כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג אינסטלטורים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ר.מ שיפוצים

9.4
רובי מועלם
אינסטלטורים, צביעה וסיוד, קבלני גבס
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: מסילת העולים 6, חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2012

לרובי מ"ר.מ שיפוצים" הגעתי דרך חיפוש באינטרנט.
לאחר בדיקת כרטיס העסק באתר טוב תודה וקריאת המלצות, פנינו אליו ולעוד מספר בעלי מקצוע מהאתר לראות את הדירה. לאחר סקר שוק, בחרנו את רובי בגלל שהוא נראה לנו בחור רציני ואמין. הרגשנו שיש על מי לסמוך ובהמשך הוא גם הוכיח זאת.
העבודה כללה: קילוף טפטים, עבודת שפכטל, טיפול בקירות מתקלפים וכתמי עובש וצביעת הקירות מחדש. הדירה עצמה היא דירת 3 חדרים.
רובי הגיע, ראה את הדירה ונתן לנו הצעת מחיר טובה והגונה. מבחינתו הוא יכל להתחיל את העבודה כבר ביום שלמחרת אבל מאחר ואנחנו לא היינו פנויים קבענו את תחילת העבודה לשלושה ימים לאחר שראה את הדירה.
תוך ארבעה ימים הדירה נראתה כחדשה! את סביבת העבודה הוא השאיר לנו נקייה ומסודרת.
רובי לא עזב את הדירה עד שביצע סיבוב עם בעלי, לוודא שבאמת הכל בסדר ושאנחנו מרוצים. אין לי ספק במסגרת השירות המצויין שנתן, שאם היו לנו תלונות הוא גם היה דואג לתקן ולשפר, אך ברמת המקצועיות שביצע את העבודה לא היה מקום לתלונות.
את התשלום על העבודה הוא דרש רק בסוף העבודה , לאחר שידע בוודאות שאנחנו שבעי רצון ולא דרש שקל מעבר למה שסוכם.
כייף לקבל שירות ממישהו שכל כך אכפת לו מהלקוח ואפשר לסמוך עליו.
רובי הוא בחור ובעל מקצוע, פשוט על הכיפאק!

תודה רבה!-
טלי מנתניה

, יולי 2011

ממליצה בחום רב על רובי מועלם ("ר.מ. שיפוצים") !
הגעתי אל רובי, לאחר שקיבלתי עליו המלצה טובה מאד מחבר ועד בית של בניין משותף שכן. אנחנו גם כן נזקקנו לעבודות שיפוצים קלות בבניין שלנו.
אני שייכת לועד הבית של הבניין. לאחר שעשיתי סקירה מקיפה, בדקתי ובחנתי מספר בעלי מקצוע שמתעסקים בתחום - החלטתי לסגור עם רובי מועלם - בגלל שנתן הצעת מחיר מאד זולה, וגם בגלל שהרגיש לי כמו אדם חיובי, שיהיה לנו נעים לעבוד איתו!
אני שמחה לאמר שלא טעיתי באבחנתי. רובי התגלה כמשקיען וכאדם מקצועי! העבודה של רובי כללה צביעה של כל הבניין שלנו מבפנים. הבניין הוא בן חמש קומות, ונזקקנו לצביעה של כל חדר המדרגות: המסדרונות, הקירות שיש בכל קומה וקומה (בתוספת תיקונים נדרשים) צביעה של תקרות, צביעה של מעקות האחיזה מברזל וצביעה של הארונות חשמל בכל קומה.
חוץ מזה, יש לנו מחוץ לבניין חדר אשפה גדול (גודל 30 מ"ר) - שגם בו רצינו שיפוץ. החדר היה מרוצף ומחופה באריחים של חרסינה (אותם הקבלן התקין עוד בזמן הבנייה). לא אהבנו את המראה המיושן הזה, וביקשנו מרובי שיסיר את כל האריחים (גם של הקירות וגם של התקרות) וישים במקומם אריחי קרמיקה פשוטים.
רובי התעלה על עצמו בשני דברים:
האחד זה העמידה בזמנים - רובי הבטיח להתחיל את העבודה ביום ראשון ולסיימה עד יום חמישי - זה מה שבאמת היה!
הדבר השני זה - רמת הסבלנות של הבן-אדם. לכל שאלה שהייתה לי, רובי נתן תשובה. אם היו תיקונים שביקשתי ממנו לעשות - הוא עשה אותם ברצון ומבלי להתווכח... בתום כל עבודה - עבר איתי על הנעשה, כדי לקבל ממני אישור, ולראות שאני מסכימה... גם לגבי התשלום, אגב - הוא היה מאד נוח. ביקשנו ממנו שיקח חלק מהתשלום כמקדמה לפני תחילת הפרויקט (שיוכל לקנות עם זה חומרים וכל מה שצריך בשביל העבודה) ואת היתר יקבל אח"כ - הוא הסכים לזה בלי שום בעיה.
רובי הוא בן-אדם הגון ולא יקרן. גם אני וגם יתר דיירי הבניין נהנינו לעבוד איתו! העברנו אפילו את שמו של רובי, לועד בית של בניין נוסף ברחוב, שגם כן מחפש כעת קבלן שיפוצים (לעבודה דומה).

