא, היה לי ממש כיף ונוח למצוא בעל-מקצוע דרככם - עלו והצליחו!
ברשותי דוד שמש דיי ישן ובשנה האחרונה הרגשתי שהוא לא מחמם כמו שצריך והחלטתי שהגיע הזמן להתקין דוד שמש חדש. נכנסתי לאתר שלכם לבחור בעל-מקצוע, קראתי המלצות טובות על טל מ"דוודי פאר" והרמתי אליו טלפון. סיפרתי לטל מה הבעיה ושאני מעוניין לרכוש דוד חדש, טל ממש הפתיע אותי לטובה, הוא שאל אותי למה אני ממהר להחליף את הדוד ושחבל על הכסף, והציע לי להגיע לראות במה מדובר וכיול להיות שרק ניקוי יספיק. סגרתי איתו שעה, טל הגיע בדיוק כמו שקבענו, אומנם לא הייתי בבית אבל הבן שלי היה, ואמר שטל עבד כמו שצריך! לפי מה ששוחחנו טל הסביר לי שהוא פתח את הדוד וניקה אותו מהאבנית, בנוסף לכך הוא החליף את השרוול - לדעתו הוא אמר, שאין צורך שנחליף את הדוד ולקח לי על הניקוי והטיפול מחיר סביר והוגן.
כרגע הדוד מחמם כמו שצריך - טל נתן לי שירות מעל ומעבר וחסך לי כסף רב! אני מודה לו מכל הלב וממליץ עליו בחום.
גלעד, כפר-יונה.

, אוקטובר 2013

היה לנו דוד חשמלי בבית בסמוך לחדר האמבטיה, מדובר בדוד ישן שכבר העלה חלודה, גוף החימום עוד איכשהו עבד אבל לא כמו שהיה בעבר. החלטנו שהגיע הזמן להחליף את הדוד עצמו ולא להסתפק רק בהחלפת גוף החימום.
חיפשתי מתקין בתחום וככה הגעתי לטל, ראיתי באינטרנט שמדובר בבעל מקצוע שעובד אצלנו באזור וקראתי שהוא נותן שירות מעולה במחיר סביר. פניתי אל טל טלפונית ולקחתי הצעת מחיר עבור הסרה של הדוד הישן והתקנה של הדוד החדש. המחיר היה ממש אחלה מבחינתי וסיכמתי עם טל על ביצוע העבודה.
טל בא עם בחור נוסף אלינו הביתה וקודם כל הם פירקו את הדוד הישן ופינו אותו מהבית. אחר כך הם התקינו את הדוד החדש. כל העניין לקח אולי חצי שעה שעה. אני רוצה לציין שטל הקפיד מאוד על הניקיון וממש הופתענו כשהוא השאיר את האמבטיה נקייה ומסודרת. השירות היה יוצא מן הכלל טוב והמחיר היה מאוד נוח.
אני ממליץ בחום. טל מרמת גן

, אוקטובר 2013

הגעתי לטל דרך המלצה של חבר שלי, הוא אמר לי שטל עושה עבודה מקצועית ושהמחירים שלו נורמליים ושפויים. לפני שדיברתי עם טל בטלפון בדקתי עליו באינטרנט וגיליתי שאנשים היו מרוצים מהשירות ומהמחיר. חיפשתי בעל מקצוע להתקנת דוד שמש וקולטי שמש, היה לנו דוד חשמלי בלבד והעלויות של החשמל היו כבר בלתי נסבלות, אז החלטתי להשקיע בדוד שמש שלפחות בימי הקיץ החמים נוכל לחסוך בעלות החשמל הגבוהה.
דיברתי עם טל בטלפון והוא נתן לי הצעת מחיר על התקנה של קולטי שמש ודוד עם מכל של 120 ליטר. המחיר היה ממש אטרקטיבי וסיכמתי אתו על תאריך לעבודה. זה לא היה הכי דחוף בעולם אבל טל נתן לי תאריך קרוב. ביום של ההתקנה טל הגיע עם העובד שלו ושניהם יחד העלו את הדוד והקולטנים לגג והתקינו את הכל במהירות ובמקצועיות.
הייתי מרוצה מאוד מהשירות ואפילו המלצתי לחבר נוסף שלי שגר באזור. אני ממליץ מאוד על טל, הוא עובד נורא טוב, מהיר ויעיל והמחירים שלו מצוינים.
צביקה מרמת גן

