אנרגיה פלוס

9.7
ארמנדו דודים
דודי שמש וחשמל
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: יפו 25, יפו

  93%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  97%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2020

חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע שמתמחים בהתקנת דודים והגעתי לחברת "אנרגיה פלוס" דרך אחד מהאתרים, הזמנתי אותם להתקין עבורי דוד שמש חדש משום שהנוכחי לא היה תקין. ארמנדו הגיע אלי והוא היה מאוד אמין והכי מקצועי, הוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות יתרה וגם הסביר לי על תהליך ביצוע העבודה וכמובן שעמד בזמנים כמו שציפיתי. ביצעתי סקר שוק וחברת "אנרגיה פלוס" גבו ממני את המחיר הזול ביותר בהשוואה לתוצאה הנהדרת שקבלתי.
תומר, בני ברק

, פברואר 2020

הדוד שמש שלי התפוצץ ולא עבד בצורה תקינה, בדקתי באינטרנט ועשיתי השוואות מחירים עם כמה בעלי מקצוע בתחום אבל כולם דרשו מחיר מאוד יקר. בעקבות כך אחי קישר אותי עם ארמנדו מחברת "אנרגיה פלוס" והוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה מכולם. ארמנדו תותח ואמין ב100 אחוז, הוא התקין עבורי דוד שמש חדש והסביר לי את תהליך העבודה ובנוסף אמר לי לעלות לגג כדי להסתכל, אין לי שום מילה אחת רעה לומר עליו. ארמנדו ביצע את העבודה בצורה יוצאת מן הכלל והדוד מתפקד מצוין, אם אזדקק שוב לבעל מקצוע בתחום אקח אך ורק אותו!
מירי, ראשון לציון

, פברואר 2020

חיפשתי דוד כרומגן ולאחר חיפוש ובדיקה באינטרנט עם כמה בעלי מקצוע בתחום, הגעתי לחברת "אנרגיה פלוס" שנתנו לי את ההצעה הכי אטרקטיבית. ארמנדו הגיע אלי עם 2 מתקינים נוספים, הם ביצעו עבורי החלפה של דוד שמש כולל קולט וביצעו עבודה נקייה ויסודית ובנוסף זרקו את הדוד הקודם, זאת לעומת הרבה מתקינים שראיתי שלא זורקים ולא השקיעו מעבר למה שצריך. ארמנדו והצוות שלו גבו ממני את המחיר הזול ביותר מבין כל בעלי המקצוע שאותם בדקתי ומעבר לכך הם דייקו בזמנים והיו מאוד נחמדים ואמינים!
ליאור, אשדוד

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

 

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

תאור העסק

חברת אנרגיה פלוס הנה מהוותיקות ומהמקצועיות בתחום דודי השמש והחשמל בארץ! מיום הקמתנו התמקדנו במתן שירות אמין ומקצועי,בכל מקום ובכל מזג אויר. אנו מספקים דודים מהחברות הטובות בתחום והכל בהתאם לרצון הלקוח ועד לשביעות רצונו המוחלטת. בחזון החברה שמנו דגש על נושא האמינות מול הלקוחות לא פחות מהצד המקצועי,שבו גם כן אנו לא מתפשרים.

אנרגיה פלוס

אנרגיה פלוס

ארמנדו דודים


9.7

073-2242965
 

אנרגיה פלוס

ארמנדו דודים

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2242965 חייג