כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הובלות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אב-גב שירותי הובלה

9.4
מישל בן ואליד
הובלות
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: דגל ראובן 22, פתח תקווה

  99%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  83%

מחיר הוגן

23 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2017

מישל והצוות מחברת "אב-גב שירותי הובלה" ביצעו עבורי הובלת דירה מתל-אביב להרצליה לפני מס' חודשים, ההובלה בוצעה במקצועיות רבה ולכן אני ממליץ עליהם בחום! הגיעו בזמן, דאגו לעטוף מוצרים כבדים וריהוט, כל אחד ידע את תפקידו והם עבודה בצורה מסודרת מאוד. הם עבדו בזריזות אך ביעילות, כל דבר הניחו במקום לפי בקשתי, היו סבלניים והיה נעים לעבוד איתם. גם המחיר היה הוגן והרגשתי שקיבלתי תמורה מלאה עבור הכסף שלי. מומלץ!
תומר.

, אוקטובר 2017

את מישל מחברת "אב-גב שירותי הובלה" הזמנתי לפני מס' חודשים לצורך הובלת מקרר בתוך תל-אביב, הייתי מאוד מרוצה מהשירות ואני ממליץ בחום! מישל הגיע עם איש צוות נוסף בדיוק בשעה שקבענו, היו נחמדים וסבלניים לאורך כל העבודה, דאגו לעטוף את המקרר ולהוביל אותו ללא פגע. השירות היה מצויין ובסיום מישל גבה מחיר הוגן. אני ממליץ בחום ואין לי ספק שאפנה אליו שוב במידה ואצטרך שוב חברת הובלה.
רפאל.

, אוקטובר 2016

חיפשתי בעל מקצוע בתחום ההובלות שיעשה לי הובלה של מכונת כביסה בתוך תל אביב. למישל מחברת "אב-גב שירותי הובלה" הגעתי דרך האתר ואחרי שקראתי את ההמלצות עליו, יצרתי איתו קשר וסגרנו שיבצע את ההובלה. ביום ההובלה הגיע נהג ועוד עובד בזמן שקבענו וישר החלו בתהליך ההובלה תוך שמירה על המכונה. ההובלה בוצעה ממש מהר, שמרו על המכונה שלא תיפגע או תישרט והיו מאוד נחמדים, המחיר קצת גבוה לטעמי אבל כל השאר היה מעולה.
גיא, תל אביב.

, ספטמבר 2016

הייתי מרוצה ממישל, מדובר בחברת הובלות מקצועית ואמינה, עומדים בלוח הזמנים ובמחיר שסוכם.
ביום ההובלה - החבר'ה של מישל הגיעו בזמן. את ההובלה הם תקתקו ממש במהירות. צוות ההובלה הקפידו מאוד לשמור על הריהוט והחפצים, והיו מאוד ערניים לבקשות שלי.
מבחינת המחירים - יאמר לזכות מישל, שהתנהל בצורה ישרה והגונה. לא התחכם עם המחיר ולא ניסה להעלות את התעריף ביום עצמו של ההובלה. המחיר שסיכמתי איתו מראש, זה גם המחיר ששילמנו להם. חברת הובלות מומלצת.
נעמה.

, ספטמבר 2016

הייתי מרוצה, הצוות של מישל "אב-גב הובלות" מתקתקים את ההובלה צ'יק צ'אק, מישל עצמו היה ישר פרקטי ומעשי ועמד במחיר שסוכם. מדובר בהובלת דירה קטנה, ציוד לא רב, חיפשתי חברה אמינה, שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא היה ישר הוגן ופרקטי, ביקש ממני לפרט את התכולה, היחס שלו בנוגע למרחק בין המיקומים היה ראלי, הוא לא ניסה להפריז במחיר, הצעת המחיר שנתן לי הייתה מאוד הוגנת ביחס להצעות נוספות שקיבלתי, מישל נשמע רציני ומקצועי והחלטתי לסגור איתו את ההובלה. ביום ההובלה אנשי הצוות שלו הגיעו בשעה שסיכמנו, הם עבדו בזריזות ומקצועית, רוצה רק להעיר, שהצוות היו קצת לחוצים ואפשר לעבוד מול לקוח בצורה יותר נעימה, אך מעבר לזה הכל היה עשר, הציוד עבר בשלום ובסיום ההובלה הם עמדו במחיר שסוכם.
רפי.

, ספטמבר 2016

מדובר היה בכמות די גדולה של דברים להעביר: הרבה פריטי ריהוט וכמות נכבדת יחסית של ארגזים. חברת אב-גב הראו רצינות בכל שלב ושלב של הדרך: בפעם הראשונה, כשמישל הגיע כדי לראות את הדירה וכדי לתת הצעת מחיר. בפעם השנייה כשביצעו את ההובלה, ועשיתם אותה בצורה בטוחה ומקצועית.
תענוג של עבודה - ללא לחץ וללא עצבים. זאת לא הדירה הראשונה שאני מעביר, כבר יצא לי להיתקל בכל מיני מובילים שהרבה מהם רצו רק לסיים וללכת, או שסתם עשו עבודה בלתי מסודרת וחפיפניקית. חברת אב-גב עשו באמת עבודה תענוג של הובלה - מומלץ.
אייל.

