17

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

חברות ניקיון לניקוי שטיחים מקצועי - כל הנקודות החשובות בשבילכם

מתלבטים בין ניקוי שטיחים עם חברות ניקיון או לבד? אם זוהי הפעם הראשונה שאתם עומדים לנקות את השטיח הבייתי שלכם מוטב כי תקבלו אינפורמציה מקיפה. המאמר הבא ירחיב על הנושא.

כל מה שרציתם לדעת על חברות ניקיון לניקוי שטיחים מקצועי

זה לא באמת משנה כמה תנסו לשמור על השטיח, הוא ככל הנראה יתלכלך. הסיבה שבגללה השטיחים נוטים להתלכלך היא שאנשים עולים עליהם עם נעליים בקביעות. לא תוכלו לדרוש מהאנשים שמגיעים אליכם לא לעלות על השטיח, הרי בשביל מה רכשתם אותו? השטיח נועד לספוג לתוכו את כל הלכלוך, ולמנוע מצב שבו הלכלוך יתפזר בכל הבית.
על מנת שתוכלו לשמור על השטיח שלכם בצורה הטובה ביותר יהיה עליכם לנקות אותו ביסודיות. אך מה אתם באמת יודעים על ניקוי שטיחים מקצועי ועל חברות ניקיון? ככל הנראה שלא הרבה.
אם זוהי הפעם הראשונה שאתם עומדים לנקות את השטיח הבייתי שלכם מוטב כי תקבלו אינפורמציה מקיפה. המאמר הבא ירחיב על הנושא.

האם ניתן לנקות את השטיח לבד?

באופן כללי ניתן להגיד כי כל אחד יכול לנקות את השטיח שלו בעצמו. לא קיימת חובה להזמין חברות ניקיון מקצועית שתהיה אחראית על ניקוי השטיח בבית או בעסק. אך מי שזוהי הפעם הראשונה שלו שהוא מנקה את השטיח, עשוי לעשות לא מעט טעויות. על מנת שתוכלו לראות את התוצאות הרצויות, יהיה עליכם לנקות את השטיח כמו שצריך. מהסיבה הזאת לא מעט מהאנשים נמנעים מלנקות את השטיח בעצמם. הם מזמינים חברות ניקיון מקצועית שהיא זאת שתאפשר להם להשיג את התוצאות הרצויות.

כל כמה זמן צריך לנקות את השטיח?

אין תקופת זמן ספציפית שבמסגרתה ישנה חובה לבצע ניקוי שטיחים. ההמלצה היא לנקות את השטיח כאשר אתם רואים שיש בכך צורך. יש כאלה שיצטרכו לבצע ניקוי של השטיח בתדירות גבוהה ואחרים שיצטרכו לעשות זאת בתדירות נמוכה. ברגע שאתם מבחינים בכל מיני כתמים או בריח רע היוצא מהשטיח הגיע הזמן לנקות אותו. ההמלצה הגורפת של חברות הניקיון המומלצות שלנו - למי שלא מבחין בכל מיני סימנים שונים היא לנקות את השטיח פעם אחת בשנה. כך תוודאו כי אתם שומרים עליו בצורה הטובה ביותר.

היכן מבצעים ניקוי שטיחים מקצועי?

ישנן כל מני דרכים וכל חברת נקיון בוחרת בדרך שונה-
יש כאלה שמגיעים עד אליכם לבית על מנת לנקות את השטיח. חברות ניקיון אחרות מעמידות לרשותכם מפעלים מתקדמים, שאליהם תוכלו להביא את השטיח לניקוי. מי שמעדיף את הנוחות שלו, יעדיף להזמין את החברה עד אליו לבית. אחרים שמעדיפים את האיכות ירצו להכניס את השטיח לניקוי יסודי במפעל. אתם אלה שמחליטים בכל פעם מחדש מה נכון לכם, ואיך תרצו לנקות את השטיח שלכם.

למה כדאי לפנות אל חברות ניקוין שטיחים מקצועיות?

כאשר פונים לחברות ניקיון מקצועית - החברה מגיעה עם ניסיון רב, ועם הציוד הנדרש על מנת לנקות כל סוג של שטיח. זה לא משנה אם יש לכם שטיח פשוט או מיוחד, הצוות של החברה ידע כיצד לנקות אותו. כעבור זמן קצר של עבודה, תוכלו לקבל ניקוי אפקטיבי שלא ישאיר מקום לספק. בד"כ חברות ניקיון מספקות אחריות על כל העבודות שהן מבצעות, ומציעות זמינות מלאה לכל שאלה. תוך זמן קצר הצוות של החברה יגיע אליכם על מנת לנקות לכם את השטיח בהתאמה אישית.

