כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מכונות כביסה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אוביקל-הצדיק מהטלויזיה

9.5
עובד מור
תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה
אזור המרכז
כתובת העסק: נחל עוז 3, תל אביב-יפו

  99%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  83%

מחיר הוגן

36 חוות דעת מהימנות

, יולי 2015

מרוצה מאוד, עובד נתן מידע אמין, לקח מחיר הוגן. סוף סוף הגיע אלי בעל-מקצוע אמין, הוא בהחלט ראוי לטייטל צדיק!!! ממליצה בחום!
לפני מספר ימים כשהפעלתי את המכונה ראיתי שיש נזילה ויוצאים מים מתחת למכונה.
לאחר שרשמתי בגוגל "תיקון מכונת כביסה", הגעתי לכרטיס העסק של עובד מור באתרכם. התרשמתי מהשוואת המחירים וההמלצות באתר והתקשרתי לראות אם הוא פנוי להגיע. עובד אמר לי שעה וכך היה!
עובד הגיע בשעה שקבענו, פתח את המכונה וגילה שיש בעיה בגומייה בצינור של יציאת המים מה שגרם לנזילה. עובד החליף את הגומייה, כמו כן הוא היה מאוד מקצועי, הגיע עם כל הכלים הדרושים וגם היום חודש לאחר שביצע את העבודה, מכונת הכביסה עובדת כמו שצריך ואין סימנים לנזילה. אני יכולה לסכם ולומר שאני בהחלט מרוצה, המחיר שעובד לקח על התיקון היה הוגן וכמו שכבר ציינתי - עובד יצא צדיק.
לימור.

, יולי 2015

פניתי אל עובד "אוביקל-הצדיק מהטלויזיה", בעקבות תקלה שפקדה את מכונת הכביסה שלי. התקשרתי אל עובד בעקבות ההמלצות הטובות, אמרתי לו מה הבעיה, הוא הבטיח שיגיע בשעתיים הקרובות, ואכן כך גם היה.
כשעובד הגיע ובדק את מכונת הכביסה, הסביר לי שמדובר בגוף חימום ש"הלך".
עובד הראה לי את גוף החימום שנשרף, הצעת המחיר על החלפת גוף החימום הייתה אמינה ביחס למחירים באינטרנט ונתתי לו אישור לבצע את התיקון.
עובד הלך להביא גוף חימום מתאים למכונה שלנו, הוא חזר עוד באותו היום, ביצע החלפה מהירה ומקצועית של הגוף ובאמת הבעיה נפתרה!
כמו שציינתי בהתחלה - טכנאי אמין, שירותי ומקצועי - לכן אני ממליצה עליו בחום.
דנה.

, יולי 2015

עובד היה מקצועי ואמין, אומנם השירות הסתכם רק בייעוץ אבל התרשמתי שמדובר בבעל מקצוע טוב וישר - ממליץ!
לפני מספר שבועות, מכונת הכביסה שלנו ששירתה אותי מספר שנים לא מבוטל, החליטה להפסיק לעבוד. חיפשתי דרך האינטרנט טכנאי מומלץ. בעקבות החיפוש הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על עובד "אוביקל- הצדיק מהטלויזיה", הסברתי לו במה מדובר והוא סגר איתי שעה.
עובד הגיע בשעה שקבענו, הוא הביא ציוד מתאים, פירק את המכונה וגילה קרע ברצועת ההנעה של התוף. שאלתי את עובד מה עלות החלפת הרצועה. הוא סיפק מידע אמין והמחיר באמת היה ממוצע למחירי השוק. מכיוון שעלות החלפת הרצועה הוא לא זול והמכונה דיי ישנה, החלטתי שעדיף לרכוש מכונת כביסה חדשה.
בכל אופן עובד לא לחץ, היה באמת מקצועי, הודיתי לו על השירות, שלמתי עלות ביקור ונפרדנו לשלום.
עופר.

, פברואר 2015

עובד טכנאי מצוין, הוא איתר את התקלה במהירות ופתר אותה עוד באותו היום - ממליץ בחום!
הייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה שהפסיקה יום אחד לעבוד וחיפשתי טכנאי מכונת כביסה שיגיע לתת הערכת מחיר ולראות במה מדובר.
הגעתי לעובד הטכנאי דרך חיפוש באינטרנט, נכנסתי לאתר שלכם ובחרתי בו מתוך מספר בעלי מקצוע שמפורסמים אצלכם.
עובד הגיע בשעה שקבענו עם כל הכלים והחלקים הנחוצים לתיקון, הזיז את המכונה, פירק את הפלסטיקה מסביב למכונת הכביסה ובעצם ערך בדיקה יסודית בכדי להגיע לשורש הבעיה, בסופו של דבר הוא הסביר לי שמדובר בתקלה פשוטה יחסית - התוף השתחרר מהגומיה.
הוא יידע אותי מראש מה המחיר, לא המציא המצאות ואמר שצריך להחליף את הכרטיס לגמרי, אלא אמר שדרוש תיקון במקום וכך עשה, השירות שלו היה מאוד מקצועי וההתנהלות הייתה אדיבה ומנומסת. כאשר עובד סיים את התיקון הוא הרכיב בחזרה את כל חלקי המכונה, סידר אחריו ויידע אותי שעל כל בעיה נוספת או חוזרת שרק ארים אליו טלפון.
ממליץ בחום - ירון.

, ינואר 2015

אני אפתח את חוות דעתי על עובד בשלוש מילים: מקצועי, נעים ואמין!
פניתי לעובד לטיפול במכונת כביסה שהפסיקה לעבוד, לעובד "אוביקל - הצדיק מהטלוויזיה" הגעתי דרך ההמלצות אצלכם באתר, התרשמתי שמדובר בבעל-מקצוע אמין ולי זה מאוד חשוב, לא אוהבת שמרמים אותי. שוחחתי עם עובד בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא אמר לי מראש את עלות הביקור והזמנתי אותו להגיע.
עובד דייק בזמנים, הגיע והחל באיתור התקלה שנמצאה במד גובה מים ופתר אותה צ'יק צ'ק בהחלפת החלק. הוא השאיר את המקום נקי ומסודר ולא העז לדרוש תשלום לפני שהפעיל את המכונה ווידא שאכן היא תקינה. המחירים שלו מאוד סבירים והוגנים והוא עומד מאחורי כל מילה שלו בין אם זה בזמן, במחיר או במהות הבעיה.
לסיכום: עובד איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, הוא מקדיש את כל תשומת הלב לפיתרון הבעיה ולא מתעסק ומנסה להוציא כסף מלקוחות - איש טוב.
אביבה.