ממליצה בחום,
אפרת מרחובות

, מאי 2011

חיפשתי בעל מקצוע, שיעשה אצלי עבודת תיקוני צבע בחלק של הבית המוגדר כ"בעייתי" מהבחינה הזאת. מדובר היה על הקירות שנמצאים בחלל המרכזי של הסלון, ובנוסף הקירות שבחלק של המדרגות המובילות לקומה השנייה (אנחנו גרים בבית פרטי - שתי קומות ברמת השרון).
בכל אופן - לא היה לי טלפון של בעל מקצוע או שיפוצניק טוב בהישג יד, מה שגרם לי ללכת על "חיפוש אינטרנטי"... במסגרת החיפוש הגעתי לאתר טוב תודה, ובו מצאתי את הטלפון של רובי מועלם, שנראה לי כמישהו אידיאלי לביצוע כזה סוג של עבודה.
קראתי על רובי את ההמלצות, שנראו לי די הגיוניות ואמינות. אותו יום קבעתי ודיברתי איתו, ויום למחרת הוא אפילו פיזית הגיע כדי לאמוד את היקף ומחיר העבודה.
מבלי להיכנס ליותר מדי פרטים, אני יכול בשקט לאמר שמה רובי עשה - ענה על כל הציפיות שהיו לי ואפילו יותר מזה. מבחינה מקצועית - עבודה יסודית, ומושקעת, שבוצעה על הצד הטוב ביותר. מעבר לזה העמידה בזמנים והיכולת של הבן-אדם (ביחד כמובן עם הפועלים שלו) להתאים את עצמו אלינו ולהתגמש - גם היו דברים שבהחלט מגיעים לו לקבל עליהם ציון לשבח.
רק אסביר, שהעבודה שרובי עשה, נועדה כדי לתקן נזקי רטיבות שהיו לנו בעבר בחלקים האלו של הבית (נזקים שהתאפיינו בכתמים לא אסתטיים של עובש, קילופי צבע, התנפחויות של חלקים בקירות וכיו"ב). רובי ביחד עם הצוות שלו - פשוט עשו לנו בית שנראה עכשיו כמו חדש.
זמן העבודה לקח לרובי (בליווי הפועלים שאיתו) סדר גודל של שלושה ימים. עבודה נקייה ומסודרת, וגם מחירים מאד סבירים שהכי חשוב - נאמנים למקור (כלומר מה שביקש מאיתנו מראש, זה גם מה שלקח. הוא ממש לא ניסה לבקש עוד או להעלות).
כל הכבוד, וכן ירבו עוד בעלי מקצוע כמותו!