כמה עולה לנקות את השטיח?

העלות הכספית זה עניין שלא תוכלו להתעלם ממנו. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם מנקים את השטיח, ומוציאים סכומים גבוהים מכפי שתכננתם. העלות הסופית של ניקוי מקצועי משתנה בין חברות ניקיון השונות ובהתאם לפרמטרים שונים. כאשר לכל איש מקצוע יש את התעריף שהוא לוקח על השירות שהוא מספק. העלות אמורה לנוע בין 500 ₪ עד 2500 ₪. במקרים חריגים של שטיחים נדירים ומיוחדים, תוכלו לקבל הצעת מחיר שתהיה גבוהה מהסכום הזה.
לקבל פרטים נוספים, מזמינים אתכם להיכנס אל מחירון ניקוי שטיחים של בעלי המקצוע המומלצים מאתר טוב תודה.

איכות הניקיון ומהירות השירות

יש לא מעט חברות ניקיון המציעות שירות ניקוי מהיר, אך שוכחות להקפיד על האיכות. חשוב לוודא מראש כי העבודה המהירה לא מגיעה על חשבון האיכות. מבחינתכם שווה להמתין עוד קצת זמן, ולדעת כי הניקוי יהיה לשביעות רצונכם. לרוב חברות ניקיון מקצועיות מבצעות את הניקוי של השטיח בתוך כשעה אחת, אך במקרים חריגים שבהם המצב חמור, הניקוי עצמו יכול לקחת זמן רב יותר. אנו מציעים לכם להתעדכן מראש בהערכת הזמנים עם החברה שאליה פניתם לקבלת השירות.

האם ישנה אחריות על העבודה?

רק חברות ניקיון מנוסות ומיומנות מציעות אחריות על עבודת הניקוי. מבחינתכם חברה שלא מציעה אחריות על העבודה שלה, היא כזאת שלא כדאי לפנות אליה. האחריות היא תעודת הביטוח שלכם לכך שהניקוי הולך להתבצע בדיוק כמו שצריך. אם לחברה יש את המכשור הרלוונטי לניקוי השטיח, אין סיבה שהיא לא תעמוד מאחוריו. האחריות אמורה להיות על התוצאה הסופית, וכמובן לא חלה על מקרה שבו השטיח יתלכלך בשנית.

איך תדעו לאיזה חברת ניקוי שטיחים לפנות?

הניסיון של החברה הוא דבר שאין לו תחליף. עבודה עם חברה מנוסה תאפשר לכם לדעת שלא אמורות להיות לכם סיבות לדאגה. בנוסף תוכלו לבקש תמונות מעבודות קודמות של לפני ואחרי הניקוי , כך על סמך התמונות תוכלו לדעת לאיזה חברה כדאי לכם לפנות מכל חברות הניקיון הקיימות.
לא תצטרכו לקבל החלטות על פי תחושת בטן אלא על סמך תוצאות מוכחות. אם יש לכם ספק כזה או אחר, תוכלו לקבל המלצות מלקוחות שונים. הכי חשוב שתהיו בטוחים כי אתם עושים את הבחירה הנכונה כבר מתחילת הדרך.

המאמר נכתב ע"י אלכסנדר הרץ מחברת SOS Clean חברת ניקוי - ריפודים ספות, שטיחים ומזרונים מהמובילים בארץ.
לאתר החברה היכנסו https://sosclean.co.il

בהצלחה!

17

ספקי שירות בתחום חברות ניקיון

מצא בעל מקצוע

חברות ניקיון מומלצים תל אביב

בראשית פוליש וניקיון
בראשית פוליש וניקיון

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 21

חוות דעת

משה מחברת "בראשית"
ביצע עבורי ניקיון בית ריק בן 2 קומות לפני כניסה, השירות שלו היה אדיב ומקצועי ואני ממליצה עליו בשמחה. משה הגיע עם עובד נוסף במועד שקבענו, הם דאגו להביא איתם את כל הציוד הנדרש וחומרי הניקיון ובמשך 8 שעות עמלו על ניקיון יסודי של הבית.