, אוקטובר 2013

דוד השמש אצלנו התקלקל והפסיק לחמם כשהיו מדליקים את הבוילר - "לא הייתה תגובה". עשיתי חיפוש קצר באינטרנט לטכנאי דודי שמש, הגעתי לאתר טוב תודה קראתי המלצות על כמה בעלי מקצוע, אבל ההמלצות על "דוודי פאר" נראו לי הכי מרשימות והחלטתי לפנות אליו. ענה לי איש נחמד בשם טל, הוא נתן הצעת מחיר סבירה לביקור והסביר שאם יהיה צורך בהחלפת חלק זה יהיה בהתאם לעלות אותו החלק.
בתוך פחות מחצי שעה הוא כבר היה אצלי, הוא פעל בצורה מהירה. אני לא מבינה גדולה בתחום אבל הוא הסביר לי כל דבר, הוא הסביר לי שהדוד מלא בחלודה ואבנית ואין דרך לתקן אותו. טל נשמע לי אמין, סמכתי עליו ובקשתי ממנו הצעת מחיר על התקנת דוד שמש חדש. המחיר שהוא רצה היה ריאלי והוגן, החלטנו על דוד שמש בנפח 150 ליטר ובתוך זמן קצר הכל היה מאחוריי - טל התקין לי דוד שמש חדש עוד באותו היום, פינה את הדוד הישן מהגג ועשה עבודה מקצועית וזריזה, לאחר ההתקנה הוא בדק שהדוד אכן מחמם. מאז הדוד עובד כמו שצריך ללא תקלות. על הדוד הוא נתן לי אחריות וחשבונית.
יום למחרת טל התקשר שוב, לראות שהדוד עובד - יפה מאוד מצידו!
בקיצור, טל העניק לי שירות מאוד מהיר ויעיל עם יחס נהדר ועבודה שמדברת בעד עצמה. אני מרוצה וממליצה.
חן, תל-אביב.

, נובמבר 2012

טל מדוודי פאר והעובדים שלו ראויים לכל מילה טובה! הם עשו אצלי ואצל חמותי כבר כמה עבודות, בכל פעם שפנינו אליהם והיינו צריכים אותם הם מיד באו, מעכשיו לעכשיו, עשו תמיד עבודה מצוינת ונקייה עם שירות מכל הלב, מגיע להם כל הכבוד!
לפני כמה שעות הם היו אצלי ככה שהכל עדיין טרי, הם החליפו דוד שמש ישן שהתקלקלה אצלו כל מערכת הוויסות והפלאנצ''. עלות תיקון של כזה דבר היא גבוהה מלבד כך שמצבו הכללי של הדוד לא היה משהו ככה שהחלטנו לרכוש דוד חדש, בנפח 150 ליטר.
כמו תמיד הצוות של דוודי פאר הגיעו אליי בתוך כמה שעות מרגע הפנייה, באו בזמן, נתנו אחלה שירות ואחלה עבודה, השקיעו זמן ומרץ, פירקו את הדוד הישן ופינו אותו ואת הפסולת לרכב, התקינו את הדוד החדש והרכיבו את החיבורים לצנרת ולמערכת הסולארית, גבו מחיר בדיוק כפי שסוכם ונתנו לי אחריות חברה על הדוד לשלוש שנים.
מדובר בחברה אמינה עם צוות מעולה, הם אחראים לעבודתם, גובים מחירים נוחים והוגנים, לאחר ניסיון של כמה עבודות איתם אני ממליץ לכל מי שמתעניין בתחום לפנות אליהם.

מאיר, ראשון לציון

, יולי 2011

לפני שבוע, התפוצץ דוד החשמל שאצלי בדירה ונזקקתי לדוד חשמל חדש. בגלל שלא כל-כך ידעתי למי לפנות (עבר זמן רב מאז עשיתי התקנה של דוד אצלי בבית..), התחלתי לחפש באינטרנט חברה שתוכל לעזור. שוטטתי בין כל מיני אתרים, בדקתי הצעות מחיר אצל כל מיני חברות - אבל בסוף החלטתי לבחור בחברת הדודים "אור וחום" שרשומה באתר טוב תודה.
הסיבה העיקרית לכך שבחרתי באור וחום, הייתה הנכונות שלהם להגיע במהירות ובזריזות. תוך שעה ורבע משיחת הטלפון - לאחר שהודעתי על הנזילה בדוד, הגיע טכנאי של החברה ישירות אל ביתי כדי לבדוק ולנסות לעזור. הטכנאי אמר שהדוד אכן "הלך" ואין מה לעשות - צריך להתקין דוד חדש במקום.
לשמחתי היה עם הטכנאי ברכב, דוד חלופי חדש, ולכן הותקן לי דוד חדש כבר אותו יום. הדוד הותקן לי בתוך הבוידעם שבדירה - במקום היכן ש"ישב" הדוד הישן. התקנה מקצועית, מהירה, כולל פינוי של הדוד הישן וגם עבודה נקיה (הטכנאי בקושי לכלך את הדירה!) עלות העבודה והדוד החדש: 1800 שקלים. מבדיקות שעשיתי, גם המחיר היה ממש ממש טוב בהשוואה לחברות דודים אחרות.

