כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות בנייה והריסה או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

א.ב חשמל ושיפוצים

9.4
איתן ברכה
עבודות בנייה והריסה, חשמלאים, קבלני גבס, קבלני אינסטלציה
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: רמת גן

  98%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  84%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2011

מאחר ואינני מבין גדול בתחום החשמל, כשהיה קצר בבית והסתבר שאיזו שהוא חוט נשרף החלטתי לחפש בעל מקצוע בתחום שידע את עבודתו ויפתור את בעייתי.
כך מצאתי את איתן מ"א.ב חשמל ושיפוצים", באמצעות החיפוש באתר "טוב תודה". איתן היה בעל המקצוע הראשון שענה לי ובזכות זה זכה בעבודה ויזכה בכל העבודות הבאות שאעשה בתחום החשמל בעתיד. בשיחתנו הסברתי לאיתן כי כנראה שחוט חשמל נשרף, ותוך זמן קצר איתן הגיע לביתי, בדק והחליף את כל החוטים שנשרפו.
העבודה נעשתה בצורה מקצועית יסודית ונקייה, הוא ניגש ישר לעבודה פתר את התקלה וכמובן ווידא שהכל עובד כשורה.
הכל היה בדיוק כפי שסיכמנו וכמובן גם המחיר ומספר הטלפון של איתן כבר שמור היטב אצלי.

ממליץ בחום,
יניב מבני ברק.

, יוני 2011

ממליץ ביותר על איתן ברכה מ"א.ב שיפוצים". בחור אמין, בחור אחראי, תמיד מגיע בזמן, וגם מאד סביר במחירים שהוא דורש.
ההיכרות שלי עם איתן היא רבת שנים (משהו כמו ארבע שנים שאני מכיר את איתן, אם אינני טועה). עבור רוב עבודות החשמל שיש לעשות בבית אני מקפיד להזמין רק אותו. בפעמים שלא יוצא (אם לדוגמא איתן עסוק, או אני לא פנוי, או שאני צריך משהו בהתראה מאד קצרה) - אני אח"כ מוצא את עצמי מצטער על כך שקראתי למישהו אחר ולא לאיתן...
בעלי מקצוע אחרים, ביחוד חשמלאים, אתה מוצא את עצמך רודף אחריהם ימים שלמים, מתווכח איתם, מחכה להם שעות - בקיצור הם כאב ראש אחד גדול!! איתן לעומת זאת אינו כזה. כל הבטחה שלו מתקיימת וכל מילה חקוקה בסלע!!
בראשית הקשר שלי איתו, איתן עשה לי עבודת חשמל מקיפה בכל הבית עבור קומה שלמה שהוספנו למבנה (עבודה שכללה התקנת מערכת חשמל חדשה, חיבור שלה ללוח, התקנת נקודות חשמל, גופי תאורה שהרכיב וכל יתר הדברים שמשתמעים מכך). מאז, איתן מגיע לטפל בכל מיני בעיות שקורות על הדרך... לפני שבוע לדוגמא, בא לסדר לנו מנורת חוץ שנשרפה והפסיקה לעבוד, לאחר שחדרו אליה מים.
אני לא קרוב משפחה של איתן, ולא מכיר אותו באופן אישי. ההיכרות שלי עימו היא רק בפן המקצועי, ועד כמה שזה נוגע להיכרות הזאת, אני יכול לאמר שאני מאד שבע רצון ממנו. איתן - מבחינתי זהו החשמלאי שאני אמשיך ואקפיד להישאר איתו - כל זמן שאני צריך תיקוני חשמל, וכל זמן שהוא עדיין עוסק במקצוע.

