כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הדברות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מזרחי הדברות

9.4
שי / אבי מזרחי
הדברות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: עוזי נרקיס 3, חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

30 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

אבי היה בסדר גמור, היינו מאוד מרוצים מהשירות שלו, הזמנו אותו לבצע הדברה של חרקים קטנים שנמצאו בארונות ובמזווה האוכל. לא הצלחנו להיפטר מהם גם אחרי ניקיון של הארונות. הצעת המחיר של אבי הייתה הוגנת, הוא הגיע ביום ובשעה שסיכמנו, הדריך אותנו לגבי הכנסת האוכל חזרה לארונות אחרי ההדברה, נתן הנחיות מסודרות והוראות בטיחות. הכל באמת היה עשר ועד עכשיו נראה שהבעיה מאחורינו ואין זכר לחרקים. ממליצה בחום.
קטיה.

, ספטמבר 2016

פניתי "למזרחי הדברות" לקבל הצעת מחיר על הריסוס - הצעת המחיר הייתה סבירה וסגרתי איתם את הריסוס.
ביום שקבענו, הגיע אבי עם הציוד והחומרים כמו שסוכם וכפי שהבטיח. הוא עשה ריסוס בכל הבית וגם בחצר. נתן לנו גם הוראות מדויקות מתי להיכנס לבית ומתי לשטוף בתום הריסוס. עלות הריסוס הייתה הוגנת, נראה גם שהריסוס הוא ממש טוב. עברו מספר שבועות מאז ההדברה והכל מעולה. הייתי בהחלט מרוצה, מומלץ!
איילה.

, ספטמבר 2016

פניתי למזרחי הדברות בעקבות ההמלצות שקראתי פה באתר והשירות שחיפשתי הוא הדברה נגד נמלים וג'וקים. שי נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לגודל המבנה והבעיה עצמה וקבענו מתי ההדברה תתבצע.
שי הגיע בזמן לביצוע ההדברה הוא ישב איתי תחילה להדריך אותי שבזמן ההדברה על הבית להיות ריק ומה הפעולות שיש לבצע לאחר ההדברה.
שי עשה עבודה יסודית ומסודרת ובסופו של דבר זה עבד, לא ראינו זכר לחרקים והתשלום השתלם. שי עמד במחיר ונתן לנו חשבונית ואחריות לחצי שנה על נמלים ולשנה על ג'וקים. אני מאוד מרוצה וממליץ בחום.
ניר.

, מרץ 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של "מזרחי הדברות", מדובר בעסק שמנוהל כמו שצריך, ההדברה מקצועית ויסודית, אבי ושי הוכיחו את עצמם אין ספור פעמים ואני בהחלט מרוצה וממליץ בחום! מדובר בשירות הדברה ל"תאטרון מימד", לפני כחצי שנה הייתה לי בעיית ג'וקים שלא הצלחתי להיפטר ממנה, חיפשתי חברת הדברות מקצועית והגעתי למישהו שביצע עבודה מספר פעמים של ריסוס ועדיין לא הצליח למגר את התופעה, כמובן שהחלטתי למצוא במקומו חברת הדברה אחרת שאולי תתן מענה. ל"מזרחי הדברות" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, שמעתי רק דברים טובים, נפגשתי עם שי ואבי שנתנו הצעת מחיר הוגנת על ריסוס נקודתי לג'וקים וגם על שירותי הדברה קבועה ומונעת.
התנהלות העבודה שלהם הייתה מעולה, הם הגיעו ביום ובשעה שסיכמנו עם הציוד המקצועי שלהם וחומרי ההדברה, איתרו מקומות אסטרטגים להתרבות הג'וקים, ריססו באופן יסודי מסביב למבנה, בבורות הביוב ובמקומות הספציפיים, אחרי פעמיים שלושה של ריסוס הבעיה נפתרה לחלוטין. מאוד התרשמתי מהתוצאות ומהשירות והחלטתי להמשיך איתם גם להדברה מונעת.
עד עכשיו יש לי רק מילים טובות לספר עליהם, הם תמיד מגיעים בזמן, ההדברה שלהם נשמרת לאורך זמן, הכל עשר! במידה ויש משהו ספציפי, הם זמינים לקריאות, בקיצור מצוינים ואמשיך להיעזר בהם גם הלאה - ממליץ בחום!
אורן.

, מרץ 2016

שי ואבי "מזרחי הדברות" בעלי מקצוע מעולים, אנחנו עובדים איתם כבר תקופה ארוכה ומתכננים להמשיך להיעזר בשירותי ההדברה שלהם גם בעתיד - מומלץ בחום!!
מדובר בשירותי הדברה מונעת לבית מלון, ההדברה שמתבצעת היא הדברה נגד ג'וקים נמלים ושאר מזיקים, שי ואבי תמיד נותנים שירות איכותי, מקפידים להגיע בזמן, אין אצלם הברזות, שעה זאת שעה ומילה זאת מילה. הם מקפידים לעבוד לפי התקן, נוקטים בכל אמצעי המיגון ודואגים ליידע אותנו על מקום ההדברה והחומרים.
מעבר לכך אני יכול לציין שגם מבחינת קריאות לא צפויות הם עשר, היה לנו לא מזמן משהו לא צפוי, הזעקתי את השירות שלהם, הם היו מאוד יסודיים, ידעו איך לאתר מקומות מרכזיים לריסוס, ביצעו ריסוס יסודי מאוד וכרגיל נתנו שירות מצוין, המטרד נעלם כאילו לא היה. מעבר למקצועיות, שי ואבי אנשים נחמדים, אני ממליץ עליהם בחום, מדבירים יסודיים אחראים ורציניים וכמובן נמשיך להיעזר בהם בהמשך.
אריק.