, יוני 2016

אני בהחלט ממליצה על חברת "אב-גב שירותי הובלה", מישל היה עשר, הגיע בזמן, עמד במחיר שסוכם וביצע הובלה מקצועית, בהחלט ממליצה!
מדובר בהובלת מקרר בתוך העיר מקומת קרקע לקרקע, חיפשתי חברת הובלות אמינה במחיר סביר, הרמתי טלפונים למספר חברות, למישל מחברת "אב-גב הובלות" הגעתי באמצעות האתר, חוות הדעת היו בסדר גמור, הוא היה היחיד שגם הציע לי מחיר הגיוני וגם היה מוכן לבצע את ההובלה בתאריך ובשעה שרצינו, סגרנו עניין ויצאנו לדרך.
הבחורים של מישל הגיעו בזמן, פעלו במהירות ובמקצועיות בשני קצוות ההובלה ועל הדרך גם היו נחמדים ונעימים. את המקרר הם הניחו במקום שביקשתי, הכל עבר בשלום ושלמתי בדיוק את המחיר שסוכם מול מישל, הצוות לא דרש ולא ביקש שקל מעבר למסוכם, כמובן מיוזמתי הענקתי טיפ כי באמת שהם היו עשר. התרשמתי שמדובר שחברת הובלות מקצועית, אל אף שהיה מדובר בהובלה קטנה ואני ממליצה בחום.
עירית.

, יוני 2016

אנחנו עוברים דירה בערך כל שנתיים שלוש ויש לנו ניסיון לא קטן מול חברות הובלה, בדר"כ שוק ההובלות הוא מהגרועים ביותר ואני רוצה לציין שהשירות של מישל מחברת "אב-גב שירותי הובלה" בולט מעל כולם לטובה ובצורה מדהימה! קודם כל ההובלה התבצעה במהירות, באחריות, תוך שמירה על הציוד, לא אמרו מילה אחת אפילו שהם קיבלו דו"ח חניה, בגלל שלא היה מקום טוב לחנות בו ברחוב שלנו, מישל לא בא בדרישה לתשלום הדו"ח, לא עיקם ולא אמר מילה, המשיך לשרת באדיבות. גם בסיום ההובלה, שתמיד יש חיכוכים סביב עניין הטיפ, עם הצוות של מישל, לא הייתה בעיה כזאת, הם לא דרשו טיפ ולא יותר כסף על ההובלה. אני החלטתי לשלם מיוזמתי על הדו"ח חניה והוספתי טיפ כי באמת בחיים שלי לא ראיתי שירות הובלה כזה!!!
מדובר על הובלת דירה מקומה שלישית לקומה שישית עם מעלית מאוד קטנה, חיפשתי חברה אמינה ומקצועית, קיבלתי המלצה חיובית מחבר על מישל מחברת "אב-גב שירותי הובלה" שוחחתי איתו בטלפון, הוא הגיע לראות את הדירה, נתן לי הצעת מחיר הוגנת וסגרנו יום ושעה. ביום ההובלה, מישל הגיע עם אנשי צוות חרוצים, הם ישר התחילו לתקתק עניינים עשו את העבודה בשקט, כמעט ולא שומעים אותם, הם מאוד מאוד מנומסים ואדיבים! הם עטפו את כל הציוד באופן מקצועי והעמיסו למשאית. נסעו לדירה החדשה ובלי יותר מדי דיבורים העלו הכל לבית, שאלו היכן למקם, הרכיבו את הארון שפורק במקצועיות.
בקיצור עשו עבודה מעולה, עלו מעל הציפיות שלי! בסיום ההובלה כמובן שהודיתי להם, שלמתי למישל בדיוק את המחיר שסוכם וכמובן טיפ לצוות - ממליצים מכל הלב.
ירון והילה.

, מרץ 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מחברת "אב-גב שירותי הובלה", מישל הבעלים איש מקצועי מאוד, הוא מביא צוות רציני וכולם נותנים עבודה ברמה מקצועית מאוד - ממליצה בחום!
למישל הגעתי דרך האינטרנט, חיפשתי חברות הובלה אצלכם באתר, התרשמתי מההמלצות שנכתבו והרמתי טלפון למספר חברות בכדי לקבל טווח מחירים למעבר. מישל נתן לי את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר, היה זמין ביום שרציתי והגיע לדירה שלנו כדי לתת הצעת מחיר. הוא לא הסתפק בשיחת טלפון. יש הרבה שנותנים מחיר בטלפון ואחר כך מעלים את המחיר ומתחילים להתווכח. מישל הגיע אלינו, ראה מה הולך ומה בדיוק צריך לעשות ולפי זה נתן הצעת מחיר - החלטתי לסגור איתו את העבודה (מדובר על הובלת תכולת דירה גדולה ומלאה כולל ריהוט כבד).
ביום ההובלה מישל הביא שני אנשי צוות, כולם בחורים רציניים. הם עשו עבודה עשר, אין מה לומר. עבדו מהר, שמרו על כל הריהוט והמקרר והתנור וכל הדברים הגדולים והיקרים. הם העמיסו את הציוד למשאית באופן מסודר, דאגו ששום דבר לא ימחץ או ייסדק ובלי עיכובים ובלי למרוח זמן מיותר, העבירו הכל דרך חדר המדרגות בזהירות רבה, סידרו במשאית ונסעו לדירה החדשה. את הציוד הם פרקו בזהירות וממש הקפידו למלא אחר ההוראות שלי היכן למקם כל דבר, הם היו קשובים ונעימים ונתנו הרגשה טובה. בסיום ההובלה שילמתי למישל בדיוק את המחיר שסוכם ומצידי הוספתי טיפ לעובדים כי הם באמת היו מעולים. לפי ההתרשמות שלי אני יכולה להמליץ בחום, הם היו נהדרים, אשתמש בשירות שלהם שוב בהובלה הבאה (:
מירי.

