כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג מנעולנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ופרצת

9.4
יהודה ארנסט
מנעולנים
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2011

ממליץ בחום על יהודה ארנסט מחברת המנעולים "ופרצת". לאור ניסיונות קודמים שהיו לי איתו, וכמה הזדמנויות שבהם יצא לי להזמין אותו לבצע עבורי עבודות שונות - אני יכול בשקט לאמר שמדובר באדם מנומס, אדיב, שתמיד מגיע בזמן, וגם את העבודה - הוא עושה בצורה מקצועית, וכל זאת מבלי לקחת יותר מדי.
הזמנתי אותו בעבר לבצע התקנה של צילינדר בדלת כניסה הראשית של הבית. לפני מספר חודשים קראתי לו שוב לבצע תיקון של הצילינדר (מבלי שהצטרך להחליפו) וגם התקנה של צילינדר נוסף במחסן.
גם במשרד שלי, איפה שאני עובד, הוא תיקן לי בעיה חשמלית במערכת אזעקה שלא עבדה, ע"י כך שעשה מעקף חשמלי לבעיה, וכך גם הצליח לפתור לי אותה במחיר נמוך.
לסיכומו של עניין - הוא אדם מאד הגון. אחד שתמיד ימצא דרכים יצירתיות לפתור את הבעיה, מבלי להכניס להוצאות מיותרות!

בברכה,
גידי

, פברואר 2011

ממליץ עליו בעיניים עצומות! יהודה ארנסט הוא גם אדם מאד הגון, גם מגיע הכי מהר שאפשר ברגע שקוראים לו, גם לא לוקח מעבר למה שצריך לקחת, יודע תמיד לעלות במדויק על הבעיה ולתקן אותה בצורה מקצועית, והכי חשוב - כבן אדם - תמיד יש לו הרבה סבלנות ללקוח, ואף פעם לא יעזוב את בית הלקוח מבלי להשאיר אותו הכי מרוצה שניתן.
לי אישית כבר יצא להזמין אותו מספר פעמים (לאחר שאת המספר טלפון שלו קיבלתי בהמלצת חבר). בפעם האחרונה הוא התקין לי מנעול בדלת כניסה, במחיר הכי טוב שמצאתי בכל השוק. פעם אחרת כאשר קראתי לו לתקן דלת אחרת בבית שיצאה מהמקום - הוא הגיע וסידר את הצירים, מבלי לקחת לי על זה תשלום בכלל...
קודם כל חשובה לו טובת הלקוח - לפני המחיר ולפני הכסף שהוא לוקח. זה - מה שלדעתי מביא לו את כל הלקוחות, וזה גם מה שגורם לכל-כך הרבה אנשים לחזור אליו. מאד מאד מ-מ-ל-י-ץ !!

בתודה,
שי גולן

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

פריצה, התקנה ותיקון של דלתות מכל סוג פריצת מנעולים (כולל רב בריח) התקנת מנעולי כספת התקנת מנעול שבת התאמת מפתחות מאסטר לבית ולמשרד מכירת כספות והתקנתן פריצת כספות התקנות אינטרקום

ופרצת

ופרצת

יהודה ארנסט


9.4

054-3517777
 

ופרצת

יהודה ארנסט

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-3517777 חייג