, דצמבר 2015

שמי מאירה ואני מנהלת אחזקה של חברת "בייסיקל", את שי ואבי "מזרחי הדברות" הכרתי לפני למעלה משנתיים, ואני יכולה רק להמליץ עליהם, אני מקבלת מהם שירות מקצועי מהיר ומיידי במחירים הוגנים ביותר!
עם יד על הלב אני מספרת שעזבתי את אנשי ההדברה שהיו לי לפניהם, אין טובים מהם! שי ואבי מבצעים מגוון עבודות הדברה בנכסים שלנו, עבודות תחזוקה שוטפות כגון הדברה נגד נמלים ג'וקים, תיקנים וכו'... ולפעמים נעזרת בהם באופן ממוקד וחד פעמי להדברת מזיקים אחרים כגון לכידת עכברים והדברת טרמיטים.
אני רוצה להגיד שמאז שהתחלתי לעבוד איתם ועד היום, שי ואבי אף פעם לא אכזבו אותי, לא שמעתי תלונה אחת עליהם, כולם נורא מרוצים מהם כולל אני! שי ואבי מקצוענים ואמינים, המחירים שלהם הוגנים, הם מדייקים בזמנים ונענים לכל בקשה ותמיד מנסים לספק שירות מהיר ואיכותי - אני ממליצה עליהם בחום רב! כיף שיש בעלי-מקצוע כאלה לצידך!
מאירה.

, דצמבר 2015

את שי ואבי מחברת "מזרחי הדברות" אני מכיר כבר שנתיים שלוש (אני מפעיל עסק של חברת ישראייר בסניף תל-אביב), מדובר בבני אדם אמינים ברמות, ישרים מאוד, עושים עבודה מעולה וכמו שאומרים אצלנו בתחום, יש להם את כל מה שצריך - ממליץ עליהם בחום ומכל הלב!
אבי ושי בעלי מקצוע מצוינים מכל בחינה אפשרית, עומדים בזמנים, מקצועיים ובקיאים בכל סוגי ההדברות הקיימות בשוק, בעלי שירות ברמה גבוהה, מסתדרים עם הלקוחות בצורה לא נורמלית. אני יכול לספר ששי ואבי מקצועיים מאוד ונחשבים לאיכותיים ביותר בתחום של ההדברות. בחורים טובים ושקטים, צנועים, ישרים ואמינים, מילה שלהם שווה זהב, אצלנו בארץ יש הרבה בעלי-מקצוע מכל מיני תחומים ולצערי הם לא אמינים ואף רמאים, אבל אבי ושי הם בעלי המקצוע הכי טובים שיצא לי לעבוד איתם ולכן אני חוזר לעבוד איתם שוב ושוב. אני מזמין אותם בקביעות לפחות פעמיים בשנה לבצע ריסוס והדברה של מזיקים (נמלים, ג'וקים, יתושים ועוד..) ובנוסף נעזר בהם למקרים חד פעמיים של לכידת עכברים\חולדות אם יש.
שי ואבי מדבירים אחראיים, כשאני סוגר איתם על עבודה, הם עומדים בלוח הזמנים, לא מעכבים את העבודה שלנו וזה דבר מאוד מאוד חשוב - העמידה בלוחות הזמנים. מבחינה כספית, קל להסתדר איתם, את עבודות ההדברה הם מבצעים באופן איכותי ביותר, עומדים בלוחות הזמנים, עומדים במחיר והעבודה שלהם ממשיכה להוכיח את עצמה! מי שייקח אותם לעבודה ירוויח בגדול! אפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות - ממליץ בחום.
מוטי - ישראייר.

, דצמבר 2015

אנחנו מאוד מרוצים מחברת "מזרחי הדברות", שי ואבי מספקים לנו שירות הדברה בכל הארץ לחנויות של רשת "דלתא" מדובר בתחזוקה שוטפת במידת הצורך, הם ממש ממש בסדר, עושים עבודה מקצועית ונאמנה, זמינים מאוד, לוקחים מחירים סבירים ומבצעים הדברה מקצועית באחריות מלאה - ממליצה מכל הלב.
שמי רוזה ואני עובדת רכש בחברת "דלתא", מתוקף תפקידי אני זאת שמתנהלת מול חברת "מזרחי הדברות", אנחנו עובדים איתם למעלה מארבע שנים ואם נשארנו איתם כ"כ הרבה זמן זה מראה את מידת שביעות הרצון שלנו. שי ואבי בעלי מקצוע מסורים, תמיד מספקים מענה מהיר ויש לציין שלכל רחבי הארץ, היכן שיש בעיה הם מגיעים ופותרים אותה. ההדברה שלהם מקצועית, כמעט ולא היו מקרים שהיה צורך לחזור על אותה הדברה פעם נוספת. מדובר בחברת הדברה מקצועית ואנשים שיודעים לבצע היטב את ההדברה.
שי ואבי מטפלים לנו בכל הקשור לבעיית מזיקים, ג'וקים נמלים, לכידת עכברים ואפילו הייתה פעם שיה צורך ללכוד יונה והם הגיעו וביצעו את המלאכה במהירות. אנחנו מרוצים מאוד, לא מחליפים אותם באף חברת הדברה אחרת, רק מילים טובות!
רוזה.

