כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

הוריקן מזגנים

7.1
ירון בן-זרואל
טכנאי מזגנים
אזור ירושלים
כתובת העסק: ירושלים, ירושלים

  67%

הגעה בזמן

  67%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, יוני 2012

חברים, התקנתי מזגן מיני מרכזי בביתי לפני כשנה.. המתקינים ירון זרואל הוזמן לביתי בשל מספר תקלות אשר אירעו במזגן אל לא הגיע.. הטכנאי לא עונה לטלפון באופן שיטתי וכאשר הוא עונה לטלפון הוא מבטיח לבוא, אני לוקח ימי חופש אך איננו מגיע.. תעשו לעצמכם טובה ואל תקנו דרך הנוכל הזה.. שמי עידו ואני מוכן לשתף אתכם בכל ההתנהלות השירותית של אדון ירון.....

, יולי 2011

לפני שבוע, אני ובעלי קנינו שני מזגני טורנדו ברשת חשמל. במעמד הרכישה ניתנה לנו בחנות אופציה של לקחת מתקין שעובד עם הרשת שיעשה לנו את עבודת ההרכבה - ירון מ"הוריקן מזגנים" היה הטכנאי.
בתור מישהי, שהתנסתה עם ירון פעם ראשונה, אני רוצה להגיד שהייתי ממש ממש מרוצה! מדובר בחמד של בחור. חוץ מזה הוא והעוזר שלו - עשו עבודה ממש נקיה ויפה - שזה גם חשוב מאד!
כשקבעתי עם ירון תאריך - מתי הכי נוח לי שיגיע כדי לבצע את העבודה, אמרתי לו שאני יכולה או במהלך השבוע אחרי השעה 16:00 או ביום שישי בשעות הבוקר. תיאמנו מועד עבודה ליום שישי בבוקר.
ביום ההרכבה, ירון ועוד פועל שלו - הגיעו בול בזמן. היה מדובר בשני מזגנים שהיה צריך להתקין: אחד בחדר שינה ואחד בסלון. חוץ מזה, ביקשתי מירון שאת הצינורות של יחידות המדחס החיצוניות, יסתיר כמה שאפשר - כדי לא לכער את חזית הבניין. ירון עשה זאת - זה אמנם ייקר במעט את עלות העבודה, אבל חשוב לי לציין שהוא עשה עבודה מאד יפה.
תוך שעתיים - שני המזגנים, עם כל החלקים הנלווים שלהם, כבר היו מותקנים ומופעלים. בכך ירון גם איפשר לי ליהנות מיתר הבוקר של יום שישי - כך שלא נאלצתי "להיתקע" בבית והייתי יכולה להתפנות לשאר עיסוקים אחרים כמו קניות ובישולים...
אחלה מכל הבחינות!! ממליצה מאד מאד!!

תודה,
יסמין חדד

, יולי 2011

שלום לכולם,
היום בבוקר - היה אצלי ירון מ"הוריקן מזגנים" כדי להתקין מזגן. ציינתי זאת בפניו של ירון, ואציין זאת גם באתר - ירון והצוות שלו היו פשוט נהדרים. נתנו שירות מקצועי ביחד עם יחס אנושי נפלא. לעבוד איתם היה פשוט חוויה, ואני שמחה שבחרתי בהם.
ירון הגיע כדי להתקין לנו בדירה מזגן עילי תוצרת תדיראן - 1 כח סוס (את המזגן רכשנו באופן עצמאי). ההתקנה יועדה לחדר שינה.
תיאמנו עם ירון זמנים - להיום בבוקר. ירון ביחד עם צוות של שני פועלים, הגיעו בדיוק בשעה שסוכמה. כל הבוקר הם עבדו (קרוב לשלוש שעות) ועשו כל מה שהיה צריך על כל מה שמשתמע מכך: מיקום של יחידת הקירור בתוך החדר (לפי המלצה שלהם, ולפי הצרכים שלנו ונתונים של החדר), מיקום של המנוע בחוץ, חיבורים של כל הצינורות, חיבורי החשמל ועוד.
אחרי זה - ירון עצמו נתן לנו גם הסברים כלליים על המזגן ותכונותיו... בקיצור, ירון נתן לנו הרגשה שהוא משקיע בנו - ולא סתם חיפף עבודה והלך... מגיע לירון וגם לצוות שאיתו - לקבל ציון טוב מאד באתר!

המון תודה,
ציפי מירושלים

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

שירותי תיקון מכירה והתקנה של כל סוגי המזגנים

הוריקן מזגנים

הוריקן מזגנים

ירון בן-זרואל


7.1

054-4400322
 

הוריקן מזגנים

ירון בן-זרואל

7.1

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-4400322 חייג