, נובמבר 2015

מרוצה ממנו מאוד, מישל ואנשי הצוות שלו הגיעו בזמן שסוכם, עשו עבודה מקצועית שבסיומה עמדו במחיר שסוכם - מדובר בהובלה של פריטים בודדים. מאחר ומדובר בהובלה קטנה אבל עם פסנתר, חיפשתי חברת הובלות שמתעסקת בהובלת פריטים בודדים אבל גם מקצועית ובעצם כך הגעתי למישל "אב-גב שירותי הובלה".
שוחחנו בטלפון, הסברתי למישל במה מדובר, הצעת המחיר שנתן לי הייתה אטרקטיבית ביחס להצעות נוספות שקיבלתי. מישל נשמע רציני ומקצועי והחלטתי לסגור איתו את ההובלה. מישל ואנשי הצוות שלו הגיעו בשעה שסיכמנו, הם באו מצוידים, עטפו מה שצריך, העמיסו בזהירות למשאית ונסעו לכתובת שנתנו להם. הם תיקתקו את העניין ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו כולל הובלת הפסנתר שעברה באופן מקצועי וללא פגם.
בסיום ההובלה מישל גבה בדיוק את המחיר שסוכם, לא ניסה להעלות במחיר כפי שחברות אחרות נוהגות לעשות, היה אמין וישר. הייתי מרוצה מאוד ולכן ממליץ בחום! ציון 10!!!!
אסתי.

, נובמבר 2015

נעזרתי בשירותי ההובלה של מישל "אב-גב שירות הובלה" כבר מספר פעמים לי ולמשפחה המורחבת הורים ואחים ותמיד יצאתי מרוצה! בפעם הראשונה פנינו אליו דרך האינטרנט. כבר בשלב תיאום ההזמנה ניכרת הרצינות והאחריות של החברה בבירור הצרכים והתאמת המענה המתבקש. מובילים אמינים, מקצועיים, זריזים ויעילים.
בפעם האחרונה היה מדובר בהעברת תכולת דירה. מישל ביקש ממני רשימת תכולה מפורטת על מנת לתת לי הצעת מחיר, שאגב הייתה אטרקטיבית מאוד. ביום ההובלה הם הגיעו בזמן וניגשו לעבודה בלי למרוח את הזמן. במהלך עבודתם ניכרת מחשבה רבה בתכנון ההעמסה והפריקה תוך שמירה מירבית על הציוד. הם תמיד עוטפים את התכולה וכל פריט מרימים ומניחים בזהירות במקום לפי ההנחיות שלי. הצוות של מישל, בכל המעברים היה מאוד קשוב לדבריי ובקשותיי.
הם שמרו על הסדר והניקיון ודאגו לוודא שמבחינתי לא נשכח כלום והכל בסדר. יש לציין שבפעם האחרונה למרות שמס' הארגזים גלש קצת מעל המס' שהגשתי ברשימת התכולה, לא קיבלתי תלונות מהם או דרישה לתוספת תשלום, כל הזמן שאלו איפה לשים כל דבר ודאגו לוודא שהכל בסדר מבחינתי. מעבר לכל השירות והמקצועיות שהיו מעל לכל ציפייה, מישל והצוות שלו מאוד אמינים ותמיד עומדים במחיר שסוכם. אני ממליצה על מישל מכל הלב, וכמובן שאני ממשיכה להמליץ עליו בכל הזדמנות אפשרית.
נינה.

, נובמבר 2015

הייתי מרוצה מכל בחינה אפשרית - רק מילים טובות! הם היו עשר ועמדו בלו"ז, מדובר בחבר'ה צעירים ואדיבים שנותנים את כל כולם למען הלקוח, הכל היה פיקס! מדובר בהובלה של תכולת דירה מגני-תקווה לשוהם, חיפשתי חברת הובלות שמספקת שירות מקצועי ודרך המלצה הגעתי לחברת ההובלה של מישל "אב-גב שירותי הובלה". שוחחתי איתו בטלפון, הוא הגיע לראות את התכולה ונתן לי הצעת מחיר ממש הוגנת על הובלה.
ביום המעבר מישל הגיע אלינו עם צוות של חבר'ה נמרצים, הם עשו הובלה יוצאת מן הכלל. ממש התרשמתי מהם לטובה, הם הקפידו לניילן את הריהוט ומוצרי החשמל כי ידעו שמדובר באחסון לכמה חודשים ושנצטרך להעביר את הציוד שוב. הם העמיסו את הציוד למשאית בעדינות, שמתי לב שהם לא זורקים חפצים והכל מתוקתק בסדר מופתי. הם חסכו לנו את הטרחה שבנסיעה לשם, התארגנו למופת ולא העמיסו עלינו קשיים, עשו הכל על מנת שתהיה לנו הובלה קלה ונעימה. מישל יודע לנהל את העניינים, התרשמתי ממנו ממש לטובה! מומלץ!
עדי.