, דצמבר 2015

שי ואבי מדבירים מקצועיים, חבר'ה מדהימים, לוקחים אחריות על עבודת ההדברה ומספקים שירות יוצא מן הכלל - ממליץ בחום! שמי אלון ויש לנו עסק של מסעדה, כמו בכל עסק שעוסק בתחום האוכל, יש עניין לתחזק את המקום בריסוס נגד מזיקים באופן קבוע. מדובר בעבודה של הדברה אחת לחודש בשטח המסעדה וכמובן שחיפשתי חברת הדברות שתנהל את העניין באופן שוטף. חיפשתי חברות הדברה מקצועית עם שם מוכר ולא סתם חאפר, אלא עסק שיש לו אחריות כלפי הלקוח. לשי ואבי מחברת "מזרחי הדברות", הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, ההמלצות היו חיוביות גם בעניין של עמידה בלוח זמנים והתמדה לאורך זמן. פניתי לשי ואבי נפגשנו פנים מול פנים, התרשמתי שמדובר בבעלי-מקצוע הוגנים ומקצועיים והחלטתי לסגור איתם את הריסוס בפעם הראשונה.
שי ואבי הגיעו לעסק בשעה וביום שקבענו, מאחר שזה עסק רץ ומדובר בהדברה, הזמנו אותם בתאום מלא בשעה וביום שאין לקוחות במסעדה. שי ואבי ביצעו את ההדברה והיו מאוד מקצועיים ויסודיים. החומרים שלהם בטוחים ומאושרים ע"י משרד הבריאות והתברואה, כך שיכולנו לחזור לעבודה דיי מהר. ההדברה שלהם התגלתה כאיכותית ויעילה והחלטתי לעבוד איתם באופן קבוע כמו שאמרתי. מאז, כבר למעלה משנה וחצי, הם מגיעים אלינו באופן קבוע אחת לחודש, מבצעים בצניעות את עבודתם ומתמידים לעשות עבודה טובה ומקצועית גם לאחר תקופה ארוכה. מרוצה מאוד מאוד וממליץ על שי ואבי "מזרחי הדברות" מכל הלב.
אלון, מסעדת ג'פניקה.

, דצמבר 2015

אנחנו מרוצים מאוד, ההדברה של חברת "מזרחי הדברות" הדברה איכותית מקצועית ובמחיר הוגן - מומלץ בחום! חברת "מזרחי הדברות" מבצעים אצלי שירותי הדברה בעסק של חנויות בגדים כבר מעל שנתיים, ואני מאד מרוצה גם מהיחס וגם מהשירות שלהם! למשל לפני מספר חודשים כשהייתה לנו בעיית עכברים די רצינית בעסק, הם באו ועשו הדברה, ופתרו את הבעיה באופן טוטאלי לשביעות רצוני המלאה!
כמו כן, אני גם מזמין אותם במידת הצורך, על מנת לבצע הדברה נגד מזיקים. בד"כ הם פותרים את הבעיה באופן מוחלט בריסוס אחד שהם עושים - אבל גם בפעמים שבהם הבעיה לא נפתרה עד הסוף, הם תמיד היו מוכנים להגיע לריסוס חוזר, בלי שום בעיה, רק כדי שאני אהיה שבע רצון! רציניים ביותר! כמו שאמרתי נותנים שירות מעולה, ובעיקר אחריות על העבודה שלהם!! כשזה נוגע לשירותי הדברה - אני פונה ואמשיך לפנות תמיד רק אליהם, כי אני יודע שאצלם תמיד יהיה לי מענה ויחס ראוי.
אלי.

, אוגוסט 2015

הקיץ הגיע, ויחד איתו הג'וקים והנמלים והחלטנו לחפש שירותי הדברה, החלטתי לנסות את אחת מחברות ההדברה שמפרסמות באתר. פניתי לחברת "מזרחי הדברות" אחרי שראיתי שקיבלה את מרבית ההמלצות. התקשרתי לקבל הצעת מחיר על הריסוס - הצעת המחיר הייתה סבירה וסגרתי איתם את הריסוס.
ביום שקבענו, הגיע אבי עם הציוד והחומרים כמו שסוכם וכפי שהבטיח. הוא עשה ריסוס בכל הבית וגם בחצר. נתן לנו גם הוראות מדויקות מתי להיכנס לבית ומתי לשטוף בתום הריסוס. עלות הריסוס הייתה הוגנת. בדקתי חברה נוספת כדי להשוות אם המחירים שדוד לוקח הם באמת הוגנים, והבנתי שהוא באמת קצת יותר זול... נראה גם שהריסוס הוא ממש טוב. עברו כבר כמה ימים מאז ההדברה, ואין עדיין סימן לג'וקים אבל ימים יגידו, כמו שאומרים.
בכל מקרה - אבי נתן אחריות, כך שגם אם יחזרו חלק מהג'וקים - אוכל לקרוא לו והוא יבוא לבצע הדברה חוזרת ללא תשלום נוסף.
יהודית.

, אוגוסט 2015

אני ממליצה על חברת "מזרחי הדברות" הם עזרו לי טלפונית ללא כל תמורה ועזרו לפתור את הבעיה המטרידה שהייתה לנו - מומלץ בחום!
לפני מספר שבועות הייתה לנו בעיה בגינה של זבובי תסיסה, מין זבובים קטנים ומעצבנים שיכולים להזיק לצמחים. חיפשתי חברת הדברה דרך האתר שלכם והגעתי לחברת "מזרחי הדברות", הרמתי אליהם טלפון ורציתי לקבוע שיגיעו לבצע הדברה, הסברתי לאבי במה מדובר, הוא הציע את עזרתו הטלפונית בהתאם לבעיה שהצגתי לו דרך הטלפון. הוא הסביר לי שאכן מדובר בזבובי תסיסה, אין צורך בהדברה מקצועית אלא הורה לי לקנות מלכודות דבק ולהניח במקומות אסטרטגיים, ואוכל להשיג אותה בכל חנות של מוצרי גינון, בנוסף הוא נתן לי טיפים על הדרך.
אבי היה מאוד סבלני ואדיב, את כל המידע הוא חלק איתי למרות שידע שלא תצא לו מכך שום תמורה - אני לא מכיר עוד בעלי מקצוע שהיו נוהגים כמוהו. כולם רק מחכים להזדמנות להוציא עוד ועוד כסף מהלקוח. לכן ההדרכה שלו הייתה מפתיעה מאוד, הודיתי לו מאוד וניגשתי לקנות את המלכודות המדוברות ובאמת הבעיה נפתרה!
שושי.

