כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חשמלאים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

שטיימן שירות ותיקונים

9.4
אלכסנדר שטיימן
חשמלאים
אזור המרכז
כתובת העסק: פתח תקווה, פתח תקווה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

17 חוות דעת מהימנות

, מאי 2015

אלכס חשמלאי טוב הגון וישר, פתר לנו בעיה באופן מקצועי מאוד ולקח מחיר הוגן - ממליץ בחום!!!
בעקבות קצר חשמלי פתאומי שאירע בדוד החשמל לא היו לנו מים חמים להתקלח וחיפשתי חשמלאי שיטפל בעניין. לאלכס הגעתי דרך האתר, קראתי עליו חוות דעת חיוביות בלבד, שוחחנו והסברתי לו במה מדובר, אלכס נתן לי מידע לגבי פתרון התקלה וטווח מחירים מראש וקבענו שעה.
אלכס הגיע בשעה שקבענו, בחן את השטח, ישר עלה על הבעיה וטיפל בה באופן מקצועי ויסודי.
על השירות - לקח לנו מחיר הוגן, קיבלנו מצידו יופי של שירות, ואנחנו ממליצים עליו בחום!!
שי.

, מאי 2015

פניתי לאלכס "שטיימן שירות תיקונים" בעקבות הסתכלות באתר. אלכס היה זמין והגיע לפני ביצוע העבודה על מנת לתת הצעת מחיר.
מדובר בעבודה של התקנת נק' חשמל חדשה - והצעת המחיר שאלכס נתן לי הייתה סבירה בהחלט.
זמינותו לעבודה הייתה גבוהה והגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש.
אלכס התקין נקודת חשמל חדשה, עם סיום העבודה שהסתבכה במהלכה (כי היה קצת קשה למצוא את החיווט) ניקה אחריו וביקש בידיוק את הסכום ההתחלתי עליו סיכמנו.
אלכס אדיב מאוד, בסך הכל הייתי מרוצה מהשירות שלו ואם אצטרך חשמלאי בעתיד אפנה אליו שוב.
אלון.

, מאי 2015

פניתי לאלכס החשמלאי כאשר חיפשתי חשמלאי שיבוא לבצע עבודת חשמל פשוטה בדירתי - הזזה של נקודת חשמל לנקודה חדשה. נכנסתי לאתר שלכם, חיפשתי חשמלאי באזור מגורי, עלו כמה אופציות והתקשרתי לבדוק מה המחיר הממוצע להתקנת נקודת חשמל חדשה.
בין השאר דיברתי גם עם אלכס, הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת וסגרנו שעה.
אלכס הגיע כפי שסוכם והראיתי לו לאן אני רוצה להזיז את הנקודה. אלכס כמובן סיפק את חלקי הפלסטיק של השקעים ולמרות שהעבודה הייתה כרוכה גם בקידוח בקיר שעושה הרבה לכלוך, הוא הקפיד על עבודה מאד מאד נקייה. אלכס הקפיד לא לקדוח חורים מיותרים בקירות, וגם את אלו שכן קדח לצורך העברה של חיווט, הקפיד לסתום אחריו ולהחליק את הקיר, כדי שהעבודה גם תראה אסתטית.
אני ממליץ בחום לכל הפונים לחיפוש אחר מקצועיות, יושר, ואמינות!
אופיר.

, נובמבר 2014

יש לי רק דברים טובים להגיד על אלכסנדר "שטיימן שירות ותיקונים" - מדובר בבעל מקצוע אדיב בעל תודעת שירות גבוהה!
פניתי לאלכסנדר בעקבות הסתכלות באתר. אלכסנדר היה זמין והגיע לפני ביצוע העבודה על מנת לתת הצעת מחיר, מדובר בעבודה של התקנת נק' חשמל חדשה - הצעת המחיר הייתה סבירה בהחלט. זמינותו לעבודה הייתה גבוהה והגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש.
אלכסנדר התקין נקודת חשמל חדשה. עם סיום העבודה שהסתבכה במהלכה (כי היה קצת קשה למצוא את החיווט) ניקה אחריו וביקש את הסכום ההתחלתי עליו סיכמנו.
אלכסנדר אדיב מאוד, בסך הכל הייתי מרוצה מהשירות שלו ואם אצטרך חשמלאי בעתיד אפנה אליו שוב. הוא עושה רושם של אדם ישר והגון, לא מספר סיפורים או גובה מחירים לא סבירים, מקפיד על הגינות ואמינות ואני מעריך ומכבד אותו על כך. בקיצור אלכסנדר עובד נקי ומסודר, חשמלאי מקצועי מאוד, עושה עבודה כמו שצריך בלי קיצורי דרך, הכל לפי הספר, בחור שאפשר לסמוך עליו שייתן עבודה כמו שצריך - אני ממליץ עליו מכל הלב!!
אבי.

