כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מייבש כביסה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אלקטרם

9.5
דני אלקטרם
תיקון מייבש כביסה, תיקון תנורים, תיקון מכונות כביסה, תיקון מקררים, תיקון מדיחי כלים
אזור ירושלים
כתובת העסק: התעשיה 11, ת.ד. 10658, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, מאי 2013

התקשרתי ליהודה בעקבות ההמלצות מהאתר הזה בנוגע לידית של מכונת כביסה שנשברה לגמרי ולכדה בתוכה את הכביסה. יהודה ביעילות הבין במה מדובר, הסביר לי מה תהיה העלות והגיע במהירות.
הוא ניגש למכונה, ניתק אותה מהחשמל, פירק חלק מהדלת בשביל לפתוח אותה, הסביר לי שהבעיה מצויה ברכיב חשמלי שאחראי על הנעילה של הדלת, החליף את הרכיב, חיבר, הרכיב, סידר ובדק שהדלת נסגרת ונפתח כמו שצריך, הגדיל ועשה כאשר ביקש ממני מס' פעמים לפתוח ולסגור כדי לוודא שאני אכן עושה את זה נכון (מאחר ומדובר במכונה ישנה הוא הדריך אותי לצורה הנכונה לסגור ולפתוח). המחיר הוגן ובדיוק כפי שסוכם בטלפון- והכל ברוח טובה ובנחמדות. הרגשה של אדם שיודע בדיוק מה לעשות ולא מחפש איפה אפשר להרוויח אלא באמת אדם הגון ונחמד מאוד! הוא השאיר אחריו נקי ומסודר ולא עזב את המקום לפני שווידא שהמכונה אכן עובדת ולא רק הדלת תוקנה. קיבלתי חשבונית ואחריות.
מרוצה מאוד. ענבר מירושלים

, נובמבר 2011

גם אני הזמנתי את יהודה מ"אלקטרם", וגם אני מאוד מרוצה משירותיו.
ברשותי תנור אפייה ישן מאוד (איני זוכר את סוגו) וביום מן הימים הוא הפסיק לעבוד. תיארתי לעצמי שזה יקרה היות ומודבר בתנור ישן אך בגלל שאני כה אוהב אותו החלטתי לחפש בעל מקצוע שיסייע לי במציאת פתרון לבעיה על פני רכישת תנור חדש.
בזכות אתר "טוב תודה" הגעתי ליהודה מאלקטרם. כשקראתי את ההמלצות החמות הכתובות עליו הבנתי כי אין לי צורך להמשיך לחפש בעלי מקצוע בתחום ולכן מיד צלצלתי אליו.
כבר בשיחת הטלפון הבנתי כי יש על מי לסמוך ,יהודה הפגין אדיבות רבה, ניסה לקבל את מירב הפרטים לפני שהוא הגיע לביתי, על מנת לנסות להביא מראש חלקי חילוף שונים.
כשיהודה הגיע, הוא מהר מאוד עלה על הבעיה, איני יודע בדיוק כיצד הוא תיקן את התקלה אך במבחן התוצאה הוא עמד!
השירות שקיבלתי היה מעבר למצופה,שירות מהיר, מקצועי, אמין ונעים. היום אינך יכול לבטוח בכל בעל מקצוע, אך יהודה רכש את אמוני באופן מיידי וכל זאת בזכות היושר והמקצועיות שהוא מפגין.
בנוסף המחיר הסופי היה סביר לחלוטין.
תודה רבה על הכל !

