כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

רובי ענק המזגנים

9.6
רוברט אדרי
טכנאי מזגנים
אזור הנגב
כתובת העסק: סטרומה 38, באר שבע

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

רובי היה בסדר גמור, הזמנתי אותו לתיקון מזגן שלא קירר טוב, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, הביא ציוד מקצועי, רואים שיש לו גישה נכונה, שהוא מכיר ויודע את העבודה. רובי איתר את התקלה במהירות, הסביר לי קצת במה מדובר, הצעת המחיר עבור התיקון הייתה הוגנת, שרובי ביצע תיקון מקצועי וגבה מחיר הוגן. המזגן חזר לפעול היטב. אחלה של שירות.
מארק.

, ספטמבר 2016

רובי "ענק המזנגים" היה אצלי לתיקון מזגן, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי, הטלפון רובי נתן לי הערכה כללית לעלויות בהתאם לאופי התקלה שימצא. תוך מס' שעות מרגע הקריאה הוא כבר היה אצלי. רובי פעל במקצועיות ובזריזות ואיתר את התקלה במקום, התגלה גם כבעל מקצוע ישר ואמין וזה נראה לי הכי חשוב. בנוסף הוא היה חביב מאוד, פשוט השאיר לנו הרגשה טובה וגבה מחיר הוגן.
דורית.

, ספטמבר 2016

אני מאוד מרוצה מהשירות של רובי ענק המזגנים, אדם אדיב, איכותי והכי ומקצועי. מדובר בתיקון מזגן, רובי הגיע אלינו עם כל הציוד הנדרש וניגש ישר לבדוק מה מקור התקלה. הוא איתר דליפת גז מחור שהיה בצנרת, ביצע הלחמה של הצינור מחדש ומילוי גז חסר. על השירות גבה מחיר הוגן.
משה.

, אפריל 2016

רובי בעל מקצוע יוצא מן הכלל! נהנינו מהשירות שלו ואנחנו ממליצים עליו בחום! לרובי הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו לצורך התקנת ארבעה מזגנים עיליים בבית הספר שלנו שאני משמש בו כאב בית. שוחחנו בטלפון והוא קבע להיפגש איתי לראות את גודל הכיתות ולפי הגודל להמליץ על סוג המזגן. הוא הגיע אלינו לבית הספר, ייעץ על סוג המזגנים וכ"ס שיתאימו מבחינת גודל החדרים - הוא היה מאוד אדיב ומקצועי, נתן לי הצעת מחיר מפורטת על עלות המזגנים ועלות ההתקנה של ארבעתם, סגרתי איתו על התקנת ארבעה מזגנים עיליים. רובי הוא זה שדאג לספק את המזגנים עבורנו ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית וכמובן שסגרנו איתו את העבודה.
רובי אדם נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. הוא איש הגון שפועל באופן אמין ומקצועי. הוא היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, הגיע בדיוק ביום שסיכמנו עם כל הציוד הנדרש ואיש צוות נוסף (גם הוא היה מאוד מאוד נחמד ואדיב), הם עשו עבודה מאוד יסודית, ההתקנות סך הכל עברו במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנות נראות נהדר, המיקום של המזגנים והמנועים מעולה והכל עובד פיקס!
מכיוון שהייתי מאוד מרוצה ממנו בבית הספר, החלטתי להזמין אותו לאחר מכן גם באופן פרטי לבצע אצלי בבית התקנת שני מזגנים, כמו בפעם הראשונה רובי התנהל באופן מקצועי והוגן, הגיע באופן מסודר, ייעץ על כ"ס, המחירים גם באופן פרטי היו הוגנים וסגרתי איתו את העבודה. רובי ביצע התקנות מצוינות ועד עכשיו אין שום בעיה. לאור הניסיון גם באופן אישי אני ממליץ על רובי בחום - טכנאי מיזוג מצוין.
אבנר.