, אוגוסט 2015

הזמנתי הדברת נמלים וג'וקים מחברת "מזרחי הדברות", הגיע מדביר חביב בשם אבי, עבד בסבלנות והיה מאוד אדיב. אני מרוצה מהשירות וכמובן שממליצה בחום. לפני כמה שבועות, התחילו לצוץ מכל מיני חורים בבית נמלים וג'וקים, והבנתי שיש להם נחילים מתחת לריצפה ובמקומות נוספים, החלטתי להזמין חברת הדברות שתפתור את העניין.
לאבי "מזרחי הדברות" הגעתי דרך האתר שלכם, היו עליו המלצות חיוביות והצעת המחיר שהוא נתן לי הייתה סבירה בהחלט. סגרתי איתו יום ושעה, יש לציין שהוא היה דיי גמיש מבחינת הזמנים והשתדל להתאים את עצמו אלינו. אבי הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו עם ציוד הריסוס שלו והשארנו אותו לבצע את העבודה.
בסיום הריסוס אבי הסביר על החומרים, איך לנקות את הבית ומתי, היה סבלני ואדיב וכמובן לקח את המחיר שסוכם. בנוסף לכך, אבי נתן לנו אחריות על ההדברה ואמר שבעיקרון הנמלים לא אמורות לחזור, אבל אם נראה משהו, נצלצל אליו והוא יגיע לחזור על ההדברה ללא תשלום נוסף. באופן כללי, אבי גם מקצועי וגם בעל-מקצוע נחמד ואדיב - ממליצה בחום!
ויקי.

, מאי 2015

שי מחברת "מזרחי הדברות" ביצע אצלי הדברה נגד נמלים, הוא היה יסודי ועשה עבודה מעולה!
זו הפעם הראשונה שאני משתמש בשירותים שלו ספציפית, הגעתי אליו דרך האתר שלכם. כבר בטלפון נשמע לי מקצועי. הסביר לי בדיוק על החומרים שבהם הוא משתמש, והדגיש שהמוצרים שלו הם גם בעלי דרגת אפקטיביות יותר גבוהה, וגם פחות רעילים מהחומרים המקובלים בשוק.
הגיע בדיוק ביום ובשעה שקבעתי איתו. ביצע את הריסוס יחסית מהר. באמת כשנכנסנו אח"כ חזרה לבית, לא היה יותר מדי סירחון וריחות לוואי של ריסוס כמו שבד"כ יש אחרי שעושים הדברות.
שי נתן לי גם הרגשה מאד טובה, הוא היה מאד אדיב ואמר שאם תהיה איזושהי בעיה, או שאם אני אראה שעדיין ממשיכים לחזור נמלים, שאני אקרא לו מיד, והוא יבוא לבצע הדברה חוזרת על חשבונו!! בהחלט ממליץ עליו בחום!!
מנחם.

, מאי 2015

"מזרחי הדברות" עשו אצלנו עבודת הדברה מקצועית נגד נמלים וג'וקים, השירות שלהם מעולה והתוצאות מוכיחות את עצמן!
הגעתי אליהם דרך האתר שלכם מכיוון שהייתה לנו בבית מכת ג'וקים ונמלים, חיפשתי חברת הדברות מקצועית עם רישיונות ובאמת קראתי חוות דעת טובות על שי ממזרחי הדברות, שוחחתי איתו בטלפון הוא אמר לי שיש לו רישיון מוסמך, התרשמתי שמדובר במדביר מקצועי ולאור הצעת המחיר הסבירה החלטתי לסגור איתו את העבודה.
שי הגיע בזמן שקבענו והחל בעבודת הריסוס נגד נמלים וג'וקים. הוא עשה עבודה יסודית ועבר על כל פינה בבית, לאחר מכן הוא השאיר לי מסמך שמסביר לי בדיוק מה עושים לאחר הריסוס, איך לנקות וכו'. שי דאג לא להחסיר ממני דבר ואת ההסבר שכתוב במסמך הוא גם נתן לי בקצרה בע"פ, לאחר מכן סידר אחריו וניקה את מה שהיה צריך, שילמתי את הסכום שנקבע מראש וקיבלתי חשבונית.
שי עשה עבודה מקצועית, הוא בחור אחראי, מקצועי ואדיב, אני ממליץ עליו בשמחה.
תמיר.