בברכה,
אשר מירושלים

, נובמבר 2011

ההמלצות החמות שכתובות על יהודה מ"אלקטרם" הן אלה שגרמו לי להתקשר אליו, והינה עכשיו, אני היא זאת שמוסיפה את המלצתה החמה.
הזמנתי את יהודה לאחר שהתנור שבביתי מסוג (sauter) הפסיק לחמם כתמיד. כששוחחתי עם יהודה בטלפון לא ידעתי לפרט מהי בדיוק הבעיה, לכן יהודה הציע להגיע לביתי על מנת לנסות לאתרה.
יהודה הגיע כמה שעות לאחר השיחה, ומיד ניגש לעבודה.
בהתחלה הוציא חלק מסוים שהיה נדמה כי הוא זה שגורם לתקלה, אך לאחר מכן יהודה הבין כי לא זאת הבעיה וכי מדובר במאוורר התנור.
יהודה הסביר לי כי יש להחליף חלק מסוים במאוורר אשר לא נמצא בידו. ביום למחרת יהודה הגיע עם חלק חדש, החליפו עם הישן והיום התנור פועל מצוין. אני חייבת לציין כי כשראיתי שיהודה לא מוותר עד שהוא לא מאתר את הבעיה הבנתי שיש על מי לסמוך!
אני מרוצה מאוד מהשירות שקיבלתי. הזמינות, הנחישות, המקצועיות, והרצון לעזור , הם אלה שמאפיינים את יהודה.
תודה רבה על הכל

אליאנה
מירושלים

, ספטמבר 2011

אני רוצה להודות ליהודה מ"אלקטרם" על טיפול מהיר והגון.
התנור שבביתי החל להתחמם יתר על המידה והפסיק לעבוד.
בעקבות כך ערכתי חיפוש בגוגל" והגעתי לאתר "טוב תודה".
זו הייתה פעם ראשונה שנחשפתי להשוואת מחירים בתחום הנ"ל, בהתחלה הסתכלתי על זה בחשדנות רבה, אך עדיין המשכתי לחפש באתר איש מקצוע בתחום תיקון תנורים.
לאחר קריאה מעמיקה של כרטיסי העסק השונים, בחרתי להתקשר ליהודה מ"אלקטרם" בעיקר בשל ההמלצות החמות.
יהודה הגיע לבתינו מהר מהמצופה,אמנם לא הצליח לעלות על הבעיה באופן מיידי, אך לא ויתר והמשיך לבחון את התנור ל"עומקו".ומצא כי התקלה נמצאת במאוורר של התנור אשר חלקיק קטן בו אינו עבד באופן תקין.
יהודה הוציא את החלקיק ממקומו, וחזר עם חלקיק חדש.
למרות שיהודה הגיע מספר פעמים הוא גבה סכום סמלי של 200 ₪ על ביקור הבית.
היום התנור עובד מצוין, ואני מודה ליהודה על שירותו ההגון.
תודה רבה,
יצחק מירושלים

, יוני 2011

עזר לנו בתיקון של תנור בישול / אפייה.
דלת התנור עשתה בעיות בלהיסגר הרמטי, מה שגרר אחריו גם אי יכולת של התנור להתחיל במלאכת האפייה. התנור פשוט לא עבד! חיפשנו טכנאי באזור ירושלים, ומצאנו את הטלפון של חברת אלקטרם - דיברנו עם בחור בשם יהודה.
יהודה היה שירותי ומאד אדיב בטלפון. הבטיח להגיע תוך כמה שעות (נתן גם טווח של שעות שביניהם נראה לו שהוא יגיע, כדי להיות יותר ממוקד ושלא נחכה לו סתם...). בסביבות השעה 17:00 אחה"צ יהודה בא. אחרי שבדק את התנור, הסתכל, וזיהה את הבעיה נתן לנו שתי אופציות: הראשונה - להחליף רכיב קטן בדלת התנור שיאפשר את הסגירה (שזה אמור לצאת תיקון יותר יקר). האופציה השניה - לעשות מעקף חשמלי שיפתור את הבעיה (תיקון יותר זול).
אנחנו החלטנו ללכת על האופציה השנייה. התיקון עלה לנו בסביבות ה - 200 שקל, ומה שיהודה עשה, באמת ולשמחתנו עשה את העבודה. התנור עכשיו נסגר כמו שצריך ועובד מצוין!
מגיע מכל הלב ליהודה המלצה חמה! אהבתי שמצא פתרון יצירתי כדי לעזור לנו להתגבר על הבעיה. אהבתי שנתן לנו את האפשרות להחליט בין תיקון יקר לזול, מבלי סתם לקבוע מחיר, ולקחת כמה שהוא רואה לנכון! כל הדברים האלו, מעידים מבחינתי על טכנאי ישר. אשמח להשתמש בשירותים שלו שוב.