, נובמבר 2015

אני מאוד מאוד מאוד מרוצה ממישל (שהיה אחראי על הצוות) והצוות של חברת "אב-גב שירותי הובלה", הם עשו לנו הובלה פשוט מקצועית מכל בחינה אפשרית!!! הגעתי למישל דרך המלצה מפה לאוזן, לאחר שהייתי צריך חברה מקצועית שתעשה אריזה של הבית שלנו ברמת אביב.
דיברתי עם מישל, קבענו שהוא יגיע אלינו לבית יראה במה מדובר וכך נוכל לקבל הצעת מחיר הוגנת. הוא הגיע, היה נראה מאוד מקצועי והרגשתי שיש לי על מי לסמוך! סיכמנו על מחיר ותאריך לאריזה והובלה. מישל עמד בלוח הזמנים שקבענו, הוא והצוות שלו הגיעו בזמן, הצוות היה פשוט מקצועי בצורה יוצאת מן הכלל, הם ארזו ריהוט ומוצרי חשמל כבדים, הם היו קשובים לבקשות שלנו והקפידו לבצע את האריזה באופן מסודר. ארגנו הכל, העמיסו בזהירות למשאית ויצאו לדרך.
ההובלה עברה חלק וזריז, העובדים הניחו כל דבר במקומו כמו שביקשתי מהם למעט מספר ארגזים ששכחו בדירה הקודמת ומישל חזר איתי להביא אותם. מישל עמד במחיר שסוכם, לא ניסה לקחת עוד קצת כסף כמו שאר בעלי-המקצוע בתחום. בקיצור הייתי מרוצה ולכן אני ממליצה עליהם בחום!
חגית.

, אוגוסט 2011

אין דברים כאלה!! חברת "אב-גב הובלות" היא הוכחה חותכת לשירות הובלות שהוא גם איכותי, גם מקצועי, גם זריז וגם טוב!!
עשו לי הובלה לפני שבוע, של דירת חמישה חדרים בתוך כפר סבא, הצליחו להתגבר על קשיים וכל מיני "תקלות" (אם אפשר לקרוא לזה ככה...) שעמדו בדרך. בזכותם - ההובלה שהייתי צריכה לעשות הייתה קלה, נעימה ונוחה. "אב-גב הובלות" ראויים לכל המלצה טובה ולכל פירגון.
השירות המעולה של חברת "אב-גב" בא לידי ביטוי בשטח, בכמה דברים עיקריים שכעת אפרט אותם:
** הם עשו לי הובלה לדירה החדשה משתי נקודות שונות: אחת מהבית הישן (הבית הקודם שלי), ומנקודה נוספת (שמילאה כמעט משאית שלמה) שהייתה במקום אחר.
** הם הגיעו בזמן, בשעה המדויקת - בדיוק כמו שהבטיחו ואמרו.
** למרות שההובלה אצלי, התארכה קצת מעבר למצופה (מה שבעיקרון קצת איחר להם את העבודה הבאה שאליה נקראו) - הם עדיין נשארו אצלי עד שסיימו הכל (חלק מהצוות המשיך כבר לנקודה הבאה, וחלק מהצוות נשאר אצלי - לסיים להוביל את מה שנשאר).
** למרות שסוכם איתם רק על עבודת הובלה, החבר'ה של "אב-גב", סייעו לי מרצונם הפרטי וב"התנדבות" - גם באריזה של כל מיני קרטונים ודברים - שאני עצמי לא הספקתי לסיים (דברים שהיה צריך להכניס לתוך ארגזים וגם לסגור ארגזים).
** התגברו על קשיים במובן של דברים שלא הצליחו "לעבור". למקרר שלא נכנס בפתח - הם פירקו שתי דלתות קדמיות (ואח"כ הרכיבו מחדש), לתנור שלא עבר - הם פירקו את החלק המכסה העליון וגם אותו הרכיבו בנקודת היעד מחדש.
** ממש נזהרו והתייחסו בעדינות מירבית לכל פריט ופריט (מה שנתן לי הרבה מאד שקט נפשי!) - הם ניילנו רהיטים, עטפו תמונות, עטפו דברי זכוכית וכדו'.
** תקתקו עבודה במלוא מובן המילה - דבר שממש לא בא על חשבון האיכות שלה. תוך שעה וקצת (כשהייתי משוכנעת שיקח להם הרבה יותר) - הם הספיקו לפנות לי את כל הדירה, את כל הרהיטים ואת כל הדברים.
** דבר אחרון והכי הכי חשוב - הם עמדו במילה שלהם ועמדו במחיר שסיכמו איתי מראש (לא ביקשו שקל יותר - אף עפ"י שלדעתי הייתה בסופו של דבר - קצת יותר תכולה ממה שלה ציפו...).
חוץ מזה - אני רק רוצה לציין, שלמרות כל ההמלצות שרשומות באתר (שאותם כמובן קראתי טרם הזמנתי אותם), התקשרתי גם אני בעצמי לעוד כמה לקוחות של "אב-גב" כדי לקבל משוב והתרשמות... כל הלקוחות ללא יוצא מן הכלל רק פרגנו ואמרו דברים טובים - זה עוד דבר שמוכיח, לדעתי, כמה הם באמת מעולים!!