, ינואר 2015

יש לנו מייבש כביסה שתיפקד טוב עד לאחרונה, חיפשתי טכנאי שיגיע לבדוק במה מדובר ולעובד הגעתי דרך אתר "טוב תודה" - סיפרתי לו על הבעיה, הוא תחקר אותי בטלפון בדיוק מה התקלה, והבטיח להגיע למחרת - לבדוק.
כמובטח, עובד הגיע ביום שאחרי, לא איחר, הגיע בדיוק בשעה שקבענו (מה שכבר עשה עלי רושם טוב!), הוא בדק את המייבש, קבע שמדובר בגוף חימום שלטענתו "הלך", ויצא להביא לנו את החלק.
כעבור חצי שעה חזר עם הגוף חימום החדש. תוך שעתיים כבר המייבש חזר לחיים. עובד גם עשה בדיקה נוספת כללית למייבש, לבדוק שאין תקלות נוספות, ושבאמת הכל עובד כמו שצריך. על הביקור כולל החלק, הוא לקח מאיתנו מחיר סביר לחלוטין.
מה שאהבתי אצלו, מעבר לכך שרואים שמדובר באדם שהוא מאד מקצועי, ושיודע את העבודה, הוא גם מאד סבלני, היה לו מאד חשוב להסביר לנו מה הבעיה, ושנדע שאפשר לסמוך עליו גם אחרי שיצא מפתח ביתנו.
אני בכיף אקרא לו שוב! המלצתי עליו גם בחום לילדים שלי ולחברות שלי מהעבודה! באמת שמגיע לו ציון גדול לשבח!!
יעל.

, מרץ 2014

לפני כמה ימים כשהפעלתי את מכונת הכביסה, שמתי לב שהיא לא מנקזת את המים החוצה וחיפשתי באינטרנט טכנאי מקצועי ואמין.
לעובד הגעתי דרך האתר, קראתי חוות דעת טובות, הוא ביקש ממני לתאר לו את הבעיה ולפי ההסבר שלי אמר שיש כמה אופציות שקשורות למשאבה ונתן לי טווח מחירים מראש.
עובד קבע איתי מהרגע להרגע, הגיע מהר מאוד ובדיוק בזמן. עובד ניגש לראות במה מדובר, עשה בדיקה מקיפה ועלה על הבעיה במהירות, הוא הראה לי בדיוק מה הוא עושה ומה הייתה הבעיה - הסביר לי שבסה"כ מדובר בסתימה של פתח המשאבה וסילק את הלכלוך ועתה המכונה עובדת!
המחיר שהוא לקח עבור השירות היה הוגן ביותר ובדיוק כמו שסוכם, מדובר בעבודה קטנה ועובד לקח בהתאם. אני ממליצה עליו בחום!! האמת שקראתי את התגובות ואמרתי ננסה וכל מה שכתוב היה בדיוק נכון גם אצלי. האמינות אצלו היא מעל הכל, מקצועיות וטיפול מיידי.
דנה, גבעתיים.

, פברואר 2014

הזמנתי את עובד אליי הביתה כשהייתה לי תקלה במכונת כביסה. המכונה פשוט הוציאה מים החוצה והנזילה הזאת הייתה בעייתית מאוד לתפקוד של המכונה וזה גם עשה בלגן בבית.
עובד הגיע, בדק את המכונה ובאופן מיידי הוא מצא שיש בעיה עם הצינור מאחורה שהוא סתום לחלוטין ולכן המים נוזלים החוצה. עובד שחרר את הסתימה בצנרת והבעיה נעלמה. המחיר של עובד היה נמוך משמעותית מהצעות אחרות שקיבלתי מבעלי מקצוע אחרים והעבודה שלו איכותית ומקצועית. לא בכל יום פוגשים בעל מקצוע ברמה כזאת וזה ראוי לשבח. מומלץ ביותר.
גיא מתל אביב

, פברואר 2014

הייתה לי בעיה עם מייבש הכביסה שהתקלקל והזמנתי טכנאי כדי שיבדוק את הבעיה. הטכנאי שהזמנתי בדק את המייבש ואמר לי שאין מה לעשות עם המייבש ושאפשר לזרוק אותו לפח. הזמנתי טכנאי אחר שגבה סכום גבוה ולא הצליח לתקן את המייבש. עד שהגעתי לעובד שהתגלה כטכנאי מקצועי בעל יכולת גבוהה.
עובד בדק את המייבש ואמר לי שהוא יוכל לתקן אותו בסכום נמוך ושחבל יהיה לזרוק אותו. עובד שידר אמינות רבה וסמכתי עליו והתברר שצדקתי. עובד סידר את המייבש בסכום נמוך יחסית והבעיה נפתרה. המייבש עובד אחרי התיקון כמו מייבש חדש. עובד היה ישר ואמין, הסביר לי בדיוק מה קורה עם המייבש ומה האפשרויות שלי במצב הזה. לא יכולתי לקוות לטכנאי טוב יותר ממנו ואני ממליץ עליו מאוד.
חגי מבני ברק