, פברואר 2011

פשוט מעולים! סיפקו שירות מהיר, תוך זמן ממש קצר! לבעיה שחששתי שהיא ממש בעייתית - מצאו פתרון זול וקל, במחיר הרבה פחות גבוה ממה שציפיתי.
הזמנתי אותם לפני כמה שבועות, כשהבחנתי פתאום, יום אחד שהדוד החשמלי שלי פשוט לא מחמם מספיק טוב את המים - כלומר הייתי מדליקה את המפסק, מחכה כמה שעות טובות, הדוד לא היה מראה סימנים של קצר או "נפילת חשמל" בדירה, ופשוט לא היו מתחממים לי המים. חששתי שאולי יש בעיה של נזילה בדוד, או שאולי התרמוסטט הלך, ולכן הזמנתי את חברת אור וחום שיגיעו כדי לבדוק לי בדיוק מה הבעיה ויציעו לי פתרון.
הם הגיעו בזמן, אפילו קצת הקדימו. כשעלו על הגג ראו שאין בעיה אקוטית עם הדוד או עם איזה חלק שלו - הדוד היה במצב תקין לגמרי, ולכן פנו לבדוק את המפסק החשמלי שנמצא בתוך הדירה. הם פרקו את המפסק, וגילו שאכן יש בעיה עם אחד מהמגעים החשמליים. הם תיקנו, וגם הרכיבו לי מפסק חדש - יצא שכל הנזק עלה לי במחיר של ביקור ותו לא.
ממש שמחתי! אני מרוצה שמצאתי אותם באתר, ואני בהחלט ממליצה - כנותני שירות הם פשוט עשר!

מאירה,
מראשל"צ

, פברואר 2011

פניתי זה פעם ראשונה דרך האתר שלכם לחברת הדודים "אור וחום", כדי שתספק לי שירות - החלפה של גוף חימום שנשרף לדוד חשמלי אצלי בבית. "אור וחום" גילו מקצועיות ברמה גבוהה, סיפקו לי את השירות שביקשתי תוך זמן קצר ביותר, היו מאד אדיבים וגם מבחינת המחיר - היו הכי זולים שמצאתי בשוק.
הכל התחיל לפני כחודש, כשהבחנתי בבעיה חשמלית בדוד - כל פעם שהייתי מדליק את הדוד אצלי בבית, גם לאחר המתנה של הרבה מאד שעות עבודה כשהדוד נמצא במצב מופעל - הדוד פשוט לא הצליח לספק מים חמים בצורה סבירה וטובה.
התקשרתי למספר בעלי מקצוע שלא דרך האתר. הבעיה הייתה שרובם פשוט לא הסכימו לתת לי שירות בטענה שהדוד נמצא על גג רעפים מאד ישן, והם פשוט לא רצו לקחת סיכון בגרימת נזק לרעפים (ואלו שעוד כן הסכימו לבצע את העבודה - רצו לקחת ממני "תוספת סיכון" במחיר שווה ערך לזה של דוד חדש...).
למזלי, אשתי מצאה עבורי דרך האתר שלכם את הטלפון של חברת הדודים "אור וחום", והתקשרתי גם אליהם כדי לקבל הצעת מחיר. הסברתי לחברה את הבעייה ואת המצב של הגג שלי, והם נתנו לי התחייבות טלפונית שמה שלא יקרה לגג במהלך העבודה - הם יקחו על כל נזק אחריות מלאה: גם יספקו לי את גוף החימום החדש שביקשתי, וגם במקרה של איזה נזק שיהיה לרעפים - הם מתחייבים לתקן ולספק לי רעפים חדשים. אפילו המחיר הכללי שבו תמחרו את העבודה היה הרבה יותר זול מזה של החברות הקודמות שאיתם שוחחתי בטלפון.
קבעתי עם מתקינים של החברה ליום שלמחרת לשעה 16:00. בשעה 15:45 - המתקינים כבר התייצבו אצלי בבית. בזהירות רבה מאד הם עלו על הגג, הזיזו לאט לאט את הרעפים בצורה מאד עדינה, עד אשר הגיעו לדוד והרכיבו בו את גוף החימום החדש. הודות לעבודה באמת יעילה שעשו - יצא בסופו של יום שלא נגרם שום נזק לרעפים שעל הגג שלי. בנוסף, גם התקנתי בהמלצתם מנגנון מיוחד בתוך הדוד שמפסיק את פעולת הדוד בצורה אוטומטית ברגע שהדוד מגיע לחום מסוים (זה כדי למנוע מצב שבו אני נרדם ושוכח את הדוד מופעל - מה שסביר להניח הייתה גם כנראה הסיבה לקלקול בגוף החימום הישן).
חברת "אור וחום" הייתה במקרה שלי - סופר מקצועית וסופר אדיבה. אני בהחלט רואה לנכון לדרג אותם כמספר אחת בתור נותני שירות, ואני ממליץ עליהם ביותר. לי הייתה חוויית שירות פשוט מצויינת עימם!

