כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הדברות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מלכי הדברות

9.6
מלכי מדויל
הדברות
אזור המרכז
כתובת העסק: בילו 33 ת.ד. 2608, ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, מאי 2013

התגלתה בביתי בעיית ג''וקים ומעופפים,מיד נכנסתי לאינטרנט וכך מצאתי את מלכי הדברות, בחרתי דווקא בו ע"פ תחושת בטן בעיקר ואני שמח שצדקתי! מלכי הגיע לדירתי, בדק ונתן לי הצעת מחיר מסודרת להדברה בתוך הבית ובחצר. ביום שקבענו לא רק שמלכי הגיע בזמן הוא גם הקדים, דבר שלא קרה לי עם שום בעל מקצוע!
ביחד עם מלכי סידרנו את הבית, הזזנו רהיטים כדי שיהיה יותר קל ונוח לבצע את ההדברה, מלכי הדביר לכל אורך הבית, בפתחי ביוב ומקורות מים. לאחר ההדברה מלכי השאיר את הבית מסודר, כאילו לא היה שם מעולם. לאחר מכן גם הואיל בטובו והסביר לי על טיב החומרים, שאינם רעילים ואפילו נתן לי מאמרים לקרוא. לכל אורך התהליך מלכי היה נעים ואדיב ביותר, נתן לי חשבונית ואחריות ואפילו הוסיף לומר שבכל דבר אשר אצטרך שלא אהסס לדבר איתו. בקיצור, ממליץ מאד!!
אופיר מראשון לציון.

, מאי 2013

לאחר שהתגלו בביתי חרקים למיניהם, מצאתי את מלכי ע"י שלט על רכבו והתקשרתי,ב טלפון שאל כמה חדרים, גודל החצר ונתן מחיר להדברה נגד ג''וקים, נמלים, זוחלים, עכברים ויונים. הזמנתי את מלכי לבצע הדברות בשתי דירות בבעלותי, בביתי הפרטי ובמחסן ביתי. מבין כל אנשי המקצוע בתחום זה ששוחחתי עמם מלכי היה היחידי שהסביר, בנוסף הגיע בזמן, ביקש שלא יהיו אנשים בבית ולאחר כמה שעות ששהה בתוך הבתים ובחצר הדריך אותנו כיצד לפעול לאחר ההדברה- לא לשטוף, נתן לי הסבר לגבי טיב החומרים והן מבחינת משרד הבריאות. מלכי עבד בצורה נקייה ומסודרת, הזיז את החפצים לפי צרכיו וסידר אחריו, קבע מחיר ועמד בו, נתן לי חשבונית ואחריות לשנה. מלכי אדם עדין וטוב, אולי יותר מדי (: מילה שלו זו מילה, נתן לי מענה לכל דבר ששאלתי והיה סובלני.
אני ממליץ עליו מאד!
אודי מראשון לציון.

, ספטמבר 2010

בתור לקוחה קבועה (של שנים) של מלכי - יש לי מכל הלב רק דברים טובים להגיד עליו - מדובר בבחור אמין, סופר אחראי. מדביר אצלי כל שנה בקביעות גם את הבית (מפני ג'וקים, נמלים, חרקים, עכבישים ושאר מזיקים), וגם את העסק שבבעלותי - על כל הסניפים שלו.
אני נשארת נאמנה אך ורק לו, כי אני יודעת שכשאני מזמינה אותו אני יכולה להיות שקטה כי אני מקבלת עבודה עם אחריות - הוא לא בן-אדם שבא עושה את הריסוס, מקבל את הכסף שלו והולך - אלא באמת חשוב לו שהלקוח שלו גם יהיה מרוצה. אחרי כל הדברה (בד"כ שבוע אחרי) - הוא תמיד מתקשר אליי לשאול אם הכל בסדר ואני מרוצה. כשקרה פעם או פעמיים שהייתי פחות מרוצה, הוא בלי שום בעיה, תוך שיחת טלפון אחת, הגיע ועשה הדברה חוזרת מבלי לקחת אגורה - רק שאני אהיה שקטה...
בקיצור - ממליצה עליו בחום!! לכל מי שמחפש מדביר - לפנות רק למלכי הדברות!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

הדברת כל סוגי המזיקים ,הדברת מכרסמים ,הרחקת יונים . טיפול בקיני דבורים. טיפול מיוחד לתיקן הגרמני הנפוץ במטבח המוסדי. אחזקה חודשית למפעלים ומוסדות. אחריות בכתב. הנחות לוועדים.

מלכי הדברות

מלכי הדברות

מלכי מדויל


9.6

050-7602407
 

מלכי הדברות

מלכי מדויל

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-7602407 חייג