, מאי 2011

רציתי לציין לחיוב ולטובה את רובי מועלם מחברת "ר.מ שיפוצים". רובי (בסיוע של עוד עוזר שהגיע יחד איתו) ביצעו אצלי עבודת צביעה של חדר אמבטיה. עבודה יסודית, עבודה מקיפה ועם הרבה מאד השקעה. מדובר בחדר אמבטיה ישן, שלא נצבע כבר כמה שנים טובות. החדר היה נראה מבחינה אסתטית לא הכי טוב - כתוצאה מכל מיני נסיבות של הזנחה (אם זה בעיות של רטיבות שאפיינו אותו לאורך השנים, בעיות של נזילות שתוקנו, וסתם נסיבות של התיישנות החומר ופגעי הזמן...).
בקיצור, רובי ביחד עם העוזר שלו, עשו לטעמי עבודה ממש טובה - זה התבטא במשך הזמן שהשקיעו (קרוב לשבע שעות עבודה), תיקונים של הקירות שבוצעו על-ידיהם בקפידה, קילופים בקירות שהם הורידו ושייפו, סדקים שתיקנו ומילאו, ולבסוף הצביעה (שכללה שלוש שכבות צבע!) בצבע לבן חדש ובלתי חדיר למים. זמן העבודה התארך, כתוצאה מהזמן שהם היו צריכים לחכות בין ייבוש של שכבה לשכבה. אפילו את הזמן "המת" הם דאגו למלא בביצוע תיקונים נוספים שביקשתי מהם לעשות בדירה.
חבר'ה אמינים, דייקנים, עם הרבה מאד מוסר עבודה. אני מאד מרוצה שמצאתי ובחרתי דווקא בהם, ובשורה התחתונה - אני בהחלט ממליצה.

בתודה,
עמנואלה מרעננה

, אפריל 2011

רובי מועלם, הוא מה שנקרא בשפה המקצועית - איש של עבודה. הוא בן-אדם מעשי, שלא מחרטט ולא מתמהמה. עשה יופי של עבודה, עם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. פשוט עשר!
קראנו לו לצורך עבודה של צביעת חדר מדרגות + לובי כניסה בבנין משותף שבו אנחנו מתגוררים. רובי הפך לנו את החלל, ממוזנח ולא אסתטי, לחדיש ומזמין.
רוצה רק לציין, שהבעל מקצוע שעשה את העבודה לפניו (למרות שזה היה כבר לפני אי אלו כמה שנים טובות...) היה פשוט לא מקצועי בעליל. גם נאלצנו לרדוף אחריו עד שכבר הואיל בטובו להגיע, גם נתן לנו הרגשה של כאילו הוא עושה לנו טובה שהוא בכלל עובד, וגם המחירים שלקח - היו פשוט בושה וחרפה למקצוע!
רובי לעומת זאת - שידר מקצועיות כבר מהרגע הראשון שפגשנו אותו. קודם ולפני הכל - הגיע אלינו לבנין כדי להסתכל. אחרי זה גם נתן לנו הצעת מחיר. ביום של העבודה, הגיע ביחד עם עוד פועל שלו, בדיוק מתי שקבענו איתו ולא איחר. את העבודה עצמה, עשה בצורה מעולה, כולל חידוש ותיקונים של כל הקירות שכבר היו במצב ממש ממש מחפיר. לא חיפף עם החומרים, ועשה שלוש שכבות של צבע. בסיום אפילו הקפיד, לפנות אחריו את כל הלכלוך וגם לסדר.
אין לי אינטרס, ושום קשר לבן-אדם, שאני ככה כל-כך ממליץ - אבל אם אתם מחפשים איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו. כזה שבאמת עובד טוב, וגם אמין - רובי מועלם, הוא הכתובת!