בתודה,
עלי מהרצליה

, יוני 2011

איתן גם הגיע בזמן, גם לקח מחיר הגון ובעיקר השכיל לעשות עבודה מקצועית פשוט מצויינת. אני שמח שגיליתי אותו באתר שלכם, ולהבא כשאצטרך עבודה כלשהי - על בטוח שאני אזמין אותו.
קראתי לאיתן, בעקבות קלקול של מפסק תלת פאזי בלוח החשמל - המפסק נשרף והיה מקצר. דיברתי עם איתן כדי לקבל הצעת מחיר על עלות עבודה. מיוזמתי בחרתי שלא לתת לו לקנות את החלק (כיוון שרציתי דגם ספציפי מסוים), ולכן הלכתי אני ורכשתי באופן אישי.
איתן היה מאד אחראי. קבעתי איתו לשעה מסוימת, וגם כשראה שהוא טיפה מאחר (בשבע דקות בסה"כ) התקשר מהדרך כדי להודיע לי שהוא תקוע בפקק ושהוא קצת מתעכב.
המחיר שלקח, היה על עבודה בלבד, וגם בדיוק כפי שהתחייב לי טלפונית. גם בחנות היכן שרכשתי את החלק, אמרו לי בערך כמה זה יהיה אמור לעלות לי, ואיתן לקח את הסכום הזה בדיוק.
גם עשה עבודה מקצועית, ובעיקר יצר רושם של איש הגון. כמו שאמרתי - אני בהחלט מתכוון להזמין אותו שוב.

אבי מנקס,
רמת השרון

, מרץ 2011

אני ממליץ בחום על איתן ברכה - מחברת א.ב שיפוצים!!!
איתן עשה עבודה מקצועית ביותר, במחיר המשתלם ביותר, ועמד בכל לוחות הזמנים שהגדרנו לו. העבודה של איתן הייתה עבודת שיפוצים כללית בתוך משרד שכללה: צביעה, שפכטל, החלקה של קירות, תיקוני צבע ועוד. בנוסף איתן גם התקין נקודות חשמל חדשות במשרד היכן שהתבקש, עשה למערכת ביקורת של חברת חשמל (בתור מוסמך מורשה מטעם החברה) וגם הכין תשתית לרשת תקשורת עבור מספר מחשבים וגלישה באינטרנט.
איתן התגלה כמומחה בכל בעיה שצצה, נשאר כל יום עד ממש מאוחר - כדי לעמוד בזמנים ולסיים את העבודה כמה שיותר בזריזות. בנוסף היה גם מאד אדיב ונחמד - איש שיחה עם הרבה מאד סבלנות, איש סימפטי וגם נוח.
הכי חשוב - איתן היה הזול ביותר מבין כולם (והשוויתי בין חמישה שיפוצניקים שונים) - ללא ספק, איתן התגלה לא רק כאיש מקצוע נהדר אלא גם בתור הבחירה הכי משתלמת, ואני ממליץ עליו לכולם!!

בברכה,
אייבי מבני-ברק

, ינואר 2011

יופי של אתר יש לכם! אחלה של בעלי מקצוע וגם נראה מאד אמין! יצא לי להשתמש בו לפני כשבוע - כשהזמנתי לביתי את חברת "א.ב שיפוצים" של איתן ברכה, לצורך כמה עבודות חשמל אצלי בדירה. איתן היה זמין, הגיע ממש מהר, וגם היה מאד הוגן במחירים. בשורה התחתונה לא רק שאשתמש בחברת "א.ב שיפוצים" בעתיד, אלא גם אמליץ עליהם הלאה.
העבודה שאיתן עשה אצלי בדירה - הייתה התקנה של שתי נקודות חשמל (שקעים) בשני חדרים של הבית (בסלון ובעוד חדר שינה). איתן סיכם איתי בטלפון, שיקח 250 שקלים עבור כל נקודה של חשמל, וכך גם היה. ברמת העבודה - עשה עבודה מאד יפה ונקיה. אפילו הקפיד לסתום את הקיר ולצבוע - היכן שקדח בקיר כדי להעביר את החוטי חשמל. את זה במילה אחת אפשר לסכם: "מקצועיות", וברמה האישית - אני מרוצה, ואפילו מאד.

