כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מקררים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ברק - 15% הנחה

9.5
ברק כהן
תיקון מקררים, תיקון מכונות כביסה
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: ישעיהו 8, ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  83%

מחיר הוגן

49 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

היינו מאוד מרוצים מהשירות המקצועי של ברק, הוא הגיע אלינו לצורך תיקון מכונת כביסה, עבד מאוד מהר, הוא פתח את המכונה ואיתר את התקלה, ביצע את התיקון הנדרש והמכונה שבה לפעול. הוא הגיע אלינו תיק תק, גילה את הבעיה תוך דקות ספורות, ביצע את התיקון ולקח מחיר הוגן על השירות. לא היה יקר! ואין סיבה שלא איעזר בשירות שלו גם בעתיד, ברק עשה אחלה עבודה והוא עצמו אחלה בן אדם שזה בכלל מוסיף לשירות! מומלץ בחום!
ליאת.

, ספטמבר 2016

מרוצים מאד! ברק הגיע בדיוק בשעה שקבענו, איתר את התקלה, החליף את החלק התקול, התרשמנו מיכולתו המקצועית, ובנוסף הוא גם איש נעים הליכות. הגעתי ל"ברק - 15% הנחה" דרך האתר שלכם לגבי תיקון מקרר, שוחחנו בטלפון, הסברתי לברק מה הבעיה וקבענו שעה. הוא הגיע אלי בשעה שקבענו, הוא בחן את המקרר ואבחן שיש בעיה עם חלק שאני כבר לא זוכרת את שמו, הוא נסע ועוד באותו היום חזר עם החלק, התקין אותו, ואפילו נשאר עוד רבע שעה, כדי לוודא ליתר ביטחון שהמקרר עובד בצורה תקינה. ממליצה עליו בחום, נתן הצעה מוקדמת על סמך השיחה הטלפונית ועמד במילה שלו! בעל מקצוע ראוי.
ברכה.

, ספטמבר 2016

ברק ביצע אצלנו תיקון של משאבה במכונת כביסה, אני חייב לציין שמדובר באיש מקצוע טוב - הייתי מרוצה גם מהשירות, גם מהזמינות שלו להגיע ממש מהר אם זה בפעם הראשונה ואם זה בפעם השנייה, וגם באופן כללי ההתנהגות שלו וצורת הדיבור הם של אדם מתורבת, מנומס, וכזה גם שמבין ויודע את העבודה. אני אישית מאד התרשמתי, ואני בטוח שאקרא לו גם שוב בעתיד.
איציק.

, אפריל 2016

ברק תיקן את הנזילה והרעשים במקרר באופן מקצועי לעילא ולעילא! המקרר עכשיו כמו חדש! ברק יעיל, מקצועי מאד, אדיב ונותן שרות עד הסוף! המלצה שלי: ״ברק סוף הדרך"! הזמנתי את ברק דרך חיפוש באינטרנט לביצוע של עבודה - תיקון נזילה במקרר וגרם בגלל רעשים שלא ידענו את מקורם.
שוחחנו בטלפון, הוא היה נשמע לי הוגן ואמין ונתן לי טווח מחירים אפשרי לתיקון הנזילה. החלטתי לקחת אותו לעבודה וסגרנו יום ושעה. ברק הגיע כמתוכנן, ביום ובשעה שסיכמנו עם ציוד מלא של איש מיזוג מקצועי ומיד ניגש לראות במה מדובר. את עבודת התיקון הוא עשה בצורה מאד מקצועית. לאחר שאיתר את המיקום המדויק של הנזילה הוא תיקן את החלק הבעייתי והחזיר הכל למקומו ובדק שאין נזילה ממקור אחר. הוא עשה עבודה מהירה יעילה ונקייה ומבחינת המחיר הוא לקח לי עלות הוגנת מאוד לכל הדעות (עשיתי בדיקה לגבי מחירים באמצעות האינטרנט).
לסיכום אם אצטרך איש קירור לבעיה נוספת בעתיד, אזמין גם בפעם הזאת את ברק. הוא נתן לי שירות יעיל ומקצועי, פתר לי את הנזילה בצורה מצוינת ועמד בכל ההתחייבויות שלו כלפי ולכן אני ממליץ עליו בחום!!!
עמי הולצמן.

, פברואר 2016

הייתה לי בעיה עם המקרר - הוא פשוט הפסיק את פעולתו לגמרי ולא קירר בכלל, חיפשתי בדחיפות טכנאי שיגיע כמה שיותר מהר לפתור את הבעיה. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מקררים מאזור מגורי, והגעתי לברק דרך האתר שלכם. הזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, ברק היה פנוי והגיע מהר.
ברק היה מקצועי, ערך בדיקה יסודית ובדק כמה אופציות, תוך מספר דקות הוא איתר שהבעיה קשורה לסטרטר של המקרר ושאצטרך להחליף אותו לחדש, שאלתי אותו לגבי המחיר, הוא רצה על החלפת הסטרטר כולל החלק עצמו, מחיר בהחלט הוגן - מחיר ממוצע לשוק וסגרתי איתו את העבודה.
ברק הלך להביא את הסטרטר שמתאים למקרר, הוא התקין את החדש במהירות ובמקצועיות. בסיום ההתקנה, נשאר כמה דקות לראות שהמקרר מתחיל בפעולת הקירור ורק כאשר הוא חזר לפעולה הוא גבה ממני כסף. בכל אופן הוא אמר שלא אמורות להיות בעיות נוספות ואם ויקרה משהו אני מוזמן להתקשר אליו. עד עכשיו המקרר פועל מצוין ונראה שהבעיה נפתרה! שירות מקצועי!
יוסף.

, אוקטובר 2015

ברק נתן שירות מקצועי במחיר הוגן, הוא היה אמין ומקצועי וגבה בדיוק את המחיר שסוכם ולכן אני ממליץ. חיפשנו בעל מקצוע בתחום הקירור לאחר שגוף התאורה במקרר נשרף. חיפשתי בעלי מקצוע באינטרנט וכך הגענו לאתר "טוב תודה" לברק, ההמלצות הטובות והחמות שנכתבו עליו עשו רושם טוב והרמתי אליו טלפון.
כשדיברתי עם ברק הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי הצעת מחיר על החלפת גוף התאורה. קבענו יום ושעה, ברק הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא פירק מספר חלקים על מנת להגיע לגוף התאורה שהיה מוסתר, ביצע את החלפת התאורה והרכיב בחזרה את החלקים. ברק עשה עבודה מהירה יעילה ובמחיר הוגן. הבעיה נפתרה ואני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי.
משה.

, אוקטובר 2015

נכנסתי לאינטרנט בשביל לחפש טכנאי למקרר וכך הגעתי לאתר טוב תודה. קראתי המלצות על כמה בעלי מקצוע וההמלצות על ברק מצאו חן בעיניי. שוחחתי עם ברק, הסברתי לו שיש לי נזילת מים מהמקרר, שאלתי אותו מה עלות הביקור וקבענו מועד שבו הוא יגיע לראות במה מדובר.
ברק הגיע בדיוק בזמן שקבענו, ראה על מה אני מדברת, איתר סתימה בצינור המים, ברק שחרר את הסתימה וביצע את התיקון. הוא טיפל בעניין במהירות וביעילות ובסיום העבודה הוא ניקה וסידר אחריו. ברק טיפל בעניין באופן מקצועי. הוא איש נעים, מכבד את הלקוח, אדיב ואמין. המחיר לא השתנה ובאמת קיבלתי שירות מצוין. המחיר שלו היה הוגן ואני בהחלט ממליצה עליו בחום!
אילנה, רמת גן.

