כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מגה אנרגי

9.4
רוני כהן
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: הנביאים חולון, חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

14 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2012

רוני ממגה אנרגי התגלה לי כבחור אמין ביותר, עם זמן תגובה מהיר מאוד, קיבלתי ממנו שירות מעולה בזמן שיא.
דוד השמש הישן שלנו מת והחלטנו לרכוש אחד חדש וגדול יותר, בנפח 150 ליטר. פניתי לכמה בעלי מקצוע ושמעתי הצעות מחיר לעבודה שתכלול גם את פירוק ופינוי הדוד וגם רכישה והתקנה של דוד חדש. כאן באתר מצאתי את מגה אנרגי, ענה לי בחור בשם רוני, נתן לי הצעת מחיר מאוד הוגנת ואפילו בא לקראתי עוד טיפה וסגרנו על מחיר יפה מאוד.
עוד באותו יום הוא הגיע לביצוע העבודה ובתוך פחות משעה הכל היה כבר מאחורינו. רוני עשה עבודה זהירה ומסודרת מאוד. הוא פירק את הדוד הישו ופינה אותו, העלה את הדוד החדש לגג, נזהר שלא לפגוע בדודים ובמערכות האחרות שעל הגג והתקין את הדוד במקומו במהירות וביעילות. בסיום העבודה הוא העניק לי חשבונית ותעודת אחריות לחמש שנים.
במהלך העבודה התייעצתי איתו אם לדעתו יש צורך להחליף גם את הקולטים, רוני ערך בדיקה ואמר שאין צורך בזה. בכך שהוא לא ניסה למכור לי בכל מקרה והביע את דעתו המקצועית הוא גם הוכיח אמינות והוגנות. מעבר לכל זה השירות שלו היה מקסים ונהדר ואני ממליץ עליו בחום.

שי, הרצלייה

, מאי 2012

הגעתי לרוני דרך האינטרנט לגבי דוד שמש על גג שטוח בדירה שאני משכיר. כל ההתנהלות עם רוני התנהלה דרך הטלפון, אפילו לא ראיתי את הבן אדם אבל אני יכול להעיד שהוא בחור ששומרים את המס'' שלו אחרי קבלת השירות.
הזמנתי אותו תחילה בעקבות נזילה מהדוד ועל הדרך ביררתי לגבי החלפת הדוד, הוא נתן לי הצעת מחיר והגיע לדירה. מאחר והוא לא ביקש שאדאג לסולם או לכלי אחר אני מניח שהוא הביא הכל איתו. הוא הגיע בשעה שקבענו, עלה לגג ושוחח איתי תוך כדי, הסביר לי כי גם הקולטים ראויים להחלפה ונתן לי את המחיר (שאגב היה סביר והוגן). הוא החליף את הדוד והקולטים, ניקה אחריו ופינה את הדוד הישן.
לאחר שסיים בדק את תקינות הדוד ומשראה שהכל תקין עזב את המקום. מאחר וכל ההנהלות נערכה בטלפון הוא הבטיח לי שאת החשבונית הוא ישלח לי בדואר ואכן שלח. התפלאתי מאוד מאחר ואני לא רגיל שבעלי מקצוע נותנים לך מילה "באוויר" ובאמת עומדים בה. מאז הזמנתי אותו לדירה נוספת אותה אני משכיר ואני ממש מבסוט ממנו.

, אפריל 2012

החלטתי להחליף את הדוד חשמל שהיה לי בדוד חשמל חדש.
כך במהלך החיפוש הגעתי לאתר זה ושוחחתי עם כמה בעלי מקצוע בינהם גם עם רוני. רוני נתן לי הצעת מחיר והוא נשמע לי אחלה בן אדם בנוסף להמלצות שכתובות עליו. לכן קבענו את מועד תחילת העבודה לכמה ימים לאחר השיחה.
רוני הגיע לבד עם דוד שמש וקולטים, עלה לגג השטוח, ניתק את הדוד הישן, התקין את הדוד החדש, התקין את הקולטים חיבר את הכל, אסף את הלכלוך ועבר לבדיקה שהכל עובד תקין. זה נראה כאילו כמה דק'' והוא כבר לא היה שם אבל בפועל הוא עבד על זה ארבע שעות.
אני יכול להעיד על רוני שהוא אדם סבלני ונחמד והוא יודע מה הוא עושה בתחום, מקצוען אמיתי. קיבלתי תעודת אחריות ל- 5 שנים וחשבונית ואני מרוצה מאוד.