, ספטמבר 2014

מזרחי הדברות עשו אצלי הדברה מאוד מקצועית, ההדברה ממש הצליחה ואני מאוד מרוצה.
הייתה לנו בעיה של ג'וקים שנכנסו לבית בכמויות מטרידות. בהתחלה ניסיתי לפתור את הבעיה בעצמי וריססתי עם קיי 300 אבל לא ממש הצלחתי למצוא מהיכן הם נכנסים לבית, כך שהם פשוט המשיכו להיכנס ובכמויות לא קטנות בכלל, זה נהיה ממש מגעיל והבנתי שאני צריכה להזמין מדביר מקצועי.
בדקתי באתר "טוב תודה" מספר בעלי מקצוע בתחום ההדברה שעובדים באזור שלנו ולקחתי הצעות מחיר.
מזרחי הדברות עשו עליי רושם נורא טוב בטלפון וגם ההצעה שלהם הייתה אטרקטיבית יחסית לאחרים וסיכמנו שכבר למחרת הם יגיעו לרסס ריסוס מקצועי ויסודי את הבית וסביבתו בתקווה שזה מה שימנע את מכת הג'וקים הדוחים.
ביום ההדברה, הגיע איש צוות מטעמם בדיוק בזמן שסיכמנו ועבד זמן די ממושך, הוא עשה עבודה יסודית ועבר על כל השטח. החומר ששם היה ממש חזק והבעיה נפתרה, מאז הריסוס הג'וקים מתים עוד לפני שהם מצליחים להיכנס לדירה. הייתי מרוצה מאוד מהשירות שלהם וגם מהמחיר. ממליצה בחום.
יפית.

, ספטמבר 2014

מדובר בבעל-מקצוע רציני, שעושה עבודה יסודית ונותן תמורה הוגנת ללקוח - ממליץ בחום!
פניתי למזרחי הדברות דרך המלצה מפה לאוזן, שוחחתי איתו, הסברתי לו במה מדובר - ריסוס של בניין מגורים, והדברה נגד חולדות, שי הציג בפני את מקומות הריסוס שיש לעבור בהם ונתן לי הצעת מחיר מראש. הצעת המחיר הייתה בהחלט הוגנת וסגרתי איתו את העבודה.
ביום העבודה, שי הגיע בדיוק בזמן שקבענו, הוא עבר איתי שוב על הדברים, הסביר לי על אופן הריסוס ואז התחיל לעבוד. שי עבר כל סנטימטר בבניין, הוא ביצע ריסוס בבורות הביוב, וכמובן בחדר המדרגות ומסביב לבניין. בנוסף שי גם שם שקיות רעל נגד חולדות.
לאחר העבודה, הוא הדריך אותי והסביר לי כיצד לפעול לאחר הריסוס. שילמתי לו את הסכום שקבענו בטלפון, קיבלתי חשבונית ותעודת אחריות על הריסוס נגד ג'וקים וחולדות.
שי בחור רציני, מקצועי ואמין. השירות שלו היה מעבר למצופה, הוא היה סימפטי, מנומס וסבלני - מרוצה מאוד.
אלי סעדיה, חולון.

, ספטמבר 2014

היינו מאוד מאוד מרוצים מההדברה שמזרחי הדברות עשו אצלנו בדירה ולכן אנחנו ממליצים עליו בחום!
שי איש מקצוע מעולה, מהרגע שתקשרנו איתו בפעם הראשונה ועד ביצוע ההדברה הכל הלך חלק ובאופן ישר והוגן.
הייתה לנו בעיה של עש ג'וקים ונמלים בדירה, אך לא היינו בטוחים שזה אכן עש.
לשי הגענו דרך האינטרנט, הסברנו לו מה הבעיה והוא נתן לנו הערכת מחיר כללית וביקש להגיע לראות אם זה אכן עש. שי הגיע אלינו עוד באותו היום, ערך בדיקה וגילה שאכן מדובר בעש - הצעת המחיר שלו הייתה סבירה ביותר ועמדה במחיר שנקב בו בטלפון. באותו מעמד, הוא הסביר לנו קצת על ההדברה ועל החומרים וסגרנו יום ושעה להדברה.
שי עשה עבודה יסודית מאוד, הגיע לכל פינה ופינה בבית וכשסיים לקח בדיוק את המחיר שסוכם ואמר לנו שאם תהיה איזושהי בעיה והעש יחזרו שנרים לו טלפון והוא יבצע את ההדברה שוב במידת הצורך. הריסוס בהחלט הוכיח את עצמו! מגיעות לשי את כל ההמלצות הכי טובות שיש!
יונתן, תל-אביב.

, נובמבר 2013

ממליצה בחום על שירותי ההדברה של "מזרחי הדברות", המחיר הוגן וכפי שהובטח יש אחריות על הריסוס של 3 שנים.
זאת כבר הפעם השנייה שאני מזמינה אותם אלינו וגם הפעם כמו בפעם שעברה, הייתי מרוצה מהם עד הגג.
בפעם הראשונה הם הגיעו אלינו כשעשינו שיפוצים של הבית ולפני התקנת הדלתות היינו צריכים הדברה נגד טרמיטים. הם היו ממש עשר, הגיעו בזמן, עשו את הריסוס באופן יסודי ונתנו לנו אז אחריות לשלוש שנים, במהלך האחריות הם הגיעו לרסס פעם נוספת ללא תשלום והיו ממש אמינים והוגנים.
לכן גם הפעם שרצינו לחדש את הריסוס קראנו להם בשנית, התקשרתי אליהם ביום ראשון והם כבר היו אצלי בבית ביום רביעי עם הריסוס, ביצעו את העבודה כמו שצריך וגם הפעם הייתי מרוצה מהם! המחירים שלהם סבירים והוגנים, הם נותנים שירות מהיר ויחס מקצועי. ממליצה בחום!
לילי, מאשדוד.