, אפריל 2016

רובי היה מקצוען מכל הבחינות, מחיר, שירות ומקצועיות, באמת שמגיע לו ציון של 10 על הכל! לפני מספר שבועות חיפשתי טכנאי מזגנים שיבצע עבור לקוחות שלי התקנת יחידות של מזגנים עיליים. לרובי "ענק המזגנים" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ופניתי אליו, שוחחנו בטלפון, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי וקבענו פגישה. רובי הגיע אלינו לבית, ייעץ לגבי כ"ס המתאימים לכל חדר, ההתקנות ומיקום המזגנים היחידות הפנימיות והחיצוניות, הוא היה מאוד אדיב ומקצועי ונתן הצעת מחיר ממש אטרקטיבית על רכישת והתקנת מזגנים עיליים, הוא מצא חן בעיניי, התרשמתי שמדובר באיש מקצוע רציני שעומד בהבטחותיו והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
באופן כללי אני יכולה לספר שרובי היה מאוד נחמד, איש מקצוע מעולה, ותיק, מקצועי ובעל ניסיון. הוא איש הגון שהולך ישר, לא הולך עקום ומחפש איך לעקוץ, רובי היה גמיש מאוד מבחינת לו"ז ובא לקראתנו, עשה עבודה מאוד יסודית, ביצע את כל ההכנות הנדרשות, חצב, תלה מדחסים העביר ליחידות הפנימיות צינורות של גז וניקוז, תלה את המזגנים וסתם את כל החציבות.
ההתקנות עברו במהירות והכל נעשה באופן מקצועי ומאורגן - ההתקנות נראות נהדר, המיקום של המזגנים והמנועים מעולה והכל עובד פיקס! מבחינת המחיר, הכל היה בסדר, מה שסיכמנו זה מה ששילמתי בפועל. לסיכום רובי נתן לנו שירות מאוד טוב, אנחנו מרוצים מההתקנות ואני בהחלט ממליצה עליו בחום.
מזי.

, אפריל 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מרובי, מבחינה מקצועית, מבחינת המחירים והשירות - ציון עשר בכל פרמטר! אנחנו עובדים עם רובי כבר המון שנים, ובכל מה שקשור להתקנה ותיקון של מערכות מיזוג אוויר אני מעסיק אך ורק אותו - רובי בעל מקצוע מצוין, דבר ראשון הוא טכנאי מזגנים עם הרבה מאד ניסיון, הוא בקיא בהתקנות ותיקונים של כל סוגי המזגנים - מזגנים עיליים, מיני מרכזי, מרכזי וכו'. מעבר לזה, הוא גם כמובן מקצועי - בין אם מדובר בהתקנות, ובין אם מדובר בתיקונים - הוא תמיד ימכור וימליץ על מזגנים טובים, רובי ביצע אצלנו התקנות של כל סוגי יחידות המיזוג, החל ממזגנים עיליים וכלה במרכזי, אני מרוצה מאוד מאיכות העבודה ומהגימורים.
מעבר לעבודה ברמה גבוהה, רובי מקפיד לעבוד לפי לוח זמנים קפדני מאוד, לא מאחר ובניגוד להרבה בעלי-מקצוע שאיתם אני עובד, הוא אדם ישר והגון שעומד במילה שלו. ניתן לסמוך עליו וזה חשוב מהכול!
מעבר להתקנות רובי גם לצידי בכל הקשור לתיקונים, מגיע בשעות נוחות, זמינות ברמה גבוהה ואיתור תקלות באופן מהיר ומקצועי. כיף שמצאתי איש מיזוג כזה - ממליץ בחום!
רפי.