בועות
בועות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

בשירותים של שבתאי
אני כבר משתמש המון זמן ומרוצה מאוד, בעל מקצוע שמעסיק אנשים רציניים שעובדים מכל הלב. הוא מבצע עבורי ניקיון משרדים 3 פעמים בשבוע, מגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו מראש, הם עובדים בשיתוף פעולה מלא ומנקים ביסודיות את כל המשרדים.

לוטוס ניקיון
לוטוס ניקיון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

לוטם ביצע עבודה
מוצלחת ביותר! יצרתי איתו קשר בעקבות המלצה שקיבלתי עליו ממכר והזמנתי אותו לניקוי ספות בד ושטיח בביתי. לוטם השתמש בחומרים איכותיים ועבד במרץ, השקעה ומסירות וגם עבר כמה פעמים על אותו אזור בעת הצורך ולא עזב את המקום עד שהכל היה נראה נקי מהניילונים!

יהלום שירותי ניקיון ופוליש וצבע
"יהלום" שירותי ניקיון ופוליש וצבע

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 62

חוות דעת

אחרי שיפוץ שעשינו
בבית, חיפשנו חברת ניקיון שתבריק לנו את הבית בצורה יסודית. הרבה בירורים וטלפונים, הובילו אותנו בסופו של דבר לחברת הניקיון "יהלום"-שירותי ניקיון ופוליש.

דולפין שירותי ניקיון
דולפין שירותי ניקיון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

"דולפין שירותי ניקיון"
היו פשוט מצוינים! הגעתי אליהם דרך המלצות רבות בפייסבוק והם נתנו לי מחיר מאוד משתלם עבור ניקיו ספה מבד אז הזמנתי אותם. "דולפין שירותי ניקיון" הותירו אותי פעורת פה!

פי סי מן ניהול מבנים
פי סי מן ניהול מבנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

"פי סי מן
ניהול מבנים" בבעלותו של אוהד פשוט מצוינים! הגעתי אליהם בזמנו דרך המלצה של החברה לניהול הבניין והם מבצעים ניקיון במשרד שלי באופן קבוע ואני ממש מרוצה עד כה.

בשן אביעד פוליש וליטוש
ב.ש.ן אביעד פוליש וליטוש

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 44

חוות דעת

שלום וברכה! שמי
יוכי ואני וועד בית של בניין ברחוב רוטשילד, בת-ים. מדובר בבניין מגורים שנמסר לנו לאחר בנייה ועבר כמה שיפוצים.

המבריק
המבריק

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 21

חוות דעת

השירות של חברת
"המבריק" פשוט מצוין! פניתי לאמנון לצורך ניקיון ביתה של חמותי שנפטרה, מדובר בבית מרוהט ומוזנח מאוד שלא ניקוי אותו כבר שנים והיה צורך בניקיון יסודי.

פוליש דור
פוליש דור

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 66

חוות דעת

מאחר והרצפה שלי
זעקה לטיפול מיידי ביררתי אצל מכרים על חברת פוליש וכך שמעתי על פוליש המרכז. יצרתי קשר ומוטי הגיע לראות, אחרי כן נתן הצעת מחיר וקבענו תאריך ושעה.

קסם הפוליש והצבע
קסם הפוליש והצבע

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 42

חוות דעת

שחר והצוות שלו
היו מקסימים, כמעט ולא היה צורך להגיד מה לעשות, חברת ניקיון מקצועית! לפני כמה שבועות רצינו להיכנס לדירה אחרי שיפוץ ומאחר שמצב הניקיון שלה היה רע, החלטנו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

אלוף בניקיון
אלוף בניקיון

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 54

חוות דעת

במהלך שנות עבודתי
כמסעדן צברתי היכרות עם המון חברות ניקיון שונות כך שמתוך היכרות וניסיון רב אני יכול לומר שכשאני באמת מרוצה מחברת ניקיון יש לזה על מה להתבסס.

five star אחזקות
five star אחזקות

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 42

חוות דעת

אני ממליצה בחום
על החברת ניקיון הזו. פניתי לפייב סטאר אחזקות בעקבות המלצה מאוד חמה של חברים טובים שלי. כבר מהשיחה הראשונה הבנתי עם מי יש לי עסק.