עדי מתל אביב

, מרץ 2012

אני גר בדירה שכורה ולדירה הותקן דוד שמש על גג שטוח. מאחר והדוד כבר היה מאוד ישן, מלא באבנית וחלודה, בעלת הדירה שלי החליטה שהגיע הזמן להחליף אותו ולאחר חיפוש בגוגל, נתקלתי באתר זה ופניתי לרוני מ "מגה אנרגי".
כבר בטלפון הוא נתן לנו הצעת מחיר עבור ההחלפה של הדוד (ללא קולטים). רוני הגיע עם עובד נוסף. הם הגיעו עם כל הכלים, סולם וכל מה שהיה נחוץ להם.
לאחר שסיימו את פירוק הדוד הישן והתקנת הדוד החדש הם פינו את הדוד והפסולת, סידרו אחריהם ובדקו את תקינות הדוד.
יש לצוות "מגה אנרגי" תודעת שירות מאוד גבוהה. הם אמינים ומעבר לזה שהמחיר שנקבע בהתחלת דרכינו נותר ללא שינוי גם בסוף, קיבלתי חשבונית ותעודת אחריות.

יובל מפתח תקווה.

, אוקטובר 2011

לאחר שדוד השמש שבביתי שבק חיים נאלצתי בעל כורחי להחליפו.
אני שייכת לקבוצת האנשים שאינה מכירה בעלי מקצוע ולכן חייבת לתת אמון באנשים ע"פ ההמלצות הכתובות.
לאחר חיפוש באינטרנט הגעתי לאתר "טוב תודה" , בזכות האתר ערכתי סקר שוק קטן, קיבלתי אינפורמציה על מחיר של דוד, מחירי ביקור בית, מחירי קולטים וכדומה.
בסופו של דבר החלטתי להזמין את רוני מ"מגה אנרגי" כי הוא היחידי שיכל להגיע בהתראה כה קצרה (חיפשתי מישהו שיגיע ביום למחרת). השירות שקיבלתי היה מעבר למצופה, רוני הגיע מהר מאוד עם הדוד הנכון והחדש, עלה לגג פינה את הדוד הישן והתקין את החדש. בתום העבודה רוני גבה בדיוק את הסכום שנקבע מראש, הביא לי חשבונית וכמובן קבלת אחריות. מאוד שמחתי לראות את הסדר והארגון בו רוני עובד זה מעיד רבות על אופיו ההגון.
אני יודעת כי במידה ובעתיד יהיו תקלות אלו ואחרות לא אהסס לפנות לרוני, כי מדובר בבעל מקצוע שאוהב את עבודתו וכן נותן שירות מעולה.

בברכה,
ניצה מעוז מתל אביב

, יולי 2011

מדרגת אותם מספר אחת בשירות ובמקצועיות!
לפני כמה חודשים (בעיצומו של החורף) שלחתי אל חברת "מגה אנרג'י" SMS דרך האתר לקבל הצעת מחיר על החלפת דוד שמש שהתפוצץ לי על הגג. לא עברו חמש דקות, ונציג שלהם חזר - כדי לתאם איתי פרטים, עבודה ואיזה סוג דוד בדיוק אני צריכה. עד הצהריים, כבר הגיעו שני מתקינים של החברה עם הדוד החדש כדי להתקין.
אפילו שהיה אותו יום - גשום וסוער במיוחד, זה לא הפריע לשני המתקינים שהגיעו. הם עלו על הגג, עשו את העבודה וכל מה שצריך, פינו גם את הדוד הקודם בלי להתלונן ובלי שום דבר (אפילו אני ריחמתי עליהם באיזה שהוא שלב...). בזכותם סופק לי דוד חדש ומהר (וגם במחיר אפילו מאד סביר). מאד מרוצה מהשירות, ומאד ממליצה!!