, פברואר 2014

מייבש הכביסה שלנו התקלקל והייתי צריך להזמין טכנאי בדחיפות. שיערתי שהנזק בר תיקון וחיפשתי בעל מקצוע אמין ואיכותי לטיפול מיידי בבעיה. מצאתי את עובד באינטרנט ותיאמנו ביקור. עובד הגיע אליי הביתה ובדק את המייבש ביסודיות. להפתעתי עובד קבע שלא שווה לי כלכלית לתקן את המייבש ועדיף לי לרכוש אחד חדש. עובד אמר לי שהוא יוכל לתקן את המייבש אבל זה יהיה כרוך בהוצאה כספית גדולה יחסית ופשוט לא יהיה משתלם מבחינתי לעשות זאת, עדיף לי לקנות חדש.
עובד יכול היה למרוח אותי ולגבות תשלום יקר על העבודה אך במקום זאת הוא היה ישר והגון וגילה אמינות רבה, הוא אמר לי בצורה ישירה שמבחינת האינטרס שלי עדיף לא לתקן ולקנות חדש ואפילו עזר לי להוריד את המייבש מחוץ לבניין. על הביקור והבדיקה הוא גבה סכום סטנדרטי ואני מודה לו על היושרה והמקצועיות וממליץ עליו בשמחה.
אייל מרמת גן

, מאי 2013

מכונת הכביסה של ״קונסטרוקטה״ נתקעה ולא עברה לתוכנית הבאה, נזכרתי בתוכנית ״יצאת צדיק״ והחלטתי לחפש טכנאי משם בגוגל, משם הגעתי לאתר טוב תודה שם גם קראתי את מגוון ההמלצות.
דיברתי עם עובד שציין את עלות הביקור והגיע לבדוק במה מדובר, אז הסתבר לי שמהות הבעיה היא בברז שמוביל מים למכונת הכביסה ולכן המכונה לא עבדה. עובד הגיע מצויד בכל הכלים הנחוצים לתיקון, לאחר בדיקה קלה הוא עלה על הבעיה וסידר הכל! הסביר לי שהברז עצמו לא תקין וצריך להחליף אותו אך מאחר וזה לא בתחומו והוא לא רוצה שאתקע עם הכביסות הוא ייתן לי פתרון זמני שיאפשר לי להפעיל את המכונה בינתיים ( 4 מכונות הפעלתי מאז) על הדרך, ניקה את הפילטר של המכונה, נתן טיפים לשימוש נכון, וטיפים לשימוש במייבש גם!! עובד ביקש ממני להפעיל את המכונה כדי לוודא שאין בעיה נוספת (הוא סירב לפתוח את המכונה סתם כדי לא לעשות נזק נוסף), אחרי שראינו שהמכונה תקינה, הוא סידר אותה במקומה, ניקה אחריו ושאל אם יש משהו נוסף שהוא יכול לעזור. באמת צדיק!
בנוסף, חשוב לציין שעובד עמד במחיר, נתן חשבונית ואף קיבל ממני טיפ שהשיב עליו בתמיהה למקרה שטעיתי בסכום שהייתי אמורה לשלם. ממליצה עליו בחום, כל הכבוד שיש אנשים ישרים כאלה עדיין.
ואלרי מתל אביב

, ינואר 2013

הגעתי לעובד במקרה דרך האתר, הוא הראשון שחזר אלי בזריזות. שמע בטלפון את מהות התקלה (מייבש שבן כ-6 שנים שהחל לקצר), התייחס לידע המוקדם שהצלחתי לקבל (שקרוב לוודאי שמדובר בגוף חימום ויתכן שלא משתלם להחליפו), תיאר את האפשרויות לטיפול ואת המחירים עבור כל סוג של עבודה שעשוי להתממש והגיע במהירות. לאחר שבדק את המייבש ביסודיות ווידא שזו התקלה הנכונה הוא פירק את גוף החימום והסתכל על "סביבת העבודה". הוא העיר לי שצינור הפליטה מקופל ודחוס אל מול החלון, ויתכן שעובדה זו גורמת להצטברות של סיבים ולחות בתוך המערכת, ושזו סיבת הקצר. באופן לא צפוי הוא ביקש שאביא לו פן לשיער והראה לי (עם המכשיר הפשוט שלו) איך במהלך החימום והייבוש חוזרת ספיקת החשמל והבעיה נפתרת. הוא השקיע עוד מס'' דקות בייבוש ואז הרכיב הכל חזרה ווידא את פעילות המכשיר. כמובן שהתרשמתי מאוד הן מיושרו והן ממקצועיותו ומגיעות לו כל ההמלצות והמחמאות החמות.

, נובמבר 2012

מגיע לעובד ציון 10+ על המהירות, השירות, המקצועיות, ההסבר, השקיפות והיחס. עוד לא נתקלתי בבעל מקצוע כזה.
הזמנתי את עובד מחברת אוביקל בעקבות ההמלצות שקראתי עליו כאן באתר לסדר לי בעייה של נזילת מים ממכונת כביסה די ישנה. עוד באותו היום בו התקשרתי אליו עובד כבר הגיע לפתור את התקלה. יותר מהכל חשוב לי לציין את השירות הנהדר והשקיפות המלאה שבה הוא פעל מולי. המכונה נמצאת בתוך מרפסת שירות קטנה מאוד עם דלת מפרידה, עובד פירק את הדלת לזמן התיקון רק כדי שאוכל לצפות ולראות בדיוק מה הוא עושה, הכל כדי לתת לי הרגשה ששום דבר לא נעשה מאחורי הקלעים.
הוא בדק את המכונה, הסביר לי כל דבר בתהליך הבדיקה, לא ניסה לייפות או להחליק דברים, נתן לי מידע מפורט ומקיף. עובד הסביר לי על שני אופציות לתיקון התקלה, הדבקה של הצינורית בצורה שתסתום את הנזילה או החלפת החלקים והצינורית, תיקון יקר ויותר שכנראה ייתן פתרון לטווח ארוך יותר. אך מאחר ומדובר במכונה ישנה למדיי עובד המליץ לי בסופו של דבר לנסות קודם את ההדבקה למרות שהפתרון האחר היה מכניס לו יותר כסף.
הוא נתן לי את הכרטיס ביקור שלו וביקש שאהיה אתו בקשר אם תתעורר כל בעיה שהיא, בינתיים חלף זמן מאז התיקון והמכונה עובדת כמו שצריך וללא שום בעיות. עובד עשה עליי רושם של איש מקצוע שהאמינות וההגינות חשובים לו יותר מהכול, הוא פעל מולי בשקיפות מלאה והעניק שירות לבבי מקצועי ואדיב. ממליצה עליו בכל פה.

