כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג צביעה וסיוד או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

הצבע ואומנות הגבס

9.2
אליהו וזנה
צביעה וסיוד, קבלני גבס
אזור ירושלים
כתובת העסק: הר חומה, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  96%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2012

אליהו מ"הצבע הגבס" עשה אצלנו עבודה מקצועית מאוד, מסורה מאוד ונתן לנו שירות מעל ומעבר כל מה שיכולנו לצפות.
הגענו אליו דרך האתר טוב תודה, ואחרי ההמלצות שקראנו עליו יחד עם הצעת המחיר הנוחה מאוד שהוא הציע החלטנו לסגור איתו על עבודה שכללה צביעת דירת בת 3.5 חדרים ובנוסף הקמת קיר גבס.
בתוך שלושה ימים מרגע הפנייה אליהו הגיע לביצוע העבודה, אליהו היה למעשה זמין לעבודה בצורה מיידית ואנחנו אלה שביקשנו לדחות בשלושה ימים. אליהו הגיע בזמן כמו שעון ועבד במרץ מסביב לשעון. הוא עבד בצורה נקיה מאוד, פרש ניילונים על הרצפה לפני תחילת העבודה, צבע את הדירה בצורה מדויקת ויסודית, הוא חזר על כל העבודה בכמה ידיים שנדרש ובלי להתעצל והדבר ניכר בתוצאה הסופית האחידה והמרשימה. יומיים הוא עבד על הצבע ויום נוסף על הקמת קיר הגבס, את שניהם הוא ביצע במקצועיות מעוררת התפעלות.
השירות והיחס שלו זה בכלל משהו שאין דברים כאלה, יחס נהדר פשוט, הוא נענה לכל בקשה בסבלנות, בשלב של הפינישים ביקשנו ממנו כל מיני נקודות לביצוע ואת הכל הוא ביצע בשמחה ובכיף. ביום האחרון של העבודה הוא נשאר עד שעות הלילה, הוא לא הלך עד שווידא שאנחנו מרוצים במאה אחוזים מעבודתו.
אליהו הוא גם אדם אמין מאוד, סמכנו עליו במאה אחוז, הוא נשאר לבדו בבית לא מעט שעות והמשיך בעבודתו במרץ וביסודיות גם כשאף אחד לא נכח במקום. אני ממליצה עליו מכל הלב.

אלירז, ירושלים

, אוקטובר 2012

הגעתי לאליהו מהצבע והגבס דרך האתר שלכם ואחרי המלצות ששמעתי וקראתי עליו, אני שמח להצטרף למועדון הלקוחות המרוצים שלו. הזמנתי אותו לביצוע שיפוץ בדירה לא מרוהטת שעמדנו להכנס אליה בגודל 80 מ"ר. בדירה נדרשה עבודת צבע פלוס תיקוני שפכטל משמעותיים ועבודות נוספות על הדלתות והחלונות. הוא הגיע אליי כדי לבדוק את המקום ונתן הצעת מחיר וסגרנו על תחילת העבודה.
אליהו הגיע בזמן ועמד בכל הזמנים שהתחייב עליהם, עשה עבודה יפה מאוד ובמחיר סביר. יחד איתו הגיעו שני עובדים נוספים, לפני ביצוע העבודות הם פרשו ניילונים על הרצפות ולאורך כל הדרך שמרו על הסדר והניקיון. את התקרה הם צבעו בלבן, את המשקופים והדלתות בצבע קרם, ואת הקירות בגווני אוף-וויט. הוא דאג להבאת כל החומרים והציוד בעצמו והלך יחד איתי לחנות בכדי לעזור לי לבחור ידיות מתאימות לדלתות. הוא החליף צירייה ומכלול לדלתות ובנוסף התקין שיש חדש על אדן חלון גדול.
הוא סיים את כל העבודה בתוך ארבעה ימים והשאיר אותי עם דירה מדוגמת והרגשה טובה על שבחרתי באדם הנכון שעשה את העבודה במקצועיות ובאדיבות ובמחיר משתלם עם אחריות לשנה. פשוט מומלץ.