בכבוד רב,
נטליה מחולון

, מאי 2011

היה לי דוד ישן על הגג, בן קרוב לעשר שנים. לפני כמה שבועות הדוד התפוצץ והתחיל לנזול... מצאתי את הטלפון של חברת "מגה אנרג'י" ברשימת המתקינים המומלצים של אתר טוב תודה, והתקשרתי אליהם לצורך קבלת ייעוץ והצעת מחיר על דוד חדש. במקביל להתקשרות שלי עם חברת "מגה אנרג'י", התקשרתי לעוד חמישה מתקינים נוספים כדי לקבל גם מהם הצעות מחיר. החלטתי בסופו של דבר, ללכת על רוני מ"מגה אנרג'י" - גם כי עשה עליי את הרושם הכי נחמד, גם כי התחייב על זמינות, ובעיקר כי נתן את הצעת המחיר הכי גמישה מבין כולם.
רוני הציע לי שתי אופציות: האחת - דוד ב - 1280 ש"ח, והשניה ב - 1480 ש"ח. החלטתי ללכת על האופציה המעט יותר יקרה, בגלל שהיו לה יותר יתרונות. רוני היה מוכן ומזומן להגיע אליי כדי להרכיב את הדוד כבר באותו היום, אבל אני התעקשתי שיגיע למחרת, בגלל חוסר זמינות שלי. הוא אמר שיגיע בין 09:30 ל - 12:30 בצהריים, אבל אפילו מעט הקדים.
למחרת בבוקר, בוצעה ההתקנה החדשה, כולל סילוק של הדוד הישן מן הגג. רוני הגיע ביחד עם עוד עוזר שלו, עשו עבודה נקייה ומסודרת (כמעט מבלי ללכלך את הגג). בנוסף גם נתנו לי כל מיני טיפים לגבי איך לשמור על הדוד ולתחזק אותו כדי שיאריך חיים למשך הרבה יותר זמן.
אנשים מאד נחמדים וסימפטיים! יופי של עבודה ויופי של שירות! יצאתי מאד מאד מרוצה!

המון תודה,
רוסלן

, פברואר 2011

חברת מגה אנרגי היקרה,
הזמנתי אתכם דרך אתר טוב תודה, לאחר שאיבחנתי בעיה במערכת דוד השמש שנמצאת לי על הגג. הייתי בטוחה שכל דוד השמש הלך, ושצריך להחליף את המערכת כולה בעלות - שרק מלחשוב עליה כבר התחלתי להזיע...
קבעתי אם מתקין שלכם, שיבוא לתת לי הצעת מחיר. כשהגיע, בישר לי שהמערכת היא בסדר, ושרק את הקולטים צריך להחליף... שמחתי!
יום למחרת, המתקין הגיע עם עוד איש צוות נוסף כדי להרכיב לי את הקולטים החדשים (וגם לפנות את הישנים). בנוסף גם תיקן לי צינור מים שניזוק ומגיע אל הדוד - חינם ועל חשבונו.
יצאתי ברווח! גם קולטים חדשים ביופי של מחיר, וגם תיקון של צינור המים ללא עלות - שאני בטוחה שכל איש מקצוע אחר שלא הייתי מכירה, כבר היה דוחף לי עליו מחיר של כמה מאות שקלים טובים...
חברה ישרה וכנה כמו מגה אנרג'י עוד לא פגשתי! אמינות לאורך כל הדרך! כמה טוב שיש יחידי סגולה כמו אלה...

בברכה,
שושנה

, נובמבר 2010

גם אני הגעתי אל מגה אנרג'י לאחר שעשיתי חיפוש קצר על חברות דודים באינטרנט...
בעקבות דוד שמש ישן שהתפוצץ על הגג, ולאחר ארבעה ימים קשים ומאד לא נעימים של חוסר מים חמים להתקלח - התקשרתי אל כמה חברות, ביניהם גם אל מגה אנרג'י. הם נתנו לי את הפתרון הזמין והמשתלם ביותר להתקנה של מערכת סולארית על הגג (דוד בתוספת קולטים). אפילו היו מאד ישרים איתי, והמליצו לי דווקא לא ללכת על דוד יקר של כרומגן שהתעקשתי עליו, אלא דווקא על משהו יותר פשוט, שגם יותר יתאים לי לכיס.
ביום ההתקנה - הגיע מטעמם צוות של שני מתקינים לבצע את העבודה. ההתקנה עברה חלק, את הדוד והקולטים הישנים הם פינו, הסבירו לי גם קצת על המפרט הטכני של המערכת, ומה כוללת האחריות. אין לי תלונות - קיבלתי מהם שירות מספק וטוב, ואני מרוצה מאד.