מיקי, תל אביב

, נובמבר 2012

לא בכל יום נתקלים בנותני שרות מעולים. אבל כשנתקלים- אנחנו מחוייבים לפרגן. אתמול שבקה חיים מכונת הכביסה היקרה שלי..ומה נעשה בלי מכונת כביסה???!!!איזו מחשבה מפחידה....
נזכרתי שלפני כמה חודשים ביקר אצלי טכנאי שמצאתי כאן באתר, אוביקל הצדיק, לאחר נזילה שהייתה אצלי במכונה, והוא הגיע במהירות, נתן שירות אדיב ונעים יוצא מהכלל, עשה רושם אמין מאוד, פתר את הבעיה בטיפול מהיר ויעיל, החליף גומיה שנקרעה בחדשה, בדק ווידא שהמכונה שבה לעבוד ללא תקלות וגם גבה מחיר מצוין.
מיד התקשרתי אליו.
הוא המליץ על מכונה איטלקית, הוא דאג להתקשר בעצמו ולהפנות אליי נציגת מכירות שהתקשרה תוך חצי שעה לבצע את העסקה, והוא התקשר אחר כך לתאם איתי הגעה להיום. הוא הגיע, פינה את המכונה הישנה, התקין וסידר את המכונה החדשה במקום, הסביר לי בסבלנות כל דבר הנוגע להפעלת המוכנה ועשה אחריו סדר וניקיון קצר, פינה את כל הפסולת והשאיר את סביבת המכונה נקייה ומסודרת.
עברו פחות מ 24 שעות הרגע שפניתי אליו והמכונה כבר בפעולה!
הכל אצלו פרפקט, השירות, היחס, המהירות, המקצועיות והאמינות 100%

אריאלה, כפר סבא

, יולי 2012

חיפשתי באתר של "יצאת צדיק" טכנאי למכונת כביסה של חברת "מילה" שהפסיקה לעבוד. ראיתי אותו גם באתר הזה ובעקבות ההמלצות באתר פניתי לעובד מאוביקל . הסברתי לעובד את הבעיה: הכביסה יוצאת עם ריח נוראי, המרכך כביסה לא נמשך פנימה. הוא הסביר לי מחיר ביקור ומחיר חומר שהוא יצטרך לשים לפתירת הריח וקבענו מתי הוא יגיע.
עובד הגיע בזמן עם מגוון כלי עבודה והוא תחילה פתח את הניקוז, ניקה את הפילטר והגביר את זרם המים למכונה שהיה חלש יחסית. אחר כך הוא הכניס את החומר שמסיר ריחות רעים והורג פטריות אם יש. כשראיתי שמדובר באדם מקצועי ביקשתי ממנו אם יוכל להסתכל על מדיח הכלים הישן של "בוש" שעמד במשך שנים ללא מעשה. עובד בדק את המדיח והסביר לי שמדובר במצוף החשמלי ומאחר והוא תקול צריך להחליף אותו. עובד הסביר מה המחיר עבור כך ומשהסכמתי ביצע את ההחלפה. בתום השרות, עובד בדק את שני המכשירים לוודא תקינות. הוא השאיר את סביבת העבודה נקיה ומסודרת, שילמתי לו את המחיר המדוייק אותו קבענו, קיבלתי חשבונית ואחיות על החלק שהוחלף לחצי שנה.
אני שמחה להמליץ עליו כאמין מקצועי אדיב וזריז. תודה לעובד על כל הטיפים בנושא מכונת הכביבה ומדיח הכלים.

עופרה מרמת גן

, יוני 2012

רק מילים טובות יש להגיד על עובד.
פניתי אליו באופן ממש אקראי, דרך האתר. הוא ענה לשיחה ונתן הבחנה מקצועית מאוד לאחר שהסברתי לו כי מדובר במכונת כביסה של חברת "AEG" שרועדת ורועשת בהפעלתה. עובד נתן לי הצעת מחיר כללית בטלפון וקבענו מתי הוא יגיע, והוא הגיע בזמן, כפי שסיכמנו. לאחר בדיקה הוא איתר את הגורם לבעיה והסביר לי שמדובר בבולמים וצריך להחליפם. עובד ציין את המחיר הסופי והחל במלאכה שלשמה הוא היה מוכן עם כל כלי עבודה וחלק שנזקק לו. רבע שעה לאחר מכן המכונה עבדה ללא רעשים או רעידות והוא דאג לוודא זאת כשאני לצידו. כשראיתי שתיקן את מכונת הכביסה ביעילות יוצאת דופן , ביקשתי אם יוכל, על הדרך לבדוק גם את מדיח הכלים, למרות שלא היה בתוכנית. עובד נרתם לכך בשמחה ובדק אותו. הוא הסביר שישנה בעיה בכבל, הסביר לי שיקח רק עבור עלות החלק ובאישור שלי ביצע את ההחלפה. חשוב לי לציין שבהחלפת החלקים בשני המקרים, עובד הציג בפניי את החלק הישן לעומת החדש, הסביר לי את פעולותיו בסבלנות והשאיר את החלק הישן אצלי. התרשמתי מאוד מההבחנה המהירה של התקלה, הסביבה המסודרת והנקיה בה הוא עובד, היחס הנעים והאמינות הרבה. הוא עמד במחיר וקיבלתי חשבונית, עבור המאוורר ישנה אחריות של שלושה חודשים. אמליץ בחום לכל מכריי ויש לי הרבה. המשך כך עובד ותזכה לעוד לקוחות מרוצים.

מודה בכל פה,
מוטי מראשון לציון.