בברכה,
שאול

, אפריל 2011

שלום לכולם,
שמי עובדיה, ואני גר בבניין מגורים משותף בחולון. לפני שבועיים יצא לי ולשאר הדיירים שבבנין, להשתמש בשירותיו של רובי מועלם מחברת "ר.מ שיפוצים". רציתי לפרסם כאן את חוות דעתי החיובית על העבודה שנעשתה.
רובי עשה לנו עבודה מאד יפה, שכללה חידוש וצביעה של הבנין מבפנים ומבחוץ: צביעה של חדר המדרגות, צביעה של המעקות, צביעה של הקירות שמסביב לדלת הכניסה לבניין, וצביעה של שני עמודי בטון שנמצאים גם כן בכניסה לבניין מבחוץ. בנוסף לצביעה, רובי גם עשה תיקונים נדרשים, והחלקה של כל מיני אזורים בעייתיים שהיו על הקירות (כמו אזורים שהיו מוכתמים עקב בעיות של רטיבות, מקומות שסבלו מקילופי צבע ועוד).
רובי הביא איתו עוד פועל, ששימש לו לעזרה ויחד הם הצליחו לעמוד בכל לוחות הזמנים - להם התחייבו לנו מראש.
כמו שציינתי, עבודה שיצאה יפה בהחלט, וגם בוצעה בצורה מקצועית. רובי והעוזר שהיה איתו, הקפידו על ביצוע שלה, במינימום הפרעה לדיירים. הצליחו גם לשמור על סביבת עבודה נקיה ומסודרת עם מינימום של לכלוך ובלגאן.
מחירים יחסית סבירים, אדיבות ויחסי אנוש - אנחנו מאד מאושרים שבחרנו ברובי, וממליצים לכל יתר האנשים שמגיעים לאתר - לנסותו, ובחום! מאד מומלץ!

עובדיה סבח,
מחולון

, פברואר 2011

רוצה להמליץ על רובי מועלם מחברת "ר.מ שיפוצים" כבעל מקצוע אמין וטוב. אל רובי, אמנם הגעתי דרך המלצה של חבר, ולא דרך האתר בעלי מקצוע שלכם - אבל נוכחתי לפגוש בעל מקצוע שאכן עמד בכל מילה שהבטיח והתחייב כלפיי, וגם ברמת העבודה עצמה - האיש ביצע עבודה מקצועית, ללא שום דופי, שהשאירה אותי שבע רצון מכל הבחינות.
רובי ביצע אצלי צביעה כללית של כל הדירה שלי (שניים וחצי חדרים) שנמצאת בגבעת שמואל. הצביעה כללה צביעה של כל הסלון, חדרי השינה, וכן צביעה של חדר האמבטיה והשירותים. בחלק מהדירה - הוא סייד וצבע בצבע לבן, ואת חדרי השינה - בגוון קרם, לבקשתי. בנוסף גם ביצע תיקון של חורים בקירות ומילוי של כל מיני סדקים - ליצירת מראה אחיד.
לפני העבודה, רובי הראה רצינות אמיתית - בכך שהתעקש לבוא באופן אישי אל דירתי, על מנת שנסגור ביחד הכל מראש, וגם כדי לראות את העבודה ולתת לי הצעת מחיר מסודרת. כמו שאמרתי - עמד בכל מילה שלו כלפיי - כולל המחיר שהתחייב לי מראש.
לסיום - אפילו השאיר את הדירה, נקייה ומסודרת מכל בלגאן, וגם סימני צבע - אם זה על פאנלים ומשקופים, בקושי שנשארו לאחר סיום עבודתו. בהחלט - איש מקצועי, ואני מאד ממליץ עליו!

נחום,
מגבעת שמואל

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

תאור העסק

מתמחים בצביעה כללית של דירות ,משרדים,בתי עסק חוץ ופנים ,שילוב של צבע ודוגמאות . שיפןץ מקלחות +עבודות אינסטלציה כל עבודות הגבס והשפכטל,צביעת מבנים חוץ בצבעים עמידים ודוגמאות שונים כגון שליכט צבעוני. צוות לעבודות שיפוצים כללים , שירות טוב מחירים הוגנים ועמידה בזמנים

ר.מ שיפוצים

ר.מ שיפוצים

רובי מועלם


9.4

050-6000771
 

ר.מ שיפוצים

רובי מועלם

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-6000771 חייג