, אוקטובר 2015

מרוצים מאד! ברק הגיע בדיוק בשעה שקבענו, איתר את התקלה והתמודד בצורה יפה עם בעיות שצצו בדרך.
ברק החליף את החלק התקול, התרשמנו מיכולתו המקצועית, ובנוסף הוא גם איש נעים הליכות.
הגעתי ל"ברק - 15% הנחה" דרך האתר שלכם לגבי תיקון מקרר, שוחחנו בטלפון, הסברתי לברק מה הבעיה וקבענו שעה. הוא הגיע אלי בשעה שקבענו, הוא בחן את המקרר ואבחן שיש בעיה עם חלק שאני כבר לא זוכרת את שמו, הוא נסע ועוד באותו היום חזר עם החלק, התקין אותו, ואפילו נשאר עוד רבע שעה, כדי לוודא ליתר ביטחון שהמקרר עובד בצורה תקינה. ממליצה עליו בחום, נתן הצעה מוקדמת על סמך השיחה הטלפונית ועמד במילה שלו! בעל מקצוע ראוי.
חופית.

, אוקטובר 2015

אני ממליץ לטובה על ברק הטכנאי, העזרה שהוא נתן לי אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ אבל הוא היה שירותי ואמין.
המקרר הישן שלנו שלנו עשה בעיות והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. ראיתי המלצות טובות על הטכנאי ברק והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי הערכה לגבי מה מדובר וקבענו שיגיע בשעה מסוימת. ברק הגיע כפי שסוכם, ערך בדיקה והודיע לי שלא שווה לתקן את המקרר, הוא הסביר שהמחיר של החלקים שצריך להחליף יקרים ולכן כבר שווה לי לקנות מקרר חדש.
ברק היה מאוד מאוד ישר, אני לא מאמין שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ אמתי ובעצם מנסים לחסוך ללקוח את התיקון - התרשמתי ממנו מאוד! בנוסף ברק היה אדיב והציע לי ללכת למספר חנויות שמחירים הוגן, המליץ על סוג המקרר ויצא ממש ממש בסדר! ממליץ מכל הלב.
חמודי.

, אוקטובר 2015

ברק מקצוען אמיתי, אין מה להגיד! העבודה שלו הייתה פיקס, המחיר היה סביר ובפעם הבאה אם תהיה לי תקלה במוצר חשמלי אני ישר אפנה אליו!
הגעתי לברק דרך האתר שלכם, הוא היה מקצועי מאוד. הוא הגיע בזמן, עשה בדיקות מאוד יסודיות למקרר, רואים שמדובר בטכנאי שמבין עניין, אחד שבקיא מאוד בתחום בו הוא עוסק. ברק איתר שהתקלה קשורה סה"כ לחיישן של הקירור שהיה מקולקל ובעצם לא הרים את החשמל כמו שצריך למקרר. הוא החליף את החיישן לחדש והמקרר חזר לעבוד ללא בעיות. אני כבר שבועות אחרי התיקון והמקרר עובד ומקרר מצוין.
המחיר שהוא לקח על התיקון היה סביר, שמחתי שיצא לי להכיר בעל-מקצוע כמוהו, אני לא חושב שמוצאים בקלות בעלי-מקצוע כאלה מקצועיים ואמינים - ממליץ בחום.
שי.

, אוקטובר 2015

ברק היה נהדר, עלה על הבעיה מהר וביצע את התיקון עוד באותו היום! המקרר שלנו פשוט הפסיק את פעולתו לגמרי ולא עבד בכלל, חיפשתי טכנאי שיגיע כמה שיותר מהר לפתור את הבעיה. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מקררים מאזור מגורי, והגעתי לברק דרך האתר שלכם. הזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, ברק היה פנוי והגיע אלי באותו היום בשעה שסיכמנו.
ברק ערך בדיקה יסודית ובדק כמה אופציות, תוך מספר דקות הוא איתר שהבעיה קשורה לגוף הקירור של המקפיא ושאצטרך להחליף פילטר לחדש, שאלתי אותו לגבי המחיר ולפי מה שבדקתי - המחיר הוגן. ברק נסע להביא את החלק שמתאים למקרר, הוא התקין את החלק החדש במהירות ובמקצועיות. בסיום ההתקנה, הוא נשאר כמה דקות לראות שהמקרר מתחיל בפעולת הקירור ורק כאשר הוא חזר לפעולה הוא גבה ממני את המחיר שסוכם. המקרר עובד מצוין ונראה שהבעיה נפתרה. הייתי מרוצה מהשירות שלו ואני ממליץ עליו!
יוסי.

, אוקטובר 2015

ברק בחור נחמד מאד! עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, עשה רושם של אדם אמין ויותר חשוב מהכל - לקח על התיקון מחיר שפוי וסביר. לפני שבועיים התקלקלה לי מכונת הכביסה (נתקעה באמצע תוכנית פעולה ולא הצליחה לנקז את מי הכביסה החוצה). התקשרתי לכל מיני טכנאי שירות, וכולם מבלי להגיע, נתנו לי בטלפון דיאגנוזה של משאבת מים שכנראה "הלכה"... פניתי לכמה טכנאים, בכוונה כדי להשוות מחירים, ביניהם היה גם ברק שנתן לי את הצעת המחיר הכי שפויה.
החלטתי להזמין באמת את ברק, קבענו ליום שלמחרת. ברק הגיע בשעה המדויקת שסוכמה עם החלק הדרוש - משאבת מים חדשה. הוא עשה תיקון מקצועי ויפה ועבד בצורה מסודרת ונקיה. על כל מיני שאלות ששאלתי אותו הוא ענה לי ישר ולעניין. הוא גם הראה לי את המשאבה המקולקלת, הסביר לי איך רואים שהיא לא תקינה, וגם מה ההבדל בינה לבין המשאבה החדשה.
לסיכום - כשבחרתי בברק - הרגשתי שעומד מולי בן אדם מאד אמין. נתן לי הרגשה שאני נמצאת בידיים טובות והכי חשוב וכמו שאמרתי המחיר היה מאוד הוגן!
ממליצה בחום - אלונה

, יוני 2015

ברק נתן לי שירות ייעוץ טלפוני, היה אדיב מנומס ואמין.
הייתה לי בעיה עם הפריזר של המקרר וחיפשתי באינטרנט טכנאי שייתן לי ייעוץ, במקרה נתקלתי באתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על ברק, הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא היה ממש ממש הוגן, הסביר לי שבמקרה הזה אין לו מה להגיע, זאת תקלה שרק חברת המקור של המקרר יכולה לטפל בה והוא גם אמר לי למי לפנות.
כמובן הודיתי לברק על הייעוץ הסבלני שניתן לי ללא כל תמורה, הוא היה מאוד הוגן ופיירי ולא ניסה לדחוף לי ביקור שלאחריו הייתי צריכה לשלם עלות ביקור. בקיצור נשמע אמין והתרשמתי לטובה.
הילה.

, מאי 2015

ברק מהאתר שלכם היה בסדר גמור, הייתה לנו בעיה עם דלת מקרר שלא נסגרה טוב וברק מצא פתרון יצירתי לבעיה ולקח סכום פעוט עבור הביקור - מומלץ בחום!
חיפשתי טכנאי שירות מהאתר שלכם, קראתי המלצות טובות על ברק והרמתי טלפון, הסברתי לו שמדובר במקרר שהדלת שלו לא נסגרת כמו שצריך, הוא נתן לי הצעת מחיר כללית, המחיר נשמע הוגן וקבענו שעה.
ברק הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו ציוד מקצועי לטיפול בבעיה, איכשהו הוא הצליח ליצור קיבוע חדש לדלת במקום החלק השבור, הוא טיפל בבעיה באופן יצירתי וחסך לי המון כסף.
בסיום העבודה הודיתי לברק על התיקון, באמת שירות מהיר ומקצועי, הצעת המחיר שברק נתן לנו בהתחלה - לא השתנתה במעמד התשלום - ממליץ בחום!
יוסף.

, מאי 2015

ברק היה ממש אחלה! הוא הגיע אלי בזמן שסוכם, עלה על הבעיה מהר ולקח מחיר סביר עבור התיקון, מרוצה וממליץ בחום.
הייתה לי בעיה עם המקרר הוא לא הצליח לקרר בכלל ולא היה לי מושג מה גורם הבעיה. בקיצור חיפשתי בעל מקצוע דרך האתר שלכם, קראתי על ברק חוות דעת חיוביות והתקשרתי בכדי לקבל הצעת מחיר. סיפרתי לברק בטלפון במה מדובר, הוא אמר לי מה עלות הביקור ונתן לי טווח מחירים אפשרי.
הוא הגיע אלי עוד באותו היום, תיאם איתי שעה והגיע בול בזמן, בלי לקשקש יותר מידי הוא ישר ניגש למקרר בדק אותו מכל הכיוונים ועלה על הבעיות במהירות, אני כבר לא ממש זוכר מה היה צריך להחליף, אבל אני זוכר שהשירות היה מצוין.
ברק ביצע את ההחלפה והרכבה של החלקים החדשים ובסיום העבודה המקרר חזר לעצמו. המחיר ששילמתי היה בהחלט סביר והשירות היה מצוין!
זאב.