, אוקטובר 2013

שלום. המלצה זו אני כותב כחודשיים אחרי ביצוע ההדברה. רציתי להיות בטוח שההדברה יעילה והחלטתי לחכות חודש עם ההמלצה והכל היה כל כך טוב שפשוט שכחתי שרק לפני מספר חודשים סבלתי. אני גר בבית פרטי גדול בכפר יונה ושנים שאנחנו סובלים מנמלים אדומות זעירות שמגיעות מכל מקום לכל מקום. בנוסף הייתה מתקפת ג''וקים בחצר ובבית ובפינת הזולה שבחצר כל היושבים התלוננו על עקיצות וגרודים. בטלפון ענה לי בחור נחמד ומקסים שנתן לי הצעת מחיר סבירה מאד. אמרתי לו שאני צריך לחשוב וביקשתי עוד 2 הצעות מחיר (גם מכאלו שהומלצו כאן) ובשני המקרים ההצעה הייתה כפולה מההצעה שקיבלתי ממזרחי. חזרתי אליו וקבעתי. במועד הנקוב הגיע בחור חייכן, אדיב ומקסים שעשה עבודה מקצועית ויעילה. הייתי בטוח שבסוף ההדברה יגיד משהו על כך ש"בטלפון הוא לא העריך נכון את מחיר העבודה" אבל הוא לא אמר מילה. אני הרגשתי לא נוח ואילצתי אותו לקבל קצת יותר כטיפ אישי. אני ממליץ בכל לב. אדיבות מקצועיות ויושר היו שם למכביר. תודה מקרב לב.

, ספטמבר 2013

שלום וברכה!
שמי מעוז ואני מנהל לוגיסטי בחברת יבוא דלק, למזרחי הדברות הגעתי דרך האתר שלכם "טוב תודה" לאחר שקראתי המלצות על כמה מדבירים לפני כן, אבל שי ממזרחי הדברות היה נראה הכי רלוונטי. התקשרתי אליו מהמספר שרשום באתר, דיברנו הסברתי לו מה הבעיה שיש לנו בעסק וסגרנו על מחיר שהיה סביר מבחינתי.
שי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, נתן עבודה מקצועית, הדביר את כל השטח המדובר כולל בפינות בחריצים ובמוקדים שחשב שיש סיכוי ששם הצטברות המזיקים. עשה הדברה מאוד מאוד יסודית ובסיום העבודה השאיר את המקום פיקס. החשבונית שהוא הגיש הייתה במחיר טוב. בקיצור השירות והאיכות שקיבלתי היו למופת.....מומלץ בהחלט !!!
מעוז שי

, אוגוסט 2012

פניתי למזרחי הדברות בעקבות ההמלצות שקראתי פה באתר והשירות שחיפשתי הוא הדברה נגד נמלים וג''וקים. שי נתן לי הצעת מחיר טלפונית בהתאם לגודל הדירה והבעיה עצמה וקבענו מתי ההדברה תתבצע.
שי הגיע בזמן לביצוע ההדברה הוא ישב איתי תחילה להדריך אותי שבזמן ההדברה על הבית להיות ריק ומה הפעולות שיש לבצע לאחר ההדברה. ההדברה בוצעה לאורך הקירות, במרכז החדרים, בפתחי אוורור בסיפונים ובבורות ביוב, שי הזיז רהיטים ומכשירי חשמל על מנת לבצע את הריסוס וכל דבר הוא החזיר למקומו בסוף העבודה שארכה שעתיים בערך.
שי עשה עבודה יסודית, מסודרת ובסופו של דבר זה עבד, לא ראינו זכר לחרקים והתשלום השתלם. שי בחור חביב וסבלני, הוא דאג להסביר את הפעולות, התוצאות הצפויות והמשמעות שלהן.
שי עמד במחיר ונתן לנו חשבונית ואחריות לחצי שנה על נמלים ולשנה על ג''וקים. אני מאוד מרוצה וממליץ בחום.

איגור מרמת גן

, נובמבר 2010

שי מ"מזרחי הדברות" פשוט מעולה! בן אדם מקסים, אדיב, מסביר טוב - הרגשתי שאני פשוט נמצאת בידיים טובות כשבחרתי אותו.
הגיע אלינו לבצע הדברת מזיקים עונתית במשרד (נגד ג'וקים, נמלים וכל מיני חרקים). מדובר במשרד גדול שנמצא במושב בני עטרות - בית פרטי בן שתי קומות, בתוספת מרתף.
דיברתי איתו בבוקר. לבקשתי - הוא הגיע כבר באותו יום, בשעות של הערב, כיוון שהיה חשוב לי שהריסוס יעשה לאחר שעות העבודה, כאשר כל העובדים כבר הולכים הביתה ואין אף אחד במקום. אני חיכיתי כדי לקבל אותו. הוא הגיע בערך בשעה 19:00 בערב בדיוק כפי שתאמנו ביננו בבוקר (לא איחר ולא כלום). לפני שניגש לעבודה - כמו שכבר ציינתי היה מאד הסברי ופירט בדיוק - באילו חומרים הוא משתמש, מה היתרונות שלהם, איך הוא מתכוון לבצע את הריסוס, באיזה מקומות הוא הולך לשים ריכוזים יותר גבוהים של חומר, איך ומה לעשות בימים שאחרי הריסוס וכו' וכו'.
על הריסוס שילמנו לו 500 שקלים (כיוון ששוב - מדובר בשטח שהוא די גדול). קיבלנו ממנו גם אחריות על הריסוס - למקרה שניתקל במשהו חריג. איש באמת הגון ומקצועי - הגענו אליו ככה במקריות דרך האתר, אבל אני שמחה שבחרנו בו. אני בהחלט שוקלת גם להזמין אותו באופן פרטי לבצע הדברה אצלי בבית - כשאצטרך :)

