כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

בטקל חדרה

9.6
עופר אהרון
איטום גגות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: הסלעית 5, אליכין

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2011

לקראת החורף הקרב ובא חיפשתי בעל מקצוע בתחום האיטום.
היות ואיני מכיר בעלי מקצוע בתחום, ערכתי חיפוש באינטרנט, כך הגעתי לאתר " טוב תודה".
לא חשבתי יותר מידיי ופשוט הרמתי טלפון לעופר מ"בטקל חדרה".
כבר משיחת הטלפון עופר היה מאוד סיפמטי ונחמד, קבע איתי יום ושעה על מנת שיוכל לראות באיזו עבודה מדובר ולתת לי הצעת מחיר.
כשעופר הגיע לביתי, הוא הפגין מקצועיות רבה, וזה מה ששכנע אותי להיעזר בשירותו. לאחר כמה ימים עופר הגיע לביתי על מנת לבצע את עבודתו, תוך פחות מיום הוא סיים את העבודה, אמנם לא ירדו גשמים רבים עדיין אבל האחריות שקיבלתי מעופר הספיקה לי על מנת להבין שמדובר באדם אחראי ומקצועי.
בנוסף חשוב לי לציין כי במהלך עבודתו, הייתי איתו כל היום, ולא פעם ביקשתי ממנו שיעשה כך או אחרת, להבדיל מבעלי מקצוע אחרים , עופר היה קשוב לרצונותיי, ולעולם לא אמר לא.
לכן, אני מרוצה מאוד מהשירות החם שקיבלתי.
וממליץ!!!!

אריה מחדרה

, אוקטובר 2011

זה לא סוד שעונת החורף שלנו לא מבורכת בגשמים רבים, אך למרות זאת חיפשתי בעל מקצוע בתחום האיטום שיבצע עבודת איטום על גג ביתי שבחדרה מהר לפני שיתחילו הגשמים.
האטום שכבר היה על גגי עשה את שלו ולכן הגיע הזמן להחליפו.
החיפוש אחר בעל מקצוע מתאים היה לא פשוט כלל.
אני לא מתפשר בקלות ועושה מספר סקרים עד שאני משיג את בעל המקצוע שאני מחפש שאני יודע שאני יכול לסמוך עליו בעניים עצומות.
אז לאחר ששוחחתי עם מספר רב של בעלי מקצוע, ולאחר שכמה בעלי מקצוע הגיעו לביתי על מנת לראות את גג ביתי (בניהם היה עופר מ"בטקל חדרה"), החלטתי שהיחידי שבאמת אני יכול לסמוך עליו הוא עופר.
איני יודע להגיד מדוע בעלי מקצוע אחרים היו פחות טובים, אולי כי חלקם לא הפגינו מספיק רצינות, חלקם היו יקרים, וחלקם פשוט לא נראו לי מתאימים.
אך עופר, היה בין היחידים שהרגשתי שאני באמת יכול לסמוך עליו בעניים עצומות ובאמת לאחר שהוא הגיע על מנת להתרשם ולהציע את הצעת המחיר הוא הגיע לבצע את עבודתו.
כל כך סמכתי על עופר שאפילו לא נכחתי ביום שהוא ביצע את העבודה. אני רק יודע שהוא ביצע זאת במהירות ויעילות ולא הסתפק בביצוע עבודה אלא ביצע בדיקות על מנת לוודא שהכול תקין.

אני מרוצה מאוד מעבודתו של עופר, וממליץ עליו בחום רב, מדובר באדם ישר, רציני, ומקצועי!
בברכה,
ישראל מחדרה

, נובמבר 2010

"בטקל חדרה", ביצעו אצלנו עבודת איטום של גג, בבית חדש שרכשנו (העבודה נעשתה לפני כחודש וחצי).
עונת הגשמים עדיין לא החלה, כך שאין לנו עוד אינדיקציה לגבי טיב העבודה... מה שאני כן יכול לזקוף לזכותם זה את ההתנהלות המצויינת שלהם ואת המקצועיות.
מבין מספר חברות שהייתי איתם בקשר, עופר מ"בטקל" היה באמת היחידי שהראה רצינות גמורה - גם באיך שהוא דיבר, גם באיך שהוא הסביר לי מה הוא מתכוון לעשות, גם בכך שהוא הגיע (וגם יחסית מהר) כדי לראות את השטח ולתת לי הצעת מחיר... בקיצור - עופר והצוות שלו הם אנשים שלא משחקים משחקים. מההתחלה הם הראו נכונות. בימים של העבודה הגיעו בזמן ונשארו עד מתי שצריך כדי לעמוד ב"דד ליין". את הגג אטמו באמצעות יריעות ביטומניות, וגם ביצעו בסוף העבודה בדיקה, לוודא שהכל תקין. בכל מקרה נתנו לי אחריות, בתוספת התחייבות מצידם להגיע ולתקן, אם משהו יתקלקל. נתנו לי באמת הרגשה טובה שיש לי כאן "אבא ואמא" ויש למי לפנות אם אני לא מרוצה... ת'אכלס - זה מה שאני מחפש בבעלי מקצוע...

גלעד,
מכפר-סבא

, נובמבר 2010

את עופר מ"בטקל חדרה" אני מכיר כבר כמה שנים טובות.
הפעם הראשונה שהגעתי אליו, הייתה דרך המלצה של חבר, כשהצטרכתי באופן אישי, לבצע איטום של הגג שלי, וחיפשתי איש מקצוע אמין, שאוכל באמת לסמוך עליו שיבצע עבודה טובה.
עופר ביצע אצלי באותו זמן את עבודת האיטום, השאיר אותי מאד מרוצה, ומאז אני ממשיך ומשתמש בשירותים שלו גם לפרוייקטים נוספים כשיש לי בו צורך.
אחד התחביבים שלי זה קנייה ושיפוץ של בתים ישנים, ואח"כ מכירה שלהם. במסגרת השיפוצים שאני עושה באותם בתים, אני נזקק בין היתר גם לשירותים של איטום, וכשזה קורה, כיוון שאני שומר אמונים לעופר - אני ממשיך ומזמין רק אותו לבצע את אותן עבודות. בין העבודות שביצע אצלי היו כמובן עבודות איטום של גגות ביריעות ביטומניות. מעבר לכך גם ביצע עבודות נוספות כמו: איטום של רצפות חדרי אמבטיות ואיטום של מרתפים (רצפות כולל קירות). הצליח אפילו לפתור לי בעיית רטיבות במבנה מסויים, שכמה בעלי מקצוע לפניו - בכלל לא ידעו איך לגשת אליה.
אני חושב שעופר, יחד עם הצוות שלו הם אנשים מאד מיומנים ומקצועיים. כשאני קורא להם, והם עושים עבודה - אין מצב שיקרו תקלות או שתעשה, נגיד, חצי עבודה. הם לא עוזבים את השטח עד שהאיטום שעשו עובר את הביקורת הקפדנית שלהם ובדיקות. לדעתי הן אחת מחברות האיטום הטובות בשוק, ואני ממליץ עליהם מאד!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

תאור העסק

ביצוע יציקות בטקל לשיפועים, איטום גגות,מרפסות מקלחות ומרתפים.

בטקל חדרה

בטקל חדרה

עופר אהרון


9.6

052-2508866
 

בטקל חדרה

עופר אהרון

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2508866 חייג