, מאי 2015

ברק היה נהדר, עלה על הבעיות מהר וביצע את התיקון עוד באותו היום!
מדובר בתיקון של מקרר שמשום מה הפסיק לקרר דווקא בחלק של הפריזר, חיפשתי טכנאי מקצועי שמתמחה בקירור, שיגיע כמה שיותר מהר לפתור את הבעיות.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מקררים ודרככם הגעתי לברק.
שוחחתי איתו בטלפון ולקחתי הצעת מחיר, ברק ידע לכוון לבעיה ולתת טווח מחיר הגיוני, הוא מצא חן בעיניי והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום והוא אכן הגיע באותו היום בשעה שסיכמנו.
ברק ערך בדיקה יסודית ובדק כמה אופציות, תוך מספר דקות הוא איתר את הבעיה, היה מדובר בתיקון טכני ללא החלפת חלקים.
בסיום השירות, הוא נשאר כמה דקות לראות שהמקרר מתחיל בפעולת הקירור ורק כאשר הכל חזר לפעולה הוא גבה ממני את המחיר שסוכם. הייתי מרוצה מהשירות!
נעמה.

, מאי 2015

הייתי מאוד מרוצה מברק, הוא היה עשר ואני ממליץ בחום!
הגעתי אליו באופן אקראי דרך חיפוש באינטרנט, השם של ברק עלה דרך ההמלצות של האתר שלכם, שוחחתי איתו בטלפון, הסברתי לו שמדובר במקרר שמלא בקרח ומקפיא את המוצרים, הוא דיבר לעניין אמר לי במה כנראה מדובר ונתן לי טווח-מחירים מראש. קיבלתי עליו רושם שהוא אכן איש אמין והזמנתי אותו לתת שירות.
תוך פחות משעתיים ברק הגיע אלי, טיפל לי במקרר - הפשיר אותו לגמרי וסידר אותו פיקס. לגבי המחיר - לא עשיתי סקר שוק או בירורים נוספים, אבל אני מניח שמבחינת המחיר, הוא גבה ממני סכום סביר ונורמלי, כפי שמקובל היום בשוק. הוא בהחלט עשה לי רושם של איש מאד אמין - גם הגיע מהר, גם נשאר מעבר לזמן - באמת נתן לי שירות מכל הלב, ואני בהחלט ממליץ עליו!!
שניר.

, ספטמבר 2014

השירות של ברק היה מצוין! ברק נענה לפנייה שלי במהירות, הגיע כמו שהבטיח, טיפל בתקלה ופתר אותה עוד באותו היום - ממליץ בחום!
הייתה לי בעיה במקרר, שהחלק של הפריג'ידר התחיל להקפיא מוצרים וחיפשתי באינטרנט טכנאי שיגיע לראות במה מדובר ויתקן לי את המקרר.
לברק הגעתי דרך האתר שלכם. התקשרתי אליו, הסברתי לו במה מדובר וביקשתי טווח מחירים, ברק אמר לי מה יכולה להיות הבעיה ונתן לי טווח מחירים מראש, המחירים נשמעו הוגנים ועמדו במחירי האתר והזמנתי אותו להגיע.
ברק הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הוא ניגש לראות במה מדובר, פתח איזשהו חלק במקרר ואיתר שיש בעיה בתרמוסטט ושצריך להחליפו, ברק עמד בטווח המחיר שניתן לי מראש. הוא פירק את התרמוסטט הישן והתקין את החדש במקומו, העבודה נעשתה ביעילות ומקצועיות. המקרר חזר לקרר בטמפרטורה הנכונה. מרוצה וממליץ בחום.
אלירן.

, ספטמבר 2014

הייתה לי בעיה במקרר, הוא פשוט הפסיק לקרר, גם בחלק של המקפיא וגם במקרר עצמו.
נכנסתי אליכם לאתר, בדקתי מישהו באזור המרכז ועלה לי השם של ברק, שוחחתי איתו בטלפון והזמנתי אותו עוד באותו היום לתפעול תקלת המקרר. אין מה לומר - גם בן אדם סופר נחמד, גם סופר מקצועי וגם ישר והוגן.
ברק ניסה לעזור בטלפון, כשלא נפתרה הבעיה, הוא הגיע מהר, מצא את התקלה, הסביר את האפשרויות לתפעול התקלה - הייתה שם בעיה בטיימר, הוא הסביר לי שהטיימר היה מקפיץ משהו במקרר ובגלל זה המקרר הפסיק לעבוד, ברק הסביר שצריך להחליף אותו בחדש.
שאלתי אותו לגבי המחיר, ברק נתן לי הצעת מחיר הוגנת לפי מה שראיתי באינטרנט ואישרתי לו להמשיך את העבודה.
ברק הלך להביא את החלק המתאים, כשחזר הוא ביצע את ההחלפה והתקין את הטיימר החדש וכמובן שביצע בדיקה שהמקרר חוזר לעצמו וכך היה. ברק לקח ממני את המחיר שסוכם, שמרתי את הטלפון - ובפעם הבאה כשאצטרך אתקשר אליו שוב.
יאיר.

, ספטמבר 2014

ברק טכנאי שירות מצוין, הוא נתן לי שירות מקצועי - הגיע למקום, איתר במהירות את הבעיה תוך הסבר מה הוא עושה בכל שלב. לאחר מכן החליף את החלק הפגום והמקרר שב לעבוד בצורה תקינה. בעל מקצוע ראוי ואמין.
לפני מספר ימים הייתה לי בעיה עם המקרר, נזקקתי לשירותיו של טכנאי אמין שיגיע במהירות לראות במה מדובר.
לברק הגעתי דרך האתר שלכם, חיפשתי טכנאי קירור באזור מגורי וקראתי חוות דעת טובות על ברק, התקשרתי אליו בכדי לראות מה עלות הביקור והאם הוא זמין להגיע. ברק היה אדיב, ענה מיד לשיחה, הוא היה זמין להגיע עוד באותו היום, הוא הגיע אלי בשעה שקבענו, ערך מספר בדיקות למזגן ולאחר כמה דקות הסביר לי שמדובר בטיימר, ברק אמר לי מה עלות החלפת הטיימר, המחיר היה מקובל עלי וסגרנו עניין. ברק החליף את הטיימר לחדש, לאחר מכן החזיר הכל למקום ולא עזב עד שראה שהמקרר חוזר לפעולה.
השירות שלו היה מצוין ואני בהחלט ממליצה עליו.
נועה, גבעתיים.

, אוגוסט 2013

לא להאמין שעדיין יש צדיקים ישרים , אמינים ואנשי אמת כמו בעל המקצוע ברק! ברשותי מקרר שעשה רעש מעבן ולא המלחתי להבין את המקור לרעש.
נכנסתי לאתר שלכם "טוב תודה", והרמתי טלפון לברק. השעה הייתה שעת אחר הצהריים, בקשתי ממנו הצעת מחיר, הוא אמר לי שעלות הביקור היא 120 ש"ח כמו שכתוב באתר, ולגבי התקלה זה תלוי במה מדובר. ברק הגיע אלי יום למחרת על הבוקר, כפי שסוכם.
הוא הבין שהבעיה היא בצינורות מאחורי המקרר שנוגעים אחד בשני, ומבלי לפתוח את המקרר ולעשות בלאגן הוא הצליח להפריד בניהם ובעיית הרעש נפתרה!
מכיוון שלא היה מדובר בתיקון רציני הוא היה ממש הוגן ולקח רק את עלות הביקור על סך 120 ש"ח! הייתי מופתעת שנשארו בעלי מקצוע הוגנים בתחום. מגיעות לו כל המילים הטובות שיש לתת: חביבות , שקיפות נכונות והענות מידית, מומלץ בחום, איש מדהים
רחל.

