כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג עבודות גינון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מעצבים בירוק

9.4
אביקי ריכנטל
עבודות גינון, דשא סינטטי, דשא
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: חרוב 18 נוה סביון, אור יהודה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, מאי 2011

אין מילים לתאר את אביקי מ"מעצבים בירוק".
אחד האנשים המדהימים ביותר שפגשתי - גם מבחינה מקצועית, גם מבחינת היחס וההשתדלות שלו בשביל הלקוח, וגם מבחינת היצירתיות שהוא מביא איתו לעבודתו. אני מאד מרוצה שבחרתי דווקא בו לעשות את עבודות הגינון שבביתי. לדעתי הוא איש פשוט מקסים!!
הומלץ לנו על אביקי, כשנזקקנו לאיש מקצוע שיעשה לנו הקמה מחדש של שתי גינות שיש לנו בבית. אנחנו גרים בקוטג' (בשכונת קוטג'ים בשוהם), הבית שלנו עבר תהליך ארוך של שיפוץ, וכתוצאה מהשיפוץ נהרסה לנו כליל הגינה.
ביחד עם אביקי תכננו איך הגינה תיראה. הוא זרם איתנו באותו קו מחשבה ובאותו ראש. מעבר לזה נתנו לו יד חופשית כמעט בהכל - כי הוא נתן לנו תחושה שבאמת יש על מי לסמוך. בהמלצתו ביטלנו את הדשא שהיה לנו בגינה. בנינו במקום - במרכז החצר דק ופרגולה, ומסביב לדק אבני חיפוי בכל מיני גוונים, ואדניות של עציצים (כולל גם עציצים שתלויים על הפרגולה). בנוסף - אביקי גם תכנן לנו בצורה מאד חסכונית את מערכת ההשקיה החדשה והטפטפות. כמו כן הוא גם עיצב לנו את כל התאורה של הגינה. הוא השתדל עד כמה שהיה יכול דווקא כן לחסוך בשבילנו בעלויות - אם זה לדוגמא את העצים שלא נפגעו מהשיפוץ, הוא השאיר, ורק גזם אותם, עיצב וסידר מחדש.
במקביל לגינה הקדמית, שאביקי הקים עבורנו, הוא גם עשה לנו גינה בקומה השנייה של הבית - גינה בתוך מרפסת שנמצאת ביציאה מחדר משפחה. אביקי מיקם לנו במרפסת כדים מאד יפים עם צמחייה, שאותם עזר לנו לבחור מתוך קטלוג שהביא יחד איתו. בנוסף הוא גם סידר בצורה מאד פרקטית את מערכת ההשקיה, כך שהניקוז של העציצים לא יגיע אל מרפסת השכנים שמתחתנו - אלא יהיה מחובר ישירות למערכת הביוב הכוללת של הבית (עבודה מאד טובה ונקייה - ראוי להדגיש!)
אנחנו מרוצים ביותר מהתוצאה. אביקי היה השלב האחרון בשיפוצים שהבית שלנו עבר, אבל ללא ספק השאיר לנו טעם טוב בפה, והיה מבחינתנו "הדובדבן שעל הקצפת"... גם במחירים הוא לא יקרן במיוחד. לפני שלקחנו אותו, בדקנו במקביל אליו הצעות מחיר של כמה גננים נוספים. הוא לא היה הכי זול, אבל בהחלט שעמד עם היתר באותו קו מחירים מבחינת הסטנדרט.
נתנו לו יד חופשית, לעבוד אצלנו בבית, גם כשלא היינו בתוך הבית פיזית. לחלוטין אני יכולה להגיד שלא הרגשנו עם העובדה הזאת שום חשש. גם מבחינה של לוח זמנים - הדגשתי לו מראש שאני רוצה שהעבודה של שתי הגינות תסויים במקסימום תוך יומיים שלושה - והוא עמד בכבוד ובהצלחה מרובה בדד ליין.

פשוט מעולה,
ואני ממליצה בחום,
אביבה

, מאי 2011

ממליץ ביותר על אביקי מ"מעצבים בירוק". מניסיון אישי שהיה לי איתו - הוא בעל מקצוע, לדעתי, מצויין!
עברנו לאחרונה לדירה חדשה (פנטאהוז), ובמסגרת השיפוצים שעשינו בדירה, חשבנו להקים גינת גג. רצינו גינת גג מיוחדת, שתתאים את עצמה לאופי הדירה, שלא תהיה סטנדרטית, אלא יפה ומעוצבת. בהמלצת חברים, קיבלנו את הטלפון של אביקי מ"מעצבים בירוק", והחלטנו לפנות אליו.
אביקי עשה על הגג פשוט עבודה מדהימה. הגג בגודל של 70 מ"ר. לאורך המעקות, הוא מיקם לנו אדניות מעוצבות ובתוכם שתל צמחייה ושתילים מכל מיני זנים וסוגים (עשה לנו גם חלקה מאד יפה על הגג של צמחי תבלין). הוא עשה פינה של בריכת דגים מעוצבת, זאת פינה נחמדה של "זולה" שמוקפת בכל מיני עצים ננסיים (כמו עצי תפוז סיני).
אביקי גם קישר אותנו, עם מכר שלו, מומחה לעבודות עץ מאד מוכשר, שעשה לנו דק ופרגולה על הגג. כשהיה צריך הם עבדו ביחד בשיתוף פעולה מוצלח ומלא, ולדעתי - התוצאה מדברת בעד עצמה.
ההתנהלות של אביקי, נדירה במחוזות בעלי המקצוע. הוא זריז, אך עם זאת מאד יסודי. יחד עם זאת הוא מביא איתו לעבודה את היצירתיות הגדולה שיש לו, ובכלל לדעתי - מדובר באדם מאד כשרוני ואומנותי.
חשוב להדגיש, שעבודת ההקמה של גינת גג, היא הרבה יותר מסובכת מעבודת הקמה של גינה רגילה. אביקי היה צריך להתחשב בנתוני השטח הלא פשוטים, ובמקביל גם בשכנים. לזכותו - הוא התמודד בהצלחה עם הכל ובצורה טובה.
נהנינו לעבוד איתו, והיום, אנחנו אפילו ממשיכים ומזמינים אותו לעבודות של תחזוקת גינה שוטפת - אחת לכמה חודשים.

בברכה,
נועם פלג

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

התמחויות

עבודות גינון

עיצוב גינות ותכנון גינות
חיפוי קרקע
אדריכלות נוף
אחזקת גינות
כריתת עצים
גינות גג

דשא סינטטי

התקנת דשא סינטטי נמוך (עד 20 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי בינוני לגינה (20-40 מ"מ)
התקנת דשא סינטטי גבוה לגינות (40-60 מ"מ)

דשא

הכנת קרקע לדשא
הנחת מרבדי דשא (עד 50 מ"ר)
תחזוקת מדשאה

תאור העסק

* עיצוב והקמת גינות בסגנונות רבים, עם דגש על גינון חסכוני במים. התאמה בלתי מתפשרת לרצון הלקוח ויכולתו. מומחים בהתאמת תאורת גינה וצמחיה נכונה למקום הנכון. * אחזקה שוטפת של גינות פרטיות וביניינים.

מעצבים בירוק

מעצבים בירוק

אביקי ריכנטל


9.4

050-2954798
 

מעצבים בירוק

אביקי ריכנטל

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-2954798 חייג