ממליצה בחום,
קרן מכפר-סבא

, מאי 2011

רוצה להודות מכל הלב למישל והצוות שאיתו (חברת "אב-גב הובלות"). הייתם פשוט על הכיפאק, חבל על הזמן!
עזרתם לנו להעביר דירת שני חדרים בתוך תל-אביב. בזכותכם הכל הלך חלק, נעים ונוח בכל הסיטואציה הזאת של המעבר דירה והבלגאן שמסביב...
מדובר היה בכמות די גדולה של דברים להעביר: הרבה פריטי ריהוט וכמות נכבדת יחסית של ארגזים. גם תנאי השטח שעמדו לפניכם לא היו הכי פשוטים - כי היה מדובר בלהעלות את כל התכולה, עד לדירה שנמצאת בקומה חמישית!
למרות שהיו פריטים מסובכים להעברה, בגלל שלא הכל נכנס במעלית (למרות שחשבתם שכן יכנס) - לא התלוננתם, לא אמרתם מילה, והכי חשוב - גם לא העליתם לנו את המחיר.
הראיתם רצינות בכל שלב ושלב של הדרך: בפעם הראשונה, כשמישל הגיע כדי לראות את הדירה וכדי לתת הצעת מחיר. בפעם השנייה כשביצעתם את ההובלה, ועשיתם אותה בצורה בטוחה ומקצועית.
תענוג של עבודה - ללא לחץ וללא עצבים. זאת לא הדירה הראשונה שאני מעביר בתוך תל-אביב. כבר יצא לי להיתקל בכל מיני מובילים שהרבה מהם רצו רק לסיים וללכת, או שסתם עשו עבודה בלתי מסודרת וחפיפניקית. אתם, באמת שעשיתם עבודה מקצועית. השארתם לי טעם טוב, ואשמח בכייף לעבוד שוב איתכם בעתיד!

המון תודה,
ערן

, מרץ 2011

לפני כשבועיים העברנו דירה של שלושה חדרים בתוך העיר, ולצורך ההעברה השתמשנו בשירותים של חברת אב-גב הובלות בניהולו של מישל.
הבחירה בחברת אב-גב הייתה קצת אימפולסיבית (מה שלא כל-כך אופייני לנו). את רוב השכנוע שלנו, קיבלנו מההמלצות החיוביות שהתפרסמו על הבחור אצלכם באתר... למזלנו הטוב - מישל ממש לא איכזב. הוא התנהג איתנו במלוא המקצועיות לכל אורך הדרך ומה שאני יכול להגיד עליו זה שבזכותו באמת שידענו קצת שקט בכל הלחץ הזה של ההעברה.
דיברנו עם מישל בטלפון, והוא מיד הגיע אלינו, כדי לראות את הדירה, את התכולה שהתכוונו להעביר, וגם נתן לנו הצעת מחיר מסודרת וכתובה (מה שלא ידענו עם מובילים אחרים שיצא לנו להזמין עד כה). בנוסף מישל גם דאג לצייד אותנו בארגזים ובציוד אריזה כמובטח ובזמן.
ההעברה עצמה נעשתה בצורה פנטסטית. קבענו עם מישל לשעה שבע ביום שישי בבוקר, והוא ביחד עם הצוות עוד הקדימו ואפילו הגיעו כמה דקות לפני. הובטח לנו שההעברה תיקח לכל היותר חמש שעות. להפתעתנו - עד השעה 10:00, הכל כבר הסתיים, כולל הרכבה של רהיטים שנתבקשו במסגרת העבודה שסיכמנו אותם לעשות, והעמדה שלהם במקום.
אינני יודע עם המחירים שחברת אב-גב לקחו היו גבוהים, ממוצעים או נמוכים ביחס לשוק. מה שאני כן יכול להגיד עליהם זה שהם בהחלט הפתיעו אותי לטובה. לצערי, ידעתי בחיי גם חברות הובלה שלא השאירו אותי עם טעם הכי טוב בפה, אבל עם אב-גב זה פשוט לא קרה. גם שהכל כבר היה מסוים וכל הדברים הועברו לדירה החדשה, הם עוד התעקשו להציע עזרה ולוודא שהכל בסדר. בסוף אפילו כבר ממש היינו צריכים להכריח אותם לעזוב...

