כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הובלות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

איציק הובלות פותר הכל

9.4
איציק קצב
הובלות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: כצלנסון 44, גבעתיים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2010

איציק סיפק שירות מהיר ובזמן, וגם במחיר מאד הוגן. הוביל לנו ספה תלת מושבית מדירה אחת ברמת-גן אל הדירה שלנו (שגם כן נמצאת ברמת-גן).
לאחר שדיברתי עם מוביל ראשון שלא היה זמין לבצע את העבודה באותו היום שביקשתי, התקשרתי אל איציק כדי לקבל גם ממנו הערכת מחיר ולברר מתי הוא פנוי ואם בכלל.
איציק אמר שתוך שעתיים הוא מבחינתו זמין, ואם אני רוצה, הוא יעשה לי את השירות בשמחה... קפצתי על המציאה וסיכמנו.
תוך שעתיים איציק כבר התייצב בדירה שממנה יצאה ההובלה. חצי שעה אחרי הוא כבר התקשר אליי מהנייד שלו להודיע שהוא למטה עם הספה ושאני אפתח לו את הדלת כדי לקבל אותו.
ההכנסה של הספה פנימה אל תוך הבית הייתה טיפה מסובכת. בגלל שהיה מדובר בספה יחסית גדולה, ומעבר כניסה שהוא די צר במידותיו - איציק נאלץ לפרק את הדלת כניסה מהצירים, ואז הספה באמת הצליחה לעבור. עם ההרכבה חזרה של הדלת, הוא קצת הסתבך, אבל גם את זה בסופו של דבר הוא עשה בצורה טובה, ואפילו מושלמת.
אהבתי את הזמינות שלו להגיע, ולתת לי שירות בהתראה כזאת קצרה - מעכשיו לעכשיו. יצא גם מאד הוגן ברמת המחיר - מה שהבטיח לקחת על ההובלה, זה באמת מה שלקח, אף עפ"י שנתקל בדרך בטיפה קשיים וסיבוכים (כמו שציינתי).
אהבתי מאד את הצורת התנהלות של איציק, וגם את ההתנהלות של האתר שלכם באופן כללי - תודה, ואקפיד להיעזר בשירותי האתר גם בעתיד.

בברכה,
איציק

, נובמבר 2010

איציק,
סיפקת לי שירותי הובלה לפני מספר ימים, כאשר פניתי אלייך לצורך העברה של מערכת ספות (ספה של שתיים וספה של שלוש) מדירה בראשון לציון לדירתי בר"ג.
כשהתקשרתי אלייך (בערך בשעה 20:00 בערב) - חשבתי בכלל לתאם איתך את ההובלה ליום שלמחרת, או אפילו כמה ימים אח"כ... אתה - כיוון שהיית בסביבה, הצעת את עצמך לאותו יום, וכבר אותו ערב, שעתיים לאחר מכן, הגעת לדירה בראשל"צ, לקחת את הספות, והובלת אותם אליי לר"ג - אפילו יותר מהר ממה שדמיינתי.
אתה ואחיך שעזר לך, הייתם באמת ממש ממש נחמדים - גם מנומסים, גם מדברים יפה, גם אדיבים. בהובלה עצמה הצלחתם להתגבר על קשיים כמו היעדר במעלית ומעברים צרים של דלתות כניסה וחדרי מדרגות, שדרכם היה צריך להעביר את המערכת... שילמתי לכם 400 שקלים, בתוספת של עוד טיפ של 50 שקלים. יצאתי מאד מאד מרוצה, מהשירות ומזמינות האקספרס שלכם, ואשמח בעתיד להשתמש בשירותים שלכם שוב :)

בברכה,
מירית

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלות קטנות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות

תאור העסק

מובילים להובלות קטנות בלבד, או פריטים בודדים כמקרר מ. כביסה, פסנתר וכו", כולל מנוף אישי לכל מקרה של צורך, כולל שירות ודייקנות, ומחירים זולים כולל הנחות לסטודנים וכוחות הביטחון.

איציק הובלות פותר הכל

איציק הובלות פותר הכל

איציק קצב


9.4

050-7443226
 

איציק הובלות פותר הכל

איציק קצב

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-7443226 חייג