, נובמבר 2010

דוד שהתפוצץ - בא ותוקן לנו מיד ע"י חברת מגה אנרג''י. קיבלנו מהם שירות מהיר. כבר בטלפון, נאמר לנו שיגיע אלינו טכנאי, לדירה שלנו בת"א, במהלך היום, בארבע שעות הקרובות, ואכן כך היה.
טכנאי ועוד פועל - הגיעו עם הדוד החדש, העלו אותו על הגג, פירקו את הדוד הישן שנזל, עשו את עבודת הצנרת, והחיזוקים הדרושים, וגם דאגו לפנות ולסדר אחריהם הכל - אפילו מבלי שהצטרכנו לבקש.
לגבי מחיר - אני לא יכול להגיד אם התעריפים שלהם זולים או יקרים ביחס לשוק. בעיקרון, בעל הבית שמשכיר לנו את הדירה, הוא זה ששילם עבור התיקון. אני מאמין שהמחירים שלהם הם מחירי סטנדרט - אבל מה שחשוב בעיקר זה, שהם הגיעו אלינו ממש מהר, לא נתנו לנו לחכות במשך ימים וסיפקו לנו דוד שמש חדש וגם איכותי.

, נובמבר 2010

חברה מצויינת. נתנה לי מענה מהיר ופתרון מהיר לבעיה בדוד שמש. פניתי אליהם, כיוון שהרגשתי שהדוד שברשותי לא מחמם את המים מספיק טוב. גם בקיץ - בימים שהיו יחסית מאד חמים - היה נדרש מאיתנו הרבה פעמים להפעיל את המנגנון החשמלי של הדוד, כדי שנוכל להנות ממים סבירים למקלחת. קבעתי עם טכנאי שלהם, שהגיע ובדק את הדוד שעל הגג. הוא המליץ לי להחליף את הדוד הקים, ולהתקין במקומו דגם חדש שבאחריות יעבוד גם טוב יותר (הסביר לי, למרות שכבר ידעתי, שמדובר בדוד ישן, במצב מאד לא טוב - מלא כולו בחלודה, ואפילו עם פיצוצים וחורים במספר מקומות). הטכנאי המליץ לי איזה סוג דוד לקחת, שיענה על הצרכים שלי ושל משפחתי, ושגם יהיה במחיר סביר. סיכמתי איתו על דוד בנפח של 150 ליטר, וגם קבענו מועד להתקנה ליום שלמחרת.
ביום שאחרי - הגיעו שני מתקינים וביצעו גם את ההתקנה, כפי שהובטח. עשו עבודה טובה וזריזה. דאגו לקחת איתם את הדוד הישן.
כמו שאמרתי - נתנו מענה זריז וטוב לבעיה. מאד מרוצה מהשירות שלהם, ואני בהחלט ממליץ!

, ספטמבר 2010

אל רוני מ"מגה אנרג'י" - הגעתי דרך חיפוש שעשיתי באינטרנט אחרי מתקיני דודי שמש. אני קבלן שיפוצים במקצועי, ובמסגרת עבודות שיפוצים שערכתי לשתי דירות במקביל, שנמצאות באותו בניין משותף - הייתי גם צריך לבצע התקנה של מערכות סולאריות על הגג - דודי שמש בתוספת קולטים.
בשלב הראשוני, שוחחתי עם מספר חברות לדודי שמש, לקבל קצת מושג לגבי סדרי גודל של מחירים ועלויות לכל הסיפור. בסוף החלטתי לסגור עם רוני מ"מגה אנרג'י" - כי הוא גם נשמע לי הכי חביב, וגם נתן לי את הצעת המחיר הכי טובה מבין כולם. העבודה שלו כאמור, כללה התקנה של שתי מערכות סולאריות שכללו דוד בתוספת קולטים (כל אחת) לדירות שהיו בשיפוצים.
את העבודה - הוא ביצע ביעילות ובמהירות. גם הגיע בזמן עם צוות העובדים שלו ביום ההתקנה, גם דאג לפנות אחריו ולנקות את כל הבלגאן, וגם המחירים שלקח (2400 שקלים בערך לכל מערכת) היו ממש לשביעות רצוני.
ממליץ עליו בחום!!

