כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תריסים וחלונות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

תריסי מיכל

6.8
מנשה עמדי
תריסים וחלונות
אזור המרכז, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: קק"ל 8, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  62%

מקצועיות

  45%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2015

תריסי מיכל.
נוכלים... גבו 400 ₪ על מנגנון של 50 ₪.
בעוד שהמנגנון המקורי היה תקין לפני שהגיעו.

, אוקטובר 2010

לאור בעייה בתריס שהיה לי בסלון - היה מאד ישן (בן יותר מעשרים שנה) - מה שגרם כבר לכמה שלבים בכל מיני מקומות אצלו להישבר או לא להיפתח כמו שצריך, פניתי למספר מתקיני תריסים כדי לקבל הערכת מחיר לעלות ההחלפה. בהתחלה - ל"תריסי מיכל" שנתנו לי את ההצעת מחיר הראשונה, ולאחר מכן לעוד ארבע חברות נוספות.
למרות שכל ההצעות שקיבלתי היו פחות או יותר בסביבות אותו אזור של מחיר, החלטתי בסופו של דבר ללכת על תריסי מיכל, בעיקר בגלל ששמעתי על העבודה שלהם חוות דעת טובות, והעדפתי ללכת על מישהו מהאזור שאני יודע בוודאות שגם יהיה אמין, וגם יהיה זמין - אם תהיה לי איזו שהיא תקלה או בעיה עם התריס.
בשלב הראשוני - הגיע מתקין של תריסי מיכל כדי לעשות את המדידות. לאחר מכן הוכן התריס, וכעבור חמישה ימים נקבע מועד להתקנה, והתריס החדש הותקן באופן מקצועי ולשביעות רצוני המלאה.
התריס שהותקן היה תריס מסוג "משוך אלומיניום" - תריס, שלדברי המתקינים נחשב ל"הכי איכותי בשוק". למרות העלות היחסית יקרה שלו - תריסי מיכל דווקא באו לקראתי, ואפילו ירדו קצת במחיר מסכום של 800 שקלים למ"ר ל - 600 שקלים למ"ר. קיבלתי גם אחריות על ההתקנה לתקופה של שבע שנים, וכמו שכבר ציינתי אני מאד מרוצה - גם מהעבודה שביצע הצות של תריסי מיכל, וגם מהמראה של התריס החדש שהותקן אצלי. באמת כל הכבוד.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

התמחויות

תריסים וחלונות

התקנת תריסים
תיקון תריסים
התקנת חלונות אלומיניום
התקנת חלונות
תיקון חלונות

תאור העסק

תיקוני כל סוגיי התריסים , תריסים חשמליים , עבודות אלומיניום , מנועים עם 10 שנות אחירות בלעדי!!!

אתר העסק: http://www.tm4u.co.il

תריסי מיכל

תריסי מיכל

מנשה עמדי


6.8

050-5923333
 

תריסי מיכל

מנשה עמדי

6.8

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5923333 חייג