, נובמבר 2014

אלכסנדר ביצע עבודה מעולה, היה אדיב, נתן הסברים כשצריך, עבד עם הרבה סבלנות ואפילו הצעת המחיר שלו - הייתה מאד מאד סבירה ביחס לשאר!!
התקשרתי לאלכסנדר דרך האתר, עבור עבודת חשמל בביתי שכללה שיפוץ של לוח חשמל קיים. עשיתי סקר שוק בין מספר חשמלאים לקבל הצעת מחיר, אני חייב לציין שהפערים היו משמעותיים! היו שביקשו ממני מחירים מטורפים. אלכסנדר ביקש הרבה הרבה פחות, אני לא אפרסם את המחיר, אבל רק אדגיש שהיה מחיר טוב!
אלכסנדר היה מקצועי להפליא! קבע איתי יום ושעה, ועמד בהם. הגיע מצויד בכל החלקים הדרושים ותקתק את העבודה, הוא ביצע את השדרוג של הלוח החדש והעברת נק' חשמל נוספות כולל חיווט מחדש. הייתי כל כך מרוצה ממנו, שהמלצתי עליו בחום להרבה חברים ובני משפחה. הוא עשה עבודה יסודית ואיכותית, דאג לאסוף את הלכלוך והפסולת אחריו ומעבר לכך היה מאוד אדיב ומנומס.
אלכסנדר הוא איש ישר ומעבר לסכום שקבענו הוא לא דרש שקל יותר, אפילו שהיו כמה תוספות לא מתוכננות בתהליך העבודה.
כשסיים לעבוד, הוא עבר איתי לוודא שהכול תקין ובסדר ונתן לי חשבונית. אני ממליץ עליו גם בגלל היכולות המקצועיות וגם בגלל היחס שלו ללקוח - זה לא פשוט למצוא בשוק בעל-מקצוע שעומד במילה שלו.
אלירן.

, נובמבר 2014

אני רוצה להודות לאלכסנדר על שירותו המהיר, המקצועי והכי חשוב אמין. מדובר בבחור נחמד שפגשתי במקרה דרך האתר שלכם, התרשמתי ממנו לטובה ואני ממליצה עליו בחום!
כאשר הייתי צריכה לעשות בבית מספר עבודות חשמל וחיפשתי חשמלאי מומלץ דרך האתר שלכם, קראתי טובות על אלכסנדר החשמלאי והרמתי לו טלפון ובקשתי ממנו שיבצע בביתי תיקון נקודות חשמל קיימות, התקנת נקודות חשמל חדשות, ותיקון בתי נורות שנשרפו.
אלכסנדר היה מאוד מסודר, מיד קבע מועד ושעה, אשר עמד בהם והגיע בדיוק בזמן, הגיע עם כל הציוד הנדרש והפגין רצינות רבה בעבודתו.
כשאלכסנדר התחיל את עבודתו ידעתי שיש על מי לסמוך, הוא פירק והרכיב בתי מנורה שנשרפו במיומנות ומקצועיות, וגם את התקנת נק' החשמל החדשות הוא ביצע בזריזות והקפיד על אסתטיקה וניקיון. השירות שקיבלתי היה מעבר למצופה, אלכסנדר בהחלט הצליח להרשים אותי בכל פרמטר. אם אתם רוצים חשמלאי מקצועי, דייקן, חביב ונעים שכיף לעבוד אתו! הוא יודע את העבודה!
נורית.