ממליץ בחום,
עודד

, ינואר 2011

רציתי לשבח את מישל מאב-גב וצוותו.
יש לי רק מילים טובות לומר עליו. הייתי צריכה להעביר תכולת דירה, והגעתי אל מישל דרך האתר שלכם.
לאחר שניהלנו שיחה טלפונית - מישל טרח והגיע אליי בעצמו, כדי להעריך את סוג העבודה, ולתת לי מחיר, המחיר היה מצויין כפי שסוכם. כשהגיע מועד ההובלה מישל וצוותו (שכלל שלושה עובדים חוץ ממנו) הגיעו בבוקר וישר התחילו לעבוד במרץ. הם היו מצויידים בכל חומרי האריזה האפשריים. פריטים שלא הספקתי או לא הייתה לי את היכולת לארוז בכוחות עצמי, הם טרחו לארוז בעצמם, ואפילו הקפידו במיוחד על העברה של טלוויזית פלאסמה מאד גדולה שהייתה לי בסלון, ומאד חששתי לגביה.
העבודה היתה מקצועית. מאד יעילה ומאד מדוייקת. התרשמתי לטובה מצורת העבודה שלהם. רוצה גם לציין את המחיר שנשמר לאורך כל ההתקשרות עם מישל והצוות. מה שסיכמתי עם מישל ביום שראה את הדירה - זה גם מה ששילמתי לו בסוף., והוא לא דרש ממני אפילו אגורה נוספת :)

בתודה
מורן מחדרה

, אוקטובר 2010

חיפשתי להוביל שידת החתלה יד שניה שרכשתי לפני כמה זמן דרך האינטרנט. רציתי לדעת מהי בערך העלות המשוערת של כזה סוג של העברה, עשיתי חיפוש קצר בגוגל, רשמתי את הביטוי "הובלת שידת החתלה" ובמקרה התגלגלתי לאתר טוב תודה ולהשוואת המחירים לסוג השירות שחיפשתי.
תחילה, התקשרתי לחברה אחת מהאתר, שדרשה ממני תעריף של 300 שקלים עבור ההובלה. זה היה לי קצת יקר... ומאחר, וגם ראיתי באתר שיש כמה חברות שמתמחרות בדיוק את אותו סוג של הובלה בפחות כסף - פניתי לחברת "אב-גב" על מנת לקבל גם מהם הצעת מחיר, וסגרתי איתם על מחיר של 200 שקלים עבור העבודה.
ההובלה התבצעה מבית המשפחה שקניתי ממנה את הרהיט ביהוד - לדירה שלי בגבעתיים. המובילים הגיעו בזמן, תקתקו את העבודה בזריזות ותוך פחות משעה השידה כבר הגיעה ליעדה החדש שבביתי. למרות שנתקלו בקושי קל להכניס את השידה למעלית של הבניין - לבסוף התגברו גם על המכשול הזה, וההובלה התבצעה בסופו של דבר על הצד הטוב ביותר, ולשביעות רצוני המלאה (והכי חשוב - במחיר האמיתי שסוכם!).
זהו ניסיון ראשון, ומאד מוצלח שיש לי עם האתר שלכם. אב-גב התבררו כחברת הובלות מקצועית ואמינה, ואני בהחלט אמשיך להשתמש באתר לחיפוש בעלי מקצוע נוספים (אם אצטרך...) גם בעתיד.

בכבוד רב,
שלי מגבעתיים

, אוקטובר 2010

מעוניינת להמליץ על חברת "אב-גב הובלות" - תודה למישל ולכל הצוות שלו על השירות המהיר ועל היחס הנפלא.
ביצעו אצלי לא מזמן, הובלה של דירה (שלושה חדרים) מגבעתיים לרמת השרון. בזכותם ההובלה הייתה קלה, מהירה... ממש איפשרו לנו להתחיל את השנה החדשה ברגל ימין :)
ההובלה כללה את התכולה של כל הבית: ארגזים שארזנו בעצמנו, מכשירי חשמל (טלוויזיה, מייבש, מקרר, מכונת כביסה), רהיטים, ארון בגדים שהודות להם הוצלח לעבור בשלמותו ללא עבודה של פירוק, ומיטה זוגית שפורקה והורכבה מחדש - אפילו בצורה יותר טובה ממה שהייתה מורכבת קודם לכן :)
בגלל שברשותנו מקרר גדול, שלא הצליח לעבור בכניסה של המטבח של הדירה החדשה - הצוות של מישל עזר לבעלי לשבור את המשקוף של המטבח, וכך גם המקרר הצליח לעבור בשלום.
לפני ההובלה, קיבלנו ממישל הצעת מחיר כתובה ומסודרת, שלשמחתנו - הייתה חקוקה בסלע, ככל שזה נגע לו, ולא השתנתה או הועלתה ביום של המעבר (מישל גם נתן לנו התחייבות על כך שהמחיר שנסגור - זה המחיר שיקח, ועמד כמו גדול במילה שלו). בנוסף הוא צייד אותנו גם בארגזים ובחומרי אריזה - כדי שיהיה לנו יותר קל להתארגן.
כמו שכבר ציינתי - הובלה מהירה, מתוקתקת, במחיר טוב, ובלי כמעט שום נזק או בעיות - ממליצה!