, מאי 2012

הגעתי ל"אוביקל" דרך אתר "טוב תודה", ראיתי את ההמלצות ובשמחה רבה - אני מצטרפת להמלצות החמות!
שוחחתי עם עובד, הסברתי לו כי מכונת הכביסה שלי, מסוג בוש, הפסיקה לבצע סחיטה ומים לא התנקזו מהמכונה, הוא נתן לי הצעת מחיר וקבענו שעה שהוא יגיע.
הטכנאי הגיע בזמן שקבענו, עם ארגז כלים ובדק את המכונה. לאחר מכן הוא ניקז את המים מהמכונה, ניקה את הצינורות ואפילו ייצב לי את המכונה לאחר ששם לב שהמכונה רועדת בהפעלה. כשסיים את התיקון, לאחר גג חצי שעה, בדק פעמיים שהמכונה תקינה ולא עושה בעיות נוספות מעבר לפיתרון התקלה שלשמה הגיע. הוא גבה רק את מחיר הביקור, בדיוק כפי שציין בטלפון ונתן לי חשבונית עבור התשלום. עובד דאג להשאיר את הסביבה בה עבד מסודרת ונקיה והסביר לי בסבלנות מה הבעיה ומה הפיתרון, הוא היה מאוד אדיב ונעים. קיבלתי מענה מהיר מאוד, טכנאי מקצועי ושירות אמין והגון.
נעים לגלות בעל מקצוע כזה - ממליצה עליו בחום!!

נתלי מתל אביב

, מרץ 2012

הרי ידוע שאנשי מקצוע בארץ זה דרעק...הם מגיעים באיחור אלגנטי, חושפים קופת צדקה באחוריים ומוסיפים שמן למדורה לניפוח התשלום. אז אני נתקלתי בחריג לכלל. טכנאי מכונות כביסה בשם עובד אוביקל, ששבחיו הולכים לפניו ופשוט מודל לחיקוי. הגעתי אליו דרך האתר הזה עם ההמלצות שבו והאמת חששתי שזה בלוף אבל התבדיתי. פניתי אליו מלכתחילה כי מכונת הכביסה (AEG) הרעישה ורעדה.
עובד הקדים מעט, הגיע מצוייד בכל הכלים והחלקים הדרושים לטיפול בתקלה, הסביר לי שהבעיה היא בקפיצים הבולמים, הזיז את המכונה פירק את החלק האחורי וביצע את ההחלפה. כשסיים את ההרכבה של הקפיצים החדשים הוא בדק שהרעשים והרעידות פסקו, חיבר חזרה את כל מה שפירק וסידר וניקה אחריו.
המחיר לא השתנה כמאומה זה. קיבלתי חשבונית מסודרת ותעודת אחריות לחצי שנה וזכיתי לידיעה שבכל בעיה נוספת אני יכול ליצור איתו קשר בשנית. עובד היה אדיב, לבוש מכובד, שירות מדהים מעל למצופה, מקצועיות, סבלנות והוגנות.
אז לסיכום- מצטער להרוס את הסטיגמה, עובד יכול לשמש דוגמה לבעלי המקצוע בארץ.

בהערכה רבה,
איתי מתל אביב

, דצמבר 2011

לפני זמן מה מכונת הכביסה שבביתי, מכונת כביסה של BEKO הפסיקה לעבוד כראוי, כך החלו החיפושים אחר בעל מקצוע בתחום.
תחילה היה אצלי בעל מקצוע שתשובתיו לא מצאו חן בעיניי אך ידעתי כי לבעיה יש פתרון והמשכתי לחפש טכנאי למכונת הכביסה.
כך הגעתי לאתר "טוב תודה", במהלך חיפושיי באתר מצאו בעיניי חן ההמלצות שנכתבו על "אוביקל הצדיק מהטלויזיה" והייתי חייבת לבדוק אם באמת הוא אמין... כבר בשיחת הטלפון הוא זיהה את הבעיה , הגיע בזמן שקבענו עם חיוך ופתר את הבעיה בעשר דקות. הסתבר כי היה צריך להחליף צינור נשם אדים, וכשהוא פתח את המכונה ראינו כי הצינור הישן היה כולו קרוע, וברגע שהוא החליף אותו כל הבעיות נעלמו וכמובן שהמכונת כביסה עובדת נפלא!
איזה כייף שעדיין אפשר למצוא אנשים טובים כאלה! אני רשמתי הטלפון שלו בהישג יד לכל תקלה אחרת, כדאי גם לכם.

המון תודה,
ניצן מיהוד

, אוקטובר 2011

אין לי מספיק מילים כדיי לתאר את עובד, מדובר באדם משכמו ומעלה.
כל מילה שכתובה עליו היא נכונה, אני רוצה לחזק את הכתוב, כי באמת שלא זכיתי להכיר אדם כה ישר, מקצועי ונחמד.
הזמנתי את עובד כי המדיח שבבתי (מסוג אלקטרה) לאט לאט גסס עד שהפסיק לעבוד, כשעובד הגיע הוא בין רגע הבין כי מדובר במפתח של המדיח וכל שיש לעשות זה להחליפו. (חשוב לי לציין כי לפניי שהזמנתי אותו פחדתי שיהיה מדובר במשהו חמור יותר שעלול להוביל להוצאות לא צפויות).
כל שעובד עשה זה להחליף את הסוויץ והיום המכונה עובדת בצורה מעולה, אין לי אף תלונה אחת.
היום אינך זוכה להכיר אנשים ישרים שאוהבים את מקצועם, ואילו אצל עובד מ"אוביקל הצדיק מהטלוויזיה" אהבת המקצוע והשירות לקוחות שלו הן כה בולטות וטובות.
אז אני מציעה להפסיק לחשוב פעמים, כשמדובר בטכנאי מדיחי כלים, לא מתפשרים ופונים לעובד הצדיק!