, אפריל 2013

ברק הוא בעל-מקצוע ממש טוב, אני ממליץ עליו בחום!
היה לנו רעש איום ונורא מהמקרר ולא הצלחתי להבין מה מקור הרעש. הסתכלתי באתר שלכם על בעלי-מקצוע, ומצאו חן בעיני המלצות הלקוחות של ברק.
קבעתי עם ברק שהגיע באותו היום, בהתרעה קצרה.
ברק בחן את המקרר ואיתר שמקור הרעש הוא, מהמאוורר של המקרר שאחראי על פיזור הקור. המאוורר זז ממקומו, כנראה כשעשינו מעבר לדירה החדשה.
ברק החזיר את המאוורר למקומו והרעש פסק לגמרי.
על הביקור והתיקון הוא לקח 200 ש"ח, שזה מחיר מעולה!
ברק היה אדיב, נדיב ופתר את הבעיה במהירות.
בוריס, בני-ברק

, אפריל 2013

ברק נחמד מאוד ונותן שירות טוב ומקצועי.
יש לי מקרר מאוד ישן שבשנה האחרונה לאט לאט הפסיק לקרר.
חיפשתי באינטרנט בעל מקצוע מנוסה בתיקון מקררים, נכנסתי לאתר שלכם וקראתי המלצות טובות על ברק. התקשרתי אליו, ספרתי לו מה הבעיה, הוא אמר לי שבטלפון הוא לא יכול להגיד מה הבעיה בדיוק וביקש להגיע אלי לתת הצעת מחיר.
ברק הגיע ראה שיש מחסור בגז, ועשה מילוי מחודש. המקרר אומנם חזר לתפקד אבל בתוך זמן קצר התחילו אותם בעיות שוב. קראתי בפעם השנייה לברק, הפעם הוא בדק את צינור הגז ואמר לי שיש שם סדק חמור, הוא הלחים את הסדק, אבל אמר לי שיכול מאוד להיות שאצטרך להחליף את כל הצנרת והעלות יקרה מאוד, וכדאי לי במקרה הזה לקנות מקרר חדש.
ברק היה מאוד כנה ולא ניסה לקחת מאתנו כסף מיותר והציג לי את המצב כמו שהוא. אחרי חודש ראינו שהמקרר לא חוזר למצבו והחלטנו להחליפו.
אנחנו מודים לברק על המקצועיות ההגינות והכנות!
מירי, תל-אביב

, אפריל 2013

השירות של ברק הכי טוב שנתקלתי עד היום!
יש לי מקרר ישן אבל שפועל טוב, ולאחרונה המקרר כבר לא קירר כ"כ טוב ולכן הייתי צריך טכנאי מקררים שיגיע לראות את מקור הבעיה. הבן שלי מצא לי באינטרנט, דרך האתר שלכם את ברק.
שוחחתי אתו בטלפון, הוא ביקש להגיע לראות את הבעיה בכדי שיוכל לתת לי הצעת מחיר. שוחחתי אתו ביום חמישי בשעה תשע בערב, הוא הסכים להגיע באותה שעה, אבל היה לי יותר נוח שנקבע למחרת בבוקר. ברק הגיע אלי יום שישי בדיוק בשעה שקבענו. ואמר לי שיש בעיה במאוורר של המקפיא שאחראי על הנעת אוויר בתוך המקרר ויש צורך להחליפו. ברק הוציא את המאוורר התקול הראה לי שהוא באמת כבר לא מתפקד, והחליף למאוורר חדש. השירות שלו היה מהיר ומקצועי, המחיר הוגן מאוד והכי הכי חשוב, שהוא פתר לי את הבעיה!
משה, לוד

, דצמבר 2012

ברשותי מייבש כביסה מכני די ישן, בן עשור, שלפתע הפסיק לעבוד יום אחד, בעקבות כך חיפשתי באתר טוב תודה בעל מקצוע אמין בתחום, קראתי את ההמלצות הרבות על "ברק 15% הנחה" ואמרתי יאללה, ננסה.
התקשרתי אליו וקבענו שעה לביקור, והוא הגיע בדיוק בזמן. ברק התגלה באמת כחמד של בחור ועם ידי זהב. הוא בדק את המייבש וקבע שהבעיה היא בקפיץ של כפתור ההפעלה שנפגם. הפתרון המקובל הוא להחליף את הפאנל בפנאל חדש שעלותו היא כ700 ש"ח, מאחר ומדובר במייבש ישן גם ככה לא היה היגיון בהוצאה כזו. במקום זאת ברק הציע לבטל את כפתור ההפעלה ולעשות מעקף שיפעיל את המייבש ישירות משעון הזמן שלו, הסכמתי לכך בשמחה וברק אכן עקף את הבעיה כפי שתיאר והמייבש עובד נפלא.
גם במחיר ברק הפתיע אותי וגבה מחיר נמוך מכפי שיכולתי לצפות. זה דבר כלכך נדיר לגלות בבעל מקצוע אחד כלכך הרבה תכונות שכל אחת בנפרד נדיר למצוא אותה בקרב בעלי מקצוע רבים, גם מדייק בזמן, גם לא קורע במחיר, גם מקצוען ומאתר תקלות במהירות, גם יצירתי ומספק פתרונות טובים וזולים, ומעל הכל ולפני הכל מתנהג כמו בן אדם.
המון תודה, ברק! אני מתכוון להמליץ עליו לכל מכיריי, נדירים האנשים כמותו.

ליאור, לוד.

, נובמבר 2012

במילה אחת, אלוף! ברק חסך לי כסף מיותר שיכולתי לבזבז לחינם, הוא לא הרוויח הפעם שקל אחד מהשירות שהוא העניק לי אבל הוא הרוויח לקוח מרוצה שיודע שמדובר בבעל מקצוע אמין, בפעם הבאה שאצטרך בעל מקצוע בתחום אפנה ישירות אליו.
הייתה לי בעיה עם בר קרח במקרר שתי דלתות של סמסונג. הבר הוציא רק קרח כתוש ולא הוציא קוביות קרח. לפניו פניתי לחברה שנותנת שירות מטעם היבואן. אחרי שהסברתי מה התקלה, נאמר לי שעלות הביקור לפני העבודה והחלקים היא 250ש"ח. זה נראה לי מוגזם ומיותר כשאני עוד לא יודע בכלל מה התקלה, החלטתי לבדוק את המצב באינטרנט. חיפוש בגוגל הוביל אותי לאתר טוב תודה וכאן חיפשתי והגעתי ל"ברק 15% הנחה". התקשרתי אליו, ענה לי בחור מאוד נחמד וסבלני, הסברתי לו מה הבעיה והוא הסביר בטלפון איך לאפס את המצב ככה שהמנגנון יפשיר ויחזור להוציא קוביות, עשיתי כמו שהוא הציע ואכן התקלה נפתרה.
אילן הוכיח שלפני הכסף חשובה לו האמינות וחשוב לו קודם כל לעזור ללקוח, אילן הוא בלי ספק מקצוען וצדיק, אני ממליץ בחום!

אלכס, פתח תקווה.

, אוגוסט 2012

הגעתי אל ברק בעקבות ההמלצות באתר. אני לא נוהגת לכתוב המלצות על בעלי מקצוע אבל חורגת ממנהגי. היתה לי בעיה במקפיא- לא הקפיא. כעבור כ- 3 שעות הוא כבר היה אצלי, בדיוק בזמן שהתחייב. עלה על הבעיה ללא קושי, ענה באדיבות לשאלות שלנו ותיקן את הבעיה במהירות. גבה מאיתנו 250 ש"ח (לא היה צריך להחליף שום חלק). לא שאלתי לגבי סכום התיקון בטלפון אך זה נשמע סכום סביר בהחלט. בטוחה שאם היו בודקים אותו בתוכנית "יצאת צדיק"- הוא היה יוצא עם הילה מעל הראש. מומלץ בחום.

