כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג איטום גגות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

קבוצת אליהו

9.4
שחר אליהו
איטום גגות, ריצוף וחיפוי, צביעה וסיוד
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2010

מכל הבעלי מקצוע שעבדתי איתם - קבוצת אליהו, ושחר בפרט - זה בהחלט אנשים שארצה להמשיך לעבוד איתם. ביצעו אצלנו בדירה שתי עבודות גדולות: אחת של צביעה, ואחת של איטום גג. משתיהן הייתי מאד מרוצה - גם ברמת התוצאה, וגם ברמת היחס שקיבלתי. לדעתי הם מצויינים, וכמו שאמרתי אני בהחלט מתכוונת להמשיך והשתמש בהם עוד.
הגעתי אליהם דרך פרסום באינטרנט. בפעם הראשונה, הם באו לצבוע לנו את הדירה - מבחינה של לרענן אותה, ולחדש את הצבע, ולעשות גם תיקונים שהיה בהם צורך. דירה של חמישה חדרים (קירות כולל תקרות) הם סיימו בזמן עבודה של ארבעה ימים בסה"כ. עבדו בצורה מסודרת, ללא בלאגן - מה שאומר שהם הקפידו לעטוף את כל הרהיטים שיש לנו בבית בניילונים, לפרוש קרטון גלי על הרצפה שלא ישפך צבע, ולנקות אחריהם עם סיום העבודה - בקיצור החזירו לנו את הדירה באותו מצב שהייתה כשקיבלו אותה מידינו - אפילו במצב הרבה יותר טוב!
בפעם השנייה שקראתי להם, זה היה לצורך קבלת הצעת מחיר על איטום של הגג. הבחנתי בתקרה בסימנים של סדקים ורטיבות (שעוד בזמן הצביעה שחר התריע בפנינו עליהם, ואמר שכנראה יש כאן בעיה באיטום של הגג וצריך לטפל). שחר נתן לי דיאגנוזה של מה לדעתו הסיבה לרטיבות וגם דרכי טיפול אופציונאליות, החלטתי בסופו של דבר לתת לו לבצע גם את העבודה הזו כי הוא נראה לי אמין, מבין עניין, נתן הצעת מחיר הגיונית והוגנת - שפשוט אני ובעלי לא יכולנו לסרב, וגם הרגיעה אותי העובדה שהוא הציג בפניי תעודה של אוטם מורשה. גם את עבודת האיטום הוא והצוות עשו לפי הספר. ביצעו איטום של הגג באמצעות יריעות ביטומניות, כולל הלבנה של הגג בשלב הסופי.
בשורה התחתונה - פשוט נהניתי לעבוד איתם. אני חושבת שהיתרון שלהם, הוא בכך, שכשהם כבר עושים איזו שהיא עבודה, הם עושים אותה בצורה מושלמת, ולא צריך אח"כ לרדוף אחריהם ולהתחנן שיבואו ויתקנו. הם יסודיים, מקצועיים, יודעים מה הם עושים... אם אני ובעלי החלטנו לשמור את הטלפון, ולרצות להשתמש בהם גם בעתיד - מבחינתי זה אומר הכל!

, נובמבר 2010

רוצה להמליץ על שחר מ"קבוצת אליהו", או כפי שאני ובעלי מכנים אותו "שחר מהגג". את שחר מצאנו במקרה כשאני ובעלי חיפשנו בזמנו קבלן איטום שיאטום לנו בגג כמה נקודות שנזלו. שחר הגיע, אטם כמו שצריך בצורה מקצועית ויסודית ובפעם אחת - ומאז, הודות לו, הגג שלנו יבש, והבית גם!
מאז אותה פעם - הוא נוהג להגיע אלינו בקביעות מדי שנה - קצת לפני החורף, לבצע סיוד של הגג והלבנה - לשמירה על הקיים.
בכל הכנות, מה שאני יכולה להגיד על שחר זה שמדובר בבעל מקצוע שהוא פשוט מכרה זהב. קשה היום למצוא בשוק קבלני איטום שעושים עבודה כמו שצריך. אני שומעת גם מחברים, שנופלים המון בתחום הזה על כל מיני חאפרים. שחר - מניסיון של הרבה שנים - עושה עבודה פשוט מעולה, ושווה מאד לנסות אותו. מומלץ בחום!

חנה ויענקל'ה
לקוחות מרמת-גן

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

התמחויות

איטום גגות

איטום גגות (עד 100 מ"ר)
עבודות איטום
תיקוני איטום
איטום - שונות

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

תאור העסק

קבוצת אליהו הינה חברה המתמחה בעבודות האיטום למעלה מזה 20 שנה.העבודה מבוצעת ע"י צוות אמין ומקצועי ועם חומריים בעלי תו תקן בלבד. בגמר כול עבודה תינתן תעודת אחריות. אפשרות לתשלומים נוחים

קבוצת אליהו

קבוצת אליהו

שחר אליהו


9.4

052-2756750
 

קבוצת אליהו

שחר אליהו

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2756750 חייג