בברכה,
דורית

, אוקטובר 2010

כשחיפשתי מדביר, שיבוא לבצע אצלי הדברה שנתית בדירה, הגעתי דרך גוגל לאתר טוב תודה, ושם - מצאתי את הפרסום של "מזרחי הדברות".
לאחר שראיתי את התגובות הטובות שכתבו עליהם לקוחות באתר, וגם התרשמתי קצת מסדרי הגודל של המחירים, התקשרתי, ענה לי שי - אחד השותפים, וקבענו כבר לאותו יום (בהתראה של כמה שעות בלבד (!)) שהוא יגיע אליי לדירה - כדי לעשות את העבודה.
קיבלתי שירות מאד מאד מהיר - שלשמחתי, לא בא על חשבון האיכות של העבודה. עבר כבר למעלה מחודש ימים מאז שהדברה נעשתה, והבית נקי - בלי שום ג'וקים, ובלי נמלים.
המחירים - גם מאד טובים יחסית לשוק - עלות ההדברה יצאה לי כ - 200 שקלים עבור דירת שניים וחצי חדרים, ומבירורים שעשיתי לפני כן, יצא לי בהחלט לשמוע על חברות שלוקחות הרבה יותר... כך שבסה"כ עסקה די משתלמת, ויותר חשוב - עבודה מקצועית וטובה.

ודים,
בני-ברק

, ספטמבר 2010

שלום, שמי ליטל, ואני בעלת עסק של גלידריה איטלקית בראשון לציון. אל מזרחי הדברות - הגעתי כאשר חיפשתי בזמנו מדביר מקצועי וטוב לעסק שלי. נתקלתי במקרה במודעה שלהם בעיתון המקומי, התקשרתי, החלטתי לנסות, הייתי מאד מרוצה, ומאז אני משתמשת בהם על בסיס קבוע, ולא מחליפה אותם בשום חברה אחרת.
ההתעסקות שלנו עם דברי מזון בעסק, היא על בסיס יומיומי ולכן מאד חשוב לנו הניקיון והסטריליזציה. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו שיהיה מלוכלך, ובטח ובטח שיסתובבו לנו בין הרגליים מזיקים למיניהם - לא במטבח ולא בחנות עצמה. החבר'ה ממזרחי הדברות, עושים אצלנו בגלידריה, הדברה על בסיס קבוע, מדי חודש בחודשו, והודות להם העסק באמת נשאר נקי וחף ממזיקים למיניהם.
בגלל העבודה הטובה שלהם, אפילו הזמנתי אותם לבצע הדברה כללית, באופן פרטי אצלי בבית. ההדברה נעשתה עוד בתחילת הקיץ, מאז שהיא בוצעה כבר עברו כמה חודשים טובים... אבל אני חייבת לציין שבזכותם, אין אצלי אפילו זכר לג'וק!!
עבודה מקצועית ומעולה!! חבר'ה מקסימים, וגם המחירים שלהם סבירים ביותר!! לכל מי שמחפש מדביר טוב - אני ממליצה בחום לנסות את מזרחי הדברות!

ליטל,
מראשון לציון

, ספטמבר 2010

לפני כמה חודשים, בתקופה של תחילת החופש הגדול, הייתה לי בעיה של "מתקפת צרעות" בגינה. לא ידעתי איך לטפל בזה, ואם בכלל אפשר... עשיתי חיפוש דרך האינטרנט, והסתבר לי שחברות הדברה מקצועיות - יש להם את הכלים לטפל בבעיות מהסוג הזה.
ככה בעצם הגעתי לחברת מזרחי הדברות. כשעשיתי חיפוש באינטרנט, עלה לי השם שלהם, ביחד עם הטלפון, התקשרתי אליהם, הסברתי להם מה הבעיה, והם הסבירו לי בנחמדות, שזה נושא שהם מכירים, ושאפשר לטפל בו בקלות - פשוט מאתרים את הקן של הצרעות - כלומר את הבית שלהם, מרססים אותו בחומר מיוחד, זה הורג את הצרעות, וככה בעצם הבעיה נפתרת אחת ולתמיד.
הם נשמעו לי די אמינים בטלפון, הזמנתי אותם, כשהגיעו, הם איתרו קן של צרעות שהיה בגינה וריססו אותו עם החומרים המיוחדים שלהם. לאחר שבוע, כשראיתי שהבעיה עדיין לא נפתרה לחלוטין, ועדיין מסתובבות לי צרעות בגינה, הזמנתי אותם שוב, הם עשו בדיקה חוזרת, ואיתרו קן נוסף, במיקום אחר של הגינה, וריססו אותו גם כן.
בתום שני טיפולי הדברה שלהם - אני שמחה להגיד, שהבעיה נפתרה לחלוטין!
זו פעם ראשונה שאני מזמינה אותם, הזמנתי אותם, כמו שאומרים "על עיוור", מבלי לדעת עד כמה הם טובים... אבל באופן חד וחלק אני יכולה לאמר שהם חבר'ה מקצועיים!! הם גם הגיעו בזמן, גם כשביקשתי ריסוס חוזר, הם הגיעו בלי שום בעיה ואפילו מאד מהר, ויותר מכל והכי חשוב - בעית הצרעות שהייתה לי, תודה לאל, נפתרה באופן סופי!!

, אוגוסט 2010

אל "מזרחי הדברות", הגעתי דרך האינטרנט כשחיפשתי חברת הדברות, שתבצע אצלי הדברה. עשיתי השוואה בין מספר חברות, אבל בסוף החלטתי לבחור ב"מזרחי" - גם מכיוון שעשו עליי רושם הרבה יותר מקצועי בטלפון משאר החברות (נתנו לי פירוט מדויק על סוגי החומרים שבהם הם עושים שימוש, כמה זמן הם קיימים בשוק, מי הלקוחות שלהם, איך הם מבצעים את ההדברה, מה עליי לעשות לפני ואחרי ההדברה וכיו"ב), וגם מכיוון שהם הין הכי זמינים להגיע.
קבעתי איתם לאותו שבוע - הסברתי להם בדיוק מה אני רוצה (היה לי גם חשוב שיעשו הדברה לא יותר מדי מאסיבית, כי יש לי תינוקת בבית). הם הגיעו בים ובשעה שקבענו, עשו את העבודה ביעילות, לקחו את המחיר שסוכם איתם מראש בטלפון, ואפילו הבטיחו שאם מאיזו שהיא סיבה אני ארגיש לא מרוצה או אהיה מעוניינת בריסוס חוזר - שלא אהסס להתקשר אליהם...