ממליצה בחום
אירית מבת-ים

, אוקטובר 2011

גם אני נוכחתי לגלות שההמלצות שנרשמו על עובד מ"אוביקל –הצדיק מהטלוויזיה" הן אמינות ונכונות ,ולכן אני שמח להוסיף את המלצתי החמה- ללא ספק מדובר בבעל מקצוע מעולה ונותן שירות אמין.
אני ואישתי הזמנו את עובד בגלל שמכונת הכביסה שבבתינו הפסיקה לעבוד,כמובן שלא ידענו לאתר את הבעיה והבנו כי עלינו למצוא בעל מקצוע שידע לאתר את מהות לבעיה, ערכנו חיפוש באינטרנט ובאופן אקראי הגענו לאתר "טוב תודה" אני ואישתי התרשמנו לטובה מכל ההמלצות החמות שנכתבו על עובד ולכן החלטנו ליצור עימו קשר.
אני חייב להגיד לכם שעשינו את ההחלטה הנכונה ביותר.
עובד הגיע לביתנו מהר מהמצופה, הגיע בזמן, בין רגע איתר כי הבעיה היא במשאבה. ירד לרכבו והביא משאבה חדשה המתאימה למכונת הכביסה שלנו.
מאותו רגע לא נתקלנו בבעיה במכונה והבגדים יוצאים נקיים להפליא :)
אני מרוצה מאוד מעבודתו של עובד, מדובר באדם ישר, מקצועי ואמין.

ממליץ בחום
עמיחי מקרית אונו.

, יוני 2011

עובד מאוביקל פשוט אלוף! אני יודעת כמה כותבים עליו שהוא טוב אצלכם באתר... אני בכל מקרה הזמנתי אותו לפני כמה שבועות כדי שיתקן לי מכונת כביסה ובאמת הייתי מרוצה.
עובד עזר לי מאד! שלא לדבר על זה שחסך לי כמה מאות שקלים בתיקון של המכונה, אלא גם חסך לי הוצאה של כמה אלפים טובים בקנית מכונה כביסה חדשה.
המכונה הפסיקה יום אחד לעבוד. הזמנתי טכנאי ראשון לפני עובד (שזה אגב, טכנאי דווקא קבוע שלנו שאנחנו עובדים איתו כבר הרבה שנים). אותו טכנאי שהגיע, בדק את המכונה אפילו בלי להזיז אותה ולפתוח. לטענתו הלאגרים של המכונה הלכו - מה שהותיר לנו לפי הדיאגנוזה שלו שתי אופציות: או להתקין לאגרים חדשים ביותר מאלף שקלים, או פשוט לקנות מכונה חדשה. שילמתי לאותו טכנאי על ביקור, והחלטתי לשמוע חוות דעת נוספת. באתר מצאתי את הטלפון של עובד מ"אוביקל". מצאו חן בעיניי החוות דעת הטובות שקיבל מלקוחות וביקשתי ממנו שיגיע.
עובד הגיע, פתח את המכונה. להבדיל מן הטכנאי הקודם שביקר אצלנו - הוא דווקא כן עשה בדיקה יסודית. עובד אמר שלא לאגרים ולא נעליים... המכונה לחלוטין תקינה (וגם יכולה בשקט להמשיך לשרת אותנו עוד לפחות כמה שנים טובות). בסה"כ מה שצריך להחליף זה כבל חשמלי שנקרע.
יום למחרת עובד חזר עם הכבל, והתקין אותו במכונת כביסה. במקום להוציא אלף שקלים על לאגרים או לקנות מכונה חדשה - יצאתי בסה"כ בנזק של 300 ש"ח (זה מה שעובד לקח!). אחרי שסיים את הטיפול במכונת כביסה, ביקשתי שיבדוק לי גם מכשיר מייבש כביסה, שהרבה מאד זמן לא היה בשימוש. עובד, לבקשתי, בדק גם אותו, אמר שהוא עובד מצוין, חיבר לי אותו לחשמל וגם הראה לי איך להשתמש בו (כל זה אגב מבלי לקחת עוד תשלום נוסף, מעבר לתיקון של המכונת כביסה).
לסיום - כמו שרשמתי - עובד אלוף! אמין והגון, ומגיעות לו לדעתי כל המחמאות! אני מתכוונת להשתמש בו מעכשיו המון (מבחינתי על הטכנאי הקודם שלי - שמתי איקס אחד גדול!).

בתודה,
רחל

, ינואר 2011

אוביקל,
התקשרנו אלייך לפני מספר ימים בגין מדיח כלים שלא עבד. המדיח פשוט היה מת (בלתי ניתן להפעלה לחלוטין), והיינו משוכנעים שמדובר בבעיה רצינית, שתצריך או עלויות מאד גבוהות של תיקון או רכישה של מכשיר חדש.
כבר בטלפון - כשביקשת תאור של הבעיה, הרגעת, ואמרת שלדעתך זו לא בעיה רצינית. כשהגעת - גם הראית לנו והסברת, שכשלפעמים יש סתימה במערכת ההצפה, והמדיח לא יכול לנקז את המים של השטיפה - הוא נכנס למעיין מערכת מגננה, ומפסיק מעצמו לעבוד, כדי לא להסב נזק.
מה שעשית, היה ניקוז של המים, ופתיחה של הצינורות שהיו סתומים. נשארת עוד כמה דקות לוודא שהמדיח באמת עובד תקין, ועל הכל בסה"כ גבית מחיר סמלי של ביקור: 220 שקלים.

כל הכבוד! יצאת באמת על הכיפאק!
אמיר

, ינואר 2011

אוביקל הצדיק השכיל לתקן לי מכשיר מייבש כביסה שלא עבד, בצורה מקצועית, תקינה ואחראית.
גם אני הגעתי אליו דרך האתר שלכם, לאחר שהתרשמתי מכמות ההמלצות שלהן זכה לקבל. אוביקל הגיע אליי במהירות. קבע עימי שעה, ודייק בה. את הבעיה של המייבש, שהייתה אי-יכולת להוציא אוויר חם, כשהיה במצב מופעל (כלומר - הוא פשוט לא הצליח לייבש את הבגדים), הוא פתר ע"י החלפת איזה חלק פנימי (ששכחתי את שמו).
מאד מרוצה מהשירות שקיבלתי ממנו, וגם מהמהירות שבא הגיע. מצרפת את המלצתי החמה, לרשימת המלצותיו באתר :)

בברכה,
יעל מתל-אביב

, ינואר 2011

להלן המלצה לאחר בקורו של הטכנאי עובד אצלנו בפעם הראשונה. מצאתי את פרטיו באתר זה ולאחר שקראתי את ההמלצות, פניתי אליו בגלל קלקול שהיה לי במייבש כביסה. הוא מייד ציין שבדגם זה הבעייה היא בד"כ או רצועה שנקרעה או קבל שנשרף. הגיע תוך 30 דקות. איתר תוך שניות שהבעייה היא אכן הרצועה שנקרעה, ולכן התוף הפסיק להסתובב. תיקן במיומנות רבה, פרט להחלפת הרצועה גם שטף את הפילטר, סידר/שיפצר את צינור פליטת האדים, ולאחר ששלימתי לו, לא רק שנתן קבלה כדת וכדין, אלא גם הביט במדיח הכלים שאל אם הוא עובד כהלכה ומיוזמתו ניקה ושיפר אותו ללא תשלום. בחור מקצועי, אמין ונחמד מומלץ בחום!!.

