כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הדברות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אקולוגי הדברות

9.7
צדוק משה
הדברות
אזור המרכז
כתובת העסק: חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  90%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2010

אקולוגי הדברות היקרים,
שמי מיכל, אני מת"א. לפני מספר שבועות פניתי אליכם כדי שתבואו ותטפלו לי בסוג של חרק מוזר ושחור (שטרם עוד יצא לי לראות) שהתנחל לי בתוך אחד הארונות מטבח שבבית ולא ידעתי איך להיפטר ממנו.
מדביר שלכם מאד חביב - חשוב לי להדגיש, הגיע אליי הביתה, איתר את הקן של החרק ופינה אותו. הוא הסביר לי שמדובר בחרק די נדיר בשם "חידקית האורז" - משהו שהוא לא נתקל בו כל יום (אפילו היה נראה שהוא קצת התרגש מכל הסיטואציה). למרות שהיו לי את כל הכוונות לבצע הדברה ולרסס (חששתי שאולי מסתובבים לי עוד כל מיני חרקים כאלו בתוך הבית, במקומות שעוד לא גיליתי) - האיש שלכם אמר שאין צורך ושזה מיותר... ושסילוק של הקן (כמו שעשה) עושה את העבודה ופותר את הבעיה- כך שפשוט חבל לי על הכסף...
המדביר שלכם היה ממש נחמד. הגיע עד אליי ופינה את הקן, ואפילו לא ביקש שקל על כל הזמן והעבודה שעשה...
המון המון תודה - פעם ראשונה שאני נתקלת בכזה יחס של בעל מקצוע - פשוט בן אדם עם כוונות טובות נטו ותו לא. אני מבטיחה שכשאצטרך הדברה רצינית יותר אקרא אך ורק לכם!

בברכה,
מיכל דרורי

, ספטמבר 2010

חיפשתי חברת הדברה, שתבצע הדברה כללית אצלי בבית. היה חשוב לי שיהיה מדובר בחברה מקצועית ואמינה, ומעל לכל שגם חומרי ההדברה, שבהם נעשה השימוש, יהיו כמה שיותר עדינים, עם רעילות נמוכה ועם כמה שפחות תופעות לוואי (כמו ריח חריף וכו').
עשיתי חיפוש קצר באינטרנט, הגעתי לחברת אקולוגי הדברות, התקשרתי למספר שמופיע באתר, הנציגה שענתה לי מהצד השני, הייתה מאד מסבירת פנים - היא הסבירה לי דבר ראשון קצת על החברה, כמה שנים הם קיימים ומה היתרונות של החומרים שלהם על פני חומרים של חברות הדברה סטנדרטיות בשוק (אמרה שמדובר בחומרים טבעיים, שכמעט ואין להם ריח, והם מפותחים במיוחד כדי לשמור על הסביבה, ולא לפגוע - לא בבני אדם ולא בבע"ח).
הם נשמעו לי רציניים, כך שתיאמתי עם הנציגה מועד הדברה. כשהגיעו עם המדבירים, הם עשו עבודה בהחלט טובה. הריסוס עצמו - בגלל שמדובר בהדברה אקולוגית, לא נעשה בחומר נוזלי, אלא בחומר יבש דמוי אבקה, שבאמת הסתבר כבעל ריח לוואי מאד מאד נמוך.
ההדברה כמו שאמרתי - הייתה הדברה כללית נגד ג'וקים, נמלים, עכבישים ושאר מזיקים. עבור השירות שילמתי להם כ - 170 שקלים. אישית, אני יכול לאמר שאני בהחלט מרוצה מהתוצאות - גם הדברה אפקטיבית, וגם הרבה יותר ידידותית לסביבה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

הדברה ירוקה בשיטה אקולוגית שממעטת לעשות שימוש בחומרים כימיים, אלא בתכשירים בעלי רמת רעילות נמוכה, אשר אינם פוגעים בבני האדם, בעלי החיים, הצומח והסביבה. הדברת מזיקים על בסיס ערכים של שמירה על הטבע.

אקולוגי הדברות

אקולוגי הדברות

צדוק משה


9.7

050-8652086
 

אקולוגי הדברות

צדוק משה

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-8652086 חייג