, ספטמבר 2010

כמה דברים שאני רוצה להגיד על מישל והצוות שלו:
הגעתי אליהם דרך חברים טובים שהמליצו לנו עליהם. עשיתי קצת סקר שוק לפני שפניתי אליהם ואני יכולה לאמר שמבחינת המחירים הם היו אחת החברות האטרקטיביות שבדקתי (וזה עוד לפני שאני נכנסת לכל העניין של השירות והעבודה שנעשתה על ידי מישל וע"י צוות העובדים שלו).
העבודה המדוברת הייתה הובלת דירה של ארבעה חדרים מת"א לר"ג, בתוספת של שירותי אריזה מלאים שהיינו צריכים לכל התכולה של הבית. כמו שאמרתי - מבחינת המחיר - התעריף שמישל דרש עבור ההובלה היה די מחיר סטנדרטי. בשירותי האריזה, לעומת זאת, אני יכולה הגיד שהתעריף שלו היה זול משמעותית מאשר של חברות אחרות שבדקתי איתם. בנוסף - בעוד שחברות אחרות שקיבלתי מהם הצעות מחיר דחפו אותי להשתמש גם בשירותים של מנוף כדי לזרז את כל הנושא של ההובלה (כנראה פשוט כי הם גוזרים איזו שהיא עמלה על כל הנושא - מה שגם היה מייקר לי משמעותית את כל הסיפור), מישל אמר לי והתחייב בפניי שבכלל אין צורך, וזה מיותר, ואכן כך גם היה.
מבחינת ההובלה עצמה - הצוות של מישל עבד ביעילות מירבית. בתור אחת שעברה כבר אי אלו דירות בחיים שלה, כך שיש לי למה להשוות - הצוות פשוט עבד במהירות מסחררת, הם תקתקו את כל הנושא של האריזה, העמיסו על המשאית ופרקו את הסחורה בבית החדש, בלי לנוח אפילו או לעשות הפסקה בכלל (סירבו אפילו לכל הצעת אוכל או שתייה שהצעתי להם...). הם התחילו את היום עבודה שלהם בשעה שבע וחצי בבוקר. בשעה שתיים בצהריים, הם כבר סיימו הכל, קיבלו תשלום, התניעו את המשאית שלהם ונסעו.
עוד דבר שחשוב לי לציין זה מבחינת האמינות שלהם. לפני ביצוע ההובלה - מישל עצמו הגיע אליי לדירה, ראה בעיניים את התכולה, וסגר איתי על הצעת מחיר פנים מול פנים, ואפילו התחייב בפניי שזה המחיר הסופי, לא משנה מה יקרה ביום ההובלה - ואכן כך היה - המחיר שסוכם איתו זה גם המחיר ששולם לו בפועל. חברת הובלות אחרת, לעומת זאת שיצא לי לעבוד איתה כמה שנים קודם לכן, לא רק שעשו עבודה גרועה ואיטית, אלא גם ביום ההעברה, הקפיצו לי את המחיר בעוד איזה 500 שקלים - מה שהיה מאד מעצבן ומתסכל...
לסיכום - השירות של מישל הוא מעל ומעבר, המחיר - כמו שכבר אמרתי - מחיר תחרותי ומאד משתלם. מעבר לכך הם גם חבר'ה מקסימים ביותר. זהו ניסיון ראשון שלי איתם, ובאמת מכל הלב - יש לי רק דברים טובים לאמר עליהם ולאחל להם... אני ממליצה עליהם בחום... בזכותם פשוט התנפץ לי המיתוס שלעבור דירה זו טירחה וכאב ראש אחד גדול!!

מיטל

, ספטמבר 2010

ממליץ בחום על חברת "אב-גב הובלות" !! האמת שאני לא זוכר איך בכלל הגעתי אליהם (נראה לי דרך חבר שהמליץ לי בזמנו עליהם), אבל מאז שיצא לי להכיר אותם - כבר יצא לי פעמיים להשתמש בשירותים שלהם: פעם ראשונה - להובלה של דירה שעשיתי לפני כשנתים וחצי (נתנו לי שירות מעולה, והייתי מאד מרוצה), ופעם נוספת - לפני כמה חודשים כשאני ומשפחתי עברנו שוב לדירה חדשה וגדולה יותר.
לאור שני הניסיונות שהיו לי איתם - אני יכול להגיד בביטחון שמדובר בחברה סופר אמינה וסופר מקצועית!! הם דייקנים ביותר - כשהם אומרים לך שהם יגיעו בשעה 07:00 בבוקר - אצלהם שעה זו שעה! הם מגיעים בשבע אפס אפס, על הדקה כמו שעון שוויצרי! חוץ מזה את ההובלה עצמה - הם מבצעים מאד ביעילות - מצד אחד הם מתקתקים עבודה, ומאד זריזים, אבל מצד שני, הם גם מאד נזהרים על הציוד, עובדים מאד בעדינות, וכל פריט שביר או חפץ עדין (אם זו טלוויזיה, ויטרינה מזכוכית וכיו"ב) - הם מניילנים, מעמיסים על המשאית ופורקים ביעד בביטחה, מבלי שיגרם שום נזק, אפילו קטן!
בגלל שעברתי לדירת גג בהובלה האחרונה שלי - הם גם נעזרו בשירותי מנוף לצורך העברה של חלק מהציוד - אם זה מקרר, טלוויזית פלאסמה, וספה תלת מושבית באורך של כמעט 3 מטרים - הם הכניסו לדירה דרך המרפסת באמצעות מנוף מיוחד שהביאו, והכל עבר חלק ובשלום, בלי שום תקלה אחת!!
מעבר לכך - הם גם אלופים בכל מה שנוגע לשירותי נגרות, ופירוק והרכבה של רהיטים - ארון שש דלתות, שעוד כשקניתי אותו - נאמר לי שיהיה מסובך להעביר אותו בהובלות בגלל ההרכבה המסובכת שלו - הם פירקו לי והרכיבו כמו חדש, ועשו עבודה כל-כך מצויינת, שנראה שכאילו בחיים לא הזיזו אותו מהמקום שלו.
בשורה התחתונה - אני ממליץ לכל אחד ואחת שצריכים הובלה לעשות ניסיון פעם אחת ולקחת אותם!! הם חבר'ה מקצועיים, שעושים עבודה איכותית. נותני שירות ברמה שהיא הרבה מעבר לחברות הובלה סטנדרטיות שנמצאות בשוק!!