, יוני 2014

אני מאוד מרוצה מאלכסנדר שטיימן, הוא ביצע אצלנו עבודות חשמל שונות לשביעות רצוני המלאה ואני ממליצה עליו בחום!
חיפשתי בעל מקצוע שיעשה נק' חשמל באמבטיה לתנור חימום וכמובן יבצע את ההתקנה עצמה של תנור החימום, בנוסף הייתה לי איזושהי תקלה בחשמל של המזגן. לפני שהגעתי לאלכסנדר שטיימן, יצרתי קשר עם מספר בעלי מקצוע נוספים, ואני חייבת לציין שהצעת המחיר של אלכסנדר הייתה בין הבודדים שנשמעה לי שפויה ולא מוגזמת.
קבעתי עם אלכסנדר להמשך השבוע והוא הגיע בשעה שקבענו עם הציוד המקצועי שלו. הכל היה מאורגן ומסודר ההתקנה ונקודת החשמל החדשה באמבטיה בוצעו באופן נקי ומסודר, ביעילות ובזריזות. בנוסף לכך, אלכסנדר הצליח לטפל בבעיית החשמל של המזגן, הוא היה מאוד מקצועי, מסביר פנים והיה נחמד להכניס אותו הביתה.
בתום העבודה שילמתי לאלכס את המחיר שסגרנו מראש, יצאתי בהרגשה טובה ושמרתי את המספר שלו למקרי הצורך בעתיד.
קיבלתי שירות נהדר, אלכסנדר בהחלט ראוי לציון - עבודה מקצועית אסתטית ובמחיר הוגן!
רינת.

, יוני 2014

פניתי לאלכסנדר דרך חיפושים באינטרנט, לפניו התקשרתי למספר בעלי מקצוע שלא היו זמינים וגם אלה שהיו זמינים רצו על העבודה מחיר מופרז. אלכסנדר היה היחיד שהיה זמין להגיע מיידית וביקש מחיר סביר, כי סה"כ מדובר בהחלפה של שני שקעים.
אלכסנדר הגיע אליי לסדר ולהחליף שני שקעים חדשים, הוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם הציוד שלו, במסגרת העבודה אלכסנדר סיפק את השקעים עצמם.
בלי יותר מידי קישקושים, הוא ניגש לבצע את העבודה, לאחר העבודה שארכה מס' דקות הוא בדק שהכול תקין וניקה וסידר אחריו.
אלכסנדר בחור מאוד אחראי ודייקן, הוא עשה עבודה איכותית והשאיר עליי רושם מאוד חיובי המחיר שהוא לקח על העבודה היה סביר מאוד ואני ממליצה עליו בחום!
בתיה.

, יוני 2014

אלכסנדר שטיימן חשמלאי בחסד! הוא עשה אצלנו עבודה עשר - אפשר לישון בשקט!
אנחנו גרים בבניין מגורים וכבר ארבע שנים, אנחנו לא מצליחים לפתור את הבעיה של החשמל בחדר מדרגות - במהלך השנים עברו אצלנו מספר רב של חשמלאים ואף אחד מהם לא ידע לאתר את מקור הבעיה.
לפני מספר ימים, קיבלתי המלצה נלהבת על אלכסנדר והחלטתי להרים אליו טלפון ולבקש ממנו לראות במה מדובר. אלכסנדר הגיע אלינו עוד באותו היום, ערך בדיקה מאוד יסודית ומקיפה ולמרבה הפלא, הצליח לאתר את הבעיה!
אלכסנדר הסביר לנו שהבעיה בכלל נמצאת לא בחדר מדרגות עצמו אלא בחשמל התת קרקעי. הוא הסביר לנו שמדובר בעבודה מסובכת משחשב ולמרות זאת הוא הלך לקראתנו במחיר.
אלכסנדר עבד מאוד מאוד קשה, הוא יצר מעקף שלם של חשמל חדש לתאורה של הבניין ובכך פתר לנו לחלוטין את הבעיה. ההתנהלות שלו הייתה יוצאת מן הכלל, הוא היה היחיד שאחרי כ"כ הרבה שנים, סוף סוף הבין את מהות הבעיה והצליח לפתור אותה בדרכים יצירתיות.
סוף סוף יש לנו שוב חשמל בחדר מדרגות, אני מודה לאלכסנדר על השירות הנפלא וממליצה עליו בחום - מגיע לו!
ריקי, ראש העין.