דוד שפרלינג,
ירושלים

, מרץ 2011

רוצה לציין לטובה את השירות המקצועי שקיבלתי מיהודה (מחברת אלקטרם). מצאתי את הטלפון של יהודה לאחר שמכונת הכביסה שלי הפסיקה לעבוד. יהודה הגיע במהירות מירבית. תוך שעות בודדות לאחר השיחה שניהלנו, כבר היה אצלי בבית כדי לתקן.
כשיהודה הגיע, ופתח את המכונה מצא בה מספר בעיות עיקריות: בעיה בחיישנים ובעיה בחיבור של התוף שזז כנראה מהמקום (יהודה הסביר לי שכנראה התוף שיצא מהמקום, היווה את המקור לכל הבעיות ולכן פירק אותו והרכיב מחדש). לאחר שיהודה סיים לטפל בהכל - המכונה שבה לעצמה, וחזרה לעבוד.
גם המחיר היה לטעמי סביר, ומקובל לכל הדעות. ציפיתי שיקח ממני הרבה יותר, היות ועבד על המכונה קרוב לשעתיים טובות. בסוף - כל הנזק שיצאתי בו הסתכם בעלות של 200 שקלים בודדים!
ממליצה עליו מאד, וכל הסיכויים שגם אזמין אותו אליי שוב.

בברכה,
זהבה מירושלים

, ינואר 2011

יהודה מאלקטרם,
תודה לך על שירות סופר זריז, הגעה בזמן, ותיקון מקצועי שחסך לי המון המון כסף!! בזכותך המדיח כלים שלי שהיה לגמרי "מת" חזר צ'יק צ'אק לעבוד, הבעיה גם מסתבר לא הייתה חמורה כמו שחשבתי... יצאת צדיק מכל הבחינות, ועל בטוח שלהבא אקרא לך שוב, אם אצטרך.
יש לי מדיח כלים מסוג "בלומברג", וכשניסיתי להפעיל אותו אתמול, שמתי לב, שאף אחת מהנורות חיווי לא עובדות, ושהוא פשוט מת. הנחתי שיש בעיה חשמלית, אבל לא ידעתי מהי...
כשעשיתי חיפוש בגוגל כדי למצוא לעצמי טכנאי (רשמתי בגוגל טכנאי מדיח כלים בלומברג) - הגעתי לאתר טוב תודה ולכרטיס עסק של "אלקטרם". שלחתי SMS ותוך פחות מחמש דקות, יהודה הטכנאי כבר חזר אליי, וקבענו שיגיע למחרת בבוקר בשעה 10:00 כדי לתקן.
היום, יום שלישי, יהודה הגיע בשעה ובזמן כמו שקבעתי איתו (יצא ממש דייקן!). כשבדק לי את המדיח, הסביר לי שהבעיה היא במתג ההפעלה, ושהוא שרוף לגמרי... יהודה הציע לי שתי אלטרנטיבות - או לקנות מתג הפעלה חדש בעלות של 200 שקלים (לא כולל עבודה - מה שהיה מגיע בקלות ל - 400 שקלים), או לבצע מעקף של החוטים, "לעקוף את הבעיה" - כמו שהוא קרא לזה, ואז רק לשלם על העבודה שתעלה לי 250 שקלים בסה"כ. אני העדפתי ללכת על האופציה הזולה... יהודה פתח את המכשיר, שיחק קצת עם החוטים, עשה את המעקף כמו שהתחייב והמכשיר באמת חזר לעבוד.
יהודה באמת יצא הגון ואמין מכל הבחינות. שמחתי על כך שלא סתם הכניס אותי להוצאות תיקונים מיותרות, והעלה בפני גם אלטרנטיבה לתיקון שהיא מוזלת יותר... באמת אפשר לסמוך עליו, וכמו שכבר אמרתי - שמרתי את הטלפון שלו אצלי בזיכרון, ובשמחה אזמין אותו גם שוב (אם יהיה לי צורך...).