, אפריל 2016

אנחנו מאוד מאוד מרוצים מהשירות של רובי, הוא תמיד מגיע מהר, עובד נקי ומסודר, עשר מכל בחינה אפשרית, טכנאי מזגנים אמין ומומלץ!
מדובר בשירות תחזוקת מזגנים עבור ביתנו, את שירותי המיזוג של רובי הזמנו אין ספור פעמים ומהפעם הראשונה שעבד אצלנו הבנו שיש לנו בעל מקצוע על רמה, אנחנו פונים רק אליו בכל הקשור לתיקון מזגנים - מדובר בבעל מקצוע בחסד עליון, ישר, אמין, מומחה ואחראי. מבחינת איכות העבודה אין מה לדבר, רובי יודע לאתר בעיות ויודע לאבחן טוב את המקרה, הוא תמיד מציע פתרונות ראויים ורק כשיש צורך מבצע החלפה של חלקים.
רובי ביצע עבורנו עבודות תיקונים והתקנות ואף פעם לא יצאנו מאוכזבים, יש לנו רק דברים טובים להגיד עליו!!! מבחינת התנהלות העבודה, הוא אמין ומקצועי, אפשר להשאיר אותו לבד ולסמוך עליו במאה אחוז! רובי עושה הכל כדי לספק עבודה מהירה ביותר, הוא עומד בלוחות זמנים ואפילו מקדים לסיים ובעיניי הוא דוגמה מוצלחת לאיך שבעל-מקצוע צריך לתת שירות! מומלץ!
תמר.

, אוגוסט 2011

באחד הימים מכונת הכביסה הפסיקה לעבוד, לאחר שאישתי ביקשה ממני לתקנה, הקשתי בגוגל "תיקון מכונת כביסה" ומיד הגעתי לאתר "טוב תודה". שם, כרטיס העסק של "שירות מור" בלט לי לעין והחלטתי להתקשר.
רוברט הגיע בשעה שקבענו, לאחר בדיקה מקיפה ציין כי מדובר בסתימה של צנרת באחת המשאבות, הדריך אותי ואת אישתי במהות העבודה וציין כי תיקונה יעלה 250 ש"ח. המחיר הנ"ל נשמע לי הגון לחלוטין ולכן איפשרתי לרוברט להתחיל את העבודה.
רוברט החל את עבודתו, במהלך העבודה שמר על נקיון הסביבה, סיים את עבודתו במהירות ומקצועיות.
בתום העבודה דאג להסיר את העקבות הליכלוך שהצטברו תוך כדיי התיקון.

אישתי ואני היינו מרוצים משירותו ונשמח להמליץ עליו בחום.
תודה,
אלי

, פברואר 2011

הייתה לי בעיה במקרר - למקרר יש מנגנון בקרה שמצפצף כל פעם שהדלת שלו נשארת פתוחה, ומשום מה למרות שהדלת שלו הייתה סגורה (הרמטית אפילו), הוא התחיל לצפצף מסיבה שהייתה לי בלתי מובנת. בנוסף גם לא קירר היטב כמו שהייתי מורגלת.
חיפשתי בבוקר, דרך האינטרנט, טכנאי מקררים אמין, שיבוא ויבדוק לי את הבעיה. כמה טכנאים לא ענו לי - עד שבסוף הגעתי לשירות מור (קראתי עליו גם את ההמלצות הטובות שמאד הרשימו אותי). רובי מ"שירות מור" כבר בטלפון ידע לאבחן לי את הבעיה, ובשעות הצהריים הגיע עם החלק כדי לתקן.
פתר לי את הבעיה במהירות וביעילות. בנוסף גם עשה צ'ק אפ כללי למקרר, ועל הכל לקח לי מחיר של חלק + ביקור.
אני מאד מרוצה שמצאתי אותו אצלכם באתר. בחור בהחלט הגון, שגם ניכר שהוא בעל ידע ועם הרבה ניסיון. באופן אישי - אני ממליצה עליו בחום.

סיגל,
מבאר שבע

, דצמבר 2010

רובי יצא ממש אחלה גבר! הייתה לי בעיה של מזגן שלא קירר מספיק חזק, ועוד בתקופה הכי קשה של חודשי יולי-אוגוסט החמים.
מצאתי את הטלפון של רובי, דרך מודעת פרסום, שהייתה תלויה על לוח המודעות של האוניברסיטה, התקשרתי אליו, הוא הגיע SOS (עם כל העומס העבודה שהיה לו ועם כל ההצפה בקריאות עבודה שקיבל).
הוא הגיע במדויק, בשעה שהתחייב לי ביום שלמחרת, התייצב ואיבחן את התקלה. מעבר לגז מזגנים שהיה צריך להוסיף, הוא גם תיקן לי חור באחד הצינורות של המזגן (שממנו ברח חלק מהגז), והחליף לי עוד מקטע של צינור, שגם כן ראה לנכון, כטיפול מונע, כדי שהבעיה לא תחזור בשנית.
אמרתי לו שאני סטודנט, אז הוא גם סידר לי מחיר הוגן, ולא לקח יותר מדי... יצא עשר פלוס מכל הבחינות האפשריות! ממש ממש ממליץ עליו!