, פברואר 2014

אל אלכסנדר שטיימן הגעתי דרך המלצה. זו פעם ראשונה שהשתמשתי בשירות שלו ואני יכול להגיד שמדובר באיש מקצוע מעולה!
הסיבה שקראתי לו הייתה בעקבות תקלה שהייתה לנו בלוח חשמל של הדירה. היינו צריכים שחשמלאי יגיע אלינו די דחוף, התקשרנו לאלכסנדר, תיארתי לו בטלפון את הבעיה, הוא שמע וקבע איתי שהוא יגיע כבר באותו יום. כשהגיע - עשה בדיקה, וקבע לבסוף שיש בעיה בלוח חשמל, ושצריך להחליף אותו. התיקון לא היה הכי זול, אבל בהתאם למחירים שבדקתי באינטרנט, המחיר שלו היה סביר ביותר.
אני חייב לציין שאלכסנדר התנהג בצורה מאד אדיבה כלפינו והיה מאד חביב, הוא עבד בצורה נקייה ומסודרת, וגם במחיר השתדל לבוא לקראתנו - בהחלט איש אמין, קיבלנו ממנו חשבונית ואחריות לשנה. מומלץ בחום!
פלג.

, פברואר 2014

אלכסנדר שטיימן חשמלאי יוצא מן הכלל!!! ואני ממליץ עליו מכל הלב!
הגעתי אליו דרך המלצות מפה לאוזן ויצא לי להשתמש בשירותיו כבר כמה וכמה פעמים.
אלכסנדר ביצע אצלנו - חיווט מחדש של כל החשמל בבית. הוא עשה עבודה מקצועית דאג לחלוקה נכונה של החשמל - אין לנו שום בעיה עם החשמל, לא נפילות מתח ולא קצרים - מאז שהוא טיפל בחשמל הכל מתקתק מצוין! הוא עשה עבודה פשוט נהדרת!
מעבר לכך הוא התקין לנו בשני חדרים בבית מזגנים עיליים - עשה התקנות נקיות ואסתטיות!
באופן כללי, אלכסנדר נותן שירות מקצועי, אדיב ונעים, הוא מגיע בזמן, דואג להשאיר אחריו נקי ומסודר ולוקח מחירים ממש הוגנים - כיף לעבוד מולו!
אהרון, ראש-העין.

, פברואר 2014

אני נותן לאלכסנדר ציון של חמישה כוכבים בכל קטגוריה שיש - זמינות, שירות ומחיר!!!
לאלכסנדר הגעתי דרך האינטרנט, הייתה לי בעיה בארון חשמל של שאלטר שרוף והזמנתי אותו לבצע את התיקון. אלכסנדר מאוד הרשים אותי - דבר ראשון: הוא דייק בזמנים, אמר שעה וכך היה, דבר שני: הוא הגיע עם כל הציוד שלו ושאלטר חדש ועבד בצורה מאוד מאורגנת ונקייה, דבר שלישי: המחיר שלו היה הוגן מאוד.
בפעם השנייה שהזדקקתי לחשמלאי, לא היססתי אפילו לרגע והרמתי לאלכסנדר טלפון, קבענו שעה, הוא כמובן הגיע בול בזמן - העביר לי נק' חשמל חדשה מארון החשמל לתוך הדירה (חיווט חדש) עבד מאוד יפה, עשה עבודה זריזה ונקייה! גם הפעם הוא לקח ממני מחיר סביר וגם הפעם הייתי מרוצה ממנו מעל-ומעבר! אני ממליץ עליו בחום ומכל הלב!
דרור, רמת-גן.

, יוני 2011

אלכסנדר היה בסדר גמור! ממליץ עליו בחום!
הגיע אליי כדי לטפל בבעיה של הצטברות קרח במקפיא של המקרר. היה לי נוח להזמין אותו, היות וראיתי באתר, שהוא גר קרוב אליי (בפתח תקווה) - כך שידעתי שהוא יהיה זמין לטפל בי כמה שיותר מהר. מתי שהוא אמר שהוא יגיע - הוא הגיע. כשבדק את המקרר, מצא שאין שום בעיה רדיקאלית - אם זה בגוף חימום או באחד הרכיבים הפנימיים (אפילו בדק את החיווט, לוודא שאכן מגיע חשמל לגוף חימום, ומצא שכן). כדי לטפל לי בבעיה - כל שעשה היה להפשיר את כל הקרח שהצטבר (ע"י שפיכה של מים רותחים). עבד קרוב לשעתיים, ועל כל זאת - גבה ממני סה"כ מחיר ביקור של 200 שקלים.
מאז עברו כבר שבועיים. המקרר בנתיים עובד בסדר ואין כל בעיה חריגה שאני שם לב אליה. אלכסנדר גם ציין בפניי, שאם אשים כן לב למשהו חריג, שאקרא לו שוב, והוא יראה אולי בכל זאת יש צורך בהחלפה של גוף חימום...
שמחתי על השירות המהיר שסיפק, ועל האיבחון האמין שנתן לבעיה. אני משוכנע שטכנאי אחר היה אולי כן ממליץ לי ישר ללכת על החלפה של גוף חימום, למרות שלא היה לי בכלל עדיין צורך בכך - אלכסנדר, בחר שלא ללכת ישר על הפתרונות הקיצוניים, ומצא תיקון זול יותר לבעיה!
נותן לו ציון עשר על הגינות ואמינות!