, נובמבר 2010

איתן מ"א.ב. שיפוצים וחשמל" עשה אצלי עבודת שיפוצים קלה בדירה - בחלל של הסלון ופינת האוכל. העבודה שלו כללה בין היתר: פירוק של שלושה עמודי גבס קיימים בדירה ובנייה של עמוד גבס אחד חדש במקום, תיקוני ריצוף בסביבה שליד העמודים (היכן שהיה צריך לפרק בלטות בגלל ההורדה של העמודים), בנייה של כוננית נוי מגבס, התקנה של מספר נקודות חשמל, ולבסוף - צביעה מחדש של כל החלל, עם עשיית התיקונים הדרושים.
אני חייבת לאמר שמבין הרבה בעלי מקצוע שפניתי אליהם בזמנו, בכדי לקבל הצעת מחיר על העבודה המדוברת, נתקלתי גם בהצעות מחיר שהיו הרבה יותר יקרות... איתן היה יחסית זול במחיר שביקש, ולחלוטין - זה לא בא על חשבון האיכות! מעבר לכל הדברים שציינתי - הוא גם אדם נעים הליכות, כייפ לעבוד איתו. הוא חרוץ, הוא דייקן, הוא השתדל מאד... סה"כ עבד בדירתנו כעשרה ימי עבודה נטו, ובאמת שלא הייתה לנו שום בעיה לתת לו את המפתח ולהשאיר אותו לבד - לחלוטין הרגשנו שאנחנו יכולים לסמוך עליו ולא טעינו.
מהתוצאה עצמה - אנחנו מאד מרוצים. עבודה אסתטית ואיכותית ברמה גבוהה. ממליצה עליו בחום!

, ספטמבר 2010

הזמנתי את איתן כי הייתי צריך לתקן ולתלות נברשת בסלון...
הבחור הגיע בול בזמן, בלי יותר מדי דיבורים ניגש לעבודה ולמרות שהתיקון לדעתי היה מסובך ודרש פתרונות יצירתיים, פתר את הבעיה תוך זמן קצר, לאחר מכן, תלה את הנברשת כמו שרציתי...
למקרים הבאים, כשאצטרך משהו בתחום התמחותו, אפילו לא אתחיל לחפש, אלא אפנה אליו ישירות...
הכנסתי את מספרו לספר הטלפונים שלי, תחת שם "איתן המומחה"...
ממליץ אליו בחום רב, שירות מעולה והמחיר מאוד נוח.
הלוואי שכל אנשי המקצוע היו כאלה...

, יולי 2010

צבע לי ארבעה דלתות וארבעה משקופים, בדירה שלא מזמן נכנסתי לגור בה. עשה לי עבודה יסודית ומצויינת, ויחסית גם לקח מחיר שהוא מאד סביר (סה"כ כ - 750 שקל עבור כל העבודה).
ביום הראשון, בא יחד עם עוד פועל שלו, לבצע את ההכנה לצבע - שייף את הדלתות, ומרח את השכבת יסוד. ביום השני לאחר שהמשטחים קצת התייבשו, בא לסיים את העבודה, וביצע את הצביעה עצמה. ביקשתי ממנו לצבוע בצבע אטום לבן, והתוצאה יצאה ממש יפה!!
ממליץ בחום - סופר מקצועיים!!

, יולי 2010

אין מילים!! פשוט מעולה!! אם אתם מחפשים בעל מקצוע אמין, שעושה עבודה טובה וגם לוקח מחירים נוחים - אז איתן מ"א.ב חשמל ושיפוצים" זה הבן-אדם בשבילכם!! שירות מקצועי ומהיר במחיר מצויין!!

ביצע אצלי הדבקה של אריחי קרמיקה על הקירות במטבח (מה שנקרא עבודת חיפוי).
מצאתי אותו דרך מדריך של בעלי מקצוע (כמו דפי זהב) שמחולק חינם לבתים. דיברתי משם עם כמה בלי מקצוע שהיו מומלצים, אבל בסוף החלטתי להזמין אותו, כיוון שעשה עליי את הרושם הכי טוב בטלפון...
היה היחיד שהסכים להגיע מהיום למחר (למרות שלא הייתי כזאת לחוצה לבצע את העבודה כל-כך מהר, אבל היות והוא הציע, אז כבר החלטתי להיענות להצעה שלו, ולזרום איתו,מה שנקרא...)
במשך יומיים עבד נון-סטופ משעה 8 בבוקר ועד 4-5 אחה"צ - לבד, בלי עוזרים ובלי פועלים, בקושי אכל, ובקושי שתה. לקח לי בסה"כ עבור כל העבודה הקשה שעשה רק 800 ש"ח (כן... גם אני נדהמתי!!), יתר הבעלי מקצוע שפניתי אליהם רצו לפחות לקחת ממני פי שניים על כזאת עבודה... רק כדי שתבינו את ההבדלי מחירים..
מעבר לכך, הוא גם איש מאד ישר. השארתי אותו לעבוד לבד בבית בלי השגחה, ולא היתה לי שום בעיה עם זה... בסוף כל יום עבודה תמיד דאג לנקות אחריו ולסדר, וגם התוצאה הסופית של העבודה יצאה ממש לשביעות רצוני!!
ממליצה עליו בחום!! בהחלט בעל מקצוע שאחזור אליו גם בעתיד!!