, ינואר 2011

הגעתי לעובד דרך האתר.
אני חייב לציין לטובה את השרות הטוב והמקצועי שקיבלתי.
הטכנאי הגיע בזמן איתר את התקלה במהירות ובמקצועיות, נתן לה פתרון יעיל בשטח והכי חשוב השמיש אותה לפעולה.
הוא לקח מחיר הגון ביותר על הטיפול שביצע .
אני ממליץ עליו בחום .

, נובמבר 2010

מכשיר מייבש כביסה שברשותי (קצת ישן אבל במצב חדש), הפסיק לפתע לעבוד... בגלל שתחום הטכנאים הוא לא ממש מוכר לי, ולא עלה בראשי אף טכנאי שאני מכיר ושיוכל לעזור לי - החלטתי להסתייע באינטרנט.
הגעתי לאתר טוב תודה, מכל הטכנאים - בלט לי במיוחד השם של "אוביקל" - אהבתי את זה שהוא מכונה "צדיק", וגם אהבתי את כל ההמלצות הטובות שנרשמו עליו... הייתה לי תחושה שאם אזמין אותו לא אתאכזב...
עובד מ"אוביקל" הגיע, בדק את המייבש, הבהיר לי שהרצועה של התוף נקרעה. באישור שלי - התקין לי חדשה, שילמתי לו 280 שקל, והודות לו - המכונה חזרה לעבוד!
הגיע גם מהר וגם בזמן. המחיר שלקח, לדעתי סביר (כמו שאמרתי אין לי יותר מדי ניסיון עם טכנאים, ככה שאני לא יודע מה המחירים המקובלים בשוק). יאמר לזכותו שהוא מצטייר כבן-אדם באמת הגון: הוא לא החליף דברים על דעת עצמו, לא תיקן בלי לקבל את האישור שלי. כשהחליף את הרצועה הקרועה - דאג להראות לי את החדשה מהאריזה, ואת זו הישנה שבאמת הייתה קרועה...
בקיצור - ככה לדעתי עובד טכנאי שהוא מקצועי, ואני באמת שמח להגיד שקיבלתי ממנו שירות טוב!

, אוקטובר 2010

לאוביקל היקר,
המון תודה על השירות המהיר והמקצועיות, שהפגנת - כאשר הגעת לתקן את מדיח הכלים המקולקל אצלנו בבית. כבר הרבה זמן שלא נתקלנו בבעל מקצוע ברמה שלך... גם הגעת ממש מהר, גם בשעת התיקון הקפדת להסביר מה בדיוק הבעיה ומה אתה מחליף (אפילו הצגת לנו את החלק המקולקל, כדי שבאמת נראה).
אתה איש עם הרבה מאד סבלנות - תכונה שהיא בהחלט נדירה במחוזות בעלי המקצוע כאן בארץ...
בסופו של עניין, החלפת לנו את הכרטיס פיקוד של המדיח שהפסיק לפעול, לקחת מחיר הוגן וסביר. אני חושב שלא בכדי זכית לכינוי "הצדיק"... אתה בהחלט ראוי לו, ועתה משפגשתי אותך - אני אמשיך להזמין אותך אלינו הביתה בתור טכנאי קבוע, וגם אמליץ עלייך לאחרים!

המון תודה על השירות הנפלא,
מנשה מרמה"ש

, אוגוסט 2010

הגעתי אל אוביקל, כשחיפשתי דרך האתר טכנאי מדיחי כלים. קיבלתי את הטלפון שלו, בהמלצת השירות לקוחות של האתר. הנציגה שחזרה אלי, המליצה לי עליו ממש בחום, ובמקביל גם הפנתה אותי להסתכל בכרטיס עסק שלו, ולקרוא עליו את החוות דעת, כדי שאקבל יותר מושג לגביו ואווכח כמה הוא נותן שירות מצוין.
התקשרתי אליו, קבעתי איתו עוד לאותו יום, והוא אכן הגיע - בשעה ובזמן שנקבעו. פתר לי תקלה גם במדיח כלים שכלל לא עבד, וגם במייבש כביסה שלא הצליח לחמם. נתן שירות טוב, ניגש ישר לעבודה, בלי יותר מדי דיבורים ועניינים, ובאמת הצליח להתגבר בקלות על שתי התקלות - גם במקצועיות וגם בזריזות.
ממליץ מאד - פעם ראשונה שיוצא לי להשתמש בשירותים שלו, אבל הוא בהחלט עשה עליי רושם של איש הגון. מבין עכשיו גם למה נרשמו עליו כל ההמלצות הטובות... בהחלט אשמח להשתמש בשירותיו גם בעתיד!!

, אוגוסט 2010

נותנת לעובד מ"אוביקל" פשוט ציון עשר - היה פשוט מעולה מכל הבחינות - גם הגיע במהירות, גם פתר לי את הבעיה אחת שתיים, וגם היה ממש בסדר מבחינת המחיר הסופי שלקח מני והשתדל לבוא לקראתי...
היה מדובר בתקלה במייבש כביסה מסוג MIELE שיש לי בבית. שלחתי לעובד SMS דרך האתר, הוא חזר אליי תוך חצי שעה, הסברתי לו מה הבעיה פחות או יותר בטלפון, הוא נתן לי תרחישים אופציונליים למקור הבעיה, וקבענו שיגיע אליי בשעתיים הקרובות לבדוק את התקלה מקרוב. מבחינת עמידות בזמנים, הוא הגיע בשעה שהבטיח, עבד בערך כשעתיים על המכשיר, איתר שמדובר בתקלה ברצועה והחליף אותה. אמר שעל מכונות מסוג MIELE, לוקח עלות תיקון שהיא קצת יותר גבוהה כי מדובר בעבודה שהיא יותר ארוכה ומסובכת מאשר במכונה סטנדרטית, אבל כיוון שסגרנו מחיר בטלפון, הוא השתדל לבוא לקראתי ולקח ממני בסופו של דבר 330 שקלים עבור הביקור והחלפת החלק!