, אוגוסט 2012

מקרר הסמסונג שלי הקפיא לי את כל המוצרים בתא קירור וחיפשתי טכנאים, בעבודה שמע אותי חבר והמליץ לי על אילן. אילן הגיע בשעה שקבענו, ניגש למקרר ולאחר בדיקה הסביר לי כי מדובר בחיישן הקפאה שלא קולט את הטמפרטורה הנכונה ולכן מוריד אותה נמוך מדי. הוא הסביר לי מה עלות סך התיקון ובאישור שלי ביצע את ההחלפה תוך כדי שהוא מראה לי את החלק החדש בתוך קרטון נפתח לראשונה. אחרי ההחלפה הוא חיבר חזרה את המקרר ובדקנו ביחד שהוא עובד בצורה תקינה.
לאחר מכן אילן ניקה את האזור והחזיר את מצב המקרר לקדמותו. הוא עמד בזמנים כמו גם במחיר ומעבר לזה הוא איש מקסים, סבלני וישר. קיבלתי חשבונית ואחריות לשלושה חודשים. טכנאי מקצועי ואמין, ממליצה בחום. הוא כבר ביקר בני משפחה וחברים שלי בהמלצתי.

ריקי מרמלה

, נובמבר 2011

ברק כהן הוא פשוט אדם מבריק, לא רק שהוא זמין ללקוחותיו הוא גם מאוד מקצועי!
את ברק הזמנתי לאחר שהמקרר שבביתי (מסוג אמקור) הראה סימני חולשה, זה התחיל בנזילה קלה שהתפשטה ולאחר מכן זה הוביל לקצר בבית. איני זוכר בדיוק כיצד ברק טיפל בבעיה אך אני זוכר בוודאות את היחס האדיב שקיבלתי ממנו.
כשברק הגיע הוא בחן לעומק את המקרר וניסה לאבחן את המהות לבעיה, הוא הסביר לי כי הבעיה העיקרית היא בגוף החימום של המקרר. ברק תיקן את התקלה מהר מאוד והיום המקרר עובד מצוין, ללא נזילות וללא נפילות חשמל מיותרות.
ברק היה מאוד מקצועי, אם זה במחיר שנקב, אם זה בדרך בה טיפל בבעיה, ואם זה בשירות שהעניק לי ולאישתי. אני יודע כי גם בפעם הבאה בה אזדקק לבעל מקצוע, אני לא אחשוב פעמים ומיד אתקשר לברק.

תודה רבה על העזרה והשירות הטוב !
אלעד מתל אביב

, אוגוסט 2011

גם לי הייתה בעיה של מקרר שלא קירר מספיק טוב, והחלטתי להזמין את אילן מ"ברק 15% הנחה" (מההמלצות הרשומות עליו באתר, ראיתי שאילן הוא כבר "מומחה" בתיקון סוגים כאלו של בעיות).
האמת היא שלפני שצלצלתי לאילן, היה אמור להגיע אליי בכלל טכנאי אחר. אותו טכנאי הבריז ואח"כ גם סינן... החלטתי לוותר עליו, ואילן היה השני ברשימה. קבעתי עם אילן למחרת בבוקר בשעה 08:00. אילן טיפונת איחר - אבל התקשר להודיע ולהתנצל. כשהגיע ובדק את המקרר, איבחן תקלה במאוורר ואמר שצריך להחליפו. כמובן שהסכמתי, כי לא היה מצב שאני נשארת עוד יום אחד ללא מקרר. אילן טרח ליידע אותי מראש לגבי עלות התיקון כדי שלא יהיו הפתעות (יצא 360 ש"ח). חוץ מלהחליף את המאוורר אילן גם "פתח כל מיני צינורות" כי לטענתו המקרר היה כבר ממש ממש סתום (אני לא כל-כך מבינה בזה, אבל יאמר לזכותו שהוא דווקא כן ניסה להראות לי). בסוף המחיר שאילן לקח היה רק על המאוורר - כלומר הוא לא גבה כסף נוסף, על כל התיקוני אקסטרה שביצע. אני מרוצה מהמחיר שאילן "עשה" לי וכמובן גם מהשירות. אני בהחלט ממליצה עליו!

בתודה,
מאור

, אוגוסט 2011

הזמנו את אילן בתחילת החודש להתקנה של מייבש כביסה. היינו בבלגאן שלם, כי בדיוק עברנו לדירה חדשה, והסתובבו אצלנו המוני בעלי מקצוע...
לאילן - הגענו דרך הפרסום באתר. היה לנו חשוב למצוא מישהו שיגיע בדחיפות המירבית (אם אפשר - אפילו כבר באותו היום), שיעשה עבודה טובה, וכמובן - שלא יהיה יקרן... מההמלצות הרשומות על אילן באתר - קיבלנו את הרושם שמדובר באמת באדם שכזה.
שיחה ראשונה עם אילן - עשתה עלינו רושם רב. גילינו בן-אדם ענייני, שהביע נכונות להגיע מיד! תוך שעה וחצי, אילן כבר היה אצלנו בבית לטפל במטלה. העבודה בסוף התבררה כקצת יותר מורכבת ממה שאילן חשב, כי המכשיר של המייבש, היה קצת רחוק מהנקודת ביוב, ולכן אילן היה צריך לנסוע במיוחד על מנת להביא צינור קצת יותר ארוך... עם זאת, בהתחשב בזמן, במאמץ ובנסיעות שאילן עשה - הוא לא גבה מעבר למה שהוא מפרסם באתר!
אילן הוכיח אמינות, והכי חשוב - עשה עבודה נקייה מאד וטובה. שמרתי את כרטיס הביקור שלו, ובהחלט בכוונתי לקרוא לו אם אזדקק לשירותיו שוב.

בברכה,
רותי

, יוני 2011

לפני כמה שבועות התקלקל לי המקרר - הפריזר לא הוציא אוויר קר, וחלק מהמוצרים שבפנים כבר התחילו לאט לאט להפשיר.
חיפשתי טכנאי שירות שיתקן לי את הבעיה, הגעתי לאתר "טוב תודה", ועל סמך ההמלצות באתר החלטתי לפנות לברק 15% הנחה. הוא עשה עליי את הרושם של הטכנאי ה"שווה" ביותר באתר, וגם מבחינת המחירים, קיבלתי את הרושם שהוא לוקח את המחירים הכי זולים.
דיברתי עם בחור בשם אילן, והסברתי לו מהם התסמינים של המכשיר. אילן נתן לי כמה דיאגנוזות בטלפון, או שהתרמוסטט הלך, או שיש סתימה או ש"הלך" המאוורר. הוא נתן לי גם הערכת מחיר לגבי כל סוג של תיקון, אבל אמר שהכי טוב להגיע ולראות כי לדבריו "רק ככה נוכל להיות הרבה יותר חכמים"...
עוד באותו יום אילן כבר הגיע אליי. האמת, שהייתי בטוח שיוכל להגיע רק בטווח של יום או יומיים מראש... שמחתי מאד, ואפילו הוא קצת הפתיע שהיה מוכן ומזומן להגיע בהתראה של כמה שעות.
כשאילן בא, הוא פתח את המקרר, בדק, הסתכל מכל הצדדים. הבעיה, מסתבר, הייתה כפי שאיבחן בטלפון - התרמוסטט "הלך". היה לו תרמוסטט חלופי לדגם המקרר שלי בהישג יד, ולכן הוא פירק את הישן והרכיב את החדש. גם המחיר היה כמו שהתחייב לו בטלפון - בערך 300 שקלים.
היום המקרר (וגם המקפיא) עובדים פיקס! אין תלונות - אילן בהחלט עשה עבודה טובה, ואני משוכנע שאני הולך להזמין אותו שוב!

