אילן אינסטלציה ודודים

9.7
אילן בן שוהם
אינסטלטורים
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: חיים חפר 5, ראשון לציון

  94%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  96%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, יולי 2022

הזמנתי את אילן מאתרכם לצורך פתיחת סתימה בכיור מטבח כי הוא היחיד שנתן לי את הצעת המחיר הכי נמוכה מבין כל בעלי המקצוע שבדקתי ובנוסף, עשה מאמצים לעזור לי טלפונית לפני כן. אילן הותיר עלי רושם חיובי ביותר! הוא בדק את מקור התקלה בקפדנות, רצינות ואחריות וגם עלה עליה במהירות ופתר הכל צ'יק צ'ק וביסודיות. יש לי רק דברים טובים לומר עליו ומגיע לו המלצה חמה מאוד, קיבלתי ממנו שירות משובח אין מה לומר!
דור, ראשון לציון

, יולי 2022

יצרתי קשר עם אילן באתר בעקבות ההמלצות החמות שכתבו עליו וכבר בשיחה הבנתי שיש לי עסק עם איש מקצוע רציני וענייני לכן, הזמנתי אותו לפירוק מדיח קיים וחיבור מדיח אחר. אילן הוכיח את עצמו כבן אדם עם ראש על הכתפיים! הוא ביצע את העבודה בצורה מקצועית, יסודית ומהירה וגם נתן לי יחס סובלני ומאיר פנים ומעבר לכך, גבה ממני מחיר שפוי לגמרי. עוד לא נתקלתי בשירות כזה מעולה ומגיע לו את חוות הדעת הכי מפרגנת בעולם!
יהודית, גבעתיים

, פברואר 2022

אילן שכן שלי ואני יכול לומר בביטחון שמדובר על מקצוען אמיתי! קראתי לו לאיתור ותיקון נזילה בקיר כולל החלפת ניקל והוא עשה זאת במיומנות יתרה. אילן ביצע עבורי עבודה יסודית, מדוייקת וזריזה וגם ניקה וסידר אחריו את האזור לאחר שסיים ומעבר לכך, הוא הסביר לי את כל התהליך ושמר על שיח רהוט, נעים ונאות. שילמתי לו מחיר סביר לחלוטין ביחס לתוצאה שקיבלתי ואין ספק שיצאתי מורווח מכל הבחינות, אני ממליץ עליו בלי היסוס!
מתן, ראשון לציון

, פברואר 2022

אילן צריך להשתתף ב"יצאת צדיק" כי הוא יצא ממש כזה! שמעתי עליו המלצות רבות מפה לאוזן ובעקבות זאת, קראתי לו להחלפת סיפון בכיור המטבח. נוכחתי לדעת שאילן איש מקצוע אמין, ישר והגון שאצלו טובת הלקוח קודמת להכל והוא גם שידר חביבות ואנרגיות חיוביות ומעבר לכך, גבה ממני מחיר משתלם ביחס לשוק. לא כל יום פוגשים בן אדם איכותי שכזה ומגיעות לו כל המילים החמות, אני מפרגן לו בחיוך גדול ומכל הנשמה כי מגיע לו ויותר מכך!
אבירם, ראשון לציון

, פברואר 2022

קיבלתי את הטלפון של אילן דרך בעל הדירה שלי והזמנתי אותו לתיקון נזילה שהייתה לי מתחת לכיור מטבח ובסופו של יום, הוא עשה עבודה נהדרת. אילן עלה על הבעיה במהירות ופתר אותה בקלילות וגם תוך כדי הוא הסביר והראה לי איך עושים את הכל ובנוסף, נתן לי יחס אישי ואדיב ואפילו גבה ממני פחות כסף ממה שהוא היה צריך. לא נתקלתי בשירות כזה אצל אף בעל מקצוע ואני ממליצה עליו בלב שלם, ללא ספק חסרים אנשים כמוהו!
שושי, ראשון לציון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

"אילן אינסטלציה" בעל המון שנות ניסיון בתחום. נותנים שירות לכל סוגי הצנרת, איתור נזילות עם מצלמה תרמית ותיקון, שיפוץ אמבטיה קומפלט, פתיחת סתימות, התקנת כלים סניטריים, שירותי ביוב וכו'. אצלנו הלקוח תמיד במקום הראשון ואנו שמים דגש על שירות אדיב, מקצועי, מהיר, איכותי והכי חשוב אמין ובנוסף, עומדים בלוחות הזמנים!

אילן אינסטלציה ודודים

אילן אינסטלציה ודודים

אילן בן שוהם


9.7

073-2301628
 

אילן אינסטלציה ודודים

אילן בן שוהם

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2301628 חייג