היייתי מאד מרוצה - גם מהשירות וגם מההתייחסות, ואני ממליצה עליו בחים!!

, מאי 2010

שמי תרצה, אני מאזור המרכז, ורציתי להודות מכל הלב לבחור הנחמד מאוביקל, שעזר לי לפתור את התקלה שהיתה לי היום במכונת כביסה שלי...
הייתי בטוחה שהמכונה לא מקולקלת, ושהתרמוסטט לא עובד - דרך אתר טוב תודה, הגעתי לאוביקל, ואחרי שראיתי את כל ההמלצות הטובות שנכתבו עליו, החלטתי גם אני להתקשר...
הבחור מאד עזר לי, היה סבלני, והסביר לי בטלפון מה לעשות ואיך לפתור את הבעיה כדי שהיא תפתר. עשיתי כפי שהוא אמר - ואכן הכל סודר!!
אני מאד מודה לו על הסבלנות!! כיף לראות שיש בעלי מקצוע כ"כ סבלניים שמוכנים לעזור גם אם לא יוצא להם מזה כלום!!
קיבלתי שירות מעל ומעבר, והבטחתי לעצמי שאם שוב תקרה לי איזו שהיא תקלה - אז אני אקרא רק לו!!
מודה לו באמת מכל הלב!!

, מאי 2010

עזר לי בטלפון בלי להגיע (אינטרס תמוה לנותן שירות )אבל הי הוא עזר לי בלי שהוצאתי אגורה. יש אנשים כאלו עדיין !!!
תודה

, אפריל 2010

עובד מאוביקל פשוט בחור מצויין! מגיע בזמן, לא מורח ולא מספר סיפורים מיותרים - מתקן במלוא הרצון הטוב, לא מתעצל לעבוד יותר עם נדרש - אני ממליץ בחום !!!!
פניתי אליו בגלל קלקול שהיה לי במייבש כביסה, הרצועה נקרעה, והתוף הפסיק להסתובב... עובד הגיע אליי תוך כמה שעות בלי נסיונות "למרוח" אותי, היה גם מאד אחראי (לפני שהגיע וידא איתי פעמיים בטלפון שאני אכן בבית). תיקן את המיבש ממך תוך כמה דקות, לא ניסה להלביש עליי עוד תיקונים ועוד סיפורים על דברים שהתקלקלו. על הדרך הוא גם נתן הצצה על המכונת כביסה, כדי לבדוק שגם היא תקינה והכל עובד בסדר... ממש עשה יופי של עבודה! אין לי מילים לתאר אותו! חמד של בחור! פשוט בחור לתפארת הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית, מדבר בגובה העיניים, עושה מה שצריך, ובאמת שפשוט כיף לקבל ממני שירות!!
אני ממליץ עליו בחום!! לא סתם כנראה הוא קיבל את התואר "הצדיק"!!

, אפריל 2010

זה לא פעם ראשונה שאני פונה לעובד מחברת "אוביקל". כל פעם שיש לי איזו שהיא בעיה או תקלה עם אחד ממכשירי החשמל בביתי, אני ישר מתקשרת אליו משום שהוא הכי אמין, והכי הוגן מבחינת מחירים.
בחודש מרץ פניתי אליו בעקבות בעיה שהיתה לי עם המייבש כביסה. התוף לא הסתובב, והיה צורך בהחלפת רצועה. עובד הגיע ותיקן את התקלה. המחיר שגבה עבור השירות היה 300 ש"ח (שזה גם המחיר שהוא מפרסם באתר).
מומלץ בחום!! פשוט מעולה!!

, אפריל 2010

פניתי לחברת אוביקל לפתור בעיית סגירת דלת של מכונת כביסה מסוג וורילפול. אוביקל הגיע שעות ספורות לאחר שיחת הזמנת השירות, איתר את הבעייה וסיים את התיקון תוך 10 דקות. מעבר לשירות המקצועי והמהיר ברצוני לציין שאוביקל היה אמין ואדיב. מומלץ בחום!!! כל הכבוד על רמת המקצועיות וההגינות!

, אפריל 2010

הגעתי לחברת אוביקל בגלל בעיה שהייתה לי במייבש כביסה. כשהייתי מפעיל אותו, הוא היה מקצר את הבית, ועושה ריח שרוף.
אוביקל הגיע, ואבחן בעיה בקבל של המייבש, הוא החליף אותו צ''יק צ''אק מבלי למרוח אותי ביותר מדי סיפורים ולהמליץ לי להחליף או לתקן עוד דברים.
הוא באמת בחור אמין... לא סתם מכונה "הצדיק". העבודה בוצעה ברמה גבוהה, ממליץ עליו בחום!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

התמחויות

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תאור העסק

טכנאי שרות למכונות ומייבשי כביסה.טכנאי בכיר מומחה ומוסמך ע"י המכונים האמריקנים.מומחה למכונות אלקטרוניות. הדגש בעסק הוא "אמינות,ובעיקר אמינות".נבקנו בטלויזיה ויצאנו צדיקים".הינכם מוזמנים מהוא שרות אמין.שעות עבודה 8:00 עד 16:00.שרות בגוש דן(חוץ מפתח תקווה וגבעת שמואל),הרצליה,ונס ציונה בלבד.

אוביקל-הצדיק מהטלויזיה

אוביקל-הצדיק מהטלויזיה

עובד מור


9.5

050-5542559
 

אוביקל-הצדיק מהטלויזיה

עובד מור

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5542559 חייג