יובל,
מבאר-שבע

, דצמבר 2010

אין על רובי מ"שירות מור" - איש מדהים וטכנאי משכמו ומעלה!
כל מוצר חשמלי שמתקלקל אצלי - אני במיידי קורא אך ורק לו. גם אל ההורים שלי שהם אנשים מבוגרים, חשדנים ולא כל-כך מבינים - שידכתי את רובי, והם מרוצים ממנו עד הגג!
מדובר כמו שאמרתי באיש פשוט מדהים. הוא אכפתי, אחראי, אם הוא מוצא קלקול שמקורו בכלל באיזה שטות - הוא לא יגבה ממני כסף על כך, הוא לא מכניס לתיקון חלקים שלא צריך, אם הרבה פעמים יש באפשרותו אפילו לעזור לי טלפונית, ולחסוך ממני ביקור - הוא עושה זאת, כל חלק שהוא מחליף הוא תמיד דואג להציג לי גם את הישן המקולקל וגם את החדש שהוא מרכיב. אני עד כדי כך סומך עליו בעיניים עצומות, שאם אני זקוק לו במיידי, ולא יכול לקבל אותו כשהוא מגיע, אני משאיר לו מפתח, והוא מגיע לתקן באופן עצמאי - את התשלום, הוא כמובן מקבל ממני אח"כ.
רק לפני שבוע, ביום חמישי האחרון הלך לנו המייבש, ואשתי כבר חשבה לקנות חדש. צלצלנו לרובי, הוא אמר שיגיע ביום שישי ב - 08:00 בבוקר, ויראה בעצמו. ב - 08:00 בבוקר, יום שישי הוא באמת הגיע. כשפתח את המייבש, מצא שבסה"כ הפילטר סתום, ואין שום בעיה רצינית. הוא ניקה את הפילטר, הדריך גם אותי וגם את אשתי, איך לעשות זאת בעצמנו, ועל כל הביקור, בתוספת עוד שני תיקוני חשמל קטנים בבית שביקשתי ממנו על הדרך גם כן לעשות - לקח ממני בסה"כ מחיר של ביקור.
פעם אחת כשהתקלקל לי המזגן, והתחיל להשמיע רעשים קצת מוזרים, צלצלתי גם כן לרובי. הוא ביקש שאשמיע לו דרך הטלפון את הקולות שהמזגן מוציא. לאחר ששמע - הדריך אותי לעשות כך וכך למזגן. עשיתי מה שהוא אמר. המזגן באמת הסתדר, ורובי גם חסך לי מחיר של ביקור וגם זמן.
לעניות דעתי - הטכנאי ההגון ביותר בכל אזור באר שבע והסביבה. אם היה אפשר לתת לו ציון עד עשר - הייתי מדרג אותו 100.

בברכה,
איתי נוח,
מיתר

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הנגב

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

חברת "רובי ענק המזגנים" היינה חברה בעלת ותק של 10 שנים המתמחה במתן שרות לכל סוגי העבודות בתחום המיזוג, תיקונים, התקנות ומכירה של כל סוגי המזגנים. רובי הוא בעל רישיון חשמלאי מוסמך ומתקין מורשה של כל החברות המזגנים בארץ. שרות אדיב ומקצועי מעל הכל! יעוץ ומתן פתרונות כבר במעמד ההתקשרות בטלפון, ללא תשלום!

רובי ענק המזגנים

רובי ענק המזגנים

רוברט אדרי


9.6

053-6519482
 

רובי ענק המזגנים

רוברט אדרי

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

053-6519482 חייג