כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

no.1 שירותי ניקיון

9.4
קובי יגודייב
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: אל נקווה 20\ 78, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2016

לפני שהגענו לחברת הניקיון של קובי "no.1 שירותי ניקיון", החלפנו מספר חברות ניקיון במהלך השנים. ברוב החברות או שהניקיון מלכתחילה לא היה משביע רצון או שבחודש חודשיים הראשונים דאגו לניקיון טוב ויסודי ולאחר כמה חודשים מתחילות הבעיות, ובעצם בכל פעם נאלצתי לחפש חברת ניקיון חדשה. מדובר בניקיון בניין מגורים משותף וניקיון איכותי יסודי וקבוע הוא דבר הכרחי עבורנו.
לקובי הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן ומהפעם הראשונה ועד ליום הזה אני מרוצה בהחלט מרמת הניקיון הכללית שהוא מספק לנו פעמיים בשבוע. אין חיפופים ומריחות, קובי איש ישר, לא מעגל פינות ולא מסתפק בניקיון למראית עין בלבד. והכי חשוב, רמת הניקיון לא ירדה בכלום מאז היום הראשון בו הם התחיל לנקות ועד עכשיו, אותם סטנדרטים גבוהים של התחלה נשמרים גם עכשיו. קובי מבצע ניקיון בחדר מדרגות, בלובי וניקיון חדר אשפה. מניסיון מצטבר מול הרבה חברות, אני בהחלט יכול להמליץ על קובי מחברת "no.1 שירותי ניקיון"!
אמיר.

, פברואר 2016

קובי בעל מקצוע רציני ואמין, הוא תמיד מגיע בזמן, לא מפספס ימי עבודה ועבודת הניקיון מבוצעת ברמה גבוהה מאוד. לקובי מחברת "no.1 שירותי ניקיון" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, אנחנו עובדים איתו מעל לשנה ולמעשה מהפעם הראשונה שקובי הגיע אלינו, ישר הבחנתי שמדובר באיש מעשה, לא מספר סיפורים, ישר ולעניין, הוא ביצע עבודה יסודית ומאז הוא מגיע אלינו פעמיים בשבוע לבצע את עבודות הניקיון בשטחים הכללים: קובי מנקה את חדר המדרגות, לובי קטן, מעלית, חנייה ורחבה קדמית.
אני סומכת על קובי בעיניים עצומות, הוא יודע שקבענו לנקות פעמיים ושבוע, והוא אכן מגיע בזמנים ובשעות שנוחים לו, אין צורך לרדוף אחריו, מדובר בבעל-מקצוע ישר מאוד.
אנחנו מרוצים מאוד מהניקיון עצמו, קובי מקפיד לנקות בחריצות ולא מזלזל בעבודה למרות שכבר עברה שנה. ההתנהלות שלו מצוינת והוא מספק עבודה יסודית, אף פעם לא שמעתי תלונות מדיירים, כולם מאוד מרוצים והבניין שלנו נראה נקי ומצוחצח! אני ממליצה עליו ממש מכל הלב!!!
שרה.

, פברואר 2016

לאחר שיפוץ וצביעה שעשינו לפני כניסה לדירה נזקקנו לניקיון יסודי. בעקבות המלצות באתר יצרתי קשר עם קובי מחברת "no.1 שירותי ניקיון", העבודה הייתה דיי יסודית, המחיר היה הוגן וקיבלתי שירות אדיב ומקצועי.
העבודה שביקשתי מקובי לבצע הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה (דירת חדר וחצי), מדובר בדירה שהייתה מלאה באבק וכתמים ולכלוך לאחר שיפוץ. ביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה. קבעתי עם קובי יום ושעה והם התייצבו על הבוקר בשעה שנקבעה עם כל הציוד הנדרש, קובי השאיר את הפועל שלו לבצע את עבודת הניקיון, היה מדובר בעבודה דיי קשה ובכל זאת העבודה בוצעה כמעט באופן יסודי למעט מספר מקומות שהייתי מצפה שיעבור עליהם ונשכחו.
איש הצוות מטעם קובי, עבד מספר שעות על ניקיון הבית, התייצב בבוקר וסיים בארבע, עשה ניקיון של כל הבית, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים וקרצוף לרצפות. בסיום הניקיון הגעתי לראות את הדירה, הייתי מרוצה מהתוצאה, שלמתי לעובד של קובי את המחיר שסוכם ואם הייתי צריכה לתת להם ציון מאחד עד עשר, הייתי מעניקה להם ציון 8.
ענבל.

, אוקטובר 2015

אני רוצה להמליץ בחום על חברת "no.1 שירותי ניקיון" בניהולו של קובי, הוא מנהל חברת ניקיון רצינית ואמינה, קובי תמיד מגיע בזמן, לא מפספס ימי עבודה ועבודת הניקיון מבוצעת ברמה גבוהה מאוד. קובי עובד אצלנו בניקיון חדר מדרגות ולובי כבר המון שנים, אני הגעתי לבניין לפני כשלוש שנים ולמיטב הבנתי הוא היה שם עוד לפני. הוא מלווה אותנו בנאמנות ודואג שניקיון הבנין ישמר.
הוא איש עבודה, לא מאחר ולא מבריז, מילה שלו זאת מילה ובהחלט ניתן לסמוך עליו בכל הנוגע לעבודות ניקיון. קובי מגיע אלינו בימים קבועים, תמיד עומד בזמנים ואנחנו מרוצים מאוד מהניקיון עצמו הוא מקפיד לנקות בחריצות ולא מזלזל בעבודה. ההתנהלות שלו מצוינת והוא מספק עבודה מקצועית, אף פעם לא שמעתי תלונות מדיירים, כולם מאוד מרוצים והבניין שלנו נראה נקי ומצוחצח! אני ממליצה עליו ממש מכל הלב!!!
אורלי, רמת-גן