יונית מרעננה

, יוני 2010

שלום לכולם,
שמי מוטי ואני משמש כוועד ביית בבנין שבוא אני גר.
למען האמת, הגעתי אל איתן במקרה ואני אסיר תודה על כך.
מעבר לשירות האמין, היעיל והמהיר שקיבלתי בנושא מערכת החשמל בבנין והתקנת עמודי תאורה ברחבת הגינה... קיבלתי מחיר הוגן וגם הרווחתי חבר טוב.
ממליץ מאוד על הצדיק הזה... לא תתחרטו.

, מאי 2010

איתן הוא בחור שאין לתאר!! פשוט מדהים מדהים מדהים!! מומלץ בחום לכל מי שמחפש איש מקצוע לביצוע עבודות חשמל או שאר תיקונים / שיפוצים בבית!!
האיש מקצוע הראשון והיחיד, שנתקלתי בו עד היום, שבאמת מתכוון למה שהוא אומר בטלפון (אם זה מבחינת המחיר שיקח ואם זה מבחינת העבודה שיעשה). אני פניתי אליו בשביל להתקין מספר גופי תאורה אצלי בבית. בטלפון הוא התחייב לי על מחיר של 60 ש"ח לכל גוף תאורה (סה"כ 180 ש"ח), ולמרות שבפועל, היו שני גופי תאורה שהיו קצת יותר מסובכים להרכבה, הוא עדיין לקח לי את אותו מחיר שאליו התחייב...
הוא גם מאד אחראי ודייקן, לא נתן לי לחכות לו שעות כמו שבד"כ אנשי מקצוע, מניסיון שיש לי, נוטים לעשות, ואפילו התקשר באותו יום להזכיר לי שהוא עומד להגיע.
בקיצור, התרשמתי ממנו ממש לטובה, ואני ממליצה בחום!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות בנייה והריסה

בניית קירות ומחיצות
הריסת קירות ומחיצות
חציבה והגדלת פתחים
פירוקים בעבודות נגרות ומסגרות
פינוי פסולת בניין

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

קבלני אינסטלציה

החלפת צנרת מים
שירותי ביוב
התקנת אביזרים לצנרת מים
התקנת נקודות תברואה

התמחויות

עבודות בנייה והריסה

בניית קירות ומחיצות
הריסת קירות ומחיצות
חציבה והגדלת פתחים
פירוקים בעבודות נגרות ומסגרות
פינוי פסולת בניין

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

קבלני אינסטלציה

החלפת צנרת מים
שירותי ביוב
התקנת אביזרים לצנרת מים
התקנת נקודות תברואה

תאור העסק

עבודות חשמל ברמת גן ועבודות חשמל בכל הארץ כולל תיקון חשמל ותיקון קצר 24 שעות החלפת לוח חשמל העברת לוח חשמל התקנת לוח חשמל העברת ביקורת חברת חשמל כולל הכנה לביקורת חברת חשמל התקנת דוד חשמל ושמש חשמל חכם לבתים עבודות חשמל לוילות כל עבודות החשמל הן בביצוע ותכנון הנדסאי חשמל לבית לתעשייה למוסדות ומפעלים בנוסף שיפוצים בדירות ומשרדים כולל עבודות צבע אינסטלציה וביוב בניית קירות בלוק ובניית קירות גבס חלוקת דירות ומשרדים קרמיקה אמינות עבודה מקצועית עד לשביעות רצון הלקוח המלצות חמות

א.ב חשמל ושיפוצים

א.ב חשמל ושיפוצים

איתן ברכה


9.4

054-3001817
 

א.ב חשמל ושיפוצים

איתן ברכה

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-3001817 חייג