בברכה,
אדית

, ינואר 2011

באחד הימים, כאשר ניסינו להפעיל את מייבש הכביסה שבבית - גילינו לצערנו שהוא פשוט שבק חיים ומת (מתג הפעלה עבד על "ריק" וגם נורת החיווי האדומה של המכשיר לא דלקה בכלל).
חיפשנו באינטרנט טכנאי מוצרי חשמל שיוכל להגיע בהקדם, ודרך האתר שלכם (שזו פעם ראשונה שלנו בו) - מצאנו באזור ירושלים את יהודה מ"אלקטרם" שעשה רושם ממש רציני וטוב.
קבענו עם יהודה ביקור טכנאי ליום שלמחרת - שעה 09:30 בבוקר. כשיהודה הגיע, הוא מצא איזו שהיא בעיית חשמל במתג מערכת ההפעלה של המכשיר, אבל כדי לא להכניס אותנו להוצאות מיותרות, ושנאלץ לרכוש מתג הפעלה חדש - הוא אילתר לנו פתרון זמני... פשוט ביצע מעקף של חוטי חשמל מסביב למתג, והבעיה נפתרה!
על התיקון בתוספת הביקור של יהודה, שילמנו לו כ - 400 שקלים. היות ולא עשינו בירורים בשוק, אין לנו קנה מידה להשוות אם המחיר יצא גבוה או נמוך. מה שכן - כמו שנאמר, מתג הפעלה חדש, היה צריך לעלות לנו הרבה יותר ביוקר, כך שבסופו של דבר יצא שכן יצאנו בזול...
יהודה השאיר רושם של בחור הגון, בכך שמצא לנו פתרון אלטרנטיבי, במקום להוציא כסף על חלקי חילוף חדשים. אבל מה שהכי חשוב - המייבש כביסה שלנו חזר לעצמו, וכבר מזה חודש עובד תקין, והכל איתו בסדר!

, ינואר 2011

יהודה מאלקטרם - הוא כל-כך נחמד! לא רק שאני ממליצה עליו, אני ממליצה עליו בחום רב!
הוא מתקן אצלי בקביעות, גם באופן פרטי מכשירי חשמל שיש לי בבית, וגם אליי לעסק - הוא מגיע לפחות פעם פעמיים בחודש לתקן חלק מהמכונות, היות ויש לי הרבה במקום שבו אני עובדת.
בפעם האחרונה - פשוט "הציל" אותי, כשתיקן לי סתימה במדיח כלים שגרם להצפה אצלי בכל המטבח (בעקבות הסתימה, המדיח לא הצליח לנקז את מי השטיפה החוצה, מה שגרם למים לגלוש ופשוט להציף את כל מה שהיה בסביבה...). אותו יום אני זוכרת שהתקשרתי ליהודה בשיא הדחיפות. הוא עשה מאמצים כבירים, והספיק להגיע אליי תוך פחות משעה. כשהגיע - דבר ראשון ניקז את כל מי השטיפה שהיו כלואים במכשיר, וגם ניקה קצת את האזור המוצף. לאחר מכן ניגש לסתימה, החליף את הצינור הפרובלמטי, ובאמת שפתר לי את הבעיה. יותר מזה - הוא גם הקפיד להשאיר לי בסיום - בית נקי ללא זכר שהייתה איזו שהיא הצפה...
רק דברים טובים אני יכולה לאמר עליו - הוא טכנאי מעולה, אמין, גם ברמת המחירים מאד גמיש. שלחתי אליו המון לקוחות, וגם לכם, גולשי האתר - אני ממליצה בחום רב לגשת אליו.