, אוקטובר 2015

אני ממליץ בחום על חברת "no.1 שירותי ניקיון! מדובר בעבודת ניקיון ותחזוקה שוטפת של המספרה שלנו, הגענו לקובי בזמנו דרך המלצה, הוא נתן לנו את הצעת המחיר הטובה ביותר מבין כל חברות הניקיון שבדקנו מולם תעריפים ומאז הוא אחראי על הניקיון של המספרה.
קובי מנהל חברת ניקיון רצינית ואמינה, הוא תמיד מגיע בזמן ועבודת הניקיון מבוצעת באופן יסודי מאוד. מאחר ומדובר במספרה, מטבע הדברים יש לכלוך רב ולכן מדובר בניקיון שוטף.
קובי עצמו מגיע, תמיד עומד בזמנים, אנחנו מרוצים מאוד מהניקיון עצמו, מקפיד לנקות בחריצות ולא מזלזל בעבודה גם אחרי חודשים רבים - אנחנו עובדים איתו כבר המון זמן ולא התאכזבנו אפילו פעם אחת. לכן אנחנו ממליצים על קובי בחום רב.
אריק

, אוקטובר 2015

קובי מחברת "no.1 שירותי ניקיון" מספק לנו תחזוקה שוטפת מזה כשנה ואחראי על הניקיון של השטח הציבורי בבניין כולל ניקוי לובי חדר מדרגות וחדר כושר של הבניין בו אני משמשת כוועד בית. הגענו לקובי דרך המלצות מבניינים סמוכים בהם הוא עובד, קובי הגיע לראות את המקום ואז נתן הצעת מחיר, מבין ההצעות השונות הוא היה הכי אטרקטיבי ועשה רושם של בחור רציני ואמין.
קובי מספק לנו עבודת ניקיון שוטפת מדי יום, לובי חדר מדרגות, חדר כושר ותחזוקה של השטח הציבורי. העבודה נעשית בזמן שנקבע, קובי דואג לשמור איתנו על קשר לוודא שהכול בסדר, הוא מספק את החומרים השונים ודואג שהעסק של הניקיון יתקתק כמו שצריך.
מעבר לכך קובי נותן מענה כמעט מיידי לכל בעיה שמתעוררת מדובר בבעל מקצוע חרוץ, אמין וישר שמבצע את עבודתו נאמנה ובהחלט ראוי רק למילים טובות. כמובן שהמלצנו עליו גם לבניינים הסמוכים אלינו וככל הידוע לנו, גם שם הוא עושה עבודה נפלאה! אני ממליצה עליו בחום ומודה לו על שירות יוצא דופן.
גלית

, מאי 2011

לפני הפסח, במסגרת ניקיונות יסודיים שעשינו אצלנו בבית - אני ואשתי רצינו גם לנקות בצורה יסודית את כל התריסים והחלונות. התריסים והחלונות היו מלאים באבק ומאד מלוכלכים - בהחלט לא משימה שהיו לנו את הכלים או את הכוחות לעשות בעצמנו. אי לכך קראנו לשירותים מקצועיים של חברת ניקיון.
עשינו חיפוש באתר, ומבין החברות שראינו, מאד קרצו לנו המחירים של חברת "סופר שירותי ניקיון". דיברנו עם בחור בשם קובי, הסברנו לו מה העבודה (שאנחנו רוצים רק ניקוי של תריסים וחלונות). קובי סיכם איתנו את כל הפרטים, ועוד אותו שבוע, שלח אלינו אחד מאנשיו לעשות את העבודה.
אל ביתנו הגיע בחור חרוץ בשם איגור, שעשה עבודה יסודית - פשוט מעולה. עבד משעה שמונה בבוקר עד אחת בצהריים בצורה סופר אינטנסיבית שכללה: פירוק של התריסים, פירוק של הזגוגיות מתוך החלונות, שטיפה שלהם עם צינור, מים וסבון בתוך האמבטיה. אחרי זה הוא המתין לייבוש של כל החלקים ולבסוף גם הרכיב את הכל בחזרה. בנוסף לכל זאת, איגור דאג לניקוי יסודי של כל החלקים הקטנים שבתוך החלונות, של כל רכיבי האלומיניום ושל המסילות.
לדעתנו - העבודה שבוצעה - בוצעה ללא דופי! האמת שלא ציפינו לכאלו תוצאות. "סופר שירותי ניקיון" התגלתה כבחירה מוצלחת. הם עזרו לנו מאד בהיערכות הניקיון שלפני החג, ומשום כך - אנחנו ממליצים עליהם מאד!

בתודה,
אבי

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש
ניקיון דירות

התמחויות

חברות ניקיון

שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש
ניקיון דירות

תאור העסק

מתמחה בניקיון יסודי לדירות ריקות, לפני אכלוס או אחרי שיפוץ, ברמה הכי מקצועית , מא' ועד ת'. מתמחה בפוליש , הברקה קריסטלית - הברקת וקס. מומחה בניקיון חלונות ושטיחים.

no.1 שירותי ניקיון

no.1 שירותי ניקיון

קובי יגודייב


9.4

050-3068573
 

no.1 שירותי ניקיון

קובי יגודייב

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-3068573 חייג