שלמה,
מפתח תקווה

, ינואר 2011

יצא לי להזמין לפני כמה ימים ספורים את אלכסנדר שירות תיקונים, מהאתר שלכם, והייתי מאד מאד מרוצה - גם מרמת השירות שסיפק לי, וגם ממקצועיות התיקון.
אלכסנדר השכיל לתקן לי שתי בעיות בבית:
1) הראשונה הייתה בעיה במכונת כביסה, שהפסיקה פתאום לעבוד לי ועל הצג שלה הציגה הודעת שגיאה (ERROR). כשאלכסנדר הגיע, הוא בצורה אוטומטית איבחן גוף זר שהיה חסום במשאבה (כנראה הגיע לשם דרך אחד הבגדים), שיחרר אותו, והמכונה חזרה צ'יק צ'אק לעבוד.
2) הבעיה השניה הייתה בעיה במזגן. המזגן - גם כשהיה במצב מופעל, לא הצליח, לא לקרר ולא לחמם את החדרים שבבית - בקיצור לא עבד תקין. גם כאן אלכסנדר איתר במהירות את הבעיה, החליף איזה שהוא חלק (שאני לא זוכרת את שמו), והמזגן חזר לעבוד בצורה נורמלית, אפילו, לטעמי קצת יותר טוב מבעבר!
הגעתי אל אלכסנדר, דרך האתר שלכם - ממש בצורה מקרית, כשעשיתי חיפוש של טכנאי מכונות כביסה דרך גוגל (האתר שלכם מיד קפץ לי ראשון, וגם אהבתי את נוחות השימוש בו, ואת הביקורות על הבעלי מקצוע).
בחרתי את אלכסנדר, בעיקר הודות לתגובות המצוינות שקיבל. אלכסנדר, הקפיד להגיע אליי ממש מהר. כמו שציינתי איתר ופתר לי את שתי הבעיות שלשמם קראתי לו בצורה זריזה ובמקצועיות. גם החזות שלו, והאופן שבו הוא ניגש ללקוח - מורגש שהוא יודע על מה הוא מדבר, ובכלל הוא בן אדם מאד מאד נחמד, גם עובד בצורה אחראית - מה שאומר, שנותן קבלה ואחריות על כל תיקון שהוא עושה (שני דברים שמאד חשובים לי בהתנהלות עם בעלי מקצוע).
שמחתי שבמחיר של ביקור אחד - חסכתי לעצמי גם זמן לחפש בעלי מקצוע שונים וגם כסף.
אשמח מאד להשתמש בשירותים שלו בעתיד - עכשיו כשכבר יצא לי לנסות אותו, אני יכולה לאמר שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות.

ממליצה בחום,
קתרינה

, אוקטובר 2010

לכל מי שמחפש טכנאי אמין - אני ממליץ בחום על אלכסנדר מ"שירות תיקונים".
אני הגעתי אליו בצורה הכי מקרית... פשוט דרך מודעת פרסום שלו באינטרנט, אבל מאז שמצאתי אותו, וגם הבנתי שהוא יודע לתקן פשוט הכל - לכל בעיה שיש לי, אם זה במכונת כביסה, במקרר, במזגן או בתנור - אני מיד מזמין אותו, בלי אפילו לחשוב פעמיים.
דבר ראשון - מבחינת התנהלות כללית - הוא מאד פדנט, תמיד בודק את הבעיה מכל הכיוונים בצורה יסודית, מוצא פתרונות יצירתיים, ולא מוותר עד שהתקלה מתוקנת. דבר שני - מבחינת הזמינות שלו - אפשר תמיד לסמוך עליו שהוא יגיע, ולא רק זה, אלא גם שיגיע תמיד בזמן. ודבר שלישי, והכי חשוב - מבחינת מחירים, הוא תמיד מתנהל בצורה הוגנת. אף פעם לא ימציא תקלות שלא קיימות, ותמיד יבקש מחיר הוגן - לא פחות ולא יותר ממה שבאמת מגיע לו.
אצלי - יצא לו כבר לסדר מספר בעיות שהיו לי עם המכונת כביסה. בפעם האחרונה לדוגמא, סידר לי בעיה באחד מהצינורות מים שנזלו בתוך המכונה. כמו כן גם סידר לי בעייה נוספת - בעיית חשמל שהתעוררה במזגן, כאשר השלט שלו לא הגיב, ואי אפשר היה להדליק אותו בשום צורה (אלכסנדר אילתר לנו שלט חילופי ופתר לנו את הבעיה, ואפילו במחיר יחסית זול).
בשורה התחתונה - כמו שאמרתי, מאד ממליץ עליו... אלכסנדר הוא בחור זהב עם ידי זהב!!