עדי,
מתל-אביב

, מרץ 2011

לאילן המקסים,
תודה על שנתת שירות כל-כך איכותי. בזה שהגעת - הצלת גם אותי וגם את המקרר המקולקל שלי. בנוסף - היית גם מאד נסבל במחיר. לקחת בדיוק את שנדרש ולא ניסית לשדל כדי שאשלם יותר. רואים וגם מרגישים שאתה בן-אדם מאד הגון. מבטיחה שגם אמליץ עלייך, וגם אזמין אותך שוב - מתי ואם כשאצטרך :)
הגעת לטפל לי לפני בערך שבוע במקרר ישן, שפתאום שבק חיים... עשית את כל שביכולתך כדי להגיע אליי הכי מהר שיכולת, וגם את התקלה פתרת בצ'יק. המקרר הסתבר היה במצב די לא משהו... גם המד טמפרטורה התקלקל, גם כמה מהצינורות שלו היו סתומים, ובנוסף - חלק גדול מהמקרר גם היה מכוסה בקרח - תוצאה, לפי מה שהסברת לי, של התקלה שקרתה.
"ישבת" לי על המקרר משהו כמו שעתיים, הבאת איתך חלקי חילוף שהיו איתך בהישג יד ברכב, החלפת כל מה שהיה צריך, פתחת את הצינורות שהיו סתומים, וגם הפשרת את כל הקרח שהצטבר במקרר.
כנראה שראית שאני סטודנטית מסכנה תפרנית - אז לקחת לי בסה"כ 400 שקל על הכל. אהבתי מאד את הגישה שלך, היית גם מאד נחמד והסברי, ובכל שלב של העבודה פירטת בפניי מה אתה עושה ולמה! באמת שהשארת אותי מרוצה מעל ומעבר, ואני מנצלת את ההזדמנות הזאת כדי לשלוח לך תודה ענקית :)

אישחר,
מתל-אביב

, מרץ 2011

אילן (מברק 15% הנחה) הוא בן-אדם סופר סופר מקצועי!!
פשוט הדהים אותנו - גם במהירות שלו לתקן לנו את הבעיה, וגם בהסבר המקיף והמקצועי שנתן לנו לגבי - למה התקלה קרתה ואיך הייתה הדרך שלו לפתור אותה. בנוסף הוא גם לא יצא רודף בצע, במובן של לקחת כסף על כל מיני דברים שלא היה אמור לתקן - בקיצור אני נותנת לו עשר על כל קריטריון אפשרי - מבחינתי הוא עבר את הבחינה, וכל הסיכויים שגם אזמין אותו בעתיד לתקן לנו כל מיני בעיות אחרות.
קראנו לו, לאור העובדה, שהמקרר שלנו התחיל להשמיע כל מיני רעשים חריגים - מוזרים. כשאילן הגיע, ופתח את המקרר, הוא מצא שמדובר בחיישן (שישב מעל לתרמוסטט) שזז מהמקום. החיישן בעצם - היה הגורם לכל הרעש - לכן אילן השיב אותו למקומו. בנוסף, את כל הקרח שהצטבר במקפיא (גם אחת מההשלכות של הבעיה שהייתה), אילן הפשיר, ניקה, ועשה לנו את המקרר כמו חדש!
על הכל הוא לקח מאיתנו רק מחיר סמלי של ביקור (למרות שלדעתי האישית - הוא עבד הרבה יותר קשה).
לסיכום - יצא עשר מכל בחינה אפשרית, ואני ממליצה עליו בחום!

יעל,
מת"א

, ינואר 2011

מצאתי את אילן הטכנאי בזכות האתר שלכם, והוא השכיל לטפל לי בשתי בעיות שונות במקרר - בצורה נעימה ביותר ובעלות נמוכה.
בפעם הראשונה, שהגיע, קראתי לו כדי לטפל לי בבעיה במקפיא שלא עבד (המקפיא לא הוציא קור בעוצמה די חזקה). כפתרון - אילן החליף לי בו מאוורר (שילמתי לו עבור החלק בתוספת מחיר עבודה), והמקפיא חזר לעבוד כשורה.
לא עברו כמה שבועות, ושמתי לב שהמקפיא שוב פיתח בעיה חדשה, הפעם שונה - הצטברות של קרח על הדפנות שלו. התקשרתי לאילן כדי לבקש ממנו שיערוך אצלי ביקור חוזר, אבל הוא בשיא הנחמדות פשוט נתון לי ייעוץ טלפוני איך לפתור את הבעיה - אמר לי להוציא את המקפיא מהחשמל, לתת לו להפשיר בערך יומיים, ואז סביר להניח שהבעיה תיפתר (לטענתו כנראה יש איזה חסימה באחד הצינורות, וברגע שהמקפיא יופשר, וכל המים יתנקזו, החסימה תישטף מהמערכת, והמקפיא יחזור לעצמו). עשיתי כמו שהוא אמר, וכפי שהבטיח - זה באמת פתר לי את הבעיה.
יצא איתי ממש בסדר, בזה שייעץ לי בטלפון (עם הרבה מאד סבלנות - חשוב לציין) - איך עליי לפתור את הבעיה בכוחות עצמי. חסך גם לי מחיר של ביקור, וגם לעצמו זמן יקר.
עושה רושם שהוא אדם אמין, ובהחלט אשמח לקרוא לו שוב כשתהיה לי תקלה, ואזדקק לשירותיו.

דפנה,
מתל אביב

, אוגוסט 2010

אל ברק הגעתי דרך האתר, כדי שיתקן לי בעיה במכונת כביסה שלא עבדה כמו שצריך.
ברק הגיע אליי למעשה פעמיים עד שהצליח לפתור לי לחלוטין את הבעיה - בפעם הראשונה כשהגיע, טען שהמשאבת מים של המכונה הלכה, ולכן החליף אותה לחדשה. לאחר מספר ימים כשהבחנתי שיש עדיין בעייה במכונה, ושהיא לא מצליחה לשאוב את המים כמו שצריך, הוא הגיע שוב, בדק את המשאבה בדיקה חוזרת, ניקה אותה והוציא ממנה כל מיני חלקים קטנים ומטבעות שנתקעו בה (טען שזה כנראה מקור הבעיה), ולשמחתי הבעיה נפתרה ולא חזרה יותר!!
על הביקור הראשון - בשביל החלפת המשאבה, שילמתי לו 440 שקלים. על הביקור השני - כדי שינקה את המשאבה, שילמתי לו עוד 200 שקלים - סה"כ 640 ש"ח.
אני חייבת לציין שמדובר באיש מקצוע טוב - הייתי מרוצה גם מהשירות, גם מהזמינות שלו להגיע ממש מהר אם זה בפעם הראשונה ואם זה בפעם השנייה, וגם באופן כללי ההתנהגות שלו והצורת דיבור, הם של אדם מתורבת, מנומס, וכזה גם שמבין ויודע את העבודה. אני אישית מאד התרשמתי, ואני בטוחה שאקרא לו גם שוב בעתיד.

מרים, מגבעת שמואל

, אוגוסט 2010

התקשרתי לאילן, בעקבות בעיה בגומיות איטום של המקרר שלי. המקרר במשך תקופה, לא הצליח להיסגר בצורה הרמטית, וכבר הייתי משוכנע שאצטרך להחליף את כל הגומיות של המקרר לחדשות - נזק של לא פחות מ - 500 שקלים.
אילן הציע לי פתרון פשוט - למרוח את הגומיות של המקרר בוזלין, מה שלטענתו (כך הסביר לי), אמור לשפר את היעילות שלהן, כי בעצם מדובר בתופעה שהיא די נפוצה במקררים, שנובעת משחיקה של החומר.
עשיתי כפי שהוא אמר, והבעיה אכן נפתרה...
מה אומר ומה אגיד... בהחלט יופי של שירות, שלא לדבר על היושרה וההגינות - בעל מקצוע אחר, ועוד כזה שלא מכיר אותי, היה יכול בקלות לקבוע איתי, להגיע אליי להחליף לי גומיות במקרר, ולהוציא אותי בנזק של כמה מאות שקלים טובים. אילן, לעומת זאת, אפילו לא הציע להגיע לביקור כי הבין שמדובר בבעיה מאד פשוטה - פשוט תדרך אותי בחינם בטלפון, ייעץ לי מה לעשות ובכך חסך לי המון המון כסף!!
פעם הבאה שאצטרך טכנאי - הוא על בטוח הבן-אדם הראשון שאקרא לו!!

