כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הדברות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אלי כהן הדברות בע"מ

9.4
חני עזרא
הדברות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: לבנדה 30, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, יוני 2011

יש לנו מפעל לדפוס בתל-אביב ("דפוס אלפא" - רחוב עמק ברכה 6 ת"א). בשנה האחרונה יוצא לנו להשתמש בשירותים של חברת אלי כהן הדברות ואנחנו מאד מרוצים - מההדברה היעילה, ובפרט - מהיחס הטוב ומהשירות.
הייתה לנו בתחילת השנה בעיה קשה של עכברים (למי שלא יודע - היכן שיש מוצרי נייר יש גם עכברים... כלומר הם לא נמשכים רק לדברי מזון ואוכל).
חיפשנו חברת הדברות שתעשה לנו הדברה ממוקדת (שתשים קץ לבעיה) וגם תחזוקה שוטפת של המפעל - ככה בעצם הגענו לאלי הדברות.
בתחילת ההתקשרות איתם (תחילת השנה) הם הגיעו במשך חודש פעמיים בשבוע - לפזר רעלים ומלכודות, ולתפוס את כל העכברים שהיו חיים. מאותו סיום של חודש ועד היום (כחצי שנה לערך) הם עושים עבורנו תחזוקה שוטפת וטיפולי מניעה נגד עכברים ויתר המזיקים (כמו ג'וקים לדוגמא). הם באים אחת לחודש או לפי הצורך לפזר רעל, לעשות ריסוס ובעצם כל מה שצריך.
בתור מישהי שהייתה במפעל לפני שהגיעו לעשות את פעילות ההדברה וביחס לעכשיו - אני אומרת בלב שלם, שאלי הדברות הם חבר'ה מעולים שעושים עבודת הדברה מעולה. הודות להם - אין זכר לעכברים (וגם לא למזיקים אחרים). הם מאד נחמדים, גם מאד אדיבים. אני ויתר עובדי המפעל - ממליצים עליהם מכל הלב ובחום!!

בתודה,
דפוס אלפא, תל-אביב

, יוני 2011

ממליצה מאד !! חברת אלי כהן הדברות פתרה לי בעית מזיקים חמורה שהייתה לי בבית - בזמן קצר, בצורה יעילה ביותר, ובלי שום בעיות.
עברנו לבית חדש (בית קרקע) בגדרה. אחרי המעבר, גילינו להפתעתנו פתאום שיש אצלנו בבית בעיה כרונית ולא נעימה של מזיקים... במה זה בא לידי ביטוי? נמלים שהגיעו מבחוץ והסתובבו בתוך המטבח (על הרצפה, על השיש וליד דברי אוכל), ג'וקים שעלו מדי פעם מן הביוב, ברחשים וכל מיני יתושים שהתעופפו אל תוך הבית מבחוץ... אפילו הייתה שמועה שמסתובבים בשכונה עכברים (כמה אנשים ראו!)...
החלטנו לקרוא במיידית לחברת הדברות, ובעיתון המקומי, נתקלנו במודעת פרסום של חברת אלי כהן הדברות. הבחור שדיברתי איתו, היה חביב ונחמד. ענה לי על שאלות, ובהתאם לתאור המקרה שסיפרתי לו - הוא ייעץ לי מה נראה לו שצריך לעשות (איזה סוג הדברה ובאיזה חומרים יש להשתמש). בנוסף סיכמנו על יום שיתאים לשנינו לעשות את ההדברה ועל מחיר.
הוא הגיע בזמן, ועשה עבודה יסודית ביותר - מעל ומעבר למצופה. ריסס בתוך הבית ובגינה, ואפילו עשה הדברה יסודית היכן שנמצאים פתחי הביוב בחצר, כולל הרמה של מכסי הביוב והדברה גם בתוך הביוה עצמו.
לא עברו שמונה שעות - עד הערב, כבר לא ראיתי יותר זכר לנמלים (ונמלים היו אצלנו עניין שבשגרה כמעט מדי יום). גם ברחשים לא יצא לי יותר לראות וגם לא ג'וקים. ניתנה לי אחריות של שנה על העבודה, וגם המחיר היה סביר וטוב.
אני מאד מרוצה ומאד ממליצה! בעיה שהייתי סקפטית אם בכלל תוכל להיפטר - החברה של "אלי כהן הדברות" פתרה לי בצורה מוחלטת וללא שום בעיה!! כ-ל ה-כ-ב-ו-ד !!

בתודה,
רינה תורג'מן

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

חברת אלי כהן הדברות בע"מ מתמחה בתחום ההדברה לבתים פרטים ולעסקי מזון. חברת אלי כהן הדברות הרחיבה בשנים האחרונות את פעילותה והקימה מחלקה ענפה העוסקת בהרחקת יונים ממסתורי כביסהת גגות רעפים...

אלי כהן הדברות בע"מ

אלי כהן הדברות בע"מ

חני עזרא


9.4

050-8686669
 

אלי כהן הדברות בע"מ

חני עזרא

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-8686669 חייג