ברגר ניקיונות
ברגר ניקיונות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

עברתי לדירת 3
חדרים עם מרפסת לאחר שיפוץ שהיה בה צורך לניקיון יסודי. קיבלתי המלצה מחברים על ולאדלן ואני שמח שהקשבתי להם. הוא הגיע בזמן, ביצע ניקיון מתוקתק וגבה מחיר מאוד פייר בהשוואה לעבודה שהוא עשה.

סמארט קלין
סמארט קלין

לפרטי העסק

9.9

voice-icon 3

חוות דעת

עם גולן מחברת
"סמארט קלין" אני עובד כבר שנים, אני מאוד מרוצה וממליץ עליו בחום! מדובר בניקיון יומיומי של 2 בניינים, גולן שולח לנו בכל יום עובד ניקיון ודואג שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

המבריקן
המבריקן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

זו הפעם השנייה
שאני משתמש בשירותיו של אייל ומרוצה מאוד! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה חדשה מקבלן והתוצאה מקצועית, יסודית ואיכותית. אייל תקתק את העבודה ועמד בזמנים בדייקנות ומעבר לכך, דאג לעבור גם על אזורים שהיו פחות נגישים ושהדירה תיראה מבריקה ומצוחצחת!

דוקטור פוליש
דוקטור פוליש

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אני עובדת בחברת
בנייה וברק ביצע עבורי בעבר ניקיון בדירה שלי והייתי מאוד מרוצה! בדקתי אותו בכל פרמטר והוא הוכיח שהוא הטוב ביותר! לכן, עד היום אני ממליצה ללקוחות שלנו בחברה להשתמש בשירותיו.

"רק חברות ניקיון מנוסות ומיומנות מציעות אחריות על עבודת הניקוי"

"זה לא באמת משנה כמה תנסו לשמור על השטיח, הוא ככל הנראה יתלכלך"

"רגע שאתם מבחינים בכל מיני כתמים או בריח רע היוצא מהשטיח הגיע הזמן לנקות אותו"

כתבות ומאמרים

ניקוי חדרי מדרגות

ניקוי חדרי מדרגות

בכניסה לחדר מדרגות לרוב אנחנו רואים מלא אבק, לכלוכים וריחות לא נעימים. להעביר שמרתות לח ומטאטא זה לא תמיד מספיק צריך ניקוי יסודי.

קרא עוד
איך תבחרו חברת ניקיון מומלצת לשירותי פוליש וליטוש?

איך תבחרו חברת ניקיון מומלצת לשירותי פוליש וליטוש?

איך לבחור את שירותי הפוליש המתאימים לכם, כמה זה צפוי לעלות וממה חשוב להיזהר.

קרא עוד
זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

זה לא קל לעשות את זה לבד - היתרונות של חברת ניקיון לבתים פרטיים וגדולים

כל היתרונות, החסרונות, המחירים והשירותים הנוספים בהעסקת חברה לניקיון בתים פרטיים

קרא עוד
כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

כיצד חברת ניקיון מקצועית תבטיח שהלקוחות מרוצים מהשירות שלה?

מדריך לחברת הניקיון המקצועית, לעבודה עם לקוחות מרוצים בלבד

קרא עוד
איך בוחרים חברת ניקיון ואחזקה לחדרי המדרגות?

איך בוחרים חברת ניקיון ואחזקה לחדרי המדרגות?

מדריך מפורט בנוגע לשירותים שמקבלים בניינים מחברות ניקיון ואיך לבחור את החברה שתתאים לנו

קרא עוד
מנקה לבית או חברת ניקיון מקצועית, ההבדל בין עוזרת בית לחברה

מנקה לבית או חברת ניקיון מקצועית, ההבדל בין עוזרת בית לחברה

כל היתרונות והחסרונות של העסקת עובד משק בית מול חברת ניקיון מקצועית

קרא עוד
מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

מה משפיע על המחירים של חברת ניקיון דירות?

לפניכם מדריך לעלויות השירותים של חברות ניקיון ומה הגורמים המשפיעים על מחיר ניקיון דירה.

קרא עוד
חברות ניקיון משרדים, תהליך בחירת חברה לניקיון משרד בערב או בבוקר

חברות ניקיון משרדים, תהליך בחירת חברה לניקיון משרד בערב או בבוקר

שירותי ניקיון משרדים בערב או בבוקר, מה תוכלו לקבל, כמה זה צפוי לעלות ואיך לבחור חברה מתאימה לניקוי משרדים?

קרא עוד