המון תודות - אבי :)

, אוגוסט 2010

הגעתי לברק בעקבות המלצה שנתנו לי עליו בשירות לקוחות של האתר, ובאמת כשהזמנתי אותו, הבנתי גם למה המליצו לי עליו - הוא התגלה כבן-אדם מקצועי ביותר ואדיב, ואני ממליצה עליו בחום.
היתה לי בעיה של נזילת מים במקרר (מתחת למגירות של הירקות) - כשהתקשרתי לברק והסברתי לו מה הבעיה - הוא הרגיע אותי, אמר שאין לי מה לדאוג, שהבעיה לא רצינית, ושגם התיקון לא יהיה יקר. קבעתי איתו לשעות הערב של אותו יום (הוא פינה במיוחד את לוח הזמנים שלו כדי שיוכל להגיע אליי), הוא הגיע בזמן בדיוק בשעה שקבענו, ותוך חצי שעה ביצע את התיקון, והמקרר היה כמו חדש.
הייתי מאד מרוצה מהסבלנות שלו, מרגישים שהוא בעל מקצוע רציני, שיודע על מה הוא מדבר, ושאפשר לסמוך עליו. אני ממליצה לכולם לפנות אליו במקרה של תקלה או בעיה - אני בטוח אפנה אליו שוב!!

, אוגוסט 2010

בן אדם עשר!! נתן לי שירות מצוין במינימום זמן!! הגעתי אליו באופן אקראי דרך האתר. קראתי את ההמלצות שנרשמו עליו, קיבלתי עליו רושם שהוא אכן איש אמין, התקשרתי אליו, הוא היה זמין להגיע כבר באותו יום.
תוך שעתיים הגיע אלי, טיפל לי במקרר - מצא שהבעיה היא בתרמוסטט, ולכן החליף אותו בתרמוסטט חדש. נשאר אחרי זה עוד חצי שעה מעבר לזמן, כדי לוודא שאכן החלק שהרכיב עובד, ושהמקרר כבר לא עושה לי יותר בעיות. עבד אצלי בבית קרוב לשעתיים - בתמורה שילמתי לו עבור הביקור והחלפת החלק כ - 500 שקלים. לא עשיתי סקר שוק או בירורים נוספים, אבל אני מניח שמבחינת המחיר, הוא גבה ממני סכום סביר ונורמאלי, כפי שמקובל היום בשוק.
הוא בהחלט עשה לי רושם של איש מאד אמין. היה גם מורגש שחשוב לו באמת לפתור לי את הבעיה עד הסוף ושאני אהיה מרוצה, ולא רק לעשות את העבודה שלו ולעבור ממני ללקוח הבא שלו. גם הגיע מהר, גם נשאר מעבר לזמן - באמת נתן לי שירות מכל הלב, ואני בהחלט ממליץ עליו!!

שלום סוויסה מתל-אביב

, יולי 2010

אילן הטכנאי הוא פשוט בן-אדם מקסים, נותן שירות עם סבלנות וחיוך - קנה לו אצלי מקום של כבוד, גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית!!
פניתי אליו כיוון שהיתה לי בעיה במכונת כביסה (שמאוחר יותר הסתברה כדי שטותית, ושאפילו לא הצריכה קריאה של טכנאי).
המכונה היתה תפוסה/תקועה, ולא הצלחתי להפעיל אותה...
אילן הגיע ממש במהירות, פתר לי את הבעיה, הוציא את המכשול שהפריע, והדריך אותי גם להבא מה לעשות ואיך לפעול כשתקלה מסוג זה קורית לי שוב.
לקח לי אפילו פחות ממחיר של ביקור על השירות (בד"כ לוקח 150 - ממני לקח 120 ש"ח). אהבתי בעיקר את היושרה וההגינות שלו - לא ניצל את החוסר הבנה שלי, ואת זה שהייתי לבדי בבית, כדי להלביש עליי עוד תיקונים שאין בהם צורך... הכנתי את עצמי מראש, נפשית, לפני שהגיע, לכך שכנראה התיקון יעלה לי המון המון כסף - אבל הוא ממש הפתיע אותי לטובה!!

באמת תודה מכל הלב, אילן, ותדע שמהיום אני קוראת אך ורק לך - לטפל לי בתקלות!!

תודה, אילנית :-)

, יולי 2010

הגענו אליו באופן די רנדומלי דרך האינטרנט. מכיוון שעשה בטלפון רושם מאד נחמד, וגם היה זמין לקבל את הקריאה שלנו כשפנינו אליו - החלטנו מה שנקרא "להמר עליו" ולהזמין אותו.
תיקן לנו תקלה בתנור אפייה, שהלך לו הגוף חימום - גם הגיע בזמן, גם עבד בצורה מאד מקצועית, וגם לקח לדעתי מחירים מאד סבירים.
בסה"כ הוא עובד די טוב - גם הרושם הראשוני שהוא יוצר, הוא מאד טוב ומאד משכנע - הגיע עם כל הציוד, כל החלקים והחלפים היו לו ישר בהישג יד (לא היה צריך להזמין משהו באופן מיוחד, או לקבוע איתנו ביקור נוסף כדי להמשיך ולתקן את התקלה... באותה קריאה - החליף את החלק ופתר באופן סופי את התקלה!), איתר ממש במהירות את התקלה, הצליח גם ממש מהר להתגבר עליה - בקיצור רואים שיש לו קילומטראז'' די רציני של ותק וניסיון בתחום - ומבחינתי זה מה שהופך בעל מקצוע מסתם עוד בעל מקצוע, לבעל מקצוע שהוא באמת טוב!!
אני ממליצה עליו בשמחה!!

, יוני 2010

בעל מקצוע, שהוא כמעט בן בית אצלנו, לכל בעיה - אם זה בתנור, במקרר או במכונת כביסה - אנו קוראים לו מיד!!
הוא לא לוקח מחירים שערורייתיים, ואני גם יודעת שתמיד אני יכולה לסמוך עליו בעיניים עצומות. כל מה שהוא יגיד - תמיד יהיה אמת לאמיתה - לא ינסה לתחמן, ולא ינסה להמציא תקלות או תיקונים שלא קיימים, או שלא חיוניים, רק כדי "לעשות עלינו קופה". מה שנקרא...
תיקן לנו מספר בעיות חוזרות שהיו לנו במקרר (נזילה שהיתה, מאוורר אחורי שלא פעל כמו שצריך, וגם קישר אותנו עם הספק של החברה המשווקת כשהיינו צריכים חלקי חילוף שנשברו לנו בתוך המקרר כמו המגירות פלסטיק של הירקות, ועוד מדף זכוכית אחד שנשבר לנו...)
הוא בן אדם מאד טוב, שאוהב לעזור. נדיר שאני מתלהבת כל-כך מבעל מקצוע, אבל הוא באמת שווה כל מחמאה שתאמר עליו, וכל מילה אמת לאמיתה!!
מומלץ בחום רב!!

, יוני 2010

אילן הוא בחור עשר!! פשוט נשמה טובה!! כל פעם שיש לי תקלה, אני ישר קוראת לו שיבוא לתקן...
מה שאני אוהבת אצלו זה שהוא בן אדם עם מילה!! אם אני קובעת איתו שעה מסוימת, הוא יגיע בדיוק בזמן, לא יאחר ולא ישאיר אותי תלויה באוויר לחכות או ינסה לדחות אותי לזמן אחר - אצלו שעה זו שעה!!
מעבר לזה, הוא גם תמיד מסוגל להתגבר בקלות על כל תקלה. מה שהוא מתקן אף פעם לא יתקלקל בחזרה - בקיצור עושה עבודה ממש טובה!!
תיקן אצלי כבר תנור אפייה שהיה מקצר לי את הבית, וגם מקרר שלא עבד לי כמו שצריך. לוקח מחירים סבירים. לא מהטכנאים ש"שוחטים אותך" (ואני מדברת מניסיון... כבר יצא לי להיתקל בהמון טכנאים ובעלי מקצוע שפשוט היו מנצלים את החוסר ידע שלי ולוקחים ממני מחירים מוגזמים ובנוסף גם לא היו עושים את העבודה כמו שצריך!!)
בן אדם פשוט זהב, שמתנהג יפה ובכבוד ללקוחות שלו.
אני קיבלתי את הטלפון שלו מחברה טובה שהמליצה לי עליו, וגם אני המשכתי להעביר את הטלפון שלו הלאה, ולהמלית עליו לכל מי שרק מבקש!!
בחור עשר, ובאמת מגיע לו כל הפירגון שבעולם!!