בתודה,
אורן מפ"ת

, ספטמבר 2010

ביצע אצלי התקנה של מדחס במערכת מיזוג מרכזית 4.5 כח סוס ישנה (בת 12 שנה). את הטלפון שלו מצאתי דרך האינטרנט. אני תושב פתח תקווה, והיה לי חשוב למצוא טכנאי מזגנים טוב שעובד באותו אזור שבו אני גר, וככה בעצם הגעתי לאלכסנדר.
בהתחלה, לפני שידעתי שהמדחס לא עובד, אלכסנדר הגיע, בדק את המזגן, וקבע שאכן מדובר במדחס שהלך. הוא הסביר לי שמדובר בהוצאה יחסית גדולה, ושאל אותי אם אני מעוניין, ואפילו המליץ לי לעשות על זה חושבים כמה ימים ורק אז לתת לו תשובה (כי הייתה לי גם אלטרנטיבה של להחליף את כל המזגן כולו). כשאמרתי לו שאני מעוניין שהוא יתקין לי מדחס חדש, הוא הלך והשתדל באמת למצוא לי מדחס בעלות שהיא לא יותר מדי גבוהה. כשמצא - תיאמנו ביננו מועד ביקור נוסף, ואז הוא גם ביצע את ההתקנה, ולשמחתי, המזגן חזר לעבוד, ממש כמו מקודם, אפילו קצת יותר טוב!

, ספטמבר 2010

יש לי מקרר אלקטרוני מסוג סמסונג. לפני כשבועיים הייתה לי בעיה בדלת שלו. הדלת לא הצליחה להיסגר כמו שצריך, בצורה הרמטית, מה שגרר אחריו צפצוף מעצבן ובלתי פוסק במשך קרוב ליומיים (למקררים אלקטרוניים מהסוג הזה יש מעין מערכת שמתריעה ע"י צפצוף ברגע שהדלת לא אטומה כמו שצריך).
את הטלפון של אלכסנדר, מצאתי דרך האתר, הוא היה מאד חביב בטלפון - כבר בשיחה, הוא מיד הסביר לי מה התקלה, ואפילו ניסה לייעץ לי מה לעשות כדי שהצפצוף המעצבן של המכשיר יפסק.
קבעתי איתו ליום שלמחרת, הוא הגיע כפי שקבענו ובשעה שקבענו. התקלה הייתה כפי שחזה בטלפון - אחד מהפינים של הדלת באמת היה שבור, הוא החליף לי את החלק, בנוסף גם עשה בדיקה כללית למכשיר לוודא שלא נגרם שום נזק אותו יום וחצי שהוא היה "חצי פתוח - חצי סגור", ועל הכל ביחד שילמתי לו 320 שקלים (כולל החלק כולל מע"מ).
קיבלתי ממנו שירות באמת טוב. אהבתי את זה שעלה מראש על הבעיה עוד בטלפון, וניסה גם לתת לי טיפים איך לסדר אותה - זה מוכיח שהוא טכנאי שמבין, ואני בהחלט ממליצה עליו!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

אלכסנדר הוא חשמלאי מומחה. אלכסנדר מתמחה בכל הקשור לעבודות חשמל, תיקונים והתקנות. אלכסנדר מתחייב לשרות אדיב, אמין ומקצועי.

שטיימן שירות ותיקונים

שטיימן שירות ותיקונים

אלכסנדר שטיימן


9.4

052-5863472
 

שטיימן שירות ותיקונים

אלכסנדר שטיימן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-5863472 חייג