יופי של שירות, ויופי של עבודה - באמת שמגיע להם כל הכבוד!!

, אוגוסט 2010

חבר'ה על הכיפאק, לוקחים גם מחירים מצויינים!! הגעתי אליהם דרך המלצה של חבר, כשחיפשתי בזמנו חברת הדברות אמינה, שתבוא ותבצע אצלי הדברה. הם באו - ראיתי כי טוב, ומאז המלצתי עליהם אפילו לעוד חבר שגם כן היה מאד מרוצה מהעבודה שלהם.
כמו שאמרתי - חבר'ה מקצועיים ומאד נחמדים. עשו אצלי בדירה הדברה כללית נגד ג'וקים ומזיקים. גם בחצר - בגלל שאני גר בבניין משותף, עשו הדברה מונעת וריססו את פתחי הביוב ואת סביבת המקלט, כדי שגם לשם לא יגיעו ג'וקים ועכברים. עשו באמת יופי של עבודה. הודות להם - אצלי בדירה עכשיו אין ג'וקים ונמלים בכלל, וגם בחצר אצלנו - הכל נקי.
ממליץ עליהם בחום רב!!

יניב מגבעתיים

, אוגוסט 2010

מאד ממליצה - גם בן אדם נחמד, גם עושה עבודה טובה, וגם לא יקרן כמו הרבה מדבירים אחרים בשוק...
הגעתי אליו דרך חברה שהמליצה והייתה מאד מרוצה - אמרה שהוא ממש טוב, ולכן גם החלטתי אני להזמין אותו ולנסות.
בעיקרון, ביצע אצלי בדירה ריסוס גם נגד ג'וקים, גם נגד נמלים וגם נגד פרעושים. לפני ואחרי שעשה את הריסוס נתן לי תדריך מפורט מתי לצאת מהבית, מתי להיכנס, מתי לשטוף ומה לכבס (היה לי מגן מזרון שגם אותו הוא ריסס, במסגרת ההדברה, אז הוא הדריך אותי קודם לכבס אותו, ורק לאחר מכן לחזור ולהשתמש בו שנית). היה גם ממש נחמד, וביוזמתו ריסס גם את הכניסה לדירה, ואת החלק בחדר מדרגות שמוביל לדירה שלי, כי טען שכנראה מקור הבעיה הוא מבחוץ.
גם מבחינת המחירים היה ממש בסדר - סיכמתי איתו על 200 שקלים מראש כשדיברתי איתו בטלפון, וזה גם באמת המחיר שהוא לקח ממני בסוף!!
יחס מצויין, שירות מכל הלב, באמת שאני שולחת להם המלצה חמה - פתרו לי בעיה מציקה בצורה מקצועית ובמחיר ממש סביר!!

תודה - הדס מת"א

, יולי 2010

ממליץ ביותר! מבצעים אצלי שירותי הדברה בבית ובעסק במשך שנים, ואני מאד מרוצה גם מהיחס וגם מהשירות שלהם!
לפני כחודש כשהיתה לי בעיית עכברים די רצינית במפעל, הם באו ועשו הדברה, ופתרו את הבעיה באופן טוטאלי לשביעות רצוני המלאה!
כמו כן, כאמור, אני גם מזמין אותם מדי שנה, אליי הביתה באופן אישי, על מנת לבצע הדברה נגד מזיקים. בד"כ הם פותרים את הבעיה באופן מוחלט בריסוס אחד שהם עושים - אבל גם בפעמים שבהם הבעיה לא נפתרה עד הסוף (לדוגמא היו שנים שהריסוס שעשו לא השמיד באופן מוחלט פרעושים שהיו לי בבית, או יתושים), הם תמיד היו מוכנים להגיע לריסוס חוזר, בלי שום בעיה, רק כדי שאני אהיה שבע רצון!
רציניים ביותר! כמו שאמרתי נותנים שירות מעולה, ובעיקר אחריות על העבודה שלהם!! כשזה נוגע לשירותי הדברה - אני פונה, ואמשיך לפנות תמיד רק אליהם, כי אני יודע שאצלם תמיד יהיה לי מענה ויחס - בקיצור - עסק שיש לו אבא ואמא!!
ממליץ בחום!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

מזרחי הדברות פועלת באזור המרכז ונותנת מענה למאות לקוחות מרוצים אשר משתמשים בשרותי החברה. מובילה בתחום הדברת מזיקים וטרמיטים אנו דוגלים ביישום הערכים החשובים ביותר ללקוחותיו. שירות מקצועי, אדיב, מהיר וחסכוני, כאשר אנו מתחייבים לעמוד לצידך לאורך כל הדרך, מהשלב ההתחלתי ועד סיום העבודה בפועל. על מנת לקיים את הבטחתנו, מזרחי הדברות תספק לך הלקוח את שירותי ההדברה הטובים ביותר, באופן העונה בשלמות לדרישותיך.

מזרחי הדברות

מזרחי הדברות

שי / אבי מזרחי


9.4

054-4466180
 

מזרחי הדברות

שי / אבי מזרחי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-4466180 חייג