, ספטמבר 2010

אב-גב הובלות, ביצעו אצלנו הובלה של דירה (בת ארבעה חדרים) לפני כמה שבועות ספורים, ואני בהחלט רוצה לנצל הזדמנות זו - על מנת להודות להם, ולאמר שגם אני וגם משפחתי - היינו מאד מרוצים, גם מהשירות שנתנו, גם מהיחס שהפגינו, וגם מהמחירים שלקחו.
לפני שהגענו אליהם, עשינו בירורים לפחות עם עוד שלוש או ארבע חברות נוספות. חלק מאותן חברות - נפלו בגלל מחירים לא ממש אטרקטיביים, וחלק - בגלל חוות דעת לא טובות ששמענו עליהם. לבסוף הוחלט ללכת על אב-גב - גם בגלל ההצעת מחיר המאד טובה שנתנו לנו, וגם בגלל המלצות מאד טובות שקיבלנו עליהם.
מישל מאב-גב, היה מקסים ושירותי כבר משיחת הטלפון הראשונה. בא אפילו לראות את הדירה, ולסגור איתנו פנים מול פנים את העיסקה. ביום ההובלה - הצוות גילה אחריות, ואפילו הקדים בעשר דקות. את ההובלה עצמה הם ביצעו בצורה יעילה וטובה עם אפס נזקים. עבדו במרץ כארבע וחצי שעות להערכתי, מה שהיה צריך לפרק ולהרכיב מחדש (אם זה ארונות ומיטות) - גם כן עשו כמו שצריך.
בקיצור - באמת שנתנו שירות עשר!! קיבלתי עליהם המלצה חמה, ובוא נאמר - שלשמחתי, לא רק שלא התאכזבתי, אלא אפילו הייתי ממש ממש מרוצה. שמרתי את הכרטיס ביקור שלהם, ובהחלט אם אצטרך - אשמח להשתמש בשירותים שלהם שוב!

, ספטמבר 2010

ממליץ בחום על חברת אב-גב שירותי הובלות. ביצעו אצלי היום העברה של דירה בתוך רמת השרון, ולשמחתי הכל הלך חלק וללא תקלות... מישל והצוות שלו פשוט אלופים!
הגעתי אליהם דרך האתר. אני חייב לאמר שהייתי קצת סקפטי בהתחלה, לאור ניסיון לא ממש טוב שהיה לי עם חברת הובלה קודמת שהובילה לי דירה לפני כמה שנים. מישל, לעומת זאת, התגלה כבחור אחראי - הוא גם הביא לי באופן אישי ארגזים כדי שאוכל לארוז את כל התכולה (אם זה בגדים, חפצים, כלים וכיו"ב) בנוחיות. ביום ההעברה - קבעתי איתו לשעה 07:00 בבוקר - הוא הגיע ב - 06:59, את המיטת תינוק שהייתה לנו הוא דאג לפרק בזהירות ולהרכיב מחדש בדירה החדשה, את המכונת כביסה הוא ניתק והרכיב מחדש, ספה תלת מושבית שהייתה לנו בסלון, ולא הצליחה לעבור בחדר מדרגות של הבניין החדש - הוא הצליח למצוא פתרון אלטרנטיבי, ופשוט העלה אותה דרך החלון - מבלי להתלונן ומבלי לקחת תוספת כסף...
בקיצור - הייתי ממש מרוצה מהשירות!! שילמתי להם 1,200 שקלים - לדעתי מחיר סביר בהחלט - אפילו זול - בכל זאת הוא הגיע עם משאית וצוות של שני סבלים. אני שמח שמצאתי אותו דרך האתר והשתמשתי בשירותים שלו - אי לכך אני ממליץ עליו בחום!!

בתודה,
רן מרמת השרון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות
הובלות קטנות

התמחויות

הובלות

הובלת דירות
הובלת ציוד כבד
הובלת רהיטים
הובלות שונות
הובלות קטנות

תאור העסק

חברת אב-גב מספקת שרותי הובלה בכל סדר גודל עבור לקוחות פרטיים ועסקיים, בכל חלקי הארץ, וכן מספקת שרותי מנוף עד לגובה של 37 מטר. אב-גב מחויבת לשירות הוגן ולאמינות. כל הובלה מבוטחת באופן מלא.

אב-גב שירותי הובלה

אב-גב שירותי הובלה

מישל בן ואליד


9.4

073-2721851
 

אב-גב שירותי הובלה

מישל בן ואליד

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721851 חייג