בברכה,
יוסי ג'רבי
מבני-ברק

, ינואר 2011

חיפשתי באינטרנט מישהו שיתקן לי את דוד השמש והגעתי ל"אור וחום" דרך אתר טוב תודה.
הבעיה הייתה דוד החשמל לא חימם והייתי צריכה להזמין טכנאי דודים שיגיע בדחיפות. התקשרתי לאור וחום וקבענו שעה מדוייקת, טל התייצב אצלי לאחר זמן קצר , מה שמראה על אדם רציני ומסור. הסברתי לו את מהות הבעיה, והוא נתן לי הצעת מחיר מפורטת ובמחיר שווה נפש. טל ועוד עובד שלו ניגשו לעבודה, הם עבדו במהירות ובדייקנות. אני מאוד מרוצה מרמת השירות שלהם מאיכות העבודה. ממליצה עליהם בחום .

הדר
מראשון-לציון

, דצמבר 2010

הגעתי לטל מ"אור וחום" דרך המלצה של חבר .
דיברתי איתו בטלפון קודם לכן, והסברתי לו שיש לי בעיה עם דוד השמש, שהוא לא מחמם בכלל. התקלה היתה תקלה חשמלית בחוטים.
לאחר כמה שעות לערך טל התייצב אצלי עם עוד פועל שלו. הוא היה מאוד נחמד ואדיב.
הם עשו עבודה בזריזות וביעלות . אין מילים! ממש מקצוענים. שירות 10. המחיר היה מצויין מכל הבחינות.

, דצמבר 2010

אחלה של חברה! מאד מבסוט מהם!
הייתי צריך להתקין מערכת סולארית חדשה של דוד שמש עם קולטים על הגג. התקשרתי ביום שישי, שעה 14:00 בצהריים, אולי לארבע חברות שונות ... אף אחד לא התייחס אליי אפילו... בסוף מצאתי את הטלפון של אור וחום באינטרנט, ולהפתעתי (וגם לשמחתי) הם הגיעו אליי תוך פחות משעה וממש הצילו אותי!
טל - המתקין היה ממש נחמד. הגיע עם עוד עוזר שלו, התקין על הגג את מה שביקשתי (דוד שמש עם קולטים). בנוסף גם הרכיב לי מאיץ חום בתוך הדוד. גם טל וגם העוזר, לא התפנו עד שסיימו פשוט הכל, למרות שכבר כמעט נכנסה השבת (השעה כבר הייתה 16:30 אחה"צ).
הייתי כל-כך מרוצה, שאחרי הביקור שלהם, המלצתי עליהם לכל המשפחה שלי, ומאז - גם הם כבר הספיקו להזמין אותם כמה פעמים (לתקלות שונות) וממש היו מרוצים.
באמת אחלה של שירות! אין דברים כאלו ממליץ עליהם בחום!

אלי,
מרמת-גן

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

דודי שמש 30 שנות ניסיון מחירים חסרי תקדים ונוחים

דוודי פאר

דוודי פאר

טל טייב


9.5

052-2455388
 

דוודי פאר

טל טייב

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2455388 חייג