, ספטמבר 2010

הזמנתי את רוני מ"מגה אנרג'י" לצורך תיקון של תקלה שהייתה לי לפני כמה שבועות בדוד שמש. למרות הימים החמים במיוחד שהיו - המים בדוד פשוט לא הצליחו להתחמם, וכל פעם שהיינו באים להתקלח, היינו נאלצים להתקלח עם מים פושרים במקום עם מים חמים...
הבנו שיש תקלה, קבענו עם רוני, הוא הגיע למחרת. איתר סתימה באחד הצינורות שמחברים בין הקולטים לדוד, פתח אותה, והבעיה לשמחתנו נפתרה בהצלחה!!
הגיע ממש מהר - גם השירות והיחס היו מעולים!! יאמר לזכותו שלמרות החום הכבד ולמרות הגובה הרב (למרות שאני יודע שזו העבודה שלו, ואני בטוח שהוא עושה אותה מדי יום ביומו), הוא ישב קרוב לשעה בשיא החום כדי לשחרר את הסתימה, ולתקן לנו את התקלה, ואפילו עשה ניקוי כללי לשסתום ולצינורות של המערכת כדי לשפר את הסירקולציה!!
ממליץ עליו בחום - זו הפעם ראשונה שאני מזמין אותו, אבל בהחלט נראה לי שאשתמש בשירותיו פעם נוספת - אם זה לתקלה ששוב תתרחש (לא עלינו) בדוד או להתקנה מחודשת!!

, ספטמבר 2010

הגעתי אל רוני ממגה אנרג'י כאשר עשיתי באינטרנט חיפוש על חברות שמשווקות ומבצעות התקנה של דודי שמש ודודים חשמליים. הגעתי לאתר טוב תודה. באתר - כאשר עשיתי סינון על חברות דודים מומלצות באזור חיפה, ראיתי את חברת מגה אנרג'י, ראיתי שהיא גם נמצאת בראש רשימת החברות המומלצות שבאתר, ולכן החלטתי להרים אליהם טלפון.
ענה לי רוני - הבעלים, בחור מאד סימפטי וחביב! שאלתי אותו אם הוא מבצע התקנה של דוד חשמלי עם מחליף חום, ואם יש באפשרותו לבצע עבורי את ההתקנה ביום שישי בבוקר. הוא ענה לי שכן. למחרת כבר שלח פועלים שלו לבצע את ההתקנה - דוד חשמלי בנפח של 120 ליטר, כפי שביקשתי. את ההתקנה הם ביצעו בצורה מעולה. דאגו לפנות את הדוד הישן, וגם לנקות את כל הבלאגן שהשאירו אחריהם. הדוד הוא דוד מאד איכותי בעל תו תקן אירופאי "איזו" (שזה משהו שלא הרבה חברות כאן בארץ משווקות). שילמתי לו בגמר ביצוע העבודה, וכעבור שבוע הוא גם דאג לשלוח לי בדואר את תעודת האחריות והקבלה.
יופי של עבודה ושירות - יצאתי מאד מאד מרוצה!!

ישראל בניאס מתל-אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

"מגה- אנרגי" עוסקת בהתקנת דודי שמש וחשמל במכירה לצרכן הפרטי במחירים הכי נמוכים !!! והכונה לאכות וליושרה .חברתנו עוסקת בשיווק ויצוא בארץ ומחוצה לה .תיקון קולטי שמש החלפת גופי חימום. הגברות לחץ מיים . תיקון מערכות סולריות משותפות .מכירה לבעלי מקצוע בסיטונאות. אנו מתחיבים למחיר הכי אטרקטיבי בהתחייבות !!! "חכם לירכוש מחברה אמינה וטובה במחיר מוזל.. מאשר לירכוש מוצר מחברה זולה בזול " נישמח אם תבחרו להיות בן לקוחתנו .

מגה אנרגי

מגה אנרגי

רוני כהן


9.4

052-2560907
 

מגה אנרגי

רוני כהן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2560907 חייג