בהוקרה,
אביבה

, דצמבר 2010

איזה יופי של שירות!! גם מצידו של יהודה מ"אלקטרם", וגם מצד האתר שלכם - טוב תודה שקישר אותי איתו.
היום, יום רביעי, התקלקל לי תנור בישול תוצרת סאוטר. הדלקתי אותו אתמול - יום שלישי בערב כדי להשתמש, פתאום הוא קיצר, ומאז - הפסיק לחלוטין לעבוד.
כל הבוקר חיפשתי דרך האינטרנט טכנאי שיוכל להגיע אליי, וגם כמה שיותר בדחיפות, על מנת שהתנור יהיה לי שמיש לשבת. הרבה טכנאים שיצרתי איתם קשר - אם זה מירושלים וגם מערים אחרות במרכז, לא רצו להגיע - פשוט טענו שזה רחוק להם או שהם לא פנויים בגלל עומס עבודה...
נציגה של אתר טוב תודה, שיצרה איתי קשר בבוקר לברר אם הסתדרתי, הבטיחה שתפנה אליי טכנאי. תוך חצי שעה, כבר התקשר אליי יהודה, ונתן לי התחייבות שיהיה אצלי עד הצהריים.
בשעה 13:00 בצהריים יהודה כבר הצליח להגיע אליי. הוא פתח את התנור, בדק, הסתכל, איבחן תקלה בתרמוסטט והחליף אותו. בנוסף גם נתן לי שירות בונוס של בדיקה חינם לתנור - לבדוק שהוא תקין, ועל הדרך גם החליף לו כמה חוטי חשמל ישנים, ועשה לו איזון מחדש. על הביקור יהודה לקח ממני 240 שקלים. על התרמוסטט שהחליף לקח ממני עוד תוספת של 320 שקלים (מחיר אמיתי של החלק - גם הציג לי קבלה על כך).
דבר נוסף שאני רוצה לציין - למרות שיהודה אינו עובד באזור מודיעין, ועבודתו בעיקר מתרכזת באזור ירושלים... עשה בכל זאת מאמץ, והגיע עד אליי!!
כל הכבוד על השירות המעולה!! מהחוויה שעברתי היום קיבלתי אסמכתא שהאתר שלכם הוא באמת אתר רציני!

בכבוד רב,
איציק

, דצמבר 2010

שמי דפנה שמש, אני תושבת ירושלים, ולקוחה קבועה של יהודה מ"אלקטרם". אני משתמשת בשירותים שלו כבר המון שנים (למעלה משבע), ובזכותי גם הרבה חברים שלי, קרובים ובני משפחה, משתמשים בו גם כן ורק מברכים אותי.
יהודה הוא איש מקצוע אמין ממדרגה ראשונה. כשיש לי קלקול, ומדובר בתיקון קליל - כזה שלא דורש יותר מדי עבודה או חלקים להחליף, הוא ברוב הפעמים לא ייקח ממני כסף או יחייב אותי על כך. הוא מגיע בזמן. הטכנאי, אולי היחידי שאני יכולה לאמר עליו שמגיע עוד באותו היום (אולי על יד אחת אני יכולה לספור את הפעמים שבהם הגיע ביום שלמחרת).
רק עליו אני סומכת, ורק בידיים שלו אני מפקידה מכשירי חשמל אצלי בבית שמתקלקלים. אני יכולה לסמוך עליו שיתקן לי אותם בצורה מקצועית, מבלי גם לנסות "להלביש" עליי תיקונים יקרים ושאין לי בהם צורך.
לאחרונה טיפל לי בבעיית נזילה במקרר - כשהיה צורך לשחרר צינור ניקוז שהיה סתום. בנוסף, ולא מזמן, גם החליף לי דלת זכוכית של מכונת כביסה שנפלה על הרצפה ונשברה.
מחירים הוגנים, מספר אחד באמינות ומקצועיות. ממליצה בחום עליו ורק עליו!!

בכבוד רב,
דפנה שמש

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

התמחויות

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תאור העסק

אלקטרם מומחים לתיקון מכונות כביסה,מקררים,מייבשים,מדיחים,ותנורי אפייה. שרות מיקצועי ואמין ניתן לקבל טיפים לקנייה וטיפים לפני הזמנת טכנאי באתרנו. החברה נוסדה ב1993 על ידי טכנאים בכירים יוצאי חברות גדולות. דגש מיוחד הושם על אמינות בשרות, דיוק בזמנים, מתן מענה מהיר ללקוח, שימוש בחלפים מקוריים ומעל הכל עבודה מקצועית במחירים סבירים. בחברת אלקטרם כחלוצה בין החברות ניתנת לראשונה ללקוח הזכות לקבוע את מועד השרות. אלקטרם נחשבת בעיני ציבור הלקוחות כחברה אמינה ומקצועית, לפי הסקרים שנערכו ע"

אלקטרם

אלקטרם

דני אלקטרם


9.5

052-2862788
 

אלקטרם

דני אלקטרם

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2862788 חייג