, יוני 2010

אילן הוא בעל מקצוע יחיד בדורו!! נתקלתי כבר בחיי בהמון בעלי מקצוע - אם זה טכנאים מוסכניקים ומה לא... אילן הוא בעל מקצוע שבאמת לא פוגשים כל יום!! הוא ישר, אמין, נאמן, אוהב לעזור ללקוחות שלו, חרוץ, הגון... פשוט קצרה היריעה מלתאר אותו - ותאמינו לי אם היו כאן בארץ עוד בעלי מקצוע כמותו וברמה שלו - המצב היה נראה הרבה הרבה יותר טוב!!
אני לקוחה נאמנה שלו כבר שנים, ואני לא איזה קרובת משפחה שלו או חברה שיש לי אינטרס להגיד עליו רק דברים טובים - אני באמת מכירה אותו רק ברמת לקוחה, וכל בעיה שהיתה לי עד היום אם איזה שהוא מכשיר חשמלי אצלי בבית, הוא תמיד שש לעזור לי ברצון ומכל הלב. הוא תיקן לי את המכונת כביסה, את התנור, ואת הפריזר. פעם גם נתן לי ייעוץ לגבי רכישה של מקרר חדש (בירר לי איפה יהיה הכי משתלם לי לרכוש, ובאמת עשה הכל כדי לעזור!!).
הוא באמת איש עם לב רחב!! מעבר לרמה הטכנית שלו ולמקצועיות שהוא מפגין בעבודה, הוא תמיד יהיה איתי ישר. אף פעם לא ינסה לתחמן, או לקחת ממני עוד כסף על משהו שהוא מיותר. אם יש איזה תיקון שסובל דיחוי, הוא תמיד ייעץ לי לחכות, ולא ישר להוציא כסף, מתי שאני קוראת לו - הוא תמיד מגיע מיד, אם הוא מאחר או מתעכב - הוא מספיק אחראי להודיע כדי שלא אחכה סתם...
בקיצור בחור זהב - הוא ללא ספק אחד מהאנשי מקצוע המובילים אצלי ברשימה, אם לא המוביל, ואני הכי שמחה לתת לו את כל המחמאות שבעולם ואת כל הפרגון שבעולם!!
שווה לכם לבדוק גם בעצמכם!! :-)

בכבוד רב - זוהרה חזן

, יוני 2010

טכנאי שפשוט חבל על הזמן!! מכיר אותו כבר המון שנים, וכל פעם שיש לי בעיה באחד ממכשירי החשמל, אני קורא אך ורק לו שיבוא לתקן!!
תיקן אצלי כבר את התנור כמה פעמים ואת המכונת כביסה. פעם אפילו הציל אותי ב- 12:00 בלילה, כשהיתה לי נזילה מהמקרר, והגיע מיד SOS כדי לפתור לי את הבעיה.
הוא מהיר, לוקח מחירים סבירים, נותן שירות טוב, בקיצור באמת בן אדם שאפשר לסמוך עליו - ואני ממליץ לפנות רק אליו!!

, יוני 2010

אילן הוא טכנאי מעולה!! פשוט אלוף!! אין דבר שהוא לא יכול לתקן!! אני לקוחה שלו כבר קרוב לעשר שנים (וגם שכנה קרובה שלו - ככה בעצם הגעתי אליו), ואני חושבת שהוא תיקן כבר כמעט את כל מכשירי החשמל אצלי בבית בעשר שנים האחרונות.
הוא תיקן לי את המדיח מספר פעמים, את המכונת כביסה, ויש לי גם מקרר מאד ישן בן 15, שרק בזכותו עדיין ממשיך לעבוד!! אילן מסוגל לפרק את כל המקרר ולהרכיב אותו מחדש כדי שיעבוד... אין מילים הוא פשוט כל יכול הבן-אדם הזה!!
הוא מאד אמין, תמיד אפשר לסמוך עליו. אם אני צריכה ממנו שירות, הוא תמיד ינסה קודם לעזור לי בטלפון. אם הוא רואה שאני לא מסתדרת, הוא תמיד יפנה לו זמן כדי להגיע אלי ולבדוק את התקלה. אני יכולה להתקשר אליו בכל זמן ובכל שעה - הוא תמיד יהיה זמין, בין אם זה מוקדם בבוקר, ובין אם מאוחר בלילה.
הוא איש טוב, סובלני, תמיד יגלה נחת רוח ואדיבות. לא יתרגש גם אם מדובר בבעיה רצינית. הוא לא גזלן, לא גנב, לוקח מחירים ממש מעולים (ולא של בית מרקחת!!) - בקיצור פשוט מגיע לו ציון עשר!!! ממליצה ממש בחום!!

שושי :-)

, יוני 2010

בהחלט מומלץ!! אני לקוחה ותיקה שלו כבר כמה שנים טובות. הגעתי אליו במקרה דרך פרסום במדריך של בעלי מקצוע, ומאז אני נשארת נאמנה רק לו!!
אין היום יותר מדי בעלי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם - חלקם או שקובעים ולא מגיעים, חלקם תחמנים, חלקם לוקחים מחירים שערוריתיים - אילן הוא בדיוק ההיפך מזה מכל הבחינות!!
הוא יודע לתקן כל דבר. תיקן לי מספר פעמים את המדיח כלים בבית, תיקן לי את המקרר כשהיתה לו נזילה, תיקן לי את המכונת כביסה, ובכלל כל פעם שיש לי בעיה אם איזה מכשיר חשמל בבית אני ישר קוראת רק לו!!
מבחינת המחירים שלו - אף פעם לא עשיתי סקר שוק או בדקתי, אבל הוא עושה רושם של בחור ממש טוב והגון, ככה שנראה לי שהוא לוקח מחירים מאד סבירים. אם גם יש איזו תקלה שלא אפקטיבי לתקן אותה או מיותר - הוא תמיד יאמר לי, ותמיד יתייעץ איתי, ואף פעם לא ינסה סתם לקחת עוד כסף!!
שווה מאד לבדוק אותו, כי הוא בהחלט בעל מקצוע מומלץ!!

, אפריל 2010

פניתי לברק, לאחר סקר שוק קצר שערכתי, בין כמה וכמה טכנאי מקררים. התלבטתי בכלל אם לתקן את התקלה משום שמדובר במקרר ישן יד שניה ולא רציתי להיכנס להוצאות מיותרות (אמרתי לעצמי שאם התיקון יהיה ממש יקר אני אקנה כבר מקרר חדש וזהו!).
בכל מקרה, ברק נשמע לי באמת הכי הגון מכל הטכנאים שפניתי אליהם, קראתי גם את ההמלצות שהיו עליו באתר, ובאמת בסופו של דבר החלטתי לפנות אליו.
הוא טיפל לי במקרר, החליף לי את המנוע של המאוורר, ואפילו נתן לי אחריות על התיקון לחצי שנה, ואמר שבכל בעיה שתיווצר שוב, או אם אני לא מרוצה, שאני אעשה לו טלפון, והוא יגיע במיידית.
שילמתי עבור התיקון 600 ש"ח, באמת שאני מרוצה, וטפו טפו טפו, בינתיים המקרר לא עושה בעיות...

, נובמבר 2009

בעל מקצוע אמין ומקצועי. טיפל באותה הזדמנות גם בתקלה במכונת הכביסה ללא תוספת תשלום. מומלץ מאוד

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

התמחויות

תיקון מקררים

החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תאור העסק

תיקון כל מוצרי החשמל הבתים: מקררים, תנורים, מכונות כביסה. *שרות אמין מיקצועי ואדיב במחירים הוגנים. * אחריות על כל תיקון. * מבצע מיוחד 15% הנחה לגולשי טוב תודה.

ברק - 15% הנחה

ברק - 15% הנחה

ברק כהן


9.5

050-5264900
 

ברק - 15% הנחה

ברק כהן

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5264900 חייג