יואל מתלפיות

, יולי 2012

הגעתי לאליהו דרך אתר פרסום במהלך חיפוש אינטרנטי אחר בעל מקצוע שיחדש את הצבע המאוד ישן בקירות ביתי.
אליהו הגיע לראות את דירת הארבעה חדרים, סוכם על צבע לבן קלאסי בקירות ותקרה, 2-3 שכבות ומחיר. המחיר היה הכי נמוך בסקר שוק שביצעתי ומשהו באישיות שלו הרשים אותי.
אליהו הגיע בזמן שקבענו עם צוות של 2 פועלים. את הכלים, הצבע ושאר הציוד הם הביאו איתם וניגשו למלאכה. הם עבדו במשך 3-4 ימים מהבוקר ועד שעות הערב. עשו עבודה מקצועית, יסודית ואיכותית.
כשסיימו את הצביעה אליהו עבר איתי על כל פינות הבית לוודא ביחד שלא פיספסו נקודה ואכן, לתדהמתי הכל היה פיקס. השירות היה אדיב ומנומס והסכום היה כפי שסוכם ללא שינויים והתפעות, קיבלתי חשבונית ונפרדנו לשלום.
מומלץ!!!!

איציק מירושלים.

, אפריל 2012

הגעתי לאליהו דרך האתר שלכם אני לא יודעת מה בדיוק הדבר ש"תפס" אותי אצלו אבל הייתה לי הרגשה טובה לגביו. אליהו הגיע אליי יחד עם פועל נוסף והם ניגשו ישר לעבודה. מדובר בצביעת קירות בחדרי הסלון, מטבח, חדר מדרגות גדול, שירותים, תקרות ותיקונים שונים בקירות.
הם השתמשו בצבע סופר קריל בגווני לבן קלאסי וגוון ורדרד שנקרא- "סליפי פינק", ביצעו 2 שכבות וסיוד לתקרות. העבודה ארכה 3 ימים סך הכל.
הם עשו עבודה מצויינת!! ועבדו בחריצות ובצורה מסודרת ונקייה. מעבר לזה אליהו הוא איש הגון בעל מידות טובות! כל מה שביקשתי הוא עשה בלי להתלונן במקוצעיות ויסודיות. הוא פשוט מקסים ואני ממליצה עליו מכל הלב.

איבון מירושלים.

, נובמבר 2011

רציתי להודות לאליהו וזנה מ"הצבע" על העבודה הטובה שביצע בביתי.
כשחיפשתי בעל מקצוע בתחום ה"צבע" הגעתי לאתר "טוב תודה", בעזרת הדירוג של בעל המקצוע והשוואות המחירים באתר יצרתי קשר עם בעלי מקצוע שעובדים באזור ירושלים, כבר בשיחה הראשונה אליהו נשמע לי כבעל המקצוע הראוי לעבודה.
אליהו עבד במשך כשבוע, העבודה הייתה בדירת 3.5 חדרים שכללה סיוד, תיקוני שפכטל, צביעת דלתות וחלונות וצביעת הדירה.
במהלך כל העבודה אליהו הגיע בזמן, ביצע את כל מה שביקשנו ממנו, במידת הצורך הגיע עם עובד נוסף ועם הציוד הדרוש, העבודה התבצעה בצורה נקייה מסודרת ואיכותית.
אליהו מ"הצבע" הוא בעל מקצוע אמין ואיכותי, בן אדם נחמד ואני מאוד מרוצה מעבודתו.

בברכה,
שמעון מירושלים.

, דצמבר 2010

הגעתי לאליהו דרך פרסומת בעיתון מקומי.
לפני חג הפסח רציתי לצבוע את הבית ולתקן את כל החורים שהיו לי בקירות.
אליהו הגיע אליי בבוקר עם עוד עובד, והתחילו לעבוד בצורה דייקנית ומקצועית , הוא היה בסדר והסביר לי בפרטים מה הוא הולך לעשות. העבודה הסתיימה תוך כמה ימים , פשוט לא האמנו כמה יפה הצביעה יצאה.
הוא היה מאוד אכפתי ולא הייתי צריכה להעיר לו בזמן העבודה.
מבחינת המחיר, היה הגון מאוד וממש הייתי מרוצה מהמחיר שנתן לי. לאחר העבודה הרבה, הם ניקו את כל הבית, ממש ישבו וקירצפו את הריצפה מהצבע שנזל.
ממליצה בחום על אליהו .

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

התמחויות

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

תאור העסק

צביעת דירות וחדרי מדרגות

הצבע ואומנות הגבס

הצבע ואומנות הגבס

אליהו וזנה


9.2

054-3386823
 

הצבע ואומנות